Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Зірки Надросся»

25.05.2024 - 26.05.2024

Україна м. Біла Церква вул. Зенітного полку (Некрасова) , 121

Deadline entry: 19.05.2024
Deadline MP3: 21.05.2024
Contact: Фещенко Юля Тел: +380966063395 Ел.адреса: [email protected]
Notes: 1 тренер-представник 1суддя обов'язково кількість учасниць необмежена До участі у змаганнях допускаються всі члени Федерації гімнастики України, які мають діючу ліцензію ФГ, допуск лікаря, страховий поліс.

# Category Type
1. 2017 кат А (2017) Individual
1.
2.
2. 2017 кат В (2017) Individual
1.
3. 2017 кат С (2017) Individual
1.
4. 2017 кат Дебют (2017) Individual
1.
5. 2016 кат А (2016) Individual
1.
2.
6. 2016 кат В (2016) Individual
1.
2.
7. 2016 кат С (2016) Individual
1.
8. 2016 кат Д (2016) Individual
1.
9. 2015 кат А (2015) Individual
1.
2.
10. 2015 кат В (2015) Individual
1.
2.
11. 2015 кат С (2015) Individual
1.
2.
12. 2015 кат Д (2015) Individual
1.
13. 2014 кат А (2014) Individual
1.
2.
14. 2014 кат В (2014) Individual
1.
2.
15. 2014 кат С (2014) Individual
1.
2.
16. 2014 кат Д (2014) Individual
1.
17. 2013 кат А (2013) Individual
1.
2.
18. 2013 кат В (2013) Individual
1.
2.
19. 2013 кат С (2013) Individual
1.
2.
20. 2013 кат Д (2013) Individual
1.
21. 2012 кат А (2012) Individual
1.
2.
22. 2012 кат В (2012) Individual
1.
2.
23. 2012 кат С (2012) Individual
1.
2.
24. 2012 кат Д (2012) Individual
1.
25. 2011 кат А (2011) Individual
1.
2.
26. 2011 кат В (2011) Individual
1.
2.
27. 2011 кат С (2011) Individual
1.
2.
28. 2011 кат Д (2011) Individual
1.
29. 2010-2009 кат А (2010-2009) Individual
1.
2.
30. 2010-2009 кат В (2010-2009) Individual
1.
2.
31. 2010-2009 кат С (2010-2009) Individual
1.
2.
32. 2008 кат А (2008) Individual
1.
2.
33. 2008 кат В (2008) Individual
1.
2.
34. 2008 кат С (2008) Individual
1.
2.
35. 2007 і старші кат А (2007 і старші) Individual
1.
2.
36. 2007 і старші кат В (2007 і старші) Individual
1.
2.

Filter Entriesfilter

2017 кат А (2017)
1. Вовченко Анастасія Київ СК "Олімп" UKR
2. Бровко Алісія Київ СК "Олімп" UKR
3. Верзлова Стефанія Київ СК "Олімп" UKR
4. Тисівська Мілана Київ СК "Олімп" UKR
5. Бесараб Анна Українка СК "Спалах" UKR
6. Бірюкова Ева Українка СК "Спалах" UKR
7. Шумивода Аделіна Біла Церква Спартак UKR
8. Крочак Єва Біла Церква ФСТ «Спартак» UKR
9. Кіяниця Софія Одеса КДЮСШ №5 UKR
10. Фотул Мія Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
11. Ігнатенко Соломія Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
2017 кат В (2017)
1. Бідун Єва Одеса КДЮСШ №5 UKR
2017 кат С (2017)
1. Карпук Аріна Київ СК "Олімп" UKR
2. Бадзюх Дарина Біла Церква ДЮСШ «ЮНІСТЬ»(Маслікова) UKR
3. Кузнєцова Дінара Біла Церква Спартак UKR
4. Зайнчковська Емілія Бровари ГО СШХГ "ГРЕЙС" UKR
5. Грогуль Анна Бровари ГО СШХГ "ГРЕЙС" UKR
6. Ляшик Анна Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
7. Дудник Катерина Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
2017 кат Дебют (2017)
1. Якимчук Ніколь Біла Церква ДЮСШ «ЮНІСТЬ»(Маслікова) UKR
2. Яркулова Каміла Біла Церква ДЮСШ «ЮНІСТЬ»(Маслікова) UKR
3. Пелих Еліна Біла Церква ДЮСШ «ЮНІСТЬ»(Маслікова) UKR
4. Ящук Аріна Біла Церква ДЮСШ «ЮНІСТЬ»(Маслікова) UKR
5. Тернавська Влада Біла Церква ДЮСШ «ЮНІСТЬ»(Маслікова) UKR
6. Пірова Мілана Біла Церква ДЮСШ «ЮНІСТЬ»(Маслікова) UKR
7. Говгаленко Емілія Біла Церква ДЮСШ «ЮНІСТЬ»(Маслікова) UKR
8. Березовська Богдана Біла Церква ДЮСШ «ЮНІСТЬ»(Маслікова) UKR
9. Муртазіна Катерина Біла Церква ДЮСШ «ЮНІСТЬ»(Маслікова) UKR
10. Карамалак Домініка Біла Церква ДЮСШ «ЮНІСТЬ»(Маслікова) UKR
11. Мкртчян Емілія Біла Церква ДЮСШ «ЮНІСТЬ»(Маслікова) UKR
12. Гриненко Катерина Біла Церква Спартак UKR
13. Петрик Марія Біла Церква Спартак UKR
14. Войтова Уляна Біла Церква Спартак UKR
15. Войтова Поліна Біла Церква Спартак UKR
16. Іванько Злата Біла Церква Спартак UKR
17. Жуковська Єва Біла Церква Спартак UKR
18. Кошелева Ірина Біла Церква Спартак UKR
19. Миколайчук Вероніка Біла Церква Спартак UKR
20. Бєлік Вікторія Васильків ДЮСШ UKR
21. Білоцерківець Емілія Васильків ДЮСШ UKR
22. Дармастук Мія Васильків ДЮСШ UKR
23. Козак Стефанія Васильків ДЮСШ UKR
24. Чорна Єлизавета Васильків ДЮСШ UKR
25. Науменко Марія Васильків ДЮСШ UKR
26. Кріль Софія Васильків ДЮСШ UKR
27. Мігалєва Мілана Васильків ДЮСШ UKR
28. Луговець Вероніка Васильків ДЮСШ UKR
29. Вергелес Мірра Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
30. Ліщенко Анна Біла Церква Спартак UKR
31. Рогальська Катерина Біла Церква Спартак UKR
32. Дяконець Єва Біла Церква Спартак UKR
33. Комар Ангеліна Біла Церква Спартак UKR
34. Сіранчук Анна Біла Церква Спартак UKR
35. Александрова Кароліна Біла Церква Спартак UKR
36. Ткаченко Марія Одеса КДЮСШ №5 UKR
2016 кат А (2016)
1. Тищенко Діана Біла Церква ФСТ «Спартак» UKR
2. Нежайко Даяна Харків "Восток" UKR
2016 кат В (2016)
1. Ничипоренко Кіра Київ СК "Олімп" UKR
2. Зінченко Маргарита Київ СК "Олімп" UKR
3. Трощенко Євангеліна Київ СК "Олімп" UKR
4. Тугушева Ульяна Київ СК "Олімп" UKR
5. Бірюкова Ангеліна Українка СК "Спалах" UKR
6. Овечкіна Варвара Фастів ДЮСШ UKR
7. Іваненко Іларія Біла Церква Спартак UKR
8. Литвин Марія Біла Церква Спартак UKR
9. Ровенчук Марія Бровари ГО СШХГ "ГРЕЙС" UKR
10. Шарафутдінова Кіра Одеса КДЮСШ №5 UKR
11. Ярига Тіна Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
12. Блоха Софія Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
13. Деренько Ніколь Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
2016 кат С (2016)
1. Шевченко Софія Біла Церква ДЮСШ «ЮНІСТЬ»(Маслікова) UKR
2. Іщук Міла Біла Церква ДЮСШ «ЮНІСТЬ»(Маслікова) UKR
3. Сєдих Дана Біла Церква "Спартак" (Галашевська) UKR
4. Гук Марія Одеса КДЮСШ №5 UKR
2016 кат Д (2016)
1. Чепенко Христина Київ СК "Олімп" UKR
2. Бойченко Кіра Біла Церква "Спартак" (Галашевська) UKR
3. Борисенко Софія Васильків ДЮСШ UKR
4. Шостак Єлизавета Васильків ДЮСШ UKR
5. Нежайко Моніка Харків "Восток" UKR
6. Фіронова Марія Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
7. Далека Марта Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
8. Насибович Софія Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
2015 кат А (2015)
1. Дорошенко Анастасія Біла Церква Спартак UKR
2. Тіторенко Ангеліна Біла Церква Спартак-1 UKR
3. Уколова Марія ДЮСШ Дерюгіних м.Київ UKR
2015 кат В (2015)
1. Єрещенко Марія Українка СК "Спалах" UKR
2. Литвин Мар яна Українка СК "Спалах" UKR
3. Алексієнко Злата Біла Церква Спартак-1 UKR
4. Гайдученко Поліна Біла Церква Спартак UKR
5. Савич Софія Харків "Восток" UKR
2015 кат С (2015)
1. Кононенко Поліна Українка СК "Спалах" UKR
2. Улько Єлизавета Біла Церква ДЮСШ «ЮНІСТЬ»(Маслікова) UKR
3. Литвин Кіра Біла Церква ДЮСШ «ЮНІСТЬ» (Маслікова І, Левчик Н) UKR
4. Поляк Кіра Біла Церква ДЮСШ «ЮНІСТЬ» (Маслікова І, Левчик Н) UKR
5. Вознюк Соломія Біла Церква "Спартак" (Галашевська) UKR
6. Черченко Аріна Біла Церква Спартак UKR
7. Малик Юлія Біла Церква Спартак-1 UKR
8. Чеботар Катерина Біла Церква Спартак UKR
9. Микитенко Соломія Біла Церква Спартак UKR
10. Прокопець Діана Біла Церква Спартак UKR
11. Кравченко Злата Васильків ДЮСШ UKR
12. Мороз Катерина Васильків ДЮСШ UKR
13. Саяпіна Анастасія Бровари ГО СШХГ "ГРЕЙС" UKR
14. Шатрова Аліса Одеса КДЮСШ №5 UKR
15. Кусенко Кіра Харків "Восток" UKR
16. Харківська Валерія Харків "Восток" UKR
17. Дорохіна Олександра Харків "Восток" UKR
2015 кат Д (2015)
1. Козирєва Вероніка Київ СК "Олімп" UKR
2. Авраменко Кіра Біла Церква ДЮСШ «ЮНІСТЬ»(Маслікова) UKR
3. Карамалак Уляна Біла Церква ДЮСШ «ЮНІСТЬ»(Маслікова) UKR
4. Новотна Аріна Біла Церква "Спартак" (Галашевська) UKR
5. Сергеєва Вероніка Біла Церква "Спартак" (Галашевська) UKR
6. Доманська Анна Біла Церква "Спартак" (Галашевська) UKR
7. Добришкіна Вікторія Фастів ДЮСШ UKR
8. Гусєва Каталєя Біла Церква Спартак UKR
9. Зеленко Аріна Васильків ДЮСШ UKR
10. Синякова Марія Васильків ДЮСШ UKR
11. Анан`їна Васіліса Одеса КДЮСШ №5 UKR
12. Байол Катерина Одеса КДЮСШ №5 UKR
13. Бобович Злата Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
2014 кат А (2014)
1. Швидка Аріна Біла Церква ДЮСШ «ЮНІСТЬ» (Маслікова І, Левчик Н) UKR
2. Баранівська Софія Біла Церква Спартак UKR
3. Павлик Валерія Васильків ДЮСШ UKR
4. Опря Соломія Васильків ДЮСШ UKR
5. Фотул Мілана Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
2014 кат В (2014)
1. Деркач Аріна Біла Церква Спартак UKR
2. Ходаківська Маргарита Біла Церква ДЮСШ «ЮНІСТЬ» (Маслікова І, Левчик Н) UKR
3. Однорог Маргарита Біла Церква Спартак UKR
4. Петрик Катерина Біла Церква Спартак UKR
5. Сушицька Софія Одеса КДЮСШ №5 UKR
2014 кат С (2014)
1. Роннова Романа Біла Церква ДЮСШ «ЮНІСТЬ»(Маслікова) UKR
2. Загоруйко Катя Біла Церква "Спартак" (Галашевська) UKR
3. Чуб Діана Біла Церква "Спартак" (Галашевська) UKR
4. Кацалап Настя Біла Церква "Спартак" (Галашевська) UKR
5. Михайлюк Мілана Біла Церква Спартак UKR
6. Маді Мар'ям Біла Церква Спартак UKR
7. Черкашина Софія Васильків ДЮСШ UKR
8. Горбач Яна Васильків ДЮСШ UKR
9. Сіра Уляна Харків "Восток" UKR
2014 кат Д (2014)
1. Ільніцька Вероніка Біла Церква ДЮСШ «ЮНІСТЬ»(Маслікова) UKR
2. Дрозд Єва Біла Церква ДЮСШ «ЮНІСТЬ» (Маслікова І, Левчик Н) UKR
3. Безпрозванна Айріна Біла Церква "Спартак" (Галашевська) UKR
4. Назарян Катерина Одеса КДЮСШ №5 UKR
2013 кат А (2013)
1. Ніколаєнко Еріка Біла Церква Спартак UKR
2. Шелеміна Єлизавета Фастів ДЮСШ UKR
3. Сіліонова Єлизавета Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
4. Михайленко Марія Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
2013 кат В (2013)
1. Нейверт Кіра Біла Церква ГО СК «Спартак-1» UKR
2. Войтенко Єва Біла Церква Спартак UKR
3. Дідик Анастасія Біла Церква ДЮСШ «ЮНІСТЬ» (Маслікова І, Левчик Н) UKR
4. Мойсеєнко Софія Васильків ДЮСШ UKR
5. Огороднік Єлізавета Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
2013 кат С (2013)
1. Шутенко Ангеліна Біла Церква Спартак UKR
2. Костецька Софія Біла Церква Спартак UKR
3. Моцна Софія Біла Церква ДЮСШ «ЮНІСТЬ» (Маслікова І, Левчик Н) UKR
4. Ліщенко Марія Біла Церква ДЮСШ «ЮНІСТЬ» (Маслікова І, Левчик Н) UKR
5. Старченко Анна Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
2013 кат Д (2013)
1. Фареник Лада Біла Церква ДЮСШ «ЮНІСТЬ» (Маслікова І, Левчик Н) UKR
2. Савенко Аріна Біла Церква "Спартак" (Галашевська) UKR
3. Слободяник Соломія Васильків ДЮСШ UKR
4. Цимбал Кароліна Васильків ДЮСШ UKR
5. Чорна Поліна Васильків ДЮСШ UKR
2012 кат А (2012)
1. Скічко Єсенія Бровари ДЮСШ UKR
2. Качанюк Мілана Фастів ДЮСШ UKR
3. Божук Віра Васильків ДЮСШ UKR
4. Вергелес Маріанна Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
2012 кат В (2012)
1. Фещенко Вікторія Біла Церква Спартак UKR
2. Лозова Єва Біла Церква Спартак UKR
3. Пархоменко Марта Біла Церква Спартак UKR
4. Школенко Вікторія Біла Церква ДЮСШ «ЮНІСТЬ» (Маслікова І, Левчик Н) UKR
5. Язенюк Валерія Біла Церква ДЮСШ «ЮНІСТЬ» (Маслікова І, Левчик Н) UKR
6. Паламарчук Дар'я Біла Церква ДЮСШ «ЮНІСТЬ» (Маслікова І, Левчик Н) UKR
7. Теремко Анна Фастів ДЮСШ UKR
8. Чиж Єлизавета Васильків ДЮСШ UKR
9. Швачко Діана Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
2012 кат С (2012)
1. Руднічук Ліза Біла Церква Спартак-1 UKR
2. Грибенникова Софія Біла Церква Спартак UKR
3. Грибенникова Олександра Біла Церква ГО СК «Спартак-1» UKR
4. Орлюк Аліна Біла Церква ДЮСШ «ЮНІСТЬ» (Маслікова І, Левчик Н) UKR
5. Гавриленко Дар'я Біла Церква ДЮСШ «ЮНІСТЬ» (Маслікова І, Левчик Н) UKR
6. Медведєва Єлизавета Біла Церква ДЮСШ «ЮНІСТЬ» (Маслікова І, Левчик Н) UKR
7. Фабріка Аніта Бровари ГО СШХГ "ГРЕЙС" UKR
8. Бутко Вероніка Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
9. Казидуб Анастасія Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
2012 кат Д (2012)
1. Шостя Надія Українка СК "Спалах" UKR
2. Ковальова Каріна Бровари ГО СШХГ "ГРЕЙС" UKR
3. Деркач Уляна Фастів ДЮСШ UKR
2011 кат А (2011)
1. Плахотнюк Зоряна Українка СК "Спалах" UKR
2. Грицута Сабрина Фастів ДЮСШ UKR
3. Козолій Анна Васильків ДЮСШ UKR
4. Зирянова Вероніка Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
2011 кат В (2011)
1. Григоренко Єлизавета Бровари ДЮСШ UKR
2. Волошин Діана Бровари ДЮСШ UKR
3. Кшуташвілі Аліса Васильків ДЮСШ UKR
4. Мельник Альбіна Київ ДЮСШ № 3 UKR
5. Біленко Агата Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
6. Лаврушко Дар'я Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
7. Коріняк Марія Бровари ДЮСШ UKR
2011 кат С (2011)
1. Новохацька Майя Біла Церква ДЮСШ «ЮНІСТЬ» (Маслікова І, Левчик Н) UKR
2. Нюганіна Дар'я Бровари ДЮСШ UKR
3. Мелещенко Марія Бровари ДЮСШ UKR
4. Короткова Марія Бровари ДЮСШ UKR
5. Шуст Каріна Фастів ДЮСШ UKR
6. Гриценко Ілона Бровари ГО СШХГ "ГРЕЙС" UKR
7. Шевчук Любов Київ ДЮСШ № 3 UKR
8. Лебідь Анастасія Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
2011 кат Д (2011)
1. Карасьова Вероніка Біла Церква Спартак UKR
2. Дригало Анастасія Біла Церква "Спартак" (Галашевська) UKR
3. Ковальчук Марія Біла Церква Спартак UKR
4. Сівченко Аліна Біла Церква Спартак UKR
5. Проколій Софія Васильків ДЮСШ UKR
2010-2009 кат А (2010-2009)
1. Плахотнюк Дарина Українка СК "Спалах" UKR
2. Гайдученко Вероніка Біла Церква "Спартак" (Галашевська) UKR
3. Присяжнюк Дарина Біла Церква "Спартак" (Галашевська) UKR
4. Клочко Поліна Біла Церква Спартак UKR
5. Бєлік Карина Васильків ДЮСШ UKR
6. Коцупал Ірина Васильків ДЮСШ UKR
2010-2009 кат В (2010-2009)
1. Джумага Софія Біла Церква Спартак UKR
2. Білецька Єлизавета Біла Церква Спартак UKR
3. Маковецька Діана Біла Церква "Спартак" (Галашевська) UKR
4. Мохнач Вероніка Біла Церква "Спартак" (Галашевська) UKR
5. Коваленко Анастасія Біла Церква "Спартак" (Галашевська) UKR
6. Іванько Вікторія Біла Церква "Спартак" (Галашевська) UKR
7. Номерчук Євгенія Бровари ДЮСШ UKR
8. Солдатенко Єлізавета Бровари ДЮСШ UKR
9. Касьян Діана Бровари ДЮСШ UKR
10. Шикіна Владіслава Васильків ДЮСШ UKR
11. Шпеко Анна Васильків ДЮСШ UKR
12. Горбач Олександра Васильків ДЮСШ UKR
13. Гораль Анастасія Бровари ГО СШХГ "ГРЕЙС" UKR
14. Зубко Дарина Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
2010-2009 кат С (2010-2009)
1. Вербіцька Анна Біла Церква ДЮСШ «ЮНІСТЬ» (Маслікова І, Левчик Н) UKR
2. Олійник Катерина Біла Церква "Спартак" (Галашевська) UKR
3. Карпенко Дар`я Біла Церква "Спартак" (Галашевська) UKR
4. Захарова Дар`я Біла Церква "Спартак" (Галашевська) UKR
5. Нюганіна Поліна Бровари ДЮСШ UKR
6. Шимченко Софія Біла Церква Спартак UKR
7. Грідіна Анастасія Васильків ДЮСШ UKR
8. Головко Олександра Васильків ДЮСШ UKR
9. Павлик Вікторія Васильків ДЮСШ UKR
10. Авдєєва Анастасія Бровари ГО СШХГ "ГРЕЙС" UKR
11. Шковира Яна Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
12. Єрмак Домініка Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
2008 кат А (2008)
1. Вахненко Дар'я Біла Церква Спартак UKR
2. Мельник Аделіна Біла Церква "Спартак" (Галашевська) UKR
3. Личак Даша Бровари ДЮСШ UKR
2008 кат В (2008)
1. Король Ольга Біла Церква "Спартак" (Галашевська) UKR
2008 кат С (2008)
1. Горобець Анна Біла Церква ДЮСШ «ЮНІСТЬ» (Маслікова І, Левчик Н) UKR
2. Бартківська Мирослава Біла Церква "Спартак" (Галашевська) UKR
3. Бондарева Анна Бровари ДЮСШ UKR
4. Захарова Анна Біла Церква Спартак UKR
2007 і старші кат А (2007 і старші)
1. Чужа Аліса Біла Церква "Спартак" (Галашевська) UKR
2. Марчук Дар`я Київ ДЮСШ № 3 UKR
2007 і старші кат В (2007 і старші)
1. Бойко Дарина Біла Церква ДЮСШ «ЮНІСТЬ» (Маслікова І, Левчик Н) UKR
2. Десятніченко Валерія Біла Церква ДЮСШ «ЮНІСТЬ» (Маслікова І, Левчик Н) UKR
3. Смертіна Альона Біла Церква "Спартак" (Галашевська) UKR
4. Хачик'ян Катерина Бровари ДЮСШ UKR
5. Шулик Поліна Київ ДЮСШ № 3 UKR
Judges
1. Мірошник Євгенія Васильків ДЮСШ UKR
Coaches
1. Фурсенко Діана Київ СК "Олімп" UKR
2. Мьодова О Українка СК "Спалах" UKR
3. Маслікова Д Біла Церква ДЮСШ «ЮНІСТЬ»(Маслікова) UKR
4. Маслікова Ірина Біла Церква ДЮСШ «ЮНІСТЬ» (Маслікова І, Левчик Н) UKR
5. Левчик Н Біла Церква ДЮСШ «ЮНІСТЬ» (Маслікова І, Левчик Н) UKR
6. Галашевська Світлана Біла Церква "Спартак" UKR
7. Матейшина Людмила Бровари ДЮСШ UKR
8. Черкасова Юлія Бровари ДЮСШ UKR
9. Цьопіч Лариса Фастів ДЮСШ UKR
10. Кшуташвілі Аліна Васильків ДЮСШ UKR
11. Мірошник Євгенія Васильків ДЮСШ UKR
12. Сердуніч В.К. Бровари ГО СШХГ "ГРЕЙС" UKR
13. Загітова М.Г. Бровари ГО СШХГ "ГРЕЙС" UKR
14. Балашова Ірина Харків "Восток" UKR
15. Распопова Л.А. Київ ДЮСШ № 3 UKR
16. Лукаш Анна Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR