Campionatul Național de Junioare II și III

14.06.2024 - 16.06.2024

Sala Sporturilor „Dumitru Popescu Colibași” Brașov

Deadline entry: 14.05.2024
Deadline MP3: 09.06.2024
Contact: FRGR: [email protected] [email protected]
Notes:

# Category Type
1. Junioare III - 10 ani (2014) Individual
1.
2.
3.
4.
2. Junioare III - 11 ani (2013) Individual
1.
2.
3.
4.
3. Junioare III (2013-2014) Team
1.
2.
3.
4. Junioare II - 12 ani (2012) Individual
1.
2.
3.
4.
5. Junioare II - 13 ani (2011) Individual
1.
2.
3.
4.
6. Junioare II (2011-2012) Team
1.
2.
3.

Filter Entriesfilter

Junioare III - 10 ani (2014)
1. Iorgescu Lara ACS Carla Ritmic Gim Brasov ROU
2. Dan Sara ACS Carla Ritmic Gim Brasov ROU
3. Ghineț Rayna ACS Carla Ritmic Gim Brasov ROU
4. Cercel Mara CSM Arad Romania ROU
5. Tau Ana Maria CSM Arad Romania ROU
6. Cândea Eliza CSM Arad Romania ROU
7. Vig Antonia CSM Arad Romania ROU
8. Tătar Elena Francesca CSM Arad Romania ROU
9. Badea Evelyna CS UNEFS Bucuresti ROU
10. Țandea Clara CS UNEFS Bucuresti ROU
11. Birau Lisa Alberta LPS Bihorul Oradea ROU
12. Würtz Sophia C.S.S.nr.1 Timisoara ROU
13. Tomulea Adelina C.S.S.nr.1 Timisoara ROU
14. Micșa Elisa C.S.S.nr.1 Timisoara ROU
15. Neama Carina LPS Bihorul Oradea ROU
16. PETEAN Izabela Maria CSM CLUJ-NAPOCA ROU
17. FLORIAN BONDA Ana Carla CSM CLUJ-NAPOCA ROU
18. VASILUT Isabela Maria CSM CLUJ-NAPOCA ROU
19. Taltabet Antonia ACS "Alexandra Pavel" ROU
20. Barbu Iarina Victoria ACS "Alexandra Pavel" ROU
21. Ilie Daria CS Sportul Studentesc ROU
22. Brok Sofia ACS Ritmic Aly Gym ROU
23. Vasiliu Ioana CS VICTORIA CUMPANA ROU
24. Banciu Sofia CS VICTORIA CUMPANA ROU
25. Mihăilescu Diana CS VICTORIA CUMPANA ROU
26. Căṣăriu Elena CS VICTORIA CUMPANA ROU
27. CHIȚU Iris ACS Dandri ROU
28. PETROVICI Rebeca ACS Dandri ROU
29. VICIU Eva ACS Dandri ROU
30. Solomonescu Ștefania ACS,, Olimpic Argeș Gym -Pitești ROU
31. Țițirigă Alessia ACS,, Olimpic Argeș Gym -Pitești ROU
32. Talpos Rebeca LPS Baia Mare ROU
33. ION EMA ELENA C.S.S UNIREA IASI ROU
34. Trandafir Alessia CSM Ploiesti ROU
35. Iovanovici Luiza ACS Carla Ritmic Gim Brasov ROU
Junioare III - 11 ani (2013)
1. Dumitru Raisa ACS Carla Ritmic Gim Brasov ROU
2. Coste Maya CSS2 BAIA MARE ROU
3. Dincă Ema CS UNEFS Bucuresti ROU
4. Halmagean Andra LPS Bihorul Oradea ROU
5. GAFAR MEYLIN CSS Nr. 1 Constanta ROU
6. Mirea Evelyn CSS Nr. 1 Constanta ROU
7. Botas Delia C.S.S.nr.1 Timisoara ROU
8. Britcari Sofia C.S.S.nr.1 Timisoara ROU
9. Lazoc Sofia C.S.S.nr.1 Timisoara ROU
10. METEA Maia CSM CLUJ-NAPOCA ROU
11. Groza Laura ACS "Alexandra Pavel" ROU
12. Cherniavska Vasylyna CS Sportul Studentesc ROU
13. Țîntea Luana ACS Ritmic Aly Gym ROU
14. Șerbănoiu Daria ACS Ritmic Aly Gym ROU
15. TULEA Maria ACS Dandri ROU
16. CATAN Daria ACS Dandri ROU
17. COSTACHE Delia ACS Dandri ROU
18. OANCEA Florentina ACS Dandri ROU
19. SOCIU Sara ACS Dandri ROU
20. ILIESCU Iirs ACS Dandri ROU
21. Ilies Valentina LPS Baia Mare ROU
22. Ciocotisan Alexia LPS Baia Mare ROU
23. Stoica Nectaria CSM Ploiesti ROU
Junioare III (2013-2014)
1. Iorgescu Lara ACS Carla Ritmic Gim Brasov ROU
2. Dan Sara ACS Carla Ritmic Gim Brasov ROU
3. Ghineț Rayna ACS Carla Ritmic Gim Brasov ROU
4. Dumitru Raisa ACS Carla Ritmic Gim Brasov ROU
5. Cercel Mara CSM Arad Romania ROU
6. Tau Ana Maria CSM Arad Romania ROU
7. Candea Eliza CSM Arad Romania ROU
8. Vig Antonia CSM Arad Romania ROU
9. Tătar Elena Francesca CSM Arad Romania ROU
10. Florea Lavinia CS UNEFS Bucuresti ROU
11. Dincă Ema CS UNEFS Bucuresti ROU
12. Badea Evelyna CS UNEFS Bucuresti ROU
13. Țandea Clara CS UNEFS Bucuresti ROU
14. Iovanovici Luiza ACS Carla Ritmic Gim Brasov ROU
15. METEA Maia CSM CLUJ-NAPOCA ROU
16. PETEAN Izabela Maria CSM CLUJ-NAPOCA ROU
17. FLORIAN BONDA Ana Carla CSM CLUJ-NAPOCA ROU
18. VASILUT Isabela Maria CSM CLUJ-NAPOCA ROU
19. Vasiliu Ioana CS VICTORIA CUMPANA ROU
20. Banciu Sofia CS VICTORIA CUMPANA ROU
21. Mihăilescu Diana CS VICTORIA CUMPANA ROU
22. Căṣăriu Elena CS VICTORIA CUMPANA ROU
23. ILIESCU Iirs ACS Dandri 1 ROU
24. SOCIU Sara ACS Dandri 1 ROU
25. OANCEA Florentina ACS Dandri 1 ROU
26. CATAN Daria ACS Dandri 1 ROU
27. COSTACHE Delia ACS Dandri 1 ROU
28. TULEA Maria ACS Dandri 2 ROU
29. CHIȚU Iris ACS Dandri 2 ROU
30. PETROVICI Rebeca ACS Dandri 2 ROU
31. VICIU Eva ACS Dandri 2 ROU
32. Stoica Nectaria CSM Ploiesti ROU
33. Trandafir Alessia CSM Ploiesti ROU
34. Avramescu Teodora CSM Ploiesti ROU
35. Mincu Diana Elena CSM Ploiesti ROU
36. Wurtz Sophia C.S.S.nr.1 Timisoara ROU
37. Tomulea Adelina C.S.S.nr.1 Timisoara ROU
38. Botas Delia C.S.S.nr.1 Timisoara ROU
39. Britcari Sofia C.S.S. Timisoara ROU
40. Lazoc Sofia C.S.S. Timisoara ROU
Junioare II - 12 ani (2012)
1. MAN KAROLINA CSS2 BAIA MARE ROU
2. Szabo Monica C.S.S.nr.1 Timisoara ROU
3. Adam Rosse C.S.S.nr.1 Timisoara ROU
4. Soporean Carina C.S.S.nr.1 Timisoara ROU
5. DAVID Irina Maria CSM CLUJ-NAPOCA ROU
6. VOIVOD Dalia Corina CSM CLUJ-NAPOCA ROU
7. IELCIU Damaris CSM CLUJ-NAPOCA ROU
8. Waldman Ida CS Sportul Studnetesc ROU
9. Munteanu Alice CS Sportul Studentesc ROU
10. Georgescu Bianca CS VICTORIA CUMPANA ROU
11. Banciu Amalia CS VICTORIA CUMPANA ROU
12. Luțan Antonia CS VICTORIA CUMPANA ROU
13. Luțan Andrada CS VICTORIA CUMPANA ROU
14. Ulrich Maya CS VICTORIA CUMPANA ROU
15. Corduneanu Elisabeta C.S.S Unirea Iasi ROU
16. Baciu Maria ACS,, Olimpic Argeș Gym -Pitești ROU
17. Puiu Stefania CSM Ploiesti ROU
Junioare II - 13 ani (2011)
1. Cândea Nadia CSM Arad Romania ROU
2. Ciochina Vanessa CSM Arad Romania ROU
3. Toma Anca CSM Arad Romania ROU
4. Prodan Maria Nectaria CSS 1 TimisoaraCSM Arad Romania ROU
5. Costea ANASTASIA CSM Arad Romania ROU
6. BORCUTI OANA CSS2 BAIA MARE ROU
7. CHINDRIȘ MARIA CSS2 BAIA MARE ROU
8. PETRIC OLIVIA CSS2 BAIA MARE ROU
9. Ulvoczki Rebecca CS UNEFS Bucuresti ROU
10. Rusu Dafina LPS Bihorul Oradea ROU
11. BERDE Maria LPS Bihorul Oradea ROU
12. Prodan Maria C.S.S.nr.1 Timisoara/ C.S.M.Arad ROU
13. Șandru Karla C.S.S.nr.1 Timisoara ROU
14. Crișan Laira C.S.S.nr.1 Timisoara ROU
15. Potages Stella C.S.S.nr.1 Timisoara ROU
16. Ciolan Ilinca ACS Ritmic Aly Gym ROU
17. Ciungan Daria LPS BISTRITA ROU
18. Matei Miruna CS VICTORIA CUMPANA ROU
19. STANCIU Patricia ACS Dandri ROU
20. Gavril Ingrid CSM Ploiesti ROU
21. Stroe Delia CSM Ploiesti ROU
22. Nica Alesia LPS Bihorul Oradea ROU
23. Ursut Cezara LPS Bihorul Oradea ROU
Junioare II (2011-2012)
1. Costea ANASTASIA CSM Arad Romania ROU
2. Cândea Nadia CSM Arad Romania ROU
3. Ciochina Vanessa CSM Arad Romania ROU
4. Toma Anca CSM Arad Romania ROU
5. Prodan Maria Nectaria CSS 1 TimisoaraCSM Arad Romania ROU
6. MAN KAROLINA CSS2 BAIA MARE ROU
7. BORCUTI OANA CSS2 BAIA MARE ROU
8. CHINDRIȘ MARIA CSS2 BAIA MARE ROU
9. PETRIC OLIVIA CSS2 BAIA MARE ROU
10. Georgescu Bianca CS VICTORIA CUMPANA ROU
11. Banciu Amalia CS VICTORIA CUMPANA ROU
12. Luțan Antonia CS VICTORIA CUMPANA ROU
13. Luțan Andrada CS VICTORIA CUMPANA ROU
14. Ulrich Maya CS VICTORIA CUMPANA ROU
15. Puiu Stefania CSM Ploiesti ROU
16. Stroe Delia CSM Ploiesti ROU
17. Gavril Ingrid CSM Ploiesti ROU
18. Ulvoczki Rebecca CSM Ploiesti - UNEFS Bucuresti ROU
19. Szabo Monica C.S.S.nr.1 Timisoara ROU
20. Adam Rosse C.S.S.nr.1 Timisoara ROU
21. Soporean Carina C.S.S.nr.1 Timisoara ROU
22. Șandru Karla C.S.S.nr.1 Timisoara ROU
23. Crișan Laira C.S.S.nr.1 Timisoara ROU
24. BERDE Maria LPS Bihorul Oradea ROU
25. Rusu Dafina LPS Bihorul Oradea ROU
26. Nica Alesia LPS Bihorul Oradea ROU
27. Ursut Cezara LPS Bihorul Oradea ROU
Judges
1. CHIRIAC Daniela CSM Arad ROU
2. BORZ MIHAELA CSS2 BAIA MARE ROU
3. PRIOTEASA Stefania CS UNEFS Bucuresti ROU
4. Stoian Denisa CS UNEFS Bucuresti ROU
5. Ille Alexandra LPS Bihorul Oradea ROU
6. SERIF FILIS CSS Nr. 1 Constanta ROU
7. GIRBA Adriana CSM CLUJ-NAPOCA ROU
8. Cojocaru Diana CS Sportul Studentesc Bucuresti ROU
9. CIORASTEANU Roxana ACS Ritmic Aly Gym ROU
10. Boldor Laura LPS BISTRITA ROU
11. Vlad Elena CS VICTORIA CUMPANA ROU
12. Cerbula Luiza CS VICTORIA CUMPANA ROU
13. VERDES Andreea C.S.S Unirea Iasi ROU
14. FILIORIANU Luiza ACS Dandri ROU
15. Mali Amalia LPS Baia Mare ROU
Coaches
1. Novikava Tatsiana CSM Arad Romania ROU
2. DRAGHIȘ IRINA CSS2 BAIA MARE ROU
3. Mezei Mariana CS UNEFS Bucuresti ROU
4. Badea Raluca CS UNEFS Bucuresti ROU
5. Ladescu Cristina LPS Bihorul Oradea ROU
6. PARIS MARIANA CSS Nr. 1 Constanta ROU
7. LUPU Corina CSM CLUJ-NAPOCA ROU
8. Pavel Georgiana Alexandra ACS "Alexandra Pavel" ROU
9. Pavel Virginia Sofia ACS "Alexandra Pavel" ROU
10. Valeanu Diana CS Sportul Studentesc ROU
11. Vasilescu Hnyatek Ramona CS Sportul Studentesc ROU
12. Zetu Raluca CS Sportul Studentesc ROU
13. STRATULAT ALINA ACS Ritmic Aly Gym ROU
14. Balmuj Daria ACS Ritmic Aly Gym ROU
15. Albuț Crina LPS BISTRITA ROU
16. Vlad Elena CS VICTORIA CUMPANA ROU
17. Cerbula Luiza CS VICTORIA CUMPANA ROU
18. Radu Catalina C.S.S Unirea Iasi ROU
19. ANITEI Laura ACS Dandri ROU
20. SKARLAT Ivanna ACS Dandri ROU
21. VASIE Theodora ACS Dandri ROU
22. Andrei Nicoleta ACS,, Olimpic Argeș Gym -Pitești ROU
23. Iakob Ileana LPS Baia Mare ROU
24. Stoica Patricia Carla ACS Carla Ritmic Gim Brasov ROU
25. Minak Elena ACS Carla Ritmic Gim Brasov ROU
26. Yarotska Alina ACS Carla Ritmic Gim Brasov ROU
27. Puiu Simona CSM Ploiesti ROU