Mistrovství České republiky v estetické skupinové gymnastice dlouhého programu v kategorii dětí, juniorek a žen a ESG CUP VI.

09.06.2024

Olomouc

Deadline entry: 27.05.2024
Deadline MP3: 02.06.2024
Contact: Renáta Vrbová, tel: 724 062 417, e-mail: [email protected]
Notes:

# Category Type
1. 6 a mladší - dlouhý program AGG
1.
F:
2. 8 a mladší - dlouhý program AGG
1.
F:
3. 8-10 let - dlouhý program AGG
1.
F:
4. 10-12 let - dlouhý program AGG
1.
F:
5. 12-14 let - dlouhý program AGG
1.
F:
6. Juniorky - dlouhý program AGG
1.
F:
7. Ženy - dlouhý program AGG
1.
F:
8. 8 a mladší - krátký program AGG
1.
F:
9. 8-10 let - krátký program AGG
1.
F:
10. 10-12 let - krátký program AGG
1.
F:
11. 12-14 let - krátký program AGG
1.
F:
12. Juniorky - krátký program AGG
1.
F:
13. Ženy - krátký program AGG
1.
F:

Filter Entriesfilter

6 a mladší - dlouhý program
1. GK Velký Týnec GK Velký Týnec CZE
2. Flowers TJ Sokol Valeč CZE
3. TJSK Prague TJSK Prague CZE
8 a mladší - dlouhý program
1. Beatrice GK Velký Týnec CZE
2. Smilies TJ Sokol Valeč CZE
3. TJSK Prague Rose TJSK Prague CZE
4. Chnapíci (7) TJ Třebíč MG Baver CZE
8-10 let - dlouhý program
1. Shinies TJ Sokol Valeč CZE
2. TJSK Prague Jungle TJSK Prague CZE
3. Panenky (8) TJ Třebíč MG Baver
10-12 let - dlouhý program
1. ARA GK Velký Týnec CZE
12-14 let - dlouhý program
1. Bond (6 1) TJ Třebíč MG Baver CZE
Juniorky - dlouhý program
1. Charlies GK Velký Týnec CZE
Ženy - dlouhý program
1. TJSK Prague Thunder TJSK Prague CZE
8 a mladší - krátký program
1. Anabelky GK Velký Týnec CZE
2. Roses TJ Sokol Valeč CZE
8-10 let - krátký program
1. Kassiopea GK Velký Týnec CZE
2. Aranky (6) TJ Třebíč MG Baver CZE
10-12 let - krátký program
1. Dynamit TJ Sokol Valeč CZE
12-14 let - krátký program
1. Sunrise GK Velký Týnec CZE
Juniorky - krátký program
1. Pinkie GK Velký Týnec CZE
Judges
1. Roupcová Hana TJ Sokol Valeč CZE
2. Bartošková Andrea TJ Sokol Valeč CZE
3. Dlabačová Kateřina TJ Sokol Valeč CZE
4. Havel Kryštof TJSK Prague CZE
5. Pomahačová Jitka TJSK Prague CZE
Coaches
1. Aulíková Nikol TJ Sokol Valeč CZE
2. Němcová Eugénie TJ Sokol Valeč CZE
3. Roupcová Hana TJ Sokol Valeč CZE
4. Dlabačová Kateřina TJ Sokol Valeč CZE
5. Vorokhobina Natalya TJSK Prague CZE