XXII TROFEU CLUB RÍTMICA VILADECANS

01.06.2024

Podium Viladecans

Deadline entry: 16.05.2024
Deadline MP3: 26.05.2024
Contact:
Notes:

# Category Type
1. Prebenjamín C Individual
1.
2. Benjamín C Individual
1.
3. Alevín C Individual
1.
4. Prebenjamín B Individual
1.
5. Benjamín B Individual
1.
6. Alevín B Individual
1.
7. Infantil B Individual
1.
8. Cadete B Individual
1.
9. Juvenil B Individual
1.
10. Prebenjamín A Individual
1.
11. Benjamín A Individual
1.
12. Alevín A Individual
1.
13. Infantil A Individual
1.
14. Cadete A Individual
1.
15. Juvenil A Individual
1.
16. Prebenjamín C Group
1.
17. Benjamín C Group
1.
18. Alevín C Group
1.
19. Prebenjamín B Group
1.
20. Benjamín B Group
1.
21. Alevín B Group
1.
22. Infantil B Group
1.
23. Cadete B Group
1.
24. Juvenil B Group
1.
25. Prebenjamin A Group
1.
26. Benjamín A Group
1.
27. Alevín A Group
1.
28. Infantil A Group
1.
29. Cadete A Group
1.
30. Juvenil A Group
1.
31. Senior II Individual
1.
32. Senior III Individual
1.
33. Benjamín IV Individual
1.
34. Alevín IV Individual
1.
35. Infantil IV Individual
1.
36. Junior IV Individual
1.
37. Senior IV Individual
1.
38. Benjamín V Individual
1.
39. Alevín V Individual
1.
40. Infantil V Individual
1.
41. Junior V Individual
1.
42. Senior V Individual
1.
43. Benjamín VI Individual
1.
44. Alevín VI Individual
1.
45. Infantil VI Individual
1.
46. Junior VI Individual
1.
47. Senior VI Individual
1.

Filter Entriesfilter

Prebenjamín C
1. perez victoria CRBEGUES ESP
2. fernandez cayetana CLUB ESPORTIU CCR GAVA ESP
3. Aguilera Alba Club Ritmca Blanes ESP
Benjamín C
1. Brandao Arantxa Club Rítmica Canyelles ESP
Prebenjamín B
1. Ruiz Aina Club Rítmica Viladecans ESP
2. Júlia Arabía Ritmica C.E.L. ESP
3. Queralt Balaciart Ritmica C.E.L. ESP
4. Sarabia Mar Club Ritmca Blanes ESP
5. López Martín Daniela Club Rítmica Cornellà ESP
6. Gimenez Beth Montmeló Associació de Ritmica ESP
Benjamín B
1. cazorla chloe CRBEGUES ESP
2. vilaplana paula CRBEGUES ESP
3. Aparicio Alexandra CRBEGUES ESP
4. De Blas Martina CLUB ESPORTIU CCR GAVA ESP
5. Rodenas Elsa Club Rítmica Cornellà ESP
Alevín B
1. Nicuriuc Aniela CLUB ESPORTIU CCR GAVA ESP
2. Lorenzo Paula Club Ritmca Blanes ESP
3. Pérez Maria Club Ritmca Blanes ESP
4. Teruel Arlet Club Rítmica Cornellà ESP
5. Gimenez Laia Montmeló Associació de Ritmica ESP
Infantil B
1. Javahir Juseinova CLUB ESPORTIU CCR GAVA ESP
2. Álvarez Durán Aina Club Rítmica Cornellà ESP
Benjamín A
1. Vera Sira Club Rítmica Viladecans ESP
2. Volart Marta Club Rítmica Viladecans ESP
3. Núñez Lucía Club Rítmica Viladecans ESP
4. Casalvazquez Janna Club Rítmica Viladecans ESP
5. Gascón Carla Club Rítmica Viladecans ESP
6. Bartomeu Ander Club Rítmica Viladecans ESP
7. pérez carlota CRBEGUES ESP
8. CARLA SANCHEZ CLUB RITMICA SANT SADURNI ESP
9. CARLA DURAN CLUB RITMICA SANT SADURNI ESP
Alevín A
1. Martínez Katherine Club Rítmica Viladecans ESP
2. Ortíz India Club Rítmica Viladecans ESP
3. Liñán Vera Club Rítmica Viladecans ESP
4. Muñoz Carla Club Rítmica Viladecans ESP
5. Arlet Ribera Ritmica C.E.L. ESP
6. Marina Mas Ritmica C.E.L. ESP
7. Fernandez Elba CRBEGUES ESP
8. Celia martin CLUB ESPORTIU CCR GAVA ESP
9. Vergés Carla Club Ritmca Blanes ESP
10. Monroig Sofia Club Rítmica Canyelles ESP
11. BERTA OLIVAS CLUB RITMICA SANT SADURNI ESP
Infantil A
1. Atienza Paula Club Rítmica Viladecans ESP
2. Bartomeu Jana Club Rítmica Viladecans ESP
3. Núñez Laura Club Rítmica Viladecans ESP
4. Marta Carbonell Ritmica C.E.L. ESP
5. perez abril CRBEGUES ESP
6. Stepanets Sofia Club Ritmca Blanes ESP
7. Mesa Alicia Club Rítmica Canyelles ESP
8. GALA SURIÀ Club Rítmica Vilafranca ESP
Cadete A
1. Serrano Ines Montmeló Associació de Ritmica ESP
2. Castells Clara Montmeló Associació de Ritmica ESP
Juvenil A
1. MARTINA MORENO Club Rítmica Vilafranca ESP
2. Garcia Vera Montmeló Associació de Ritmica ESP
Prebenjamín C
1. Prebenjamí C Club Rítmica Cornellà ESP
Benjamín C
1. Ratatouille ASSOCIACIO ESPORTIVA LES CORTS ESP
Prebenjamín B
1. Prebenjamí B Coco Ritmica C.E.L. ESP
2. CLUB ESPORTIU CCR GAVÀ CLUB ESPORTIU CCR GAVA ESP
Benjamín B
1. Benjamín B Club Rítmica Viladecans ESP
2. CLUB ESPORTIU CCR GAVÀ CLUB ESPORTIU CCR GAVA ESP
Alevín B
1. Alevín B Club Rítmica Viladecans ESP
2. Aleví B Aladin Ritmica C.E.L. ESP
3. CLUB ESPORTIU CCR GAVÀ CLUB ESPORTIU CCR GAVA ESP
4. BOLLYWOOD ASSOCIACIO ESPORTIVA LES CORTS ESP
Infantil B
1. Infantil B Club Rítmica Cornellà ESP
Benjamín A
1. Benjamín A Club Rítmica Viladecans ESP
2. BENJAMÍ Club Rítmica Vilafranca ESP
Alevín A
1. Alevín A Club Rítmica Viladecans ESP
2. Aleví A Wonka Ritmica C.E.L. ESP
3. ALEVÍ Club Rítmica Vilafranca ESP
4. ALEVÍ 1 CLUB RITMICA SANT SADURNI ESP
5. ALEVÍ 2 CLUB RITMICA SANT SADURNI ESP
Infantil A
1. Infantil A Club Rítmica Viladecans ESP
2. Infantil A Pirates Ritmica C.E.L. ESP
3. INFANTIL 1 Club Rítmica Vilafranca ESP
4. INFANTIL 2 Club Rítmica Vilafranca ESP
5. INFANTIL CLUB RITMICA SANT SADURNI ESP
6. CLUB ESPORTIU CCR GAVÀ CLUB ESPORTIU CCR GAVA ESP
7. Club Ritmica Blanes Club Ritmca Blanes ESP
8. Stranger Things ASSOCIACIO ESPORTIVA LES CORTS ESP
9. Sorginak ASSOCIACIO ESPORTIVA LES CORTS ESP
Cadete A
1. Cadet A Tango Ritmica C.E.L. ESP
2. CLUB ESPORTIU CCR GAVÀ CLUB ESPORTIU CCR GAVA ESP
3. Viking Queens ASSOCIACIO ESPORTIVA LES CORTS ESP
4. Cadete A Asogym ESP
Senior II
1. Aleksandra Lalwicki Cr montjuic ESP
Senior III
1. Migone Guillermina Club Rítmica Viladecans ESP
2. Guerrero Sofia CR Viladecans ESP
3. Savitskaya Darya Club Rítmica Viladecans ESP
4. Pescador Paula Club Rítmica Viladecans ESP
5. Carla Ponsa Cr montjuic ESP
Benjamín IV
1. Chen Wendy Club Rítmica Viladecans ESP
2. García Juliette Club Rítmica Viladecans ESP
Alevín IV
1. Tirado Maia CR Viladecans ESP
Infantil IV
1. Duarte Noa CRBEGUES ESP
2. San Millán Lucía CR Viladecans ESP
3. Omella Claudia Club Rítmica Viladecans ESP
Junior IV
1. Domínguez Marina CR Viladecans ESP
2. Serrano Elsa CR Viladecans ESP
Senior IV
1. Maestro Núria CRBEGUES ESP
2. Martina Ferres Cr montjuic ESP
3. Fernández Irene Club Rítmica Viladecans ESP
4. Reinaldo Noah CR Viladecans ESP
5. Faglia Thais CR Viladecans ESP
6. Valle Paula CR Viladecans ESP
7. Savelyeva Veronika Club Rítmica Viladecans ESP
Alevín V
1. Perez Arlet Vallesa de ritmica Cardedeu ESP
2. Aparicio Carla CRBEGUES ESP
Infantil V
1. Diaz Èlia Vallesa de ritmica Cardedeu ESP
2. Cereceda Andrea Club Rítmica Viladecans ESP
Junior V
1. Fernandez Àdria Vallesa de ritmica Cardedeu ESP
2. Royo Lenna Vallesa de ritmica Cardedeu ESP
3. Gonzalez Lucía Vallesa de ritmica Cardedeu ESP
4. Vila Mar Vallesa de ritmica Cardedeu ESP
5. Gaspar Julia Club Rítmica Viladecans ESP
6. Mayo Ariadna Club Rítmica Viladecans ESP
Senior V
1. Barrio Berta Vallesa de ritmica Cardedeu ESP
2. Tolo Ares Club Rítmica Viladecans ESP
3. Sanchez Núria Club Rítmica Viladecans ESP
4. Velasco Ariadna Club Rítmica Viladecans ESP
5. Farina Avril Club Rítmica Viladecans ESP
6. Rodriguez Helena Club Rítmica Viladecans ESP
Infantil VI
1. Salmeron Erika Vallesa de ritmica Cardedeu ESP
2. Borrego Julia Vallesa de ritmica Cardedeu ESP
3. Ortiz Laia Club Rítmica Viladecans ESP
Senior VI
1. Garcia Estela Vallesa de ritmica Cardedeu ESP
2. Aguilera Noa Club Rítmica Viladecans ESP
3. Bartolome Paula Club Rítmica Viladecans ESP
Coaches
1. Mayans Vendrell Mireia Club Rítmica Canyelles ESP
2. Rodriguez Alicia Vallesa de ritmica Cardedeu ESP
3. Jimenez Claudia Club Ritmca Blanes ESP
4. Ruiz Marta Asogym ESP
5. Layla Salim Cr montjuic ESP
6. Rodríguez García Mariona Club Rítmica Cornellà ESP
7. Albesa María Club Rítmica Cornellà ESP
8. Botey Lola Montmeló Associació de Ritmica ESP
9. Gual Denisse Montmeló Associació de Ritmica ESP
10. Perez Noa Montmeló Associació de Ritmica ESP