Brandenburg-Cup

16.11.2024 - 17.11.2024

Brandenburg/ Falkensee

Deadline entry: 20.10.2024
Deadline MP3: 31.10.2024
Contact: Claudia Wagner Tel: +49 179 7301525 Mail: [email protected]
Notes:

# Category Type
1. A (2018) Individual
1.
2. A (2017) Individual
1.
2.
3. B (2017) Individual
1.
2.
4. C (2017) Individual
1.
5. B (2016) Individual
1.
2.
6. C (2016) Individual
1.
7. A (2016) Individual
1.
2.
8. B (2015) Individual
1.
2.
9. C (2015) Individual
1.
10. B (2014) Individual
1.
2.
11. A (2015) Individual
1.
2.
12. C (2014) Individual
1.
13. A (2014) Individual
1.
2.
14. A (2013) Individual
1.
2.
15. B (2013) Individual
1.
2.
16. C (2013) Individual
1.
17. A (2012) Individual
1.
2.
18. B (2012) Individual
1.
2.
19. C (2012) Individual
1.
20. A (2011) Individual
1.
2.
21. B (2011) Individual
1.
2.
22. C (2011) Individual
1.
23. B (2010) Individual
1.
2.
24. C (2010) Individual
1.
25. A (2010) Individual
1.
2.
26. A (2009) Individual
1.
2.
27. B (2009) Individual
1.
2.
28. C (2009) Individual
1.
29. B (2008+) Individual
1.
2.
30. C (2008+) Individual
1.
31. A (2008+) Individual
1.
2.

Filter Entriesfilter

A (2018)
1. Dodel Lilou SV Dallgow 47 e.V GER
2. Tkach Aira SV Dallgow 47 e.V GER
3. Vogt Adelina SV Dallgow 47 e.V GER
B (2017)
1. Polishko Yefrosyniia SV Dallgow 47 e.V GER
2. Baum Lilly SV Dallgow 47 e.V GER
3. Schmidt Adelina SV Dallgow 47 e.V GER
C (2017)
1. Faber Arev SVNA - Hamburg GER
2. Schmidt Maria SVNA - Hamburg GER
3. Liashenko Kira SVNA - Hamburg GER
B (2016)
1. Kirchhoff Finna SV Dallgow 47 e.V GER
2. Schwerin Maria Elisa SV Dallgow 47 e.V GER
3. Spieler Leni SV Dallgow 47 e.V GER
A (2016)
1. Nn Nn Nn GER
B (2015)
1. Schiebeck Nya Victoria SV Dallgow 47 e.V GER
2. Grübl Castro Theresa SV Dallgow 47 e.V GER
C (2015)
1. Herasymets Mariia SVNA - Hamburg GER
B (2014)
1. Pribava Anna SV Dallgow 47 e.V GER
A (2015)
1. Nn Nn Nn GER
C (2014)
1. Sydorenko Varvara SVNA - Hamburg GER
2. Sesüla Melina SVNA - Hamburg GER
3. Geynts Eva SVNA - Hamburg GER
4. Syniavska Veronika SVNA - Hamburg GER
A (2014)
1. Nn Nn Nn GER
B (2013)
1. Baum Mia SV Dallgow 47 e.V GER
2. Schäfer Alexandra SV Dallgow 47 e.V GER
C (2013)
1. Witter Isabella SV Dallgow 47 e.V GER
2. Martynyuk Roman SV Dallgow 47 e.V GER
A (2012)
1. Yildirim Safia Berliner Turnerbund (BTFB) GER
2. Degtiarova Varvara Berliner Turnerbund (BTFB) GER
B (2012)
1. Syniavska Anna Mariia SVNA - Hamburg GER
2. Hense Nelly SV Dallgow 47 e.V GER
3. Volotkovic Amelia Berliner Turnerbund (BTFB) GER
A (2011)
1. Nn Nn Nn GER
B (2011)
1. Fedorova Mariia SV Dallgow 47 e.V GER
C (2011)
1. Miroshnyk Yelyzaveta SVNA - Hamburg GER
2. Timchenko Varvara SVNA - Hamburg GER
B (2010)
1. Statsenko Sofia SV Dallgow 47 e.V GER
2. Hruba Sofiia Berliner Turnerbund (BTFB) GER
A (2010)
1. Prokopenko Eva Berliner Turnerbund (BTFB) GER
2. Kreis Henriette SV Dallgow 47 e.V GER
3. Nn Nn Nn GER
A (2009)
1. Nn Nn Nn GER
B (2008+)
1. Khiari Carla SV Dallgow 47 e.V GER
2. Bittner Maya SV Dallgow 47e.V GER
C (2008+)
1. Kirchhoff Finja SV Dallgow 47 e.V GER
A (2008+)
1. Khrapachevska Sofiya SV Dallgow 47 e.V GER
Judges
1. Brink Verena Berliner Turnerbund (BTFB) GER
2. Karyagina Irina SV Dallgow 47 e.V GER
Coaches
1. Faber Alexandra Berliner Turnerbund (BTFB) GER
2. Chumakina Viktoriya SV Dallgow 47 e.V GER
3. Brand Janey SV Dallgow 47 e.V GER
4. Titova Elena SV Dallgow 47 e.V GER