Prvenstvo Srbije u B individualnim vežbama, bez seniorki

01.06.2024

Beograd

Deadline entry: 23.05.2024
Deadline MP3: 23.05.2024
Contact:
Notes:

# Category Type
1. Mlađe pionirke 2018. (2018.) Individual
1.
2.
3.
2. Mlađe pionirke 2017. (2017.) Individual
1.
2.
3.
3. Mlađe pionirke 2016. (2016.) Individual
1.
2.
3.
4. Pionirke 2015. (2015.) Individual
1.
2.
3.
4.
5. Pionirke 2014. (2014.) Individual
1.
2.
3.
4.
6. Kadetkinje 2013. (2013.) Individual
1.
2.
3.
4.
7. Kadetkinje 2012. (2012.) Individual
1.
2.
3.
4.
8. Kadetkinje 2011. (2011.) Individual
1.
2.
3.
4.
9. Juniorke 2010. (2010.) Individual
1.
2.
3.
4.
10. Juniorke 2009. (2009.) Individual
1.
2.
3.
4.

Filter Entriesfilter

Mlađe pionirke 2016. (2016.)
1. Orošić Danica KRG SIRENE SRB
2. Petrov Anja KRG SIRENE SRB
3. Zelen Nikolija KRG Estrela SRB
Pionirke 2015. (2015.)
1. Dinic Ana Gk Paracin SRB
2. Starovlah Dunja Gimnastički klub Palestra SRB
3. Miljković Lana KRG Gracia SRB
4. Stević Helena GK Sirijus SRB
5. Mijalković Mina KRG SIRENE SRB
6. Andonov Darija KRG SIRENE SRB
7. Dokić Kasija KRG Estrela SRB
8. Dragičević Milica KRG Estrela SRB
9. Krošlak Petra KRG Estrela SRB
10. Mićunović Jelena KRG Estrela SRB
Pionirke 2014. (2014.)
1. Jevdosić Nađa GK PARAĆIN SRB
2. Nedeljković Maša GK Pobednik SRB
3. Arsenijević Nina GD Palilula SRB
4. Palibrk Barbara GD Palilula SRB
5. Nikolić Lidija Gimnastički klub Palestra SRB
6. Popović Minja TIM Beograd SRB
7. Zečević Ana TIM Beograd SRB
8. Ćetković Dunja KRG Gracia SRB
9. Opavski Barbara KRG Estrela SRB
10. Dević Dunja KRG Estrela SRB
11. Kostadinović Dunja KRG Estrela SRB
Kadetkinje 2013. (2013.)
1. Milenković Jana RGK OLIMPIK SRB
2. Škurtić Nadja GD Palilula SRB
3. Vujinović Maša Gimnastički klub Palestra SRB
4. Đurić Danica TIM Beograd SRB
5. Orlić Danica Klub Ruslana SRB
6. Nedeljković Teodora GU Trijumf, Belgrade SRB
7. Jonović Mila KRG SIRENE SRB
8. Rajić Teodora GK Evita SRB
Kadetkinje 2012. (2012.)
1. Popović Janja GK PARAĆIN SRB
2. Nikitović Katarina GD Palilula SRB
3. Milinković Danica GD Palilula SRB
4. Milinković Katarina GD Palilula SRB
5. Spasić Lena GK Radnički SRB
6. Šavija Dunja Gimnastički klub Palestra SRB
7. Travar Ivona Gimnastički klub Palestra SRB
8. Džakula Maša TIM Beograd SRB
9. Popović Darija TIM Beograd SRB
10. Patalov Iva KRG Ruslana SRB
11. Medan Magdalena KRG Ruslana SRB
12. Begović Anđela GU Trijumf, Belgrade SRB
13. Kostić Dunja KRG SIRENE SRB
14. Mitić Mina KRG SIRENE Pirot SRB
15. Urošević Maša GK Evita SRB
16. Milošević Darija GK Evita SRB
Kadetkinje 2011. (2011.)
1. Trpković Barbara GD Palilula SRB
2. Raković Lara KRG Ruslana SRB
3. Mićić Maja GU Trijumf, Belgrade SRB
4. Spasić Marina GU Trijumf, Belgrade SRB
5. Janković Anđela GK Sirijus SRB
6. Mančić Kata KRG Sirene Pirot SRB
7. Jonović Luna KRG SIRENE Pirot SRB
8. Čani Mia KRG Estrela SRB
9. Vukosavljev Marija KRG Estrela SRB
10. Relić Jovana KRG Estrela SRB
11. Rajić Djurdjija GK Evita SRB
12. Bataveljić Iva GK Ritam SRB
Juniorke 2010. (2010.)
1. Radojković Đurđina GK Paraćin SRB
2. Presetnik Sara GD Palilula SRB
3. Savić Milica GD Palilula SRB
4. Savić Dunja GD Palilula SRB
5. Gojnić Sofija TIM Beograd SRB
6. Plećević Lara TIM Beograd SRB
7. Srbljanović Sonja GU Trijumf, Belgrade SRB
8. Krizmanić Mila GU Trijumf, Belgrade SRB
9. Stoimenov Kristina KRG SIRENE Pirot SRB
10. Aleksić Danica KRG SIRENE SRB
11. Miladinović Milica GK Evita SRB
12. Čolović Sara GK Evita SRB
Juniorke 2009. (2009.)
1. Tisevski Andrea GD Palilula SRB
2. Rakita Marijana TIM Beograd SRB
3. Mihajlović Sofija KRG Gracia SRB
4. Bogdanov Miona KRG Ruslana SRB
5. Arsenijević Tamara GU Trijumf, Belgrade SRB
6. Pevac Nastasia GK Sirijus SRB
7. Živković Staša GK Evita SRB
8. Obradović Tara GK Gimnastix, Niš, Serbia SRB
9. Sojanović Anja GK Gimnastix, Niš, Serbia SRB
10. Petrović Jana GK Gimnastix, Niš, Serbia SRB
Judges
1. Milojkovic Milica GK PARAĆIN SRB
2. GD Palilula 1 GD Palilula SRB
3. GD Palilula 2 GD Palilula SRB
4. GK TIM 1 TIM Beograd SRB
5. GK TIM 2 TIM Beograd SRB
6. Lucenko Petrin Ruslana KRG Ruslana SRB
7. GU Trijumf 1 GU Trijumf, Belgrade SRB
8. GU Trijumf 2 GU Trijumf, Belgrade SRB
9. Rohalj Maja GK Sirijus SRB
10. KRG Sirene KRG SIRENE SRB
11. Milošević Emilija KRG Estrela SRB
Coaches
1. Djordjevic Marija GK PARAĆIN SRB
2. Roška Nataša Gimnastički klub Palestra SRB
3. Gk TIM TIM Beograd SRB
4. KRG Ruslana KRG Ruslana SRB
5. Mitrović Natalija KRG Gracia SRB
6. Rohalj Maja GK Sirijus SRB
7. Rančić Veljković Jelica KRG SIRENE SRB
8. Gimnastix 1 GK Gimnastix, Niš, Serbia SRB