Кубок України , чемпіонат України серед юнаків зі спортивної акробатики

27.06.2024 - 30.06.2024

Вінниця

Deadline entry: 20.06.2024
Deadline MP3: 20.06.2024
Contact: +380505391149 Юрій Голяк [email protected]
Notes:

# Category Type
1. Дорослі (12+) Mens pair
1.
2.
3.
F:
2. Дорослі (12+) Womens pair
1.
2.
3.
F:
3. Дорослі (12+) Womens group
1.
2.
3.
F:
4. Дорослі (12+) Mixed pair
1.
2.
3.
F:
5. Дорослі (12+) Mens group
1.
2.
3.
F:
6. Юнаки ( 9-15) Mens group
1.
2.
3.
7. Юнаки ( 9-15) Womens pair
1.
2.
3.
8. Юнаки ( 9-15) Mens pair
1.
2.
3.
9. Юнаки ( 9-15) Womens group
1.
2.
3.
10. Юнаки ( 9-15) Mixed pair
1.
2.
3.
11. Юнаки (10-16) Mixed pair
1.
2.
3.
12. Юнаки ( 10-16) Womens pair
1.
2.
3.
13. Юнаки (10-16) Womens group
1.
2.
3.
14. Юнаки (10-16) Mens group
1.
2.
3.
15. Юнаки (10-16) Mens pair
1.
2.
3.
16. Дорослі Bal Final (12+) Mens pair
1.

Filter Entriesfilter

Дорослі (12+)
1. Репетій Владислав Марковський Максим Вінниця UKR
2. Гончарук Гліб Шаповал Артем Вінниця UKR
3. Давиденко Софроній Горлач Іван Київ UKR
4. Лукахін Артем Аллояров Артур Одеса UKR
5. Куюнка Павло Дорошенко Богдан Київ UKR
6. Мірошниченко Данило Бездудний Назар Київ UKR
7. Чепелюк Андрій Юшак Максим Луцьк UKR
8. Бердега Руслан Ситник Єгор Умань UKR
Дорослі (12+)
1. Вечерук Рузанна Чернявська Ангеліна Вінниця UKR
2. Хасанова Ніка Лагуш Валерія Вінниця UKR
3. Гарібян Амалія Гаврилуца Анастасія Білгород-Дністровський UKR
4. Макєєва Валерія Макєєва Поліна Кривий Ріг UKR
Дорослі (12+)
1. Аліна Пугач Еліна Козачанська Каріна Островська Вінниця UKR
2. Школяренко Марія Фурман Олександра Паньковецька Соломія Київ UKR
3. Антощук Маргарита Підкожна Катерина Борщевська Аліса Вінниця UKR
4. Трушкова Вероніка Трушкова Діана Калита Марія Київ UKR
5. Демиденко Тетяна Гринюк Анастасія Васильєва Діана Київ UKR
6. Писарєва Марія Мережко Ангеліна Бездудна Злата Київ UKR
7. Мериндя Анна Коваль Аліна Ткач Вікторія Вінниця UKR
8. Рибальчук Орина Ходос Єлизавета Сочаліна Яна Білгород-Дністровський UKR
9. Сухонос Вікторія Кривцова Софія Половинка Софія Суми UKR
Дорослі (12+)
1. Семенович Анастасія Іваник Богдан Дрогобич (Львівська обл.) UKR
2. Костенко Нікіта Болотова Даніта Миколаїв UKR
3. Варенюк Михайло Макарова Лілія Кам'янське UKR
4. Кляутіна Іларія Тимченко Ярослав Дніпро UKR
5. Савенко Олександр, Погребняк Поліна Кам'янське UKR
Дорослі (12+)
1. Репетій Володимир Сорока Микола Борщевський Дмитро Хасанов Миколай Вінниця UKR
2. Куленко Михайло Марченко Дмитро Вакулюк Данило Лісогубенко Гліб Київ UKR
3. Крук Руслан Набивач Ярослав Набивач Ілля Алексєєв Антон Кривий Ріг UKR
Юнаки ( 9-15)
1. Семенович Артем Жуков Максим. Сирко Тимофій. Найда Назар Харків UKR
Юнаки ( 9-15)
1. Ніколаєнко Віра Повєткіна Ангеліна Дрогобич (Львівська обл.) UKR
2. Кравців Дарина Шлапак Анна Дрогобич (Львівська обл.) UKR
3. Мельник Поліна Родченко Рената Одеса UKR
4. Ковзун Іванна Мирза Анна Білгород-Дністровський UKR
5. Киприч Вікторія, Валеєва Кіра Кам'янське UKR
6. Василенко Ірина Біла Анна Кам'янське UKR
7. Дойжа Анастасія, Андрюшко Софія Арциз(Одеська область) UKR
8. Пікінер Марія, Левченко Арина Кам'янське UKR
9. Бабінчук Софія, Пономарьова Вікторія Кам'янське UKR
10. Ладаняк Амалія Забудська Ксенія Вінниця UKR
11. Лапіна Марія Шевчук Анастасія Умань UKR
12. Фесенко Злата,Ткаченко Ілона Харків UKR
Юнаки ( 9-15)
1. Синіченко Максим Щербіна Арсеній Покров UKR
Юнаки ( 9-15)
1. Патин Єва Куц Катерина Шевчук Вероніка Дрогобич (Львівська обл.) UKR
2. Фецяк Софія Семенів Анастасія Борис Соломія Дрогобич (Львівська обл.) UKR
3. Пан Варвара Теліженко Альбіна Пустова Злата Одеса UKR
4. Санєнко Діана, Невгамонна Віолета, Шиш Ксенія Кам'янське UKR
5. Лігай Дар'я Волощук Карина Медведєва Маргарита Кривий Ріг UKR
6. Пуздрач Софія, Фесик Аліна, Луцкер Анна Одеса UKR
7. Шабанова Ангеліна, Шабанова Улляна, Горбенко Таїсія Кам'янське UKR
8. Омелянчук Дар'я, Савченко Софія, Демяненко Софія Кам'янське UKR
9. Деревецька Меланія Грачук Анна Шмігель Іліана Луцьк UKR
10. Лапіна Марія Шевчук Анастасія Собчук Олена Умань UKR
Юнаки ( 9-15)
1. Варенюк Олександр Біла Олександра Кам'янське UKR
2. Гасай Маргарита Євтушенко Ярослав Покров UKR
3. Варенюк Михайло Макарова Лілія Кам'янське UKR
4. Єрошкіна Катерина Бевз Ілля Вінниця UKR
Юнаки (10-16)
1. Пруська Ірина Іваник Ярослав Дрогобич (Львівська обл.) UKR
2. Смертенюк Каріна Холостенко Кіріл Білгород-Дністровський UKR
3. Культенко Ярослав Мизюра Каріна Черкаси UKR
4. Коваленко Андрій Волок Анастасія Кам'янське UKR
5. Шевкунова Софія Ковальчук Даніїл Суми UKR
6. Кляутіна Іларія Тимченко Ярослав Дніпро UKR
7. Штурко Аріна Яковенко Артур Кривий Ріг UKR
8. Савенко Олександр, Погребняк Поліна Кам'янське UKR
9. Андрощук Валерія Півторак Ілля Вінниця UKR
Юнаки ( 10-16)
1. Тріла Анастасія Гнатків Анастасія Дрогобич (Львівська обл.) UKR
2. Ломаченко Вікторія Галицька Дар'я Білгород-Дністровський UKR
3. Жицька Ангеліна Журба Дар'я Черкаси UKR
4. Кальченко Анна Гриценко Еліна Суми UKR
5. Рогаль Олександра Камишова Анастасія Дніпро UKR
6. Щербина Дар`я Алманова Вероніка Дніпро UKR
7. Блищак Ганна Блищак Єлизавета Миколаїв UKR
8. Коломієць Дар'я Миколаєнко Катерина Умань UKR
9. Торопова Анастасія ,Подгурская Тетяна Харків UKR
10. Коломієць Дар'я, Миколаєнко Катерина Умань UKR
Юнаки (10-16)
1. Кахній Соломія Гнатків Христина Ярема Наталія Дрогобич (Львівська обл.) UKR
2. Марченко Орина, Наумчук Марія, Лобанова Софія Одеса UKR
3. Трофімова Катерина Скуратовська Валерія Камінська Марта Київ UKR
4. Трухан Олександра, Неділько Дар'я, Григор'єва Єлизавета Кам'янське UKR
5. Федорова Ангеліна, Рибалка Ксенія, Шпорхун Софія Кам'янське UKR
6. Остапенко Євангеліна, Полякова Моніка, Потапова Марія Кам'янське UKR
7. Орлова Кіра Бабенко Ольга Яновська Софія Кривий Ріг UKR
8. Плющенко Анастасія Каранда Аріна Куропятник Дарʼя Суми UKR
9. Бублик Софія Прочухан Ксенія Юркова Ксенія Суми UKR
10. Сумарюк Кароліна Левчук Анастасія Іванова Вікторія Дніпро UKR
11. Штурко Уляна Токарська Аліна Приходченко Софія Кривий Ріг UKR
12. Сокур Олександра Юзькова Поліна Малюта Ярослава Вінниця UKR
13. Бенедичук Марія Герасимчук Софія Нечинська Маргарита Вінниця UKR
14. Міллер Катерина Міллер Валентина Колояніді Еріка Миколаїв UKR
15. Пирожак Поліна Буртова Єлізавета Дубін Анастасія Умань UKR
Юнаки (10-16)
1. Лютий Ярослав Пометун Давид Терещенко Тарас Прохоров Андрій Кривий Ріг UKR
2. Пунчак Євген Долянівський Ігор Новожилов Александр Семка Назар Київ UKR
Юнаки (10-16)
1. Кравченко Герман Карбач Антон Білгород-Дністровський UKR
2. Хорошилов Григорій, Пойда Станіслав Кам'янське UKR
3. Бондар Павло Деревецький Матвій Луцьк UKR
4. Струтинський Федір Мельник Ярослав Вінниця UKR
5. Никитенко Никита Донець Матвій Киів UKR
6. Протас Артем Шанцев Роман Киів UKR
7. Іваненко Олександр Мазепа Даніїл Вінниця UKR
Judges
1. Совик Лариса Вінниця UKR
2. Жгута Жанна Дрогобич (Львівська обл.) UKR
3. Рошинець Олена Одеса UKR
4. Рошинець Катерина Одеса UKR
5. Коновалова Лариса Кам'янське UKR
6. Ломаченко Тетяна Білгород-Дністровський UKR
7. Гаврилуца Ольга Білгород-Дністровський UKR
8. Вагіла Тетяна Дрогобич UKR
9. Малініна Людмила Вінниця UKR
10. Шутько Людмила Суми UKR
11. Коржова Вікторія Суми UKR
12. Кришпінович Олена Луцьк UKR
13. Фурман Світлана Київ UKR
14. Демиденко Ганна Київ UKR
15. Ритко Світлана Миколаїв UKR
16. Торсукова Лілія Умань UKR
17. Азізова Юлія Камʼянське UKR
18. Кармазіна Ганна Кривий Ріг UKR
Coaches
1. Малініна Людмила Вінниця UKR
2. Демиденко Ганна Київ UKR
3. Куленко Олег Київ UKR
4. Вихованець Галина Дрогобич UKR
5. Азізова Юлія Кам'янське UKR
6. Киприч Катерина Кам'янське UKR
7. Черняк Наталія Суми UKR
8. Білоусенко Олена Арциз (Одеська область) UKR
9. Оксана Копецька Одеса UKR
10. Малютін Володимир Київ UKR
11. Кришпінович Олена Луцьк UKR
12. Пащук Вероніка Луцьк UKR
13. Юхимюк Ірина Луцьк UKR
14. Людмила Шапорева Кам'янське UKR
15. Романова Ганна Кам'яське UKR
16. Берднік Віталій Миколаїв UKR
17. Лучко Микола Умань UKR
18. Гошуляк Світлана Умань UKR
19. Єльфімова Анастасія Дніпро UKR
20. Кармазіна Ганна Кривий Ріг UKR
21. Возненко Юлія Кривий Ріг UKR
22. Суйчмезова Каролина Радченко Марина Харків UKR
23. Котова Тетяна Кам'янське UKR
24. Станіславська Олена Кам'янське UKR
25. Пелагіна Ольга Умань UKR