Little Stars 2nd edition

22.06.2024 - 23.06.2024

Cannes, France

Deadline entry: 15.06.2024
Deadline MP3: 15.06.2024
Contact: Pyankova Ludmila +33610382201 [email protected]
Notes:


# Category Type
1. A (2018 and younger) Individual
1.
2.
2. B (2018 and younger) Individual
1.
3. C (2018 and younger) Individual
1.
4. A (2016-2017) Individual
1.
2.
5. B (2016-2017) Individual
1.
2.
6. C (2016-2017) Individual
1.
7. D (2016-2017) Individual
1.
8. A (2015) Individual
1.
2.
9. B (2015) Individual
1.
2.
10. C (2015) Individual
1.
11. D (2015) Individual
1.
12. A (2013-2014) Individual
1.
2.
3.
13. B (2013-2014) Individual
1.
2.
14. C (2013-2014) Individual
1.
15. D (2013-2014) Individual
1.
16. A (2011-2012) Individual
1.
2.
3.
17. B (2011-2012) Individual
1.
2.
18. C (2011-2012) Individual
1.
19. D (2011-2012) Individual
1.
20. A (2009-2010) Individual
1.
2.
3.
21. B (2009-2010) Individual
1.
2.
22. C (2009-2010) Individual
1.
23. D (2009-2010) Individual
1.
24. A (2008 and older ) Individual
1.
2.
3.
25. B (2008 and older) Individual
1.
2.
26. C (2008 and older ) Individual
1.

Filter Entriesfilter

B (2018 and younger)
1. Lylyk Emiliia Otrada RG RFAG
C (2018 and younger)
1. Barinova Ester Otrada RG RFAG
2. Barbuta Melody GR Côte d’Azur FRA
3. Rouch romano Perla Gymnastic Rythmic LBO FRA
A (2016-2017)
1. Gurovitz Alexandra RG Baden SUI
2. Gobja Maria GR Côte d’Azur FRA
3. Osypova Ulyana GR Côte d’Azur FRA
4. Nikitina Vera GR Côte d’Azur FRA
5. Strashnova Kira GR Côte d’Azur FRA
6. Galiullina Eva Vienna Victory RG Club AUT
B (2016-2017)
1. Zaytsev Nicole GR Côte d’Azur FRA
2. Mellano Victoria GR Côte d’Azur FRA
3. Malkin Misha GR Côte d’Azur FRA
4. Tokarskaya Taisiya Otrada RG RFAG
5. Baibolova Amina Otrada RG RFAG
6. Miloserdova Rina GR Côte d’Azur FRA
7. Poznukhova Mariam GR Côte d’Azur FRA
C (2016-2017)
1. Cieslik Ewa RG Baden SUI
2. Brotschi Amanda RG Baden SUI
3. Manzano Torres Valeria GR Côte d’Azur FRA
4. Mikniute Barbora GR Côte d’Azur FRA
5. Marquier Lya Gymnastic Rythmic LBO FRA
D (2016-2017)
1. Sholova Daria GR Côte d’Azur FRA
2. Tsobajan Adelina GR Côte d’Azur FRA
3. Haly Grace GR Côte d’Azur FRA
B (2015)
1. Drabynka Ameliia RG Baden SUI
2. GRUFFAZ Dasha GR Côte d’Azur FRA
3. Vasilieva Alena GR Côte d’Azur FRA
4. Ozerova Nina GR Côte d’Azur FRA
5. Rogacheva Angelina GR Côte d’Azur FRA
6. AlSabah Leyla Quick steps KUW
7. Gudziuk Yeva RG Baden SUI
C (2015)
1. Jakob Milana RG Baden SUI
D (2015)
1. Malkova Alexandra GR Côte d’Azur FRA
2. Lombard Siena GR Côte d’Azur FRA
A (2013-2014)
1. Gurovits Maria RG Baden SUI
2. Avtsynova Veronika RG Baden SUI
3. RADAELLI Nicole GR Côte d’Azur FRA
4. MALKIN Yasmina GR Côte d’Azur FRA
5. Bogdanova Sylvia GR Côte d’Azur FRA
6. Baibolova Madina Otrada RG RFAG
7. Brada Melissa Vienna Victory RG Club AUT
B (2013-2014)
1. Vashchenko Mariia RG Baden SUI
2. VARBANETS Mariya GR Côte d’Azur FRA
3. Listova Polina GR Côte d’Azur FRA
4. Varon Leah GR Côte d’Azur FRA
5. AlSabah Hala Quick steps KUW
C (2013-2014)
1. Stieger Valerie RG Baden SUI
2. Kasazian Celia Gymnastic Rythmic LBO FRA
3. Barral Margaux Gymnastic Rythmic LBO FRA
A (2011-2012)
1. Keida Aleksandra RG Baden SUI
2. Svirepova Marina Kyiv Sports School 13 UKR
3. LAURON Apolline GR Côte d’Azur FRA
4. USTINOV Eva GR Côte d’Azur FRA
5. Rousseau Albane Pole Montpellier FRA
6. Brada Leyla Vienna Victory RG Club AUT
B (2011-2012)
1. Sosin Ecaterina GR Côte d’Azur FRA
2. HEMACHE Sherine GR Côte d’Azur FRA
3. Filippova Anastasia GR Côte d’Azur FRA
C (2011-2012)
1. Mishchuk Uliana Kyiv Sports School 13 UKR
2. Rivot Eva GR Côte d’Azur FRA
3. Mikniute Maja LGR Côte d’Azur FRA
D (2011-2012)
1. Cochenko Eva Rg club UKR
2. Dzholos Vladyslava Kyiv SC <> UKR
3. Haneichuk Valeriia Kyiv Sports School 13 UKR
4. Fedai Yeva Kyiv SC «KRISTAL» UKR
A (2009-2010)
1. Larcan Lisa GR Côte d’Azur FRA
B (2009-2010)
1. GLAZUNOVA Anisiya GR Côte d'Azur FRA
C (2009-2010)
1. Boichuk Mariia Kyiv Sports School 13 UKR
D (2009-2010)
1. Romanchenko Polina Kyiv Sports School 13 UKR
2. Bilous Oleksandra Kyiv Sports School 13 UKR
A (2008 and older )
1. LEONTIEVA Kateryna Vienna Victory RG Club AUT
B (2008 and older)
1. Winter Anna-Maria Vienna Victory RG Club AUT
2. Kaltenberger Viola Vienna Victory RG Club AUT
Judges
1. Pilyaeva Inna Vienna Victory RG Club AUT
Coaches
1. Kasazian Emma Gymnastic Rythmic LBO FRA
2. Vanthielen Evelyn Gymnastic Rythmic LBO FRA
3. Gregoryan Ksenia Vienna Victory RG Club AUT