Чемпіонат Закарпатської області в індивідуальній програмі з гімнастики художньої

20.05.2024 - 21.05.2024

СПОРТАРЕНА "ЗОЛОТА ГОРА"

Deadline entry: 18.05.2024
Deadline MP3: 18.05.2024
Contact:
Notes: У ЗМАГАННЯХ ПРИЙМАЮТЬ УЧАСТЬ ГІМНАСТКИ,ЗАРЕЄСТРОВАНІ У ФГУ

# Category Type
1. 2017 Individual
1.
2. 2016 Individual
1.
3. 2015 Individual
1.
4. 2014 Individual
1.
5. 2013 Individual
1.
2.
3.
4.
5.
6. 2012 Individual
1.
2.
3.
4.
5.
7. кмс(2011-2009) Individual
1.
2.
3.
4.
5.
8. мс(2008 І СТАРШІ) Individual
1.
2.
3.
4.
5.

Filter Entriesfilter

2017
1. Шитєв Ніколетта Ужгород СК"Карпатія" UKR
2. Бенца Вероніка Ужгород СК"Карпатія" UKR
3. Юричканич Єлізавета Ужгород СК"Карпатія" UKR
4. Антонова Віра КЗПО Падіюн UKR
5. Федів Ірина Мукачево RG STAR UKR
6. Чиж Валерія Мукачево RG STAR UKR
7. Кунак Юліанна Мукачево RG STAR UKR
8. Стецьо Людмила Мукачево RG STAR UKR
9. Ійдер Анастасія Мукачево RG STAR UKR
10. Горняк Христина Мукачево RG STAR UKR
11. Качур Ванесса Мукачево RG STAR UKR
12. Опаленик Мілана КЗПО Падіюн UKR
13. Стан Іванна КЗПО Падіюн UKR
14. Дюгованець Валерія Середнє СК «КАРПАТІЯ» UKR
15. Міговканич Домініка Середнє СК «КАРПАТІЯ» UKR
16. Сметанюк Яна Середнє СК «КАРПАТІЯ» UKR
17. Василинець Софія Середнє СК «КАРПАТІЯ» UKR
18. Беспалова Анна Середнє СК «КАРПАТІЯ» UKR
19. Лагоцька Анастасія Середнє СК «КАРПАТІЯ» UKR
20. Газуда Євгенія Середнє СК «КАРПАТІЯ» UKR
21. Комишна Поліна Середнє СК «КАРПАТІЯ» UKR
22. Щурко Емілія Середнє СК «КАРПАТІЯ» UKR
23. Пріц Злата Середнє СК «КАРПАТІЯ» UKR
24. Манівчук Амалія Середнє СК «КАРПАТІЯ» UKR
25. Шароді Тетяна Ужгород СК «КАРПАТІЯ» UKR
26. Гулько Лана Ужгород СК «КАРПАТІЯ» UKR
27. Шароді Ольга Ужгород СК «КАРПАТІЯ» UKR
28. Моняк Емілія Ужгород СК «КАРПАТІЯ» UKR
29. Стецюк Злата Ужгород СК «КАРПАТІЯ» UKR
30. Сметана Раїса Ужгород СК «КАРПАТІЯ» UKR
31. Живолуп Олександра КЗПО "ПАДІЮН" UKR
32. Шумик Анна СК "Форс" UKR
33. Гумен Софія СК "Форс" UKR
34. Мазуркевич Софія СК "Форс" UKR
35. Петриган Анастасія СК "Форс" UKR
36. Русин Ізабель СК "Форс" UKR
37. Кохан Крістіна Мукачево RG STAR UKR
38. Іканіна Софія Перечин ДЮСШ UKR
39. Кучірка Емілія Перечин Перечин ДЮСШ UKR
40. Мордованець Аріна Перечин ДЮСШ UKR
41. Гнойова Олександра Ужгород СК "Перлина Закарпаття" UKR
42. Товт Юля Ужгород СК "Перлина Закарпаття" UKR
43. Баранова Софія Ужгород СК "Перлина Закарпаття" UKR
44. Василенко Марія Ужгород СК "Перлина Закарпаття" UKR
45. Прокопишина Марго КЗ ДЮСШ Холмківської с/р UKR
46. Білоус Соломія Ужгород СК Пірует UKR
47. Данашевська Ангеліна Ужгород СК Пірует UKR
48. Гацько Яна Ужгород СК Пірует UKR
49. Майор Емілія Ужгород СК Пірует UKR
50. Костюшко Марія Ужгород СК Пірует UKR
51. Гаврош Мілана Ужгород СК Пірует UKR
52. Горощак Емма Ужгород СК Пірует UKR
53. Цигак Вікторія Ужгород СК Пірует UKR
54. Ганічка Даніелла Ужгород СК Пірует UKR
55. Нагорна Євангеліна Ужгород СК Пірует UKR
56. Шурубор Вікторія Ужгород СК Пірует UKR
57. Каганець Вікторія Ужгород СК Пірует UKR
58. Степова Емілія Ужгород СК Пірует UKR
2016
1. Алексєєнко Аріна Ужгород КОДЮСШ "СПАРТАК"-KARPATIIA UKR
2. Філіп Єлизавета Чоп ДЮСШ UKR
3. Поврозник Поліна Чоп ДЮСШ UKR
4. Бурмістрова Анастасія Чоп ДЮСШ UKR
5. Власова Софія Ужгород КОДЮСШ "СПАРТАК"-KARPATIIA UKR
6. Фельцан Олександра Мукачево RG STAR UKR
7. Ткаченко Антоніна Мукачево СОК ДЮСШ UKR
8. Плавайко Анна Мукачево RG STAR UKR
9. Бобуська Євгенія Мукачево RG STAR UKR
10. Ковач Корнелія Мукачево RG STAR UKR
11. Шваб Сандра Мукачево RG STAR UKR
12. Туряниця Софія Мукачево RG STAR UKR
13. Фіяло Ніна Мукачево RG STAR UKR
14. Комʼят Власта Середнє СК «КАРПАТІЯ» UKR
15. Дзьобак Дарина Середнє СК «КАРПАТІЯ» UKR
16. Романко Злата Середнє СК «КАРПАТІЯ» UKR
17. Федьо Мілена Середнє СК «КАРПАТІЯ» UKR
18. Постолівка Злата Середнє СК «КАРПАТІЯ» UKR
19. Полажинець Анастасія Ужгород СК «КАРПАТІЯ» UKR
20. Пащенко Анна Ужгород СК «КАРПАТІЯ» UKR
21. Букрєєва Соломія Ужгород СК «КАРПАТІЯ» UKR
22. Димбу Софія Ужгород СК «КАРПАТІЯ» UKR
23. Мешко Юліанна Ужгород СК «КАРПАТІЯ» UKR
24. Єжеченко Марія КЗПО "ПАДІЮН" UKR
25. Мишак Аріна СК "Форс" UKR
26. Титаренко Тетяна КЗ ДЮСШ Холмківської с/р UKR
27. Баблюх Ангеліна КЗ ДЮСШ Холмківської с/р UKR
28. Дребітко Аріна Мукачево RG STAR UKR
29. Бурч Дарина Ужгород СК "КАРПАТІЯ" UKR
30. Баран Антоніна Перечин ДЮСШ UKR
31. Баник Анастасія Перечин ДЮСШ UKR
32. Мегела Аліса Перечин Перечин ДЮСШ UKR
33. Гапак Анастасія Перечин Перечин ДЮСШ UKR
34. Олах Злата Злата Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
35. Сливка Меліта Ужгород СК "Перлина Закарпаття" UKR
36. Туряниця Анна Ужгород СК "Перлина Закарпаття" UKR
37. Ємець Софія Ужгород СК "Перлина Закарпаття" UKR
38. Козар Емілія Ужгород СК Пірует UKR
39. Кирлик Ліліанна Ужгород СК Пірует UKR
40. Пайда Ніна Ужгород СК Пірует UKR
41. Дмитрук Анна Ужгород СК Пірует UKR
42. Кічера Маргарита Ужгород СК Пірует UKR
43. Коципак Олівія Ужгород СК Пірует UKR
44. Тимко Поліна Ужгород СК Пірует UKR
45. Худзей Соломія Ужгород СК Пірует UKR
46. Гаджега Вікторія Ужгород СК Пірует UKR
47. Грабар Аделіна Ужгород СК Пірует UKR
48. Чопей Юліана Ужгород СК Пірует UKR
49. Рущак Дарина Ужгород СК "Перлина Закарпаття" UKR
2015
1. Абрамова Анастасія Чоп ДЮСШ UKR
2. Антонова Аліса Чоп ДЮСШ UKR
3. Мотузна Софія Чоп ДЮСШ UKR
4. Плеканець Ірина Ужгород СК"Карпатія" UKR
5. Цимбал Ілана Ужгород КОДЮСШ "СПАРТАК"-KARPATIIA UKR
6. Юрченко Тереза КЗПО Падіюн UKR
7. Алімов Лілія Мукачево RG STAR UKR
8. Лендєл Ліана Мукачево RG STAR UKR
9. Неплохова Діна Мукачево RG STAR UKR
10. Геревич Мілена Мукачево RG STAR UKR
11. Волошин Ярина Середнє СК «КАРПАТІЯ» UKR
12. Соляник Елеонора Середнє СК «КАРПАТІЯ» UKR
13. Ходанич Аніта Середнє СК «КАРПАТІЯ» UKR
14. Лукачина Дарʼя Ужгород СК «КАРПАТІЯ» UKR
15. Кригіна Олександра Ужгород СК «КАРПАТІЯ» UKR
16. Комарницька Ангеліна Ужгород СК «КАРПАТІЯ» UKR
17. Поляк Дар'я КЗПО "ПАДІЮН" UKR
18. Гостеловська Софія КЗ ДЮСШ Холмківської с/р UKR
19. Граб Дарина КЗ ДЮСШ Холмківської с/р UKR
20. Грига Єлизавета КЗ ДЮСШ Холмківської с/р UKR
21. Сабат Златослава КЗ ДЮСШ Холмківської с/р UKR
22. Ковтан Емілія КЗ ДЮСШ Холмківської с/р UKR
23. Орлова Анастасія КЗ ДЮСШ Холмківської с/р UKR
24. Дорогі Злата Мукачево RG STAR UKR
25. Бродяк Соломія Мукачево RG STAR UKR
26. Мельниченко Емілія Мукачево RG STAR UKR
27. Коваль Софія Перечин ДЮСШ UKR
28. Цвік Анастасія Перечин ДЮСШ UKR
29. Ганич Олександра Перечин ДЮСШ UKR
30. Бенца Анна КОДЮСШ Спартак/Карпатія UKR
31. Лосинська Софія КОДЮСШ Спартак/Карпатія UKR
32. Михайлова Вікторія КОДЮСШ Спартак/Карпатія UKR
33. Березовська Вікторія КЗ ДЮСШ Холмківської с/р UKR
34. Кібальнікова Кіра КЗ ДЮСШ Холмківської с/р UKR
35. Савчина Стелла КОДЮСШ Спартак/Карпатія UKR
36. Уцин Софія Ужгород СК Пірует UKR
37. Галас Богдана Ужгород СК Пірует UKR
38. Заяць Аня Ужгород СК "Перлина Закарпаття" UKR
39. Буяновська Соня Мукачево RG STAR UKR
40. Кравець Ніна Виноградів КОДЮСШ СПАРТАК UKR
41. Товт Марічка Виноградів КОДЮСШ СПАРТАК UKR
2014
1. Німець Дар'я Чоп ДЮСШ UKR
2. Мчедлідзе Єлизавета Дніпро СК «Eleni»-Ужгород Карпатія UKR
3. Пеца Ніколетта КЗПО Падіюн UKR
4. Сабадош Софія КЗПО Падіюн UKR
5. Антонова Дар'я КЗПО Падіюн UKR
6. Катрич Поліна Мукачево RG STAR UKR
7. Андріканич Злата Мукачево RG STAR UKR
8. Бурнацева Алана Мукачево RG STAR UKR
9. Єзерська Олександра Мукачево RG STAR UKR
10. Шведюк Ксенія Мукачево СОК ДЮСШ UKR
11. Вагнер Єва Мукачево RG STAR UKR
12. Швардак Каміла Мукачево RG STAR UKR
13. Берест Ольга Мукачево RG STAR UKR
14. Віг Анастасія Ужгород СК «КАРПАТІЯ» UKR
15. Кисільова Анна Ужгород СК «КАРПАТІЯ» UKR
16. Гелебан Поліна Ужгород СК «КАРПАТІЯ» UKR
17. Нікітіна Камілія Ужгород СК «КАРПАТІЯ» UKR
18. Лущак Олександра Ужгород СК «КАРПАТІЯ» UKR
19. Галац Асія КЗПО "ПАДІЮН" UKR
20. Ріпашій Кіра КЗПО "ПАДІЮН" UKR
21. Никитюк Лілія КЗ ДЮСШ Холмківської с/р UKR
22. Мазуркевич Олександра КЗ ДЮСШ Холмківської с/р UKR
23. Касарда Валерия Ужгород СК "КАРПАТІЯ" UKR
24. Луцьо Юлія Мукачево RG STAR UKR
25. Фірцак Ксенія Перечин ДЮСШ UKR
26. Пецка Євгенія Перечин ДЮСШ UKR
27. Шпонтак Анна КОДЮСШ Спартак/Карпатія UKR
28. Прохорова Аріна КОДЮСШ Спартак/Карпатія UKR
29. Бритвак Мар'яна Ужгород СК "Перлина Закарпаття" UKR
30. Фединишинець Каміла Ужгород СК "Перлина Закарпаття" UKR
31. Юрик Марія Ужгород СК "Перлина Закарпаття" UKR
32. Немеш Софія Ужгород СК "Перлина Закарпаття" UKR
33. Янченкова Стефанія КОДЮСШ Спартак/Карпатія UKR
34. Югас Олександра КЗ ДЮСШ Холмківської с/р UKR
35. Когутка Софія Ужгород СК Пірует UKR
36. Ляховець Поліна Ужгород СК Пірует UKR
37. Деревенько Поліна Ужгород СК Пірует UKR
38. Ножка Соломія Ужгород СК Пірует UKR
39. Діденко Ірина КЗПО "ПАДІЮН" UKR
40. Івегеш Катерина Виноградів КОДЮСШ СПАРТАК UKR
41. Пилип Дарина Виноградів КОДЮСШ СПАРТАК UKR
42. Газдик Мая Виноградів КОДЮСШ СПАРТАК UKR
2013
1. Гарбаж Юлія Мукачево СОК ДЮСШ UKR
2. Логойда Анна Мукачево СОК ДЮСШ UKR
3. Маслова Анастасія Мукачево RG STAR UKR
4. Газуда Владислава Середнє СК «КАРПАТІЯ» UKR
5. Огурцова Єва Ужгород СК «КАРПАТІЯ» UKR
6. Дубровська Аліса КЗ ДЮСШ Холмківської с/р UKR
7. Чамата Соломия Ужгород СК "КАРПАТІЯ" UKR
8. Супруненко Катерина Перечин ДЮСШ UKR
9. Овчарова Анастасія КОДЮСШ Спартак/Карпатія UKR
10. Гливляс Софія КОДЮСШ Спартак/Карпатія UKR
11. Горленко Дарина КОДЮСШ Спартак/Карпатія UKR
12. Іванчик Поліна Ужгород СК "Перлина Закарпаття" UKR
13. Міня Злата Ужгород СК "Перлина Закарпаття" UKR
14. Яцко Яна Ужгород СК "Перлина Закарпаття" UKR
15. Кремінь Мирослава Ужгород СК "Перлина Закарпаття" UKR
16. Бодак Ніка Ужгород СК Пірует UKR
2012
1. Буханевич Дар`я Мукачево СОК ДЮСШ UKR
2. Петричко Даніела Мукачево СОК ДЮСШ UKR
3. Ковачик Яна Мукачево СОК ДЮСШ UKR
4. Путрашик Наталія КЗПО ПАДІЮН UKR
5. Сорокіна Марія КЗПО Падіюн UKR
6. Товтин Анна Мукачево RG STAR UKR
7. Сметанюк Антоніна Середнє СК «КАРПАТІЯ» UKR
8. Арутюнова Єва Ужгород СК «КАРПАТІЯ» UKR
9. Кирлик Софія КЗ ДЮСШ Холмківської с/р UKR
10. Чакій Світлана КЗ ДЮСШ Холмківської с/р UKR
11. Рояк Софія КЗ ДЮСШ Холмківської с/р UKR
12. Зубака Ірина КЗ ДЮСШ Холмківської с/р UKR
13. Орос Стефания Ужгород СК "КАРПАТІЯ" UKR
14. Селявіна Станіслава КОДЮСШ Спартак/Карпатія UKR
15. Ткаченко Мирослава КОДЮСШ Спартак/Карпатія UKR
16. Іштвані Софія КОДЮСШ Спартак/Карпатія UKR
17. Забіяка Софія КОДЮСШ Спартак/Карпатія UKR
18. Герасимова Вероніка КОДЮСШ Спартак/Карпатія UKR
19. Йосипчук Варвара Ужгород СК "Перлина Закарпаття" UKR
20. Барчан Софія Ужгород СК "Перлина Закарпаття" UKR
21. Берец Софія КОДЮСШ Спартак/Карпатія UKR
22. Юричканич Маруся КОДЮСШ Спартак/Карпатія UKR
23. Матей Аня Ужгород СК Пірует UKR
24. Любка Лариса Виноградів КОДЮСШ СПАРТАК UKR
25. Семанюк Анастасія Виноградів КОДЮСШ СПАРТАК UKR
26. Марушка Дарина Виноградів КОДЮСШ СПАРТАК UKR
кмс(2011-2009)
1. Шомко Каріна Мукачево СОК ДЮСШ UKR
2. Неплохова Кіра Мукачево СОК ДЮСШ UKR
3. Мікуцькі Софія Мукачево СОК ДЮСШ UKR
4. Миронова Ярослава КЗПО ПАДІЮН UKR
5. Мулеса Олександра КЗПО Падіюн UKR
6. Максимець Анна КЗПО ПАДІЮН UKR
7. Антонова Олександра КЗПО ПАДІЮН UKR
8. Куцик Меліса КЗПО Падіюн UKR
9. Реш Дарія КЗПО Падіюн UKR
10. Беднарик Ніколь Ужгород СК «КАРПАТІЯ» UKR
11. Граб Єлізавета КЗПО "ПАДІЮН" UKR
12. Криськів Евеліна КЗ ДЮСШ Холмківської с/р UKR
13. Рудейчук Анастасія КЗ ДЮСШ Холмківської с/р UKR
14. Каменчук Анастасія Перечин ДЮСШ UKR
15. Опаленик Єва Перечин ДЮСШ UKR
16. Кучак Катерина Перечин ДЮСШ UKR
17. Кузнецова Анна Перечин ДЮСШ UKR
18. Мондок Дарія Перечин ДЮСШ UKR
19. Баран Каміла Перечин ДЮСШ UKR
20. Лосинська Таїсія КОДЮСШ Спартак/Карпатія UKR
21. Богдан Дар'я КОДЮСШ Спартак/Карпатія UKR
22. Глеба Даніела КОДЮСШ Спартак/Карпатія UKR
23. Агафонова Вів`єн КОДЮСШ Спартак/Карпатія UKR
24. Свалявчик Катерина КОДЮСШ Спартак/Карпатія UKR
25. Васько Ірина КОДЮСШ Спартак/Карпатія UKR
26. Ліснічук Тетяна КОДЮСШ Спартак/Карпатія UKR
27. Яворська Анна КОДЮСШ Спартак/Карпатія UKR
28. Гонар София Ужгород СК "Перлина Закарпаття" UKR
29. Ляховець Емілія Ужгород СК "Перлина Закарпаття" UKR
30. Кіш Ангеліна Виноградів КОДЮСШ СПАРТАК UKR
31. Леньо Аліна Виноградів КОДЮСШ СПАРТАК UKR
мс(2008 І СТАРШІ)
1. Фірцак Емілія Мукачево СОК ДЮСШ UKR
2. Граб Софія КЗПО "ПАДІЮН" UKR
3. Томчані Софія КЗПО "ПАДІЮН" UKR
4. Бабічук Катерина КЗПО "ПАДІЮН" UKR
5. Путрашик Олександра КЗПО "ПАДІЮН" UKR
6. Цмур Даніела КЗПО "ПАДІЮН" UKR
7. Міовканич Вікторія Перечин ДЮСШ UKR
8. Стужук Мирослава Перечин ДЮСШ UKR
9. Лабанич Анжеліка Перечин ДЮСШ UKR
10. Ганус Єлизавета КОДЮСШ Спартак/Карпатія UKR
11. Гудак Анастасія КОДЮСШ Спартак/Карпатія UKR