Severomoravská superliga 2024 3. kolo Havířov

09.06.2024

Havířov

Deadline entry: 26.05.2024
Deadline MP3: 26.05.2024
Contact:
Notes: Pouze pro závodnice z Moravskoslezského kraje!!

# Category Type
1. Mini 2017 a ml. (2017 a ml) Individual
1.
2. Naděje nejmladší C (2016) Individual
1.
3. Naděje nejmladší B (2015) Individual
1.
4. Naděje nejmladší A (2015) Individual
1.
2.
5. Naděje mladší B 2014 (2014) Individual
1.
2.
6. Naděje mladší A 2014 (2014) Individual
1.
2.
7. Naděje mladší B 2013 (2013) Individual
1.
2.
8. Naděje mladší A 2013 (2013) Individual
1.
2.
9. Naděje starší B 2012 (2012) Individual
1.
2.
10. Naděje starší A 2012 (2012) Individual
1.
2.
11. Naděje starší B 2011 (2011) Individual
1.
2.
12. Naděje starší A 2011 (2011) Individual
1.
2.
13. Juniorky B (2009-2010) Individual
1.
2.
14. Juniorky A (2009-2010) Individual
1.
2.
15. Seniorky B (2008 a st) Individual
1.
2.
16. Seniorky A (2008 a st) Individual
1.
2.

Filter Entriesfilter

Mini 2017 a ml. (2017 a ml)
1. Myslivečková Luisa SK MG Olomouc CZE
2. Barisheva Marta SK MG Olomouc CZE
Naděje nejmladší C (2016)
1. Chromcová Andrea SK MG Olomouc CZE
2. Hrudníková Gabriela SK MG Olomouc CZE
Naděje nejmladší B (2015)
1. Běhulová Barbora TJ Spartak Přerov CZE
2. Kolářová Kristina Jasmina TJ Spartak Přerov CZE
Naděje nejmladší A (2015)
1. Bashkatova Aleksandra SK MG Olomouc CZE
2. Karhanová Anna SK MG Olomouc CZE
Naděje mladší B 2014 (2014)
1. Barisheva Alexandra SK MG Olomouc CZE
2. Stržínková Nikol TJ Spartak Přerov CZE
Naděje mladší B 2013 (2013)
1. Henešová Johana SK MG Olomouc CZE
2. Shpak Polina SK MG Olomouc CZE
3. Přikrylová Marcela TJ Spartak Přerov CZE
Naděje starší B 2012 (2012)
1. Nemčeková Michaela SK MG Olomouc CZE
2. Švorčíková Magdaléna TJ Spartak Přerov CZE
Naděje starší B 2011 (2011)
1. Mazancová Kateřina SK MG Olomouc CZE
2. Janková Emma TJ Spartak Přerov CZE
3. Kučová Marie TJ Spartak Přerov CZE
4. Lesáková Zuzana TJ Spartak Přerov CZE
Juniorky B (2009-2010)
1. Lukášová Natálie SK MG Olomouc CZE
2. Brtníková Eliška SK MG Olomouc CZE
3. Mikešková Adéla TJ Spartak Přerov CZE
4. Koritarová Michaela TJ Spartak Přerov CZE
5. Hasoňová Nela TJ Spartak Přerov CZE
Seniorky B (2008 a st)
1. Karasová Denisa SK MG Olomouc CZE
2. Tomečková Monika TJ Spartak Přerov CZE
3. Zbožínková Eliška TJ Spartak Přerov CZE
4. Vařáková Kateřina TJ Spartak Přerov CZE
Judges
1. Cagášková Ivana SK MG Olomouc CZE
2. Wertheimerová Zdeňka SK MG Olomouc CZE