29. Starptautiskās sacensības mākslas vingrošanā “Mazā un lielā Grācija 2024” 29th International Rhythmic Gymnastics Tournament “Small and great Grace 2024”

20.09.2024 - 22.09.2024

Jūrmalas Valsts ģimnāzijas Sporta halle Raiņa iela 55, K-1, Jūrmala, LV-2016

Deadline entry: 10.08.2024
Deadline MP3: 10.09.2024
Contact: Atbildīga persona : Olga Timofejeva E-pasts : [email protected] Mob.tāl.: +371 29701964
Notes:

# Category Type
1. Senioru sp.kl.elites grupa (A level) (2008.g. un vecākas) Individual
1.
2.
2. Senioru sp.kl. augstākā nacionālā grupa (B level) (2008.g. un vecākas) Individual
1.
2.
3. Senioru sp.kl. nacionālā grupa (C level) (2008.g. un vecākas) Individual
1.
2.
4. Junioru sp.kl.elites grupa (A level) (2009-2010.g.) Individual
1.
2.
5. Junioru sp.kl. nacionālā grupa (C level) (2009-2010.g.) Individual
1.
2.
6. Junioru sp.kl. augstākā nacionālā grupa (B level) (2009-2010.g.) Individual
1.
2.
7. Pre-junioru sporta klase (2011.dz.g.) Individual
1.
2.
8. V. sp. kl. jaunākā grupa (A level) (2012.dz.g.) Individual
1.
2.
9. V. sp. kl. vidējā grupa (B level) (2011.dz.g.) Individual
1.
2.
10. V. sp. kl. vecākā grupa (C level) (2010.dz.g.) Individual
1.
2.
11. IV. sp. kl. jaunākā grupa (A level) (2013.dz.g.) Individual
1.
2.
12. IV. sp. kl. vidējā grupa (B level) (2012.dz.g.) Individual
1.
2.
13. IV. sp. kl. vecākā grupa (C level) (2011.dz.g.) Individual
1.
2.
14. III. sp. kl. jaunākā gr. (A level) (2014.dz.g.) Individual
1.
2.
15. III. sp. kl. vidējā gr. (B level) (2013.dz.g.) Individual
1.
2.
16. III. sp. kl. vecākā gr. (C level) (2012.dz.g.) Individual
1.
2.
17. II. sp. kl. jaunākā gr. (A level) (2015.dz.g.) Individual
1.
2.
18. II. sp. kl. vidējā gr. (B level) (2014.dz.g.) Individual
1.
2.
19. II. sp. kl. vecākā gr. (C level) (2013.dz.g.) Individual
1.
2.
20. I. sporta klase A grupa (A level) (2016.-2014.dz.g.) Group
1.
2.
21. I. sporta klase B grupa (B level) (2016.-2014.dz.g.) Group
1.
2.
22. II. sporta klase A grupa (A level) (2015.-2013.dz.g.) Group
1.
2.
23. II. sporta klase B grupa (B level) (2015.-2013.dz.g.) Group
1.
2.
24. III. sporta klase A grupa (A level) (2015.-2013.dz.g.) Group
1.
2.
25. III. sporta klase B grupa (B level) (2015.-2013.dz.g.) Group
1.
2.
26. IV. sporta klase A grupa (A level) (2013.-2011.dz.g.) Group
1.
2.
27. IV. sporta klase B grupa (B level) (2013.-2011.dz.g.) Group
1.
2.
28. V. sporta klase A grupa (A level) (2012.-2010.dz.g.) Group
1.
2.
29. V. sporta klase B grupa (B level) (2012.-2010.dz.g.) Group
1.
2.
30. Junioru sporta klase (2010.-2009.dz.g.) Group
1.
2.
31. Senioru sporta klase (2008.dz.g. un vec.) Group
1.
2.

Filter Entriesfilter

II. sp. kl. jaunākā gr. (A level) (2015.dz.g.)
1. Puusepp Hanna VK Kirke EST
II. sp. kl. vidējā gr. (B level) (2014.dz.g.)
1. Meijel Liisa VK Kirke EST