PRVENSTVO HRVATSKE U RITMIČKOJ GIMNASTICI ZA SLOBODNI INDIVIDUALNI I SLOBODNI GRUPNI PROGRAM

15.06.2024 - 16.06.2024

Zagreb

Deadline entry: 09.06.2024
Deadline MP3: 10.06.2024
Contact:
Notes:

# Category Type
1. MINI (2016 I MLAĐE) Individual
1.
2. MLAĐE KADETKINJE (2014-2015) Individual
1.
2.
3. KADETKINJE (2012-2013) Individual
1.
2.
4. MLAĐE JUNIORKE (2011) Individual
1.
2.
5. JUNIORKE (2009-2010) Individual
1.
2.
6. MLAĐE SENIORKE (2008 I STARIJE) Individual
1.
2.
7. MINI Group
1.
8. MLAĐE KADETKINJE Group
1.
9. KADETKINJE Group
1.
10. JUNIORKE Group
1.
11. MLAĐE SENIORKE Group
1.
12. DUO MINI Dvojice, Trojice
1.
13. DUO MLAĐE KADETKINJE Dvojice, Trojice
1.
14. DUO KADETKINJE Dvojice, Trojice
1.
15. DUO JUNIORKE Dvojice, Trojice
1.
16. DUO MLAĐE SENIORKE Dvojice, Trojice
1.
17. TRIO MINI Dvojice, Trojice
1.
18. TRIO MLAĐE KADETKINJE Dvojice, Trojice
1.
19. TRIO KADETKINJE Dvojice, Trojice
1.
20. TRIO JUNIORKE Dvojice, Trojice
1.
21. TRIO MLAĐE SENIORKE Dvojice, Trojice
1.
22. EKIPA Team
1.
2.
3.

Filter Entriesfilter

MINI (2016 I MLAĐE)
1. Škoda Pia Klub ritmičke gimnastike "SIRENA" CRO
2. Bilać Iva GK Šibenik - Dalmacija CRO
3. Jakovljević Antea Gk Šibenik -Dalmacija CRO
4. Serdarušić Isabel KRG Leda CRO
5. Gruičić Rita GK Aura CRO
6. Matić Karla GK Aura CRO
7. Zeljić Mia GK Aura CRO
8. Zeljić Mila GK Aura CRO
9. Petrović Rita GK Aura CRO
10. Jovanovski Viktoria KREG Galatea CRO
11. Benčić Mia KREG Galatea CRO
12. Uršić Zoe KSRG Gazela CRO
13. Žužić Ema KSRG Gazela CRO
14. Breščić Eni KSRG Gazela CRO
15. Perak Loreta GK Maksimir CRO
16. TOMAŠKOVIĆ Melani Gk Vindija CRO
17. PERDEDAJ Leona Gk Vindija CRO
18. LUKAČ Lota Gk Vindija CRO
19. KAPUSTIĆ Jana Gk Vindija CRO
20. Šurlan Manuela KRG Zagreb CRO
MLAĐE KADETKINJE (2014-2015)
1. Boras Nicole KRSG Rusulice Trogir CRO
2. Pavković Veronika KRSG Rusulice Trogir CRO
3. SMOLJANOVIĆ MARIJETA KRSG FLORAMYE SPLIT CRO
4. Rančev Aurora Klub ritmičke gimnastike "SIRENA" CRO
5. Tare Lucija Gk Šibenik -Dalmacija CRO
6. Ivanušić Eva KRG Leda CRO
7. Ljubibratić Emily GK Aura CRO
8. Marušić Antonia GK Aura CRO
9. Pervan Petra GK Aura CRO
10. Valenta Stefani KREG Galatea CRO
11. Dobša Nina Lucija KREG Galatea CRO
12. Jurcan Mara KREG Galatea CRO
13. Jelaš Aurora KREG Galatea CRO
14. Grbac Tia KSRG Gazela CRO
15. Ferlin Vita KSRG Gazela CRO
16. Alpeza Ana GK Maksimir CRO
17. Ilovača Emma GK Maksimir CRO
18. Berko Tesa GK Maksimir CRO
19. Dupin Tea GK Maksimir CRO
20. CINGESAR Katarina Gk Vindija CRO
21. NOVAK Lora Gk Vindija CRO
22. POLJAK Ciara Gk Vindija CRO
23. Šandl Tena GK Aura CRO
KADETKINJE (2012-2013)
1. POŠA FRANKA KRSG "Floramye" Split CRO
2. Blažević Sanda KRSG "Floramye" Split CRO
3. Šarić Karla Klub ritmičke gimnastike "SIRENA" CRO
4. Košević Greta Klub ritmičke gimnastike "SIRENA" CRO
5. Kuna Patricija KRG Leda CRO
6. Anušić Mia KRG Leda CRO
7. Gracin Dorja KRG Leda CRO
8. Majcen Elena GK Aura CRO
9. Radman Korina GK Aura CRO
10. Banić Lea GK Aura CRO
11. Stanislav Eva GK Aura CRO
12. Pađen Anja GK Aura CRO
13. Mrkobrada Lena Stanislava KREG Galatea CRO
14. Peršić Lucia KSRG Gazela CRO
15. Babić Ana KSRG Gazela CRO
16. Damjanović Lucija KSRG Gazela CRO
17. Kranjčec Eva KRG Zagreb CRO
18. DOMISLOVIĆ Laura Gk Vindija CRO
19. Milotić Luana KRSG Poreč CRO
MLAĐE JUNIORKE (2011)
1. Uvalić Enna KRSG Rusulice Trogir CRO
2. Dugač Mihaela Klub ritmičke gimnastike "SIRENA" CRO
3. Gagica Hana Klub ritmičke gimnastike "SIRENA" CRO
4. Dujček Lea GK Šibenik - Dalmacija CRO
5. Vučić Vita KRG Leda CRO
6. Šoštarić Lena KRG Leda CRO
7. Hojski Katarina KRG Leda CRO
8. Silić Mia KRG Leda CRO
9. Janković Korina GK Aura CRO
10. Prgomet Lara GK Aura CRO
11. Terlević Miriam KSRG Gazela CRO
12. Gorički Laura GK Maksimir CRO
13. Tomić Zrinka GK Maksimir CRO
14. Mareš Gabrijela GK Maksimir CRO
15. Jakovac Iskra GK Maksimir CRO
16. KUMRIĆ Klara Gk Vindija CRO
17. Gulić Rita KRSG Poreč CRO
JUNIORKE (2009-2010)
1. Smoljanović Tonia KRSG FLORAMYE SPLIT CRO
2. Blažević Mia KRSG "Floramye" Split CRO
3. Zetović Lara KRSG "Floramye" Split CRO
4. Ćurković Aurora Klub ritmičke gimnastike "SIRENA" CRO
5. Zubčić Tina Klub ritmičke gimnastike "SIRENA" CRO
6. Odvitović Tonka Klub ritmičke gimnastike "SIRENA" CRO
7. Brocić Anđela GK Šibenik - Dalmacija CRO
8. Kelava Vrdoljak Una KRG Leda CRO
9. Radman Nina KRG Leda CRO
10. Dolovski Dora KRG Leda CRO
11. Kiršić Kiara KRG Leda CRO
12. Menegoni Laura GK Aura CRO
13. Havaši Lena GK Maksimir CRO
14. Berko Mia GK Maksimir CRO
15. Labaš Lea KRG Zagreb CRO
16. Videc Dora KRG Zagreb CRO
17. Novoselac Karla KRG Zagreb CRO
18. VUKOVIĆ Katja Gk Vindija CRO
19. KOCIJAN Vita Gk Vindija CRO
20. Bassanese Belen KRSG Poreč CRO
21. Cramer Lara KRSG Poreč CRO
MLAĐE SENIORKE (2008 I STARIJE)
1. Medić Morena KRSG Rusulice Trogir CRO
2. Blažević Maja KRSG FLORAMYE CRO
3. Smoljanović Dina KRSG "Floramye" Split CRO
4. Topčić Ema Klub ritmičke gimnastike "SIRENA" CRO
5. MARKOVIĆ Barbara KRG Leda CRO
6. Hercigonja Ema Viktorija KRG Leda CRO
7. Pranjić Dalina KRG Leda CRO
8. Grčić Nika GK Aura CRO
9. Klaić Lea KREG Galatea CRO
10. Lepur Maša GK Maksimir CRO
11. Ćorluka Lara GK Maksimir CRO
12. PETEK Mia Gk Vindija CRO
MINI
1. Sirena mini Klub ritmičke gimnastike Sirena CRO
2. Leda 18 KRG Leda CRO
3. Leda 1 KRG Leda CRO
4. GAZELA MINI KSRG Gazela CRO
5. Aurice 5. GK Aura CRO
6. Aurice 7. GK Aura CRO
MLAĐE KADETKINJE
1. Rusulice mlađe kadetkinje KRSG Rusulice Trogir CRO
2. Sirena mlađe kadetkinje Klub ritmičke gimnastike Sirena CRO
3. Leda 11 KRG Leda CRO
4. Leda 12 KRG Leda CRO
5. GAZELA 6 KSRG Gazela CRO
6. Leda 2 KRG Leda CRO
7. Leda 3 KRG Leda CRO
8. GK Maksimir (lopte) GK Maksimir CRO
9. AURICE 2. GK Aura CRO
10. AURICE 10. GK Aura CRO
KADETKINJE
1. Rusulice kadetkinje KRSG Rusulice Trogir CRO
2. Leda 4 KRG Leda CRO
3. GAZELA 5 KSRG Gazela CRO
4. GAZELA 3 KSRG Gazela CRO
5. AURICE 14. GK Aura CRO
6. AURICE 6. GK Aura CRO
7. AURICE 1. GK Aura CRO
JUNIORKE
1. Rusulice juniorke KRSG Rusulice Trogir CRO
2. Sirena juniorke Klub ritmičke gimnastike Sirena CRO
3. Leda 6 KRG Leda CRO
4. GAZELA 2 KSRG Gazela CRO
5. GK Maksimir GK Maksimir CRO
6. Aurice 15. GK Aura CRO
MLAĐE SENIORKE
1. Leda 5 KRG Leda CRO
2. GAZELA 1 KSRG Gazela CRO
3. GK Maksimir GK Maksimir CRO
DUO MINI
1. Rusulice duo mini KRSG Rusulice Trogir CRO
2. Šibenik Mini GK Šibenik-Dalmacija CRO
DUO MLAĐE KADETKINJE
1. Floramye duo mlađe kadetkinje KRSG "Floramye" Split CRO
2. Sirena duo mlađe kadetkinje Klub ritmičke gimnastike Sirena CRO
3. Šibenik mlađe kadetkinje GK Šibenik-Dalmacija CRO
4. Šibenik mlađe kadetkinje 2 GK Šibenik-Dalmacija CRO
5. Šibenik mlađe kadetkinje 3 GK Šibenik-Dalmacija CRO
6. GK Maksimir GK Maksimir CRO
DUO KADETKINJE
1. Floramye duo kadetkinje KRSG "Floramye" Split CRO
2. Sirena duo kadetkinje 2 Klub ritmičke gimnastike Sirena CRO
3. Sirena duo kadetkinje 1 Klub ritmičke gimnastike Sirena CRO
4. Šibenik Kadetkinje GK Šibenik-Dalmacija CRO
5. GK Maksimir GK Maksimir CRO
6. Zagreb kadetkinje 1 KRG Zagreb CRO
7. ZAGREB KADETKINJE 3 KRG Zagreb CRO
8. Zagreb kadetkinje 2 KRG Zagreb CRO
DUO JUNIORKE
1. Rusulice duo juniorke KRSG Rusulice Trogir CRO
2. Leda 16 KRG Leda CRO
3. GK Maksimir GK Maksimir CRO
4. GK Maksimir D.Selo GK Maksimir CRO
5. Zagreb juniorke KRG Zagreb CRO
DUO MLAĐE SENIORKE
1. Sirena duo seniorke Klub ritmičke gimnastike Sirena CRO
2. Zagreb seniorke KRG Zagreb CRO
TRIO MINI
1. Rusulice trio mini KRSG Rusulice Trogir CRO
2. Leda 19 KRG Leda CRO
TRIO MLAĐE KADETKINJE
1. ZAGREB TRIO MLAĐE KADETKINJE KRG Zagreb CRO
TRIO KADETKINJE
1. Rusulice kadetkinje trio KRSG Rusulice Trogir CRO
2. Floramye trio kadetkinje KRSG "Floramye" Split CRO
3. GK Maksimir D.Selo GK Maksimir CRO
4. Aurice 4. GK Aura CRO
TRIO JUNIORKE
1. Sirena trio juniorke Klub ritmičke gimnastike Sirena CRO
2. ZAGREB TRIO JUNIORKE KRG Zagreb CRO
3. GK Maksimir D.Selo GK Maksimir CRO
4. AURICE 3. GK Aura CRO
EKIPA
1. Anušić Mia KRG Leda CRO
2. Kuna Patricija KRG Leda CRO
3. Kelava Vrdoljak Una KRG Leda CRO
4. MARKOVIĆ Barbara KRG Leda CRO
5. Ivanušić Eva KRG Leda CRO
6. Gracin Dorja KRG Leda CRO
7. Škoda Pia Klub ritmičke gimnastike "SIRENA" CRO
8. Košević Greta Klub ritmičke gimnastike "SIRENA" CRO
9. Zubčić Tina Klub ritmičke gimnastike "SIRENA" CRO
10. Rančev Aurora Klub ritmičke gimnastike "SIRENA" CRO
11. Šarić Karla Klub ritmičke gimnastike "SIRENA" CRO
12. Ćurković Aurora Klub ritmičke gimnastike "SIRENA" CRO
13. Šurlan Manuela KRG Zagreb CRO
14. Kranjčec Eva KRG Zagreb CRO
15. Videc Dora KRG Zagreb CRO
16. Grčić Nika GK Aura CRO
17. Majcen Elena GK Aura CRO
18. Prgomet Lara GK Aura CRO
19. Banic Lea GK Aura CRO
20. Ljubibratić Emily GK Aura CRO
21. Janković Korina GK Aura CRO
22. Marušić Antonia GK Aura CRO
23. Radman Korina GK Aura CRO
24. Menegoni Laura GK Aura CRO
25. Stanislav Eva GK Aura CRO
26. Pervan Petra GK Aura CRO
27. Šandl Tena GK Aura CRO
Judges
1. NOVOSEL Petra KRG Leda CRO
2. Ivković Mia Klub ritmičke gimnastike "SIRENA" CRO
3. Kudelić Dorotea KRG Leda CRO
4. Weber Lara KRSG Rusulice Trogir CRO
5. Troje Sara KRG Leda CRO
6. Krpan Tara KRG Leda CRO
7. Ćorić Karla KRSG "Floramye" Split CRO
8. Ribarić Petra KRSG Rusulice Trogir CRO
9. Vaing Dora KRSG Floramye CRO
10. Serdarević Anđela Klub ritmičke gimnastike "SIRENA" CRO
11. Grizelj Nera Klub ritmičke gimnastike "SIRENA" CRO
12. Jakoliš Ivančica GK Šibenik-Dalmacija CRO
13. Mikulandra Luciana GK Šibenik-Dalmacija CRO
14. BOSYKH Elena KREG Galatea CRO
15. KUPRES DURAKOVIC Duska KSRG Gazela CRO
16. Lajić Korina KSRG Gazela CRO
17. Marčeta Antonella KSRG Gazela CRO
18. CIMAS Gordana GK Maksimir CRO
19. Bello Emanuela GK Maksimir CRO
20. Kamber Katarina GK Maksimir CRO
21. Pušić Filipa GK Maksimir CRO
22. CREVATINI Nika Roberta GK Aura CRO
23. Božić Laura GK Aura CRO
24. Pacenti Nora GK Aura CRO
25. MILAS BEZJAK Tihana KRG Zagreb CRO
26. Oksana Kijanica Begović KRG Zagreb CRO
27. Žganec Levanić Sanja Gk Vindija CRO
28. Radošević Veljka Gk Vindija CRO
29. Vukoja Ana KRSG Poreč CRO
Coaches
1. NOVOSEL Petra KRG Leda CRO
2. Troje Sara KRG Leda CRO
3. Poljičanin Daniela KRSG Rusulice Trogir CRO
4. Dabelić Ana KRSG Rusulice Trogir CRO
5. Turković Tina KRSG Rusulice Trogir CRO
6. Srhoj Ljerka KRSG "Floramye" Split CRO
7. Zečić Maša KRSG "Floramye" Split CRO
8. Smoljan Anja Klub ritmičke gimnastike "SIRENA" CRO
9. Jakoliš Ivančica GK Šibenik-Dalmacija CRO
10. Bosykh Anna KREG Galatea CRO
11. Brizić Denisa KSRG Gazela CRO
12. Marčeta Antonella KSRG Gazela CRO
13. Jankova Julia GK Maksimir CRO
14. Milenkovic Elena GK Aura CRO
15. Magdalena Klarić Jelenski KRG Zagreb CRO
16. Dedić Aida KRG Zagreb CRO
17. Begović Stefana KRG Zagreb CRO
18. Strnad Rea Gk Vindija CRO
19. Tvrtković Natalija KRSG Poreč CRO