Eesti meistrivõistlused ja Eesti noorte meistrivõistlused sportakrobaatikas 2024

08.06.2024

OMAsaal (Kopli 25, Tallinn)

Deadline entry: 24.05.2024
Deadline MP3: 30.05.2024
Contact: Merit Illak + 37255956142 Kristel Roose+37258001008 Kadri Jukk [email protected] +3725023339
Notes:

# Category Type
1. LASTE 8-13a. (2011-2016) Womens pair
1.
2. LASTE 8-13a. (2011-2016) Mens pair
1.
3. LASTE 8-13a. (2011-2016) Mixed pair
1.
4. LASTE 8-13a. (2011-2016) Womens group
1.
5. LASTE 8-15a. (2009-2016) Womens pair
1.
6. LASTE 8-15a. (2009-2016) Mens pair
1.
7. LASTE 8-15a. (2009-2016) Mixed pair
1.
8. LASTE 8-15a. (2009-2016) Womens group
1.
9. NOORED 9-16a. (2008-2015) Womens pair
1.
10. NOORED 9-16a. (2008-2014) Mens pair
1.
11. NOORED 9-16a. (2008-2014) Mixed pair
1.
12. NOORED 9-16a. (2008-2014) Womens group
1.
13. JUUNIOR 11-16 (2008-2012) Womens pair
1.
2.
14. JUUNIOR 11-16 (2008-2012) Mens pair
1.
2.
15. JUUNIOR 11-16 (2008-2012) Mixed pair
1.
2.
16. JUUNIOR 11-16 (2008-2012) Womens group
1.
2.
17. JUUNIOR 12-18 (2006-2011) Womens pair
1.
2.
18. JUUNIOR 12-18 (2006-2011) Mens pair
1.
2.
19. JUUNIOR 12-18 (2006-2011) Mixed pair
1.
2.
20. JUUNIOR 12-18 (2006-2011) Womens group
1.
2.
21. JUUNIOR 13-19 (2005-2010) Womens pair
1.
2.
22. JUUNIOR 13-19 (2005-2010) Mens pair
1.
2.
23. JUUNIOR 13-19 (2005-2010) Mixed pair
1.
2.
24. JUUNIOR 13-19 (2005-2010) Womens group
1.
2.
25. MEISTRIKLASS (-2009) Womens pair
1.
2.
26. MEISTRIKLASS (-2009) Mens pair
1.
2.
27. MEISTRIKLASS (-2009) Mixed pair
1.
2.
28. MEISTRIKLASS (-2009) Womens group
1.
2.
29. RAHVUSLIK MEISTRIKLASS Womens group
1.
30. RAHVUSLIK MEISTRIKLASS Mixed pair
1.
31. RAHVUSLIK MEISTRIKLASS Mens pair
1.
32. RAHVUSLIK MEISTRIKLASS Womens pair
1.

Filter Entriesfilter

LASTE 8-13a. (2011-2016)
1. AK1 Akrobaatika Kool EST
2. AK2 Akrobaatika Kool EST
3. AK3 Akrobaatika Kool EST
4. AK4 Akrobaatika Kool EST
5. AK5 Akrobaatika Kool EST
6. Bellatrix Raamat, Inger Veldemann PartnerAkro EST
7. Eneli Trikk, Pääsu Piiriselg PartnerAkro EST
LASTE 8-13a. (2011-2016)
1. AK6 Akrobaatika Kool EST
LASTE 8-13a. (2011-2016)
1. AK7 Akrobaatika Kool EST
LASTE 8-13a. (2011-2016)
1. AK8 Akrobaatika Kool EST
2. AK9 Akrobaatika Kool EST
3. AK10 Akrobaatika Kool EST
4. AK11 Akrobaatika Kool EST
5. AK12 Akrobaatika Kool EST
6. Piruett 1 GC Piruett EST
7. Uraan 1 PartnerAkro EST
8. Uraan 2 PartnerAkro EST
9. Uraan 3 PartnerAkro EST
10. Marta Kathriin Tammekand, Helena Vinter, Tuuli Alas PartnerAkro EST
11. Simona Marie Pranstibel, Karoliine Kost, Anna.Luiisa Rõhtjuk PartnerAkro EST
LASTE 8-15a. (2009-2016)
1. AK13 Akrobaatika Kool EST
2. AK14 Akrobaatika Kool EST
3. Mariete Tammepõld, Geira Lääne Janne Ristimetsa Tantsustuudio EST
4. Laura Puu, Aleksandra Kaevand Janne Ristimetsa Tantsustuudio EST
5. Piruett 4 GC Piruett EST
LASTE 8-15a. (2009-2016)
1. AK15 Akrobaatika Kool EST
LASTE 8-15a. (2009-2016)
1. AK16 Akrobaatika Kool EST
2. AK17 Akrobaatika Kool EST
3. AK18 Akrobaatika Kool EST
4. AK19 Akrobaatika Kool EST
5. AK20 Akrobaatika Kool EST
6. Piruett 2 GC Piruett EST
7. Piruett 3 GC Piruett EST
8. Viktoria Firsova, Karmen Kondrov, Reanna Reintalu PartnerAkro EST
9. Lisandra-Eliise Lepik, Rosanna Poltruk, Mariliis Kiin PartnerAkro EST
10. Kelli Norling, Helena Kõiv, Mileen Kutan PartnerAkro EST
11. Gerda Aarna, Eva-Nora Ermonen, Johanna Liive PartnerAkro EST
NOORED 9-16a. (2008-2015)
1. AK21 Akrobaatika Kool EST
2. AK22 Akrobaatika Kool EST
3. Neili Kass, Angelina Aasa PartnerAkro EST
NOORED 9-16a. (2008-2014)
1. AK23 Akrobaatika Kool EST
NOORED 9-16a. (2008-2014)
1. AK24 Akrobaatika Kool EST
2. Piruett 5 GC Piruett EST
3. Ghita Ingelise Salokorpi, Lenna-Liis Iin, Keira Hendre PartnerAkro EST
4. Emili Kirschenberg, Karoli Kass, Kaisa Miller PartnerAkro EST
5. Kirke Heleri Pallas, Carolina Fjodorova, Saskia Korrol PartnerAkro EST
JUUNIOR 11-16 (2008-2012)
1. AK25 Akrobaatika Kool EST
2. Piruett 6 GC Piruett EST
3. Freeta Dikker- Mirjam Valdek PartnerAkro EST
JUUNIOR 11-16 (2008-2012)
1. AK26 Akrobaatika Kool EST
JUUNIOR 11-16 (2008-2012)
1. Grete Sepp, Mona-Li Aro, Marta Liivjõe PartnerAkro EST
JUUNIOR 12-18 (2006-2011)
1. AK27 Akrobaatika Kool EST
2. Madli-Jette Käärik, Caroli Besterman, Liisi Laagus PartnerAkro EST
3. Gerda Johanson, Meribel Kondimäe, Grete Seli PartnerAkro EST
JUUNIOR 13-19 (2005-2010)
1. Andra Resev, Johanna Kukumägi PartnerAkro EST
JUUNIOR 13-19 (2005-2010)
1. AK28 Akrobaatika Kool EST
2. Kirke Kuusk, Johanna Saarik, Adele Klemmer PartnerAkro EST
MEISTRIKLASS (-2009)
1. AK29 Akrobaatika Kool EST
MEISTRIKLASS (-2009)
1. Anni Veskimäe, Katariina Braun, Getter Daffe PartnerAkro EST
RAHVUSLIK MEISTRIKLASS
1. AK30 Akrobaatika Kool EST
2. AK31 Akrobaatika Kool EST
3. AK32 Akrobaatika Kool EST
RAHVUSLIK MEISTRIKLASS
1. Annabel Maripuu, Hannah-Meribell Juninen Janne Ristimetsa Tantsustuudio EST
2. Anni-Mari Tammekand, Sandra Seli PartnerAkro EST
Judges
1. Kann Heidi Akrobaatika Kool EST
2. Erm Lisette Akrobaatika Kool EST
3. Sabbal Katre Akrobaatika Kool EST
4. Lõhmussaar Marite Akrobaatika Kool EST
5. Kadri Ridaste PartnerAkro EST
6. Karl Oskar Ridaste PartnerAkro EST
7. Kass Tiina PartnerAkro EST
8. Illak Merit PartnerAkro EST
Coaches
1. Kert Erhard Ridaste PartnerAkro EST