MINI MIMI TOURNAMENT 2024

02.06.2024

Koprska 29, Ljubljana, Slovenia

Deadline entry: 16.05.2024
Deadline MP3: 22.06.2024
Contact: [email protected]
Notes: We will award by year of birth and apparatus separately. Gymnasts can compete with 1 or 2 apparatuses. No all-around. Start fee: Individual 1 apparatus 40€, individual two apparatuses 50€, groups, duo and trio 20€ per person, no judge fee 100€. Preliminary schedule

# Category Type
1. Baby A (2015) Individual
1.
2.
2. Children A (2013) Individual
1.
2.
3. Prejuniors A (2011) Individual
1.
2.
4. Prejuniors groups (2012, 2011) Group
1.
5. Absolute groups (2008 and older) Group
1.
6. Baby B (2015) Individual
1.
7. Children B (2014) Individual
1.
8. Prejuniors B (2012) Individual
1.
2.
9. Juniors B (2009) Individual
1.
2.
10. Seniors B (2008 and older) Individual
1.
2.
11. Juniors A (2009, 2010) Individual
1.
2.
12. Baby B (2016) Individual
1.
13. Baby A (2016) Individual
1.
2.
14. Children B (2013) Individual
1.
15. Children A (2014) Individual
1.
2.
16. Prejuniors B (2011) Individual
1.
2.
17. Prejnuiors A (2012) Individual
1.
2.
18. Juniors B (2010) Individual
1.
2.
19. Children groups B (2014, 2013) Group
1.
20. Prejuniors 2/3 (2012, 2011) Dvojice, Trojice
1.
21. Juniors 2/3 (2010, 2009) Dvojice, Trojice
1.
22. Seniors 2/3 (2008 in starejše) Dvojice, Trojice
1.
23. Children groups A (2014, 2013) Group
1.
24. Juniors groups (2009, 2010) Group
1.
25. NASTOPI KRG ND Group
1.

Filter Entriesfilter

Baby A (2015)
1. Vahorovska Valeria YTV AUT
2. Žagar Zala KRG Narodni dom Ljubljana SLO
3. Jerončič Mila KRG Narodni dom Ljubljana SLO
Children A (2013)
1. Borsajeva Jasmina YTV AUT
2. Teliukova Sofiia YTV AUT
3. Zeko Klara KRSG RONDO OSIJEK CRO
4. Vukasović Nika KRSG RONDO OSIJEK CRO
5. Titorova Sofia KRG Narodni dom Ljubljana SLO
6. Skokič Inja KRG Narodni dom Ljubljana SLO
7. Vilhar Manca KRG Narodni dom Ljubljana SLO
8. RAMČILOVIĆ TAYRA ŠD MOSTE SLO
Prejuniors A (2011)
1. Mijić Una KRG Šiška SLO
2. Mikulandra Nolla KRSG RONDO OSIJEK CRO
3. Obdula Mylana KRG Narodni dom Ljubljana SLO
4. DOBRIČIĆ INJA ŠD MOSTE SLO
5. ČadeŽ Nika ŠD MOSTE SLO
6. Hvala Zoja ŠD MOSTE SLO
Prejuniors groups (2012, 2011)
1. KRG TJAŠA ŠEME 2 KRG Tjaša Šeme SLO
2. Ginnastica Ritmica Levante A.s.d. Ginnastica Ritmica Levante ITA
3. KRG RIJA 1 KRG RIJA SLO
Absolute groups (2008 and older)
1. Narodni dom članice obroči KRG Narodni dom Ljubljana SLO
2. Narodni dom članice žoge KRG Narodni dom Ljubljana SLO
3. Ginnastica Ritmica Levante A.s.d. Ginnastica Ritmica Levante ITA
4. ŠD MOSTE 1 ŠD MOSTE SLO
5. ŠD MOSTE 2 ŠD MOSTE SLO
6. KRG RIJA 1 KRG RIJA SLO
Baby B (2015)
1. Vučer Lana KRG Šiška SLO
2. KONOVALCHUK SOFIA ŠD MOSTE SLO
3. Ćosić Tea KRG RIJA SLO
4. Volkova Agnija KRG Narodni dom Ljubljana SLO
Children B (2014)
1. Molotko Sofiia KRG Šiška SLO
2. Mohorič Ema KRG RIJA SLO
3. Kukhtina Sofiia YTV AUT
4. Balent Jašič Ela KRG Narodni dom Ljubljana SLO
5. Ćurić Veronika KRG Narodni dom Ljubljana SLO
Prejuniors B (2012)
1. Oblak Lara KRG Šiška SLO
2. Ribić Ira KRSG RONDO OSIJEK CRO
3. Krmpotić Nina KRSG RONDO OSIJEK CRO
4. Stefanija Sofia KRG Narodni dom Ljubljana SLO
5. Zupan Žagar Zala KRG Narodni dom Ljubljana SLO
6. Hosta Lili KRG Narodni dom Ljubljana SLO
7. Zorić Brina KRG Narodni dom Ljubljana SLO
8. Stjepanović Nikolin KRG RIJA SLO
9. Žos Zala KRG RIJA SLO
Juniors B (2009)
1. Nemec Maša KRG Narodni dom Ljubljana SLO
2. Kristić Petra KRSG RONDO OSIJEK CRO
3. Klančar Kiara KRG RIJA SLO
4. Halačević Lejla KRG RIJA SLO
Seniors B (2008 and older)
1. Valant Ema KRG Narodni dom Ljubljana SLO
2. Ogrin Živa KRG Narodni dom Ljubljana SLO
3. Kočevar Gregorič Nika KRG Narodni dom Ljubljana SLO
4. Potočnik Lara KRG Narodni dom Ljubljana SLO
5. Potočnik Manja KRG Narodni dom Ljubljana SLO
6. Borković Emilia KRG RIJA SLO
Juniors A (2009, 2010)
1. Šebenik Lara KRG Šiška SLO
Baby B (2016)
1. Vahorovska Alexandra YTV AUT
2. TOKIĆ ZOE KRSG RONDO OSIJEK CRO
3. DOBRIČ KALI ŠD MOSTE SLO
4. Kojič Irina KRG Narodni dom Ljubljana SLO
5. Legiša Lučka KRG Narodni dom Ljubljana SLO
6. Zhukovska Yaroslava KRG Narodni dom Ljubljana SLO
7. Angelov Laura KRG Narodni dom Ljubljana SLO
8. Melnyk Victoria YTV AUT
Children B (2013)
1. Škufca Ela KRG Narodni dom Ljubljana SLO
2. Kovačević Iva KRSG RONDO OSIJEK CRO
3. Kristić Anja KRSG RONDO OSIJEK CRO
4. GOSTIČ PIA ŠD MOSTE SLO
5. MARTELANC INJA ŠD MOSTE SLO
6. Bessonova Anja KRG RIJA SLO
7. Marinko Laura KRG Narodni dom Ljubljana SLO
8. Mikolič Zarja KRG Narodni dom Ljubljana SLO
9. Beranek Vita KRG Narodni dom Ljubljana SLO
10. Lovšin Luna Karolina KRG Narodni dom Ljubljana SLO
Children A (2014)
1. Walker Anna YTV AUT
2. Balan Amelie YTV AUT
3. Zamedyanskaya Sofia KRG Narodni dom Ljubljana SLO
4. Mosha Alisa KRG Narodni dom Ljubljana SLO
Prejuniors B (2011)
1. Drinić Julija KRG Šiška SLO
2. Perko Izabela KRG Šiška SLO
3. Dvoršak Zamernik Zala KRG Šiška SLO
4. Runtić Mia KRSG RONDO OSIJEK CRO
5. Mihaljević Nora KRSG RONDO OSIJEK CRO
6. Černe Nose Nuša KRG Narodni dom Ljubljana SLO
7. Primožič Neža Urša KRG RIJA SLO
8. Patsui Dariia YTV AUT
Prejnuiors A (2012)
1. Klimova Alisiia KRG Narodni dom Ljubljana SLO
2. Vajda Eva ŠD MOSTE SLO
3. LAVRENČIČ LARA ŠD MOSTE SLO
4. KRAŠOVEC MILA ŠD MOSTE SLO
Juniors B (2010)
1. ŠUNJIĆ MARCELA KRSG RONDO OSIJEK CRO
2. BALAŽIČ Eva KRG RIJA SLO
3. Varagić Kiara KRG RIJA SLO
4. Elmasri Sadeel YTV AUT
Children groups B (2014, 2013)
1. KRG TJAŠA ŠEME 2 KRG Tjaša Šeme SLO
2. KRG RIJA 1 KRG RIJA SLO
3. KRG RIJA 2 KRG RIJA SLO
4. KRG NARODNI DOM ŠKOFLJICA KRG Narodni dom Ljubljana SLO
5. DEKLICE KRG NARODNI DOM 1 KRG Narodni dom Ljubljana SLO
Prejuniors 2/3 (2012, 2011)
1. KRG TJAŠA ŠEME 2 KRG Tjaša Šeme SLO
2. KRG Šiška KRG Šiška SLO
3. KRG NARODNI DOM Maria KRG Narodni dom Ljubljana SLO
4. KRG RIJA 1 KRG RIJA SLO
5. KRG RIJA 2 KRG RIJA SLO
6. KRG NARODNI DOM BEAT IT KRG Narodni dom Ljubljana SLO
Juniors 2/3 (2010, 2009)
1. KRG TJAŠA ŠEME 2 KRG Tjaša Šeme SLO
2. KRG NARODNI DOM MLADINKE HOOP KRG Narodni dom Ljubljana SLO
3. KRG RIJA 1 KRG RIJA SLO
4. KRG RIJA 2 KRG RIJA SLO
Seniors 2/3 (2008 in starejše)
1. KRG Šiška 1 KRG Šiška SLO
2. KRG Šiška 2 KRG Šiška SLO
3. KRG RIJA 1 KRG RIJA SLO
4. KRG RIJA 2 KRG RIJA SLO
5. Bleščica 9 Športni klub Bleščica SLO
Children groups A (2014, 2013)
1. Gruppe YTV 5 YTV AUT
2. KRG ND KRG Narodni dom Ljubljana SLO
3. ŠD MOSTE - Moana ŠD MOSTE SLO
Juniors groups (2009, 2010)
1. KRG ND KRG Narodni dom Ljubljana SLO
2. ŠD MOSTE ŠD MOSTE SLO
3. KRG RIJA 1 KRG RIJA SLO
4. KRG RIJA 2 KRG RIJA SLO
5. KRG NARODNI DOM ŠKOFLJICA KRG Narodni dom Ljubljana SLO
NASTOPI KRG ND
1. VENČKI ŠKOFLJICA KRG Narodni dom Ljubljana SLO
2. O. Š. Mirana Jarca KRG Narodni dom Ljubljana SLO
3. Vrtec Murgle KRG Narodni dom Ljubljana SLO
Judges
1. KRG TJAŠA ŠEME KRG Tjaša Šeme SLO
2. Rus Viktorija KRG Šiška SLO
3. BARIN JESSICA A.s.d. Ginnastica Ritmica Levante ITA
4. STOJKOVIC Branka CRO
5. Petkova Gergana YTV AUT
6. CAS Tina ŠD MOSTE SLO
7. YAKUBOUSKAYA Alena KRG Narodni dom Ljubljana SLO
8. SALAUYOVA Alena KRG Narodni dom Ljubljana SLO
9. Celarc Neža KRG Narodni dom Ljubljana SLO
10. REBOV Ana KRG Narodni dom Ljubljana SLO
11. Rakuša Erika KRG Narodni dom Ljubljana SLO
Coaches
1. Šeme Toff Tjaša KRG Tjaša Šeme SLO
2. CECCHIN MICOL A.s.d. Ginnastica Ritmica Levante ITA
3. Stojković Rebeka KRSG RONDO OSIJEK CRO
4. KOKALJ Ana ŠD MOSTE SLO
5. Jerman Aja KRG Narodni dom Ljubljana SLO
6. Cirman Nika Paulina KRG Narodni dom Ljubljana SLO
7. Sitki Anna KRG Narodni dom Ljubljana SLO
8. Artač Kaja KRG Narodni dom Ljubljana SLO
9. Mandič Sara KRG Narodni dom Ljubljana SLO
10. Bajt Maša KRG Narodni dom Ljubljana SLO
11. Pezdir Černe Tinkara KRG Narodni dom Ljubljana SLO
12. Schlamberger Marisa KRG Narodni dom Ljubljana SLO
13. Čakš Eva KRG Narodni dom Ljubljana SLO
14. Koprivec Sara KRG Narodni dom Ljubljana SLO
15. Aleksandra Miroshnikova KRG Narodni dom Ljubljana SLO
16. Capraroiu Georgeta KRG Narodni dom Ljubljana SLO
17. Tomazin Anja KRG Narodni dom Ljubljana SLO