Відкритий турнір ДЮСШ Дерюгіних «COLORS OF FREEDOM» з художньої гімнастики

31.05.2024 - 02.06.2024

Київ

Deadline entry: 20.05.2024
Deadline MP3: 26.05.2024
Contact: Провоторова А.С. телефон: 0730500309 ел. адреса: [email protected]

Супровід турніру проводить ФОП Рейхерт А.Л.

УВАГА!!! Реєстрація на турнір є платною. Самостійна реєстрація недоступна

Відправити список учасників та отримати рахунок - сюди
Notes: Головний суддя: Хозлу Е.Л. (Міжнародна категорія). Головний секретар: Провоторова А.С. (Національна категорія) До участі у змаганнях допускаються всі члени Федерації гімнастики України, які мають діючу ліцензію ФГУ, допуск лікаря та страховий поліс. Склад команди: 1 тренер-представник 1 суддя обов'язково. Кількість учасниць необмежена. За нетактовну поведінку спортсмена, тренера або представника команди під час змагань, вся команда може бути дискваліфікована, а результати її спортсменів анульовано. Переможці змагань в кожній віковій категорії нагороджуються кубком, медаллю, дипломом. Усі учасниці в кожній віковій категорії нагороджуються дипломом, медаллю та пам’ятним подарунком. ЗАМОВЛЕННЯ ФОТО На змаганнях працюватиме спорт арт фотограф, член АСЖУ Єфремова Вікторія Фото зйомка проводиться виключно за попередньою реєстрацією у Вайбер +38 093 369 7338 Для реєстрації вказати прізвище, ім’я, рік народження гімнастики та вид програми. Інстаграм На турнірі буде проводитись ВІДЕОЗЙОМКА студією Karinbutan Відеозйомка здійснюється тільки за попереднім замовленням за посиланням Замовлення відео або у асистента, який буде знаходитись в залі. Володимир Бут +380665940728 karinbutan.com

# Category Type
1. ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ Individual
1.
2. 2017 Категорія A БП+вид на вибір (2017) Individual
1.
2.
3. 2017 Категорія B Вид на вибір (2017) Individual
1.
4. 2017 Категорія C БП (2017) Individual
1.
5. 2017 Категорія D БП (2017) Individual
1.
6. 2016 Категорія A 2 види на вибір (2016) Individual
1.
2.
7. 2016 Категорія B БП+вид на вибір (2016) Individual
1.
2.
8. 2016 Категорія C БП або вид на вибір (2016) Individual
1.
9. 2016 Категорія D БП (2016) Individual
1.
10. 2015 Категорія A 2 види на вибір (2015) Individual
1.
2.
11. 2015 Категорія B БП+вид на вибір (2015) Individual
1.
2.
12. 2015 Категорія C Вид на вибір (2015) Individual
1.
13. 2015 Категорія D БП (2015) Individual
1.
14. 2014 Категорія A Булави+вид на вибір (2014) Individual
1.
2.
15. 2014 Категорія B Обруч+вид на вибір (2014) Individual
1.
2.
16. 2014 Категорія C Вид на вибір (2014) Individual
1.
17. 2014 Категорія D БП (2014) Individual
1.
18. 2013 Категорія A Обруч+вид на вибір (2013) Individual
1.
2.
19. 2013 Категорія B М`яч+вид на вибір (2013) Individual
1.
2.
20. 2013 Категорія C Булави+вид на вибір (2013) Individual
1.
2.
21. 2013 Категорія D БП або вид на вибір (2013) Individual
1.
22. 2012 Категорія A Обруч+вид на вибір (2012) Individual
1.
2.
23. 2012 Категорія B М`яч+вид на вибір (2012) Individual
1.
2.
24. 2012 Категорія C Булави+вид на вибір (2012) Individual
1.
2.
25. 2012 Категорія D БП або вид на вибір (2012) Individual
1.
26. 2011 Категорія A Стрічка+вид на вибір (2011) Individual
1.
2.
27. 2011 Категорія B М`яч+вид на вибір (2011) Individual
1.
2.
28. 2011 Категорія C Булави+вид на вибір (2011) Individual
1.
2.
29. 2011 Категорія D Вид на вибір (2011) Individual
1.
30. 2010 Категорія A Булави+вид на вибір (2010) Individual
1.
2.
31. 2010 Категорія B Обруч+вид на вибір (2010) Individual
1.
2.
32. 2010 Категорія C Стрічка+вид на вибір (2010) Individual
1.
2.
33. 2010 Категорія D Вид на вибір (2010) Individual
1.
34. 2009 Категорія A Стрічка+вид на вибір (2009) Individual
1.
2.
35. 2009 Категорія B Булави+вид на вибір (2009) Individual
1.
2.
36. 2009 Категорія C Обруч+вид на вибір (2009) Individual
1.
2.
37. 2009 Категорія D Вид на вибір (2009) Individual
1.
38. MCУ Категорія A Стрічка+вид на вибір (2008 та старші) Individual
1.
2.
39. MCУ Категорія B Булави+вид на вибір (2008 та старші) Individual
1.
2.
40. MCУ Категорія C Обруч+вид на вибір (2008 та старші) Individual
1.
2.
41. MCУ Категорія D Вид на вибір (2008 та старші) Individual
1.

Filter Entriesfilter

ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ
1. Ткаченко Софія Українка КДЮСШ UKR
2. Барміна Єлизавета Українка КДЮСШ UKR
3. Янюк Вероніка Українка КДЮСШ UKR
4. Янківська Аріна Українка КДЮСШ UKR
5. Темченко - Каверіна Софія Українка КДЮСШ UKR
6. Шелковенко Софія Українка КДЮСШ UKR
7. Воробйова Єлизавета Українка КДЮСШ UKR
8. Грабко Валерія Українка КДЮСШ UKR
9. Гімнастка 2 Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
10. Гімнастка 3 Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
11. Гімнастка 4 Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
12. Гімнастка 5 Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
13. Гімнастка 6 Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
14. Гімнастка 7 Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
15. Гімнастка 8 Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
16. Гімнастка 9 Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
17. Гімнастка 15 Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
18. Євстратенко Єва Kиїв ДЮСШ Дерюгіних UKR
19. Ляшенко Аліса Kиїв ДЮСШ Дерюгіних UKR
20. Черепахіна Софія Kиїв ДЮСШ Дерюгіних UKR
21. Крамар Єва Kиїв ДЮСШ Дерюгіних UKR
22. Мельничук Павлина Kиїв ДЮСШ Дерюгіних UKR
23. Мамедова Каміла Kиїв ДЮСШ Дерюгіних UKR
24. Яковенко Вероніка Kиїв ДЮСШ Дерюгіних UKR
25. Мішутіна Євангеліна Kиїв ДЮСШ Дерюгіних UKR
26. Гордієнко Мілана Kиїв ДЮСШ Дерюгіних UKR
27. Мішутіна Агнія Kиїв ДЮСШ Дерюгіних UKR
28. Мішутіна Емілія Kиїв ДЮСШ Дерюгіних UKR
29. Шестопалова Софія Kиїв ДЮСШ Дерюгіних UKR
30. Коваленко Аріана Kиїв ДЮСШ Дерюгіних UKR
31. Яркіна Яркіна Kиїв ДЮСШ Дерюгіних UKR
32. 1 Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
33. 2 Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
34. 3 Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
35. 4 Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
36. 5 Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
37. 6 Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
38. 7 Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
39. 8 Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
40. 9 Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
41. 10 Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
42. 11 Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
43. 12 Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
44. Полгородник Анастасія Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
45. Тарасенко Аріна Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
46. Невзорова Валерія Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
47. Проценко Анастасія Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
48. Гетьман Поліна Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
49. Пінькова Марія Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
50. Разводовська Валерія Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
51. Єрмакова Емілія Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
52. Степенко Валерія Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
53. Михненко Владислава Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
54. Назаренко Діана Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
55. Лунгу Ліліана Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
56. Даниленко Маргарита Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
57. Антіпова Варвара Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
58. Семак Вероніка Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
59. Шевелюк Віра Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
60. Торяник Наталія Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
61. Каушнян Софія Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
62. Давидова Анастасія Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
63. Грицишин Анна Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
64. Горащенко Ніколь Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
65. Сас Марія Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
66. Гнєдко Еліна Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
67. Бессонова Ніколь Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
68. Подрушняк Анна Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
69. Трофимчук Аміра Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
70. Манікало Софія Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
71. Корзун Маргарита Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
72. Суворова Евеліна Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
73. Ліснічук Кіра Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
74. Задоян Діана Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
75. Гаврилова Катерина Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
76. Касапська Віра Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
77. Камінська Олександра Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
78. Ворушило Ніколь Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
79. Алімханова Аміна Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
80. Живицька Євангеліна Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
81. Силкіна Кіра Дніпро СК «Grace» UKR
82. Соколовська Анастасія Дніпро СК «Grace» UKR
83. Канюра Майя Дніпро СК «Grace» UKR
84. Курило Кіра Нікополь ДЮСШ «Електрометалург» UKR
85. Бичко Юлія Нікополь ДЮСШ «Електрометалург» UKR
86. Кончуковська Олеся Нікополь ДЮСШ «Електрометалург» UKR
87. Деревянко Валерія Біла Церква СК «Спортліцей» UKR
88. Безверха Анна Біла Церква СК «Спортліцей» UKR
89. Кузуб Альона Біла Церква СК «Спортліцей» UKR
90. Кравець - Мінська Міланіка Біла Церква СК «Спортліцей» UKR
91. Недопас Ангеліна Біла Церква СК «Спортліцей» UKR
92. Сиротинець Софія Біла Церква СК «Спортліцей» UKR
93. Гришко Софія Біла Церква СК «Спортліцей» UKR
94. Васильєва Вероніка Біла Церква СК «Спортліцей» UKR
95. Бугаєнко Олеся Біла Церква СК «Спортліцей» UKR
96. Задорожна Кіра Біла Церква СК «Спортліцей» UKR
97. Прісяч Анна Біла Церква СК «Спортліцей» UKR
98. Козубенко Софія Біла Церква СК «Спортліцей» UKR
99. Марченкова Варвара Біла Церква СК «Спортліцей» UKR
100. Гончаренко Уляна Біла Церква СК «Спортліцей» UKR
101. Драганова Олександра Біла Церква СК «Спортліцей» UKR
102. Деркач Катерина Біла Церква СК «Спортліцей» UKR
103. Цибулевська Лія Дніпро СК «Grace» UKR
104. Євенко Дар`я Нікополь ДЮСШ «Електрометалург» UKR
105. Гімнастка 01 Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
106. Гімнастка 02 Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
107. Гімнастка 03 Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
108. Гімнастка 04 Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
109. Гімнастка 05 Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
110. Гімнастка 06 Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
111. Гімнастка 07 Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
112. Гімнастка 08 Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
113. Гімнастка 09 Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
114. Гімнастка 10 Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
115. Гімнастка 11 Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
116. Гімнастка 12 Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
117. Гімнастка 13 Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
118. Гімнастка 01 Київ ДЮСШ №18 UKR
119. Гімнастка 02 Київ ДЮСШ №18 UKR
120. Гімнастка 03 Київ ДЮСШ №18 UKR
121. Гімнастка 04 Київ ДЮСШ №18 UKR
122. Гімнастка 05 Київ ДЮСШ №18 UKR
123. Гімнастка 06 Київ ДЮСШ №18 UKR
124. Гімнастка 07 Київ ДЮСШ №18 UKR
125. Гімнастка 08 Київ ДЮСШ №18 UKR
126. Гімнастка 09 Київ ДЮСШ №18 UKR
127. Гімнастка 10 Київ ДЮСШ №18 UKR
128. Гімнастка 11 Київ ДЮСШ №18 UKR
129. Гімнастка 12 Київ ДЮСШ №18 UKR
130. Гімнастка 13 Київ ДЮСШ №18 UKR
131. Гімнастка 14 Київ ДЮСШ №18 UKR
132. Гімнастка 15 Київ ДЮСШ №18 UKR
133. Гімнастка 16 Київ ДЮСШ №18 UKR
134. Гімнастка 17 Київ ДЮСШ №18 UKR
135. Стеців Злата Львів КДЮСШ №1 UKR
136. Хрип`як Уляна Львів КДЮСШ №1 UKR
137. Адамчук Мія Львів КДЮСШ №1 UKR
2017 Категорія A БП+вид на вибір (2017)
1. Соцька Мілана Вінниця СК «Еліт» UKR
2. Таранюк Віолетта Вінниця СК «Еліт» UKR
3. Рипневська Варвара Кам`янець-Подільський ДЮСШ №1 UKR
4. Полішко Анна Дніпро СК «Grace» UKR
5. Канаєва Домініка Дніпро СК «Grace» UKR
6. Візавицька Злата Дніпро СК «Grace» UKR
7. Стаднікова Евеліна Дніпро СК «Grace» UKR
8. Ніколаєнко Аліса Дніпро СК «Grace» UKR
9. Романова Варвара Вишневе ДЮСШ UKR
10. Колесник Златослава Вишневе ДЮСШ UKR
11. Кірюта Ульяна Вишневе ДЮСШ UKR
12. Бабич Поліна Вишневе ДЮСШ UKR
13. Стахова Валерія Київ СК «Академія Різатдінової», ДЮСШ «Київ спортивний» UKR
2017 Категорія B Вид на вибір (2017)
1. Нестеренко Софія Українка КДЮСШ UKR
2. Муртазаєва Марія Вінниця СК «Еліт» UKR
3. Петренко Мілана Дніпро СК «Grace» UKR
4. Путілова Кіра Дніпро СК «Grace» UKR
5. Нестер Ніна Дніпро СК «Grace» UKR
6. Савицька Злата Київ ШСМ «Терпсіхора» UKR
7. Возняковська Емілія Вишневе ДЮСШ UKR
8. Лебедева Поліна Вишневе ДЮСШ UKR
9. Шарафан Аліса Вишневе ДЮСШ UKR
10. Олійник Злата Київ ДЮСШ №18 UKR
2017 Категорія C БП (2017)
1. Нестеренко Марія Українка КДЮСШ UKR
2. Ткачова Анастасія Київська область СК «Star team» UKR
3. Купріянчик Діана Київ СК «Lint Gymnastics» UKR
4. Реуцька Марічка Київ 1ONA RG Club UKR
5. Єліна Єва Київ 1ONA RG Club UKR
6. Лесько Єлизавета Київ 1ONA RG Club UKR
7. Лідерман Маргарита Київ 1ONA RG Club UKR
8. Тасіц Софія Дніпро СК «Grace» UKR
2017 Категорія D БП (2017)
1. Полторан Кіра Київська область СК «Star team» UKR
2. Бедера Дар`я Київська область СК «Star team» UKR
3. Євдокимова Злата Київська область СК «Star team» UKR
4. Єрмолова Аврора Київська область СК «Star team» UKR
5. Саркісян Емілія Київська область СК «Star team» UKR
6. Грушко Шила Київ СК «Lint Gymnastics» UKR
7. Нощенко Євгенія Київ СК «Lint Gymnastics» UKR
8. Радобенко Софія Київ СК «Lint Gymnastics» UKR
9. Радобенко Анастасія Київ СК «Lint Gymnastics» UKR
10. Гордієнко Олівія Київ 1ONA RG Club UKR
11. Поїхало Єва Київ 1ONA RG Club UKR
12. Наконечна Ніколь Київ ДЮСШ №20 UKR
13. Шиманська Крістіна Київ ДЮСШ №20 UKR
14. Кудлик Ніка Київ ДЮСШ №20 UKR
15. Поліщук Марія Київ ДЮСШ №20 UKR
16. Міщаненко Анастасія Київ ДЮСШ №20 UKR
17. Шнуренко Катерина Київ ДЮСШ №20 UKR
18. Ізотова Марина Дніпро СК «Grace» UKR
19. Гайдук Емілія Дніпро СК «Grace» UKR
20. Дерев`янко Тамара Київ ШСМ «Терпсіхора» UKR
21. Чернишова Дарья Вишневе ДЮСШ UKR
22. Ситник Софія Вишневе ДЮСШ UKR
23. Вайвала Аріна Вишневе ДЮСШ UKR
24. Гавриш Софія Вишневе ДЮСШ UKR
25. Лісова Кіра Київ ДЮСШ №18 UKR
2016 Категорія A 2 види на вибір (2016)
1. Подорожня Аліна Дніпро СК «Grace» UKR
2. Лукаш Анна Дніпро СК «Grace» UKR
3. Шатохіна Мілана Чернігів КПНЗ ДЮСШ «Чернігів» UKR
4. Демченко Ріана Київ СК «Grand Victory» UKR
2016 Категорія B БП+вид на вибір (2016)
1. Верещак Єлизавета Київська область СК «Star team» UKR
2. Тернавська Віталіна Київська область СК «Star team» UKR
3. Бутаков Емілія Київська область СК «Star team» UKR
4. Кравченко Любов Київська область СК «Star team» UKR
5. Селіверстова Варвара Київська область СК «Star team» UKR
6. Саркісян Діана Київська область СК «Star team» UKR
7. Смішна Аліса Вінниця СК «Еліт» UKR
8. Токан Марія Вінниця СК «Еліт» UKR
9. Коваль Мілана Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
10. Єфремова Софія Київ ДЮСШ Дерюгіних, 1ONA RG Club UKR
11. Антонюк Амелія Київ ДЮСШ Дерюгіних, 1ONA RG Club UKR
12. Распопова Емілія Дніпро СК «Grace» UKR
13. Єфремова Надія Дніпро СК «Grace» UKR
14. Попова Катерина Дніпро СК «Grace» UKR
15. Плосконос Єва Вишневе ДЮСШ UKR
16. Галич Ольга Вишневе ДЮСШ UKR
17. Панасюк Іванна Вишневе ДЮСШ UKR
18. Карпилянська Еліна Вишневе ДЮСШ UKR
19. Корнишова Аріна Чернігів КПНЗ ДЮСШ «Чернігів» UKR
20. Рішняк Валерія Київ ДЮСШ №20 UKR
2016 Категорія C БП або вид на вибір (2016)
1. Лубик Маргарита Київ ДЮСШ №20 UKR
2. Лесько Аліса Київ ДЮСШ Дерюгіних, 1ONA RG Club UKR
3. Касьяненко Меланія Київ ДЮСШ Дерюгіних, 1ONA RG Club UKR
4. Сутулова Марія Київ ШСМ «Терпсіхора» UKR
5. Федорчук Уляна Київ ШСМ «Терпсіхора» UKR
6. Махинько Аліса Київ ШСМ «Терпсіхора» UKR
7. Мартинова Кіра Київ ШСМ «Терпсіхора» UKR
8. Костюшко Євгенія Київ ШСМ «Терпсіхора» UKR
9. Фоменко Єва Вишневе ДЮСШ UKR
10. Єфіменко Єлизавета Вишневе ДЮСШ UKR
11. Петруніна Єсенія Київ ДЮСШ №18 UKR
12. Михайлюченко Ніколь Київ ДЮСШ №18 UKR
13. Абраменко Алєксандра Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
2016 Категорія D БП (2016)
1. Даценко Вікторія Київ СК «Імпульс» UKR
2. Широкова Лєя Київ СК «Lint Gymnastics» UKR
3. Кушнір Каріна Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
4. Алексєєнко Яна Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
5. Бондаренко Олександра Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
6. Мельникова Єлизавета Київ ДЮСШ №20 UKR
7. Поліщук Софія Київ ШСМ «Терпсіхора» UKR
8. Олейнік Мілана Київ ШСМ «Терпсіхора» UKR
9. Дема Соломія Київ ДЮСШ №18 UKR
10. Соловова Кароліна Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
2015 Категорія A 2 види на вибір (2015)
1. Уколова Марія ДЮСШ Дерюгіних м.Київ UKR
2. Горлачова Кіра Вінниця СК «Еліт» UKR
3. Стоноженко Вікторія Вінниця СК «Еліт» UKR
4. Василевська Марія Вінниця СК «Еліт» UKR
5. Гошкович Олександра Кременчук КМ КДЮСШ №1 UKR
6. Кабаченко Злата Київ СК «Академія Різатдінової», ДЮСШ «Київ спортивний» UKR
7. Балась Вероніка Київ СК «Академія Різатдінової», ДЮСШ «Київ спортивний» UKR
8. Данильченко Каріна Київ СК «Академія Різатдінової», ДЮСШ «Київ спортивний» UKR
9. Бугай Ніколь Київ ДЮСШ Дерюгіних, 1ONA RG Club UKR
10. Гавриленко Домініка Дніпро СК «Grace» UKR
11. Ликова Злата Дніпро СК «Grace» UKR
12. Денисенко Дар`я Вишневе ДЮСШ UKR
13. Мармура Дар`я Вишневе ДЮСШ UKR
14. Фещенко Заріна Вишневе ДЮСШ UKR
15. Любомська Анастасія Вишневе ДЮСШ UKR
16. Назарова Марія Вишневе ДЮСШ UKR
17. Лисечко Валерія Вишневе ДЮСШ UKR
18. Пугач Кристина Чернігів КПНЗ ДЮСШ «Чернігів» UKR
19. Курочко Злата Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
2015 Категорія B БП+вид на вибір (2015)
1. Харківська Варвара Харків ДЮСШ ХГ ХОФСТ «Україна» UKR
2. Ільницька Святослава Київська область СК «Star team» UKR
3. Гроголь Злата Київська область СК «Star team» UKR
4. Гроголь Олена Київська область СК «Star team» UKR
5. Хом`як Аліса Вінниця СК «Еліт» UKR
6. Оліхненко Анна Київ СК «Lint Gymnastics» UKR
7. Голуб Ольга Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
8. Шалатоніна Мія Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
9. Ліщенко Еліна Київ СК «Академія Різатдінової», ДЮСШ «Київ спортивний» UKR
10. Лейвін Єва Київ СК «Академія Різатдінової», ДЮСШ «Київ спортивний» UKR
11. Нетребенко Єлизавета Київ СК «Академія Різатдінової», ДЮСШ «Київ спортивний» UKR
12. Шелудько Єлизавета Київ СК «Академія Різатдінової», ДЮСШ «Київ спортивний» UKR
13. Антонюк Еліза Київ ДЮСШ Дерюгіних, 1ONA RG Club UKR
14. Маслова Кіра Дніпро СК «Grace» UKR
15. Кузьменко Марія Дніпро СК «Grace» UKR
16. Руссу Аліса Вишневе ДЮСШ UKR
17. Головач Анастасія Чернігів КПНЗ ДЮСШ «Чернігів» UKR
18. Стратійчук Софія Київ ДЮСШ №20 UKR
19. Плиска Дар`я Київ ДЮСШ №20 UKR
20. Симанюк Анастасія Київ ДЮСШ №20 UKR
21. Пархомчук Діана Київ СК «Grand Victory» UKR
2015 Категорія C Вид на вибір (2015)
1. Охотська Лілія Харків ДЮСШ ХГ ХОФСТ «Україна» UKR
2. Михайлова Мілана Київ ДЮСШ №20 UKR
3. Старовойт Злата Київ ДЮСШ №20 UKR
4. Овсієнко Мілана Київська область СК «Star team» UKR
5. Новицька Марія Вінниця СК «Еліт» UKR
6. Савчук Емілія Вінниця СК «Еліт» UKR
7. Сабяніна Дар'я Київ СК «Академія Різатдінової», ДЮСШ «Київ спортивний» UKR
8. Паламарчук Олександра Київ СК «Академія Різатдінової», ДЮСШ «Київ спортивний» UKR
9. Русіна Марія Київ ШСМ «Терпсіхора» UKR
10. Хоружа Соломія Київ ШСМ «Терпсіхора» UKR
11. Конопляста Соломія Вишневе ДЮСШ UKR
12. Полторацька Марія Київ ДЮСШ №18 UKR
13. Гудименко Вікторія Київ ДЮСШ №18 UKR
14. Пугач Юлія Київ ДЮСШ №18 UKR
15. Гончарук Злата Київ СК «Golden Rhythmic» UKR
16. Марущенко Аліса Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
17. Гончарова Євангеліна Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
2015 Категорія D БП (2015)
1. Колодяжна Аріна ДЮСШ- 20 UKR
2. Науменко Аріна ДЮСШ -20 UKR
3. Лагутіна Маргарита Київ ДЮСШ №20 UKR
4. Байталюк Софі Київ СК «Імпульс» UKR
5. Ніколенко Поліна Київ ДЮСШ Дерюгіних, 1ONA RG Club UKR
6. Тегіпко Юлія Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
2014 Категорія A Булави+вид на вибір (2014)
1. Фоменко Марія Харків ДЮСШ ХГ ХОФСТ «Україна» UKR
2. Фотул Мілана Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
3. Філоненко Олександра Вінниця СК «Еліт» UKR
4. Світенок Інга Кременчук КМ КДЮСШ №1 UKR
5. Руденок Ніколь Київ СК «Академія Різатдінової», ДЮСШ «Київ спортивний» UKR
6. Алісова Ангеліна Київ СК «Академія Різатдінової», ДЮСШ «Київ спортивний» UKR
7. Снопик Поліна Київ СК «Академія Різатдінової», ДЮСШ «Київ спортивний» UKR
8. Петренко Поліна Дніпро СК «Grace» UKR
9. Старікова Єлизавета Львів КДЮСШ №1 UKR
10. Полєтаєва Кіра Вінниця СК «Еліт» UKR
2014 Категорія B Обруч+вид на вибір (2014)
1. Гончарова Аліса Харків ДЮСШ ХГ ХО ФСТ «Україна» UKR
2. Курочка Соломія Вінниця СК «Еліт» UKR
3. Лапань Вікторія Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
4. Лінійчук Аріна - Антоніна Київ СК «Академія Різатдінової», ДЮСШ «Київ спортивний» UKR
5. Філінська Таїсія Дніпро СК «Grace» UKR
6. Васильківська Анастасія Дніпро СК «Grace» UKR
7. Гончарова Анастасія Київ ШСМ «Терпсіхора» UKR
8. Герась Соломія Вишневе ДЮСШ UKR
9. Хайнус Аліса Вишневе ДЮСШ UKR
10. Хнаїно Ангеліна Чернігів КПНЗ ДЮСШ «Чернігів» UKR
11. Крецул Ольга Київ ДЮСШ №18 UKR
12. Панаріна Марія Київ СК «Golden Rhythmic» UKR
13. Кантемир Анастасія Київ ДЮСШ №20 UKR
2014 Категорія C Вид на вибір (2014)
1. Бондар Марія Київ ДЮСШ №20 UKR
2. Ковальчук Єкатерина Київська область СК «Star team» UKR
3. Верещак Олександра Київська область СК «Star team» UKR
4. Тодорова Анастасія Київська область СК «Star team» UKR
5. Савчук Євангеліна Вінниця СК «Еліт» UKR
6. Будкова Софія Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
7. Ковальова Злата Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
8. Баранова Віра Київ СК «Академія Різатдінової», ДЮСШ «Київ спортивний» UKR
9. Мельникова Софія Київ ДЮСШ №20 UKR
10. Єфремова Віра Дніпро СК «Grace» UKR
11. Музичук Валерія Вишневе ДЮСШ UKR
12. Бондюк Марія Вишневе ДЮСШ UKR
13. Назарова Анастасія Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
14. Шевкопляс Анастасія Чернігів КПНЗ ДЮСШ «Чернігів» UKR
15. Сафонова Анастасія Київ ДЮСШ №18 UKR
16. Кузьменко Рената Київ ДЮСШ №18 UKR
17. Чернушенко Євгенія Київ ДЮСШ №18 UKR
18. Полещук Аріна Київ СК «Golden Rhythmic» UKR
19. Єсіпова Мар`яна Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
2014 Категорія D БП (2014)
1. Синельник Єва Київська область СК «Star team» UKR
2. Тихомандрова Аліна Київ СК «Lint Gymnastics» UKR
2013 Категорія A Обруч+вид на вибір (2013)
1. Кондратенко Ксенія Харків ДЮСШ ХГ ХОФСТ «Україна» UKR
2. Гуйлейчук Альона Чернівці CK «ADVENTURE» UKR
3. Смішна Злата Вінниця СК «Еліт» UKR
4. Філько Варвара Кременчук КМ КДЮСШ №1 UKR
5. Ковальчук Вероніка Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
6. Кирейкова Катерина Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
7. Синяговська Тіна Київ СК «Академія Різатдінової», ДЮСШ «Київ спортивний» UKR
8. Терентьєва Анна Дніпро СК «Grace» UKR
9. Іванова Каріна Київ ШСМ «Терпсіхора» UKR
10. Примачок Каміла Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
11. Обламська Вікторія Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
12. Ігнатенко Марія Чернігів КПНЗ ДЮСШ «Чернігів» UKR
2013 Категорія B М`яч+вид на вибір (2013)
1. Киянська Мішель Харків ДЮСШ ХГ ХОФСТ «Україна» UKR
2. Клецяк Емілія Чернівці CK «ADVENTURE» UKR
3. Загоруйко Злата Київ РК ДЮСШ «Авангард» UKR
4. Тарасова Рената Київ РК ДЮСШ «Авангард» UKR
5. Харченко Єлизавета Вінниця СК «Еліт» UKR
6. Шаповал Вiра Кременчук КМ КДЮСШ №1 UKR
7. Демченко Єва Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
8. Замуруєва Діана Київ СК «Академія Різатдінової», ДЮСШ «Київ спортивний» UKR
9. Поліщук Софія Київ ШСМ «Терпсіхора» UKR
10. Сайчук Владислава Київ ШСМ «Терпсіхора» UKR
2013 Категорія C Булави+вид на вибір (2013)
1. Ткач Катерина Харків ДЮСШ ХГ ХОФСТ «Україна» UKR
2. Красовська Анастасія Київ ДЮСШ №20 UKR
3. Шостак Вікторія Київ РК ДЮСШ «Авангард» UKR
4. Єгольнікова Діана Київ РК ДЮСШ «Авангард» UKR
5. Попова Софія Київська область СК «Star team» UKR
6. Кліпайло Ніна Вінниця СК «Еліт» UKR
7. Донченко Кароліна Кременчук КМ КДЮСШ №1 UKR
8. Свіренко Аріна Кременчук КМ КДЮСШ №1 UKR
9. Бармет Валерія Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
10. Сікач Міла - Кароліна Київ СК «Академія Різатдінової», ДЮСШ «Київ спортивний» UKR
11. Оністрат Мирослава Київ СК «Академія Різатдінової», ДЮСШ «Київ спортивний» UKR
12. Сичова - Мрочко Марія Київ ДЮСШ Дерюгіних, 1ONA RG Club UKR
13. Моргун Софія Вишневе ДЮСШ UKR
14. Ялоза Злата Вишневе ДЮСШ UKR
15. Артюх Леся Київ ДЮСШ №18 UKR
16. Дудник Вікторія Вінниця СК «Еліт» UKR
17. Гусельникова Маргарита Київ ДЮСШ №20 UKR
2013 Категорія D БП або вид на вибір (2013)
1. Черепанова Софія Харків ДЮСШ ХГ ХОФСТ «Україна» UKR
2. Стінська Злата Чернівці CK «ADVENTURE» UKR
3. Лагутіна Аліса ДЮСШ - 20 UKR
4. Даценко Катерина Київ ДЮСШ №20 UKR
5. Ключнікова Уляна ДЮСШ - 20 UKR
6. Пурик Вікторія Київська область СК «Star team» UKR
7. Осадча Елеонора Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
8. Шалатоніна Єва Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
9. Ягодзінська Даяна Кам`янець-Подільський ДЮСШ №1 UKR
10. Беляцька Валерія Київ ШСМ «Терпсіхора» UKR
11. Тимошенко Яна Київ ШСМ «Терпсіхора» UKR
12. Присяжнюк Лариса Київ ШСМ «Терпсіхора» UKR
2012 Категорія A Обруч+вид на вибір (2012)
1. Вергелес Маріанна Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
2. Люблінецька Анна Чернівці СК «ADVENTURE» UKR
3. Політикіна Карина Київ ДЮСШ №20 UKR
4. Трофименко Любов Київ ДЮСШ №20 UKR
5. Фінкель Уляна Київ РК ДЮСШ «Авангард» UKR
6. Кліпайло Надія Вінниця СК «Еліт» UKR
7. Золотавіна Марта Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
8. Микуленко Анастасія Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
9. Сторожук Софія Київ ДЮСШ Дерюгіних, 1ONA RG Club UKR
10. Целованська Анна Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
2012 Категорія B М`яч+вид на вибір (2012)
1. Катречко Анастасія Харків ДЮСШ ХГ ХОФСТ "Україна" UKR
2. Швачко Діана Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
3. Підгорецька Василіса Київ ДЮСШ №20 UKR
4. Покорська Єва Київ РК ДЮСШ «Авангард» UKR
5. Алтунбаш Меліса Київ РК ДЮСШ «Авангард» UKR
6. Годлевська Анна Київська область СК «Star team» UKR
7. Щербань Крістіна Вінниця СК «Еліт» UKR
8. Стрижкова Аріна Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
9. Сотник Софія Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
10. Колганова Євангеліна Київ СК «Академія Різатдінової», ДЮСШ «Київ спортивний» UKR
11. Артюшенко Софія Київ СК «Академія Різатдінової», ДЮСШ «Київ спортивний» UKR
12. Мішина Софія Дніпро СК «Grace» UKR
13. Шабанова Марія Вишневе ДЮСШ UKR
14. Висоцька Єлизавета Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
15. Мерзла Марта Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
2012 Категорія C Булави+вид на вибір (2012)
1. Охотська Камілла Харків ДЮСШ ХГ ХОФСТ «Україна» UKR
2. Дубель Дар`я Київ ДЮСШ №20 UKR
3. Онищук Анна Київ РК ДЮСШ «Авангард» UKR
4. Ільчук Дар`я Вінниця СК «Еліт» UKR
5. Лазоренко Єва Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
6. Ткаченко Катерина Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
7. Гуріна Злата Київ СК «Академія Різатдінової», ДЮСШ «Київ спортивний» UKR
8. Панченко Софія Київ СК «Академія Різатдінової», ДЮСШ «Київ спортивний» UKR
9. Костюкова Алєся Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
10. Демеденко Злата Київ ДЮСШ №18 UKR
11. Плужник Аріна Київ ДЮСШ №18 UKR
12. Пилипчук Діана Львів КДЮСШ №1 UKR
13. Кушнірук Софія Вінниця СК «Еліт» UKR
2012 Категорія D БП або вид на вибір (2012)
1. Бондар Варвара Харків ДЮСШ ХОФСТ «Україна» UKR
2. Новікова Ксенія Харків ДЮСШ ХГ ХОФСТ «Україна» UKR
3. Кіріченко Злата Київська область СК «Star team» UKR
4. Єрмолова Єва Київська область СК «Star team» UKR
5. Гостєва Віра Київ СК «Академія Різатдінової», ДЮСШ «Київ спортивний» UKR
6. Асадуллаєва Лейла Кам`янець-Подільський ДЮСШ №1 UKR
7. Бойко Анастасiя Кам`янець-Подільський ДЮСШ №1 UKR
8. Немцану Валерія Вишневе ДЮСШ UKR
9. Савченко Емілія Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
10. Пененко Аріна Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
11. Ожиганова Марія Київ СК «Golden Rhythmic» UKR
2011 Категорія A Стрічка+вид на вибір (2011)
1. Нечипоренко Софія Кривий Ріг СК «Крила» UKR
2. Лисенко Олександра Харків ДЮСШ ХГ ХО ФСТ «Україна» UKR
3. Мерешко Христина Чернівці CK «ADVENTURE» UKR
4. Підчаха Марія Вінниця СК «Еліт» UKR
5. Забоцька Єлизавета Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
2011 Категорія B М`яч+вид на вибір (2011)
1. Грищук Єлизавета Вишгород UKR
2. Мельник Ірина Вишгород UKR
3. Плахотнюк Зоряна Українка СК «Спалах» UKR
4. Блищук Софія- Вікторія Чернівці ОДЮСШ UKR
5. Щербіна Єва Харків ДЮСШ ХГ ХО ФСТ "Україна" UKR
6. Біленко Агата Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
7. Лаврушко Дар'я Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
8. Дзюба Варвара Київ ДЮСШ №20 UKR
9. Боярська Софія Вінниця СК «Еліт» UKR
10. Онищук Анна Вінниця СК «Еліт» UKR
11. Дудукаленко Віталіна Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
12. Царенко Марія Дніпро СК «Grace» UKR
13. Стельмах Ангеліна Чернігів КПНЗ ДЮСШ «Чернігів» UKR
14. Слободяник Уляна Київ СК «Golden Rhythmic» UKR
15. Випірайленко Марія Київ СК «Grand Victory» UKR
2011 Категорія C Булави+вид на вибір (2011)
1. Самійленко Олександра Вишгород UKR
2. Турчинова Ольвія Харків ДЮСШ ХГ ХОФСТ «Україна» UKR
3. Васильченко Ксенія Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
4. Тегіпко Ольга Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
5. Головач Марія Чернігів КПНЗ ДЮСШ «Чернігів» UKR
6. Устименко Валерія Вінниця СК «Еліт» UKR
7. Гречишкина Софія Київ ДЮСШ №20 UKR
8. Новохацька Майя Біла Церква ДЮСШ «Юність» UKR
9. Старікова Софія Львів КДЮСШ №1 UKR
2011 Категорія D Вид на вибір (2011)
1. Кононенко Соломія Вишгород UKR
2010 Категорія A Булави+вид на вибір (2010)
1. Ливинець Марія Вишгород UKR
2. Полегенько Марія Чернігів КПНЗ ДЮСШ «Чернігів» UKR
3. Синчук Єлизавета Київська область СК «Star team» UKR
4. Вдовіна Кіра Дніпро СК «Grace» UKR
5. Каражова Вікторія Нікополь ДЮСШ «Електрометалург» UKR
6. Даценко Ірина Вишневе ДЮСШ UKR
7. Березіна Мірра Вишневе ДЮСШ UKR
8. Плюсніна Катерина Вишневе ДЮСШ UKR
9. Панченко Іванна Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
2010 Категорія B Обруч+вид на вибір (2010)
1. Бондарук Вероніка Вишгород UKR
2. Ситник Софія Київ ДЮСШ №20 UKR
3. Яковенко Анастасія Київська область СК «Star team» UKR
4. Дорошенко Кароліна Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
5. Ревуцька Евеліна Вишневе ДЮСШ UKR
6. Назарова Софія Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
7. Омельченко Маргарита Київ СК «Golden Rhythmic» UKR
8. Бороухіна Олександра Біла Церква ДЮСШ «Юність» UKR
2010 Категорія C Стрічка+вид на вибір (2010)
1. Баранова Марія Вишгород UKR
2. Молібог Поліна Київ РК ДЮСШ «Авангард» UKR
3. Зелінська Наталія Київ ШСМ «Терпсіхора» UKR
4. Боденчук Ольга Київ ШСМ «Терпсіхора» UKR
5. Галущенко Олександра Київ ДЮСШ №18 UKR
6. Бадзюх Анастасія Біла Церква ДЮСШ «Юність» UKR
7. Несіна Алісія Київ СК «Grand Victory» UKR
2010 Категорія D Вид на вибір (2010)
1. Соляннікова Влада Харків ДЮСШ ХГ ХОФСТ «Україна» UKR
2. Уразовська Злата Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
3. Проценко Злата Київ СК «Golden Rhythmic» UKR
4. Іщенко Єва Біла Церква ДЮСШ «Юність» UKR
2009 Категорія A Стрічка+вид на вибір (2009)
1. Григор`єва Аріна Київ ДЮСШ №5 UKR
2. Довгаль Вероніка Чернігів КПНЗ ДЮСШ «Чернігів» UKR
3. Плахова Юлія Вінниця СК «Еліт» UKR
4. Яремчук Єкатерина Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
2009 Категорія B Булави+вид на вибір (2009)
1. Концева Владислава Вишгород UKR
2. Плахотнюк Дарина Українка СК «Спалах» UKR
3. Москаленко Дар`я Чернігів КПНЗ ДЮСШ «Чернігів» UKR
4. Лутченко Анастасія Чернігів КПНЗ ДЮСШ «Чернігів» UKR
5. Лєскова Уляна Ноель Київ РК ДЮСШ «Авангард» UKR
6. Штепа Марiя Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
7. Рипневська Єва Кам`янець-Подільський ДЮСШ №1 UKR
8. Зеленчук Марія Київ ШСМ «Терпсіхора» UKR
9. Смик Ірина Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
10. Бура Уляна Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
11. Завада Марія Київ СК «Golden Rhythmic» UKR
12. Назаренко Валерія Київ ДЮСШ №20 UKR
13. Грищенко Лілія Біла Церква ДЮСШ «Юність» UKR
2009 Категорія C Обруч+вид на вибір (2009)
1. Бондарєва Анастасія Вишгород UKR
2. Комолікова Катерина Чернігів КПНЗ ДЮСШ «Чернігів» UKR
3. Совач Олександра Київ ДЮСШ №20 UKR
4. Ільчук Олександра Вінниця СК «Еліт» UKR
5. Строчинська Єва Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
6. Ковальська Анастасія Кам`янець-Подільський ДЮСШ №1 UKR
7. Квачук Єлизавета Київ СК «Golden Rhythmic» UKR
8. Гурєєва Вероніка Біла Церква ДЮСШ «Юність» UKR
2009 Категорія D Вид на вибір (2009)
1. Поган Анастасія Киев- Нікополь ДЮСШ «Електрометалург» UKR
2. Пелих Аріна Біла Церква ДЮСШ «Юність» UKR
MCУ Категорія A Стрічка+вид на вибір (2008 та старші)
1. Бутусова Єва Київ ДЮСШ №5 UKR
2. Вишневська Еліна Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
3. Радіонова Кіра Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
4. Можайкіна Олена Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
5. Данільченко Анастасія Біла Церква ДЮСШ «Юність» UKR
MCУ Категорія B Булави+вид на вибір (2008 та старші)
1. Осітнянко Валерія Київ ДЮСШ №5 UKR
2. Марчук Світлана Київ ДЮСШ №5 UKR
3. Корсун Софія Чернігів ЧО ШВСМ UKR
4. Ситко Анна Київська область СК «Star team» UKR
5. Прокудіна Софія Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
6. Бєлова Роксолана Кам`янець-Подільський ДЮСШ №1 UKR
7. Федун Єлизавета - Мішель Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
8. Іванова Анна Київ ДЮСШ №20 UKR
9. Пефтієва Віра Київ ДЮСШ №5 UKR
10. Горобець Анна Біла Церква ДЮСШ «Юність» UKR
11. Десятніченко Валерія Біла Церква ДЮСШ «Юність» UKR
MCУ Категорія C Обруч+вид на вибір (2008 та старші)
1. Жерліцина Таїсія Київ ДЮСШ №5 UKR
2. Щербакова Дар`я Чернігів ЧО ШВСМ UKR
3. Євтушок Єлизавета Чернігів ЧО ШВСМ UKR
4. Войтенко Іванна Київ ДЮСШ №5 UKR
5. Герасименко Анна Київ ДЮСШ №5 UKR
6. Пономаренко Анастасія Київ ДЮСШ №5 UKR
7. Шульга Ольга Київ ДЮСШ №20 UKR
8. Муртазіна Єлизавета Біла Церква ДЮСШ «Юність» UKR
MCУ Категорія D Вид на вибір (2008 та старші)
1. Овчинникова Софія Київ СК «Імпульс» UKR
2. Корецька Вероніка Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
3. Головенко Каміла Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
Judges
1. Бориско Юлія Петрівна Чернігів ЧО ШВСМ UKR
2. Юрченко Ольга Валеріївна Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
3. Власенко Наталія Володимирівна Київ ДЮСШ №20 UKR
4. Рогинська Тетяна Харків ДЮСШ з художньої гімнастики ХОФСТ "Україна" UKR
5. Хозлу Еліна Леонтіївна Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
6. Олійник Катерина Валеріївна Кам`янець - Подільський ДЮСШ №1 UKR
7. Григоренко Ганна Станіславівна Дніпро СК «Grace» UKR
8. Петлюк Олена Київ ДЮСШ №5 UKR
9. Купрієнко Наталія Анатоліївна Київ ШСМ «Терпсіхора» UKR
10. Бойко Марія Ігорівна Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
11. Масликова Ірина Володимирівна Біла Церква ДЮСШ «Юність» UKR
12. Андрійченко Вікторія Сергіївна Київ СК «Grand Victory» UKR
Coaches
1. Колосовська Дар`я Романівна Вишгород UKR
2. Лемешко Дар`я Володимирівна Київ ДЮСШ №5 UKR
3. Петлюк Олена Володимирівна Київ ДЮСШ №5 UKR
4. Островська Наталія Василівна Київ ДЮСШ №5 UKR
5. Мьодова Олена Миколаївна Українка СК «Спалах» UKR
6. Браілян Владіанна Андріївна Кривий Ріг СК «Крила» UKR
7. Миргородська Даша Андріївна Українка КДЮСШ UKR
8. Рогинська Ганна Євгенівна Харків ДЮСШ ХГ ХОФСТ «Україна» UKR
9. Рогинська Тетяна Євгенівна Харків ДЮСШ ХГ ХОФСТ «Україна» UKR
10. Муляр Віталіна Андріївна Чернівці CK «ADVENTURE» UKR
11. Цибуля Софія Чернігів КПНЗ ДЮСШ «Чернігів» UKR
12. Примаченко Анна Андріївна Чернігів КПНЗ ДЮСШ «Чернігів» UKR
13. Юрченко Ольга Валеріївна Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
14. Власенко Наталія Володимирівна Київ ДЮСШ №20 UKR
15. Краснікова Тетяна Тарасівна Київ СК «Імпульс» UKR
16. Федулова Ольга Вікторівна Київ РК ДЮСШ «Авангард» UKR
17. Фокіна Карина Юріївна Київська область СК «Star team» UKR
18. Мендик Софія Ігорівна Київська область СК «Star team» UKR
19. Провоторова Анастасія Сергіївна Kиїв ДЮСШ Дерюгіних UKR
20. Чернякевич Дар`я Сергіївна Вінниця СК «Еліт» UKR
21. Оксамитна Ольга Ігорівна Вінниця СК «Еліт» UKR
22. Філіпова Катерина Максимівна Київ СК «Lint Gymnastics» UKR
23. Лопатіна Єлизавета Олександрівна Київ СК «Lint Gymnastics» UKR
24. Марченко Лілія Валеріївна Кременчук КМ КДЮСШ №1 UKR
25. Мороз Анна Юріївна Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
26. Топільська Надія Миколаївна Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
27. Юзьвяк Валерія Вадимівна Київ СК «Академія Різатдінової», ДЮСШ «Київ спортивний» UKR
28. Така Альона - Марія Київ СК «Академія Різатдінової», ДЮСШ «Київ спортивний» UKR
29. Щербина Софія Костянтинівна Київ 1ONA RG Club UKR
30. Опря Крістіна Анатоліївна Київ 1ONA RG Club UKR
31. Щербина Софія Костянтинівна Київ ДЮСШ Дерюгіних, 1ONA RG Club UKR
32. Опря Крістіна Анатоліївна Київ ДЮСШ Дерюгіних, 1ONA RG Club UKR
33. Куріна Наталія Едуардівна Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
34. Жилко Анастасія Олександрівна Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
35. Олійник Катерина Валеріївна Кам`янець-Подільський ДЮСШ №1 UKR
36. Шестопалова Крістіна Денисівна Київ ДЮСШ №20 UKR
37. Григоренко Ганна Станіславівна Дніпро СК «Grace» UKR
38. Дорошенко Галина Сергіївна Київ ШСМ «Терпсіхора» UKR
39. Васильєва Карина Юріївна Вишневе ДЮСШ UKR
40. Безсонова Вікторія Анатоліївна Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
41. Бойко Марія Ігорівна Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
42. Бакалдіна Альона Миколаївна Київ ДЮСШ №18 UKR
43. Перевєрзєва Валерія Київ ДЮСШ №18 UKR
44. Грюнвальд Жаклін Едуардівна Київ СК «Golden Rhythmic» UKR
45. Южалкіна Олена Київ СК «Golden Rhythmic» UKR
46. Краєвська Інна Степанівна Біла Церква СК «Спортліцей» UKR
47. Гавренко Лариса Вікторівна Біла Церква СК «Спортліцей» UKR
48. Гуляка Жанна Олександрівна Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
49. Мельницька Ольга Ігорівна Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
50. Одочук Марія Григорівна Київ ДЮСШ Дерюгіних UKR
51. Сухобок Олена Вікторівна Київ ДЮСШ №18 UKR
52. Панченко Валентина Тимофіївна Київ ДЮСШ №20 UKR
53. Сороковська Катерина Петрівна Львів КДЮСШ №1 UKR
54. Левчик Надія Олександрівна Біла Церква ДЮСШ «Юність» UKR
55. Масликова Дарія Євгеніївна Біла Церква ДЮСШ «Юність» UKR
56. Мазур Ірина Вікторівна Львів КДЮСШ №1 UKR
57. Андрійченко Вікторія Сергіївна Київ СК «Grand Victory» UKR