Maribel Trophy 2024

26.05.2024

Paide, E-Piim Spordihall ( Aiavilja 1, Paide)

Deadline entry: 12.05.2024
Deadline MP3: 19.05.2024
Contact: Piret Tuiken, [email protected]
Notes: Kohapeal on võimalus tutvuda ja endale soetada "Slonny" treeningriideid.

# Category Type
1. Supermini esinejad (2018 ja nooremad) Individual
1.
2. Mini B (2017) Individual
1.
3. Mini B (2016) Individual
1.
4. Mini B (2015) Individual
1.
5. Laste B (2013) Individual
1.
2.
6. Noorte B (2012) Individual
1.
2.
7. Noorte B (2011) Individual
1.
2.
8. Juunior B (2010) Individual
1.
2.
9. Juunior B (2009) Individual
1.
2.
10. Meister B (2008 ja vanemad) Individual
1.
2.
11. Laste B (2014) Individual
1.
2.
12. Mini C (2017) Individual
1.
13. Mini C (2016) Individual
1.
14. Mini C (2015) Individual
1.
15. Laste C (2014) Individual
1.
16. Laste C (2013) Individual
1.
17. Noorte C (2012) Individual
1.
18. Noorte C (2011) Individual
1.
19. Juunior C (2010) Individual
1.
20. Juunior C (2009) Individual
1.
21. Meister C (2008 ja vanemad) Individual
1.

Filter Entriesfilter

Supermini esinejad (2018 ja nooremad)
1. Kochurova Mariia Sk Maribel UKR
2. Tamberg Adriana VK Noorus EST
3. Andrejeva Daniella VK Noorus EST
4. Guseinova Nelly VK Noorus EST
5. Bogatyreva Zlata VK Noorus EST
6. Šuba Eliso-Jekaterina VK Noorus EST
7. Iljuhhina Ärina Crystal GC - Tondiraba HK EST
8. Skorodumova Anastassia Crystal GC - Tondiraba HK EST
9. Pitkä Olga Crystal GC - Tondiraba HK EST
10. Podobed Annamaria Crystal GC - Tondiraba HK EST
Mini B (2017)
1. Shevchenko Yaroslava Sk Maribel UKR
2. Juhkam Maia Crystal GC - Tondiraba HK EST
3. Lunina Kira VK Noorus EST
Mini B (2016)
1. Mamedova Alis VK Noorus EST
2. Koppel Kristiina Viljandi SK EST
3. Ignaševa Julia Crystal GC - Tondiraba HK EST
4. Gnedenkova Aleksandra Crystal GC - Tondiraba HK EST
5. Levina Dominika Crystal GC - Tondiraba HK EST
6. Iglina Karina VK Noorus EST
7. Ikkonen Nicole VK Noorus EST
Mini B (2015)
1. Lehtsaar Leanna Sk Maribel EST
2. Truija Susanna Viljandi SK EST
3. Panina Anastasia Crystal GC - Tondiraba HK EST
4. Bašun Džessika VK Noorus EST
5. Romantšuk Renate Viljandi SK EST
6. Hansen Loreen VK Janika EST
Laste B (2013)
1. Martin Isabel Sk Maribel EST
2. Ruus Adeele GC Piruett EST
3. Touart Adele GC Piruett EST
4. Õun Lisandra Spordiklubi Airi EST
5. Korzhinskaja Polina Crystal GC - Tondiraba HK EST
6. Kulmar Elise Crystal GC - Tondiraba HK EST
7. Aasla Marit VK Piruett EST
8. Rosenfeld Arabella VK Piruett EST
9. Podvalnaja Emilia VK Piruett EST
10. Kaldas Kaia VK Piruett EST
11. Ulfsak Serliin VK Piruett EST
12. Kats Iris VK Piruett EST
13. Sepp Ronja VK Piruett EST
14. Sulg Mai-Ann VK Piruett EST
15. Koidu Harriet VK Piruett EST
16. Kaldjärv Laurell Margaret VK Piruett EST
17. Rõzkova Mõroslava VK Noorus EST
18. Juurikas Sofia GC Piruett EST
Noorte B (2012)
1. Nukke Danita Sk Maribel EST
2. Punapart Marie Sk Maribel EST
3. Klaas Kreete - Marii Sk Maribel EST
4. Gromova Maria VK Noorus EST
5. Stroom Sanna-Delia Viljandi SK EST
6. Nehurenko Valeria VK Noorus EST
7. Haab Magdalena VK Piruett EST
8. Mägi Elisabeth VK Piruett EST
9. Karro Laura Viljandi SK EST
10. Sõukand Emilia Viljandi SK EST
Noorte B (2011)
1. Kalbus Brita Viljandi SK EST
2. Mõtus Meribel Spordiklubi Airi EST
3. Vikström Amelia Alexandra Crystal GC - Tondiraba HK EST
4. Scherbak Anna Crystal GC - Tondiraba HK EST
5. Saar Marelle Viljandi SK EST
Juunior B (2010)
1. Eeskivi Marii Hellen Sk Maribel EST
2. Tõnise Kairiin Sk Maribel EST
3. Demidenko Viktoria Crystal GC - Tondiraba HK EST
4. Kuzmina Sofia Crystal GC - Tondiraba HK EST
5. Žmogina Elisabet-Mari Crystal GC - Tondiraba HK EST
6. Vilu Laura Viljandi SK EST
7. Hubel Mariin Viljandi SK EST
8. Roman Christella Viljandi SK EST
Juunior B (2009)
1. Kirs Carolin Sk Maribel EST
2. Mogutov Jaroslava VK Noorus EST
3. Iglina Aljona Crystal GC - Tondiraba HK EST
Meister B (2008 ja vanemad)
1. Priks Birgita Sk Maribel EST
2. Vaher Varje Viljandi SK EST
3. Muiste Signe Viljandi SK EST
4. Oja Triine-Liis Viljandi SK EST
5. Muiste Kaisa Viljandi SK EST
Laste B (2014)
1. Kirs Carmen Sk Maribel EST
2. Müürisepp Donna-Marie GC Piruett EST
3. Kivojenko Elina VK Noorus EST
4. Porfejevets Eva VK Noorus EST
5. Vikat Meribel Spordiklubi Airi EST
6. Aasna Elli Viljandi SK EST
7. Mäll Mirtel Viljandi SK EST
8. Kanep Kristiin Viljandi SK EST
9. Laktionova Anhelina VK Noorus EST
10. Jammer Gerda Crystal GC - Tondiraba HK EST
11. Podgornaja Cataleya VK Noorus EST
Mini C (2017)
1. Lipp Mia Rebeka Sk Maribel EST
2. Valang Rosanna Sk Maribel EST
3. Tsvetkov Saskia Sk Maribel EST
4. Topchiashvili Hanna VK Noorus EST
5. Sikk Marta Spordiklubi Airi EST
6. Arumäe Audrey Viljandi SK EST
7. Kabanen Maria Viljandi SK EST
8. Kudrjasova Polina Crystal GC - Tondiraba HK EST
Mini C (2016)
1. Humeniuk Karolina Viljandi SK EST
2. Sööt Amelia Spordiklubi Airi EST
3. Linova Anna Crystal GC - Tondiraba HK EST
Mini C (2015)
1. Koval Anna Sk Maribel UKR
2. Ivanov Mia Sk Maribel EST
3. Sirila Kiira - Marii Sk Maribel EST
4. Tammeorg Marta Viljandi SK EST
5. Aavik Martha Viljandi SK EST
6. Susi Melissa Viljandi SK EST
7. Paris Kädi Liis Viljandi SK EST
8. Õun Laureen Spordiklubi Airi EST
9. Värv Anell Spordiklubi Airi EST
10. Kaarlep Ingrid Crystal GC - Tondiraba HK EST
11. Anissimova Marianna VK Noorus EST
12. Shkolna Karolina Viljandi SK EST
13. Mällo Liisa VK Janika EST
14. Figueredo Laura VK Janika EST
15. Jõeveer Mirtel-Mia VK Janika EST
Laste C (2014)
1. Andriushyna Oleksandra Sk Maribel UKR
2. Didkivska Yevheniia Sk Maribel UKR
3. Kallo Marie GC Piruett EST
4. Sooman Sandra GC Piruett EST
5. Frökjaer Eugenia GC Piruett EST
6. Mets Emma Aurelia GC Piruett EST
7. Malsub Nora GC Piruett EST
8. Leibur Emma Eliise GC Piruett EST
9. Zagaševa Karolina VK Noorus EST
10. Saks Nadežda Crystal GC - Tondiraba HK EST
11. Petrenko Karina VK Janika EST
12. Korb Kristiina Viljandi SK EST
Laste C (2013)
1. Frei Kristelle Sk Maribel EST
2. Mitt Natalie GC Piruett EST
3. Vaher Gertrud Viljandi SK EST
4. Heil Esme Hanna Viljandi SK EST
Noorte C (2012)
1. Assin Adessa Sk Maribel EST
2. Kalmus Laura Sk Maribel EST
3. Türk Loviisa Viljandi SK EST
4. Karro Mirel Viljandi SK EST
5. Haukanõmm Karoliina Viljandi SK EST
6. Nöps Mona Viljandi SK EST
Noorte C (2011)
1. Nikolajeva Anastassija VK Noorus EST
2. Veldemann Delia VK Janika EST
Juunior C (2010)
1. Jammer Kirke Crystal GC - Tondiraba HK EST
Juunior C (2009)
1. Luštšikova Nika VK Noorus EST
2. Veeremäe Leticia Crystal GC - Tondiraba HK EST
Judges
1. DANIEL Evelin EST
2. Zotova Veronika VK Noorus EST
3. Kööp Olga Crystal GC - Tondiraba HK EST
4. Bogdanova-Seledtsova Viktoria Crystal GC - Tondiraba HK EST
5. Bogdanova Galina Crystal GC - Tondiraba HK EST
Coaches
1. Davõdova Aljona VK Noorus EST
2. Kitaeva Polina VK Noorus EST
3. Tsusovljanova Anastassia VK Noorus EST