Trofeul Ritmic Gym

25.05.2024 - 26.05.2024

Zeiden Arena - Brașov

Deadline entry: 08.05.2024
Deadline MP3: 20.05.2024
Contact: Stratulat Alina - 0765584472 Ciorășteanu Roxana - 0730751655
Notes:

# Category Type
1. 6 ani - Nivel A (2018) Individual
1.
2. 6 ani - Nivel B (2018) Individual
1.
3. 6 ani - Nivel Festival (2018) Individual
1.
4. 7 ani - Nivel A (2017) Individual
1.
5. 7 ani - Nivel B (2017) Individual
1.
6. 7 ani - Nivel Festival (2017) Individual
1.
7. 8 ani - Nivel A (2016) Individual
1.
2.
8. 8 ani - Nivel B (2016) Individual
1.
9. 8 ani - Nivel Festival (2016) Individual
1.
10. 9 ani - Nivel A (2015) Individual
1.
2.
11. 9 ani - Nivel B (2015) Individual
1.
12. 9 ani - Nivel Festival (2015) Individual
1.
13. 10 ani - Nivel A (2014) Individual
1.
2.
14. 10 ani - Nivel B (2014) Individual
1.
2.
15. 10 ani - Nivel Festival (2014) Individual
1.
16. 11 ani - Nivel A (2013) Individual
1.
2.
17. 11 ani - Nivel B (2013) Individual
1.
2.
18. 11 ani - Nivel Festival (2013) Individual
1.
19. 12 ani - Nivel A (2012) Individual
1.
2.
20. 12 ani - Nivel B (2012) Individual
1.
2.
21. 12 ani - Nivel Festival (2012) Individual
1.
22. 13 ani - Nivel A (2011) Individual
1.
2.
23. 13 ani - Nivel B (2011) Individual
1.
2.
24. 13 ani - Nivel Festival (2011) Individual
1.
25. 14 ani - Nivel A (2010) Individual
1.
2.
26. 14 ani - Nivel B (2010) Individual
1.
27. 14 ani - Nivel Festival (2010) Individual
1.
28. 15 ani - Nivel A (2009) Individual
1.
2.
29. 15 ani - Nivel B (2009) Individual
1.
30. 15 ani - Nivel Festival (2009) Individual
1.
31. +16 ani - Nivel A Individual
1.
2.
32. +16 ani - Nivel B Individual
1.
33. +16 ani - Nivel Festival Individual
1.

Filter Entriesfilter

6 ani - Nivel A (2018)
1. NEGREAN Anastasia CSM CLUJ-NAPOCA ROU
2. Gabor - Todor Miruna L.P.S. "Szasz Adalbert" Târgu Mureș ROU
3. Sugani Ecaterina LPS Bihorul Oradea ROU
6 ani - Nivel B (2018)
1. Pascu Alesia Ioana CS Glina ROU
2. Neagoe Antonia Laura CS Glina ROU
3. Lacatuș Loredana Mihaela CS Glina ROU
4. Cozman Carla LPS Bihorul Oradea ROU
6 ani - Nivel Festival (2018)
1. Stoica Maria Alexandra CS Glina ROU
7 ani - Nivel A (2017)
1. Ulrich Mira CS VICTORIA CUMPANA ROU
2. Calin Carla ACS ALEXANDRA PAVEL ROU
3. Floroiu Mihaela Georgiana CS Sportul Studentesc ROU
4. Constantin Olivia Ioana CS Sportul Studentesc ROU
5. PRECUP Amira CSM CLUJ-NAPOCA ROU
6. VARGA Antonia CSM CLUJ-NAPOCA ROU
7. Iordan Sonia ACS Ritmic Aly Gym ROU
8. Cioabă Alexis C.S.S.nr.1 Timisoara ROU
7 ani - Nivel B (2017)
1. Chirtoaca Anastasia ACS Pro Aktiv ROU
2. Frȋncu Amalia CS VICTORIA CUMPANA ROU
3. TIUCA Lorena CSM CLUJ-NAPOCA ROU
4. MINEA Natasha ACS Dandri ROU
5. GRIVINCĂ Medeea ACS Dandri ROU
6. Luca Luiza CSM Arad Romania ROU
7. Năstase Catinca L.P.S. "Szasz Adalbert" Târgu Mureș ROU
8. Gongeanu Dușan Alma C.S.S.nr.1 Timisoara ROU
9. Predescu Ariana C.S.S.nr.1 Timisoara ROU
10. Țițirigă Alessia ACS,, Olimpic Argeș Gym ROU
7 ani - Nivel Festival (2017)
1. Bocharova Milana ACS Pro Aktiv ROU
2. Cupeṭ Alexandra CS VICTORIA CUMPANA ROU
3. Teasc Giulia Maya ACS "Alexandra Pavel" ROU
4. ILIE Eva ACS Dandri ROU
5. Nae Delia Ioana CS Glina ROU
8 ani - Nivel A (2016)
1. Badea Sofia CS VICTORIA CUMPANA ROU
2. Aldahash Annick CS Sportul Studentesc ROU
3. Dedu Melisa CS Sportul Studențesc ROU
4. Șpan Ema CSS2 BAIA MARE ROU
5. Crișan Alessia CSS2 BAIA MARE ROU
6. Salati-Dragoș Diana L.P.S. "Szasz Adalbert" Târgu Mureș ROU
7. Paris Natalia CSS Nr. 1 Constanta ROU
8. IANCU Anastasia Ioana Clubul sportiv scolar nr 1 constanta ROU
9. Capris Diana LPS Bihorul Oradea ROU
10. Sabau Nectaria LPS Bihorul Oradea ROU
11. Berdan Ana LPS Bihorul Oradea ROU
8 ani - Nivel B (2016)
1. Trantea Flavia ACS Pro Aktiv ROU
2. Leterna Andreea Stefania ACS ALEXANDRA PAVEL ROU
3. Barbu Miruna Teodora ACS "Alexandra Pavel" ROU
4. Dieguez Glushkova Kira CS Sportul Studentesc ROU
5. Baboia Maria CS Sportul Studentesc ROU
6. PETRUTI Ilinca CSM CLUJ-NAPOCA ROU
7. MERA Sofia CSM CLUJ-NAPOCA ROU
8. BĂILĂ Carla ACS Dandri ROU
9. MANCIU Sofia ACS Dandri ROU
10. Iovuta Rebeca Sofia CSM Arad Romania ROU
11. Spătar Ilinca ACS Ritmic Aly Gym ROU
12. Bucur Mara ACS Ritmic Aly Gym ROU
8 ani - Nivel Festival (2016)
1. Chitu Bianca ACS Pro Aktiv ROU
2. Pantazi Daria CS VICTORIA CUMPANA ROU
3. Ciuca Olivia ACS "Alexandra Pavel" ROU
4. Pop Ilinca CSS2 BAIA MARE ROU
5. FEROIU Victoria ACS Dandri ROU
6. Papuc Francesca L.P.S. Szasz Adalbert Tirgu Mureș ROU
7. Conț Iasmina L.P.S. "Szasz Adalbert " Târgu Mureș ROU
8. Rusu Alesia ACS Ritmic Aly Gym ROU
9. Munteanu Alexandra Ștefania CS Glina ROU
10. Radu Sefora CS Glina ROU
11. Herciu Sonia C.S.S.nr.1 Timisoara ROU
9 ani - Nivel A (2015)
1. Florea Lavinia CS UNEFS Bucuresti ROU
2. Vasilescu-Hnyatek Yarina CS Sportul Studențesc ROU
3. BRICEAG Olivia CS Sportul Studentesc ROU
4. Stanila Teodora CS Sportul Studentesc ROU
5. Astarki-Malamir Lily CS Sportul Studentesc ROU
6. Minciuna Alexandra CSS2 BAIA MARE ROU
7. FLORIAN BONDA Ana Carla CSM CLUJ-NAPOCA ROU
8. PETEAN Izabela Maria CSM CLUJ-NAPOCA ROU
9. MIHESAN Ada Julia CSM CLUJ-NAPOCA ROU
10. Tătar Elena Francesca CSM Arad Romania ROU
11. Blidar Iulia Alessia LPS Bihorul Oradea ROU
12. Mariuca Sophia LPS Bihorul Oradea ROU
13. Lucus Oana Serena LPS Bihorul Oradea ROU
14. Negrutiu Bella LPS Bihorul Oradea ROU
15. Popa Daria C.S.S.nr.1 Timisoara ROU
16. Fluțar Andra C.S.S.nr.1 Timisoara ROU
17. Cazacu Gloria C.S.S.nr.1 Timisoara ROU
18. Avramescu Teodora CSM Ploiesti ROU
9 ani - Nivel B (2015)
1. Dumitru Alexandra CS VICTORIA CUMPANA ROU
2. Banciu Sofia CS VICTORIA CUMPANA ROU
3. Vasiliu Ioana CS VICTORIA CUMPANA ROU
4. Ghimpau Alessia CS Sportul Studentesc ROU
5. Lădar Raisa CSS2 BAIA MARE ROU
6. Petrușca Ingrid CSS2 BAIA MARE ROU
7. Mureșan Iasmina CSS2 BAIA MARE ROU
8. MIROSLAV Bianca ACS Dandri ROU
9. VICIU Eva ACS Dandri ROU
10. Kanyaro Beata L.P.S. Szasz Adalbert Tîrgu Mureș ROU
11. Gyepesi - Sovér Dora - Aletta L.P.S. "Szasz Adalbert" Târgu Mureș ROU
12. Marian Daria L.P.S. "Szasz Adalbert" Târgu Mureș ROU
13. Drăgan Ilinca ACS Ritmic Aly Gym ROU
14. Apostolescu Denisa ACS Ritmic Aly Gym ROU
15. Jimboreanu Natalia ACS Ritmic Aly Gym ROU
16. Perte Eva Michelle C.S.S.nr.1 Timisoara ROU
17. CUMITA Maria ACS Dandri ROU
18. Mincu Diana Elena CSM Ploiesti ROU
9 ani - Nivel Festival (2015)
1. Dragomir Daria CS VICTORIA CUMPANA ROU
2. Avram Sofia Ioana ACS "Alexandra Pavel" ROU
3. Zhubak Vitalina ACS Ritmic Aly Gym ROU
4. Grif Evelyn Iuliana CS Glina ROU
5. Cireașă Maya ACS Ritmic Aly Gym Brasov ROU
10 ani - Nivel A (2014)
1. Țandea Clara CS UNEFS Bucuresti ROU
2. Badea Evelyna CS UNEFS Bucuresti ROU
3. Căṣăriu Elena CS VICTORIA CUMPANA ROU
4. Barbu Iarina Victoria ACS "Alexandra Pavel" ROU
5. VASILUT Isabela Maria CSM CLUJ-NAPOCA ROU
6. Cercel Mara CSM Arad Romania ROU
7. Brok Sofia ACS Ritmic Aly Gym ROU
8. Birau Lisa Alberta LPS Bihorul Oradea ROU
9. Wurtz Sophia C.S.S.nr.1 Timisoara ROU
10. Ilie Daria CS Sportul Studentesc ROU
11. Solomonescu Ștefania Olimpic Argeș Gym ROU
10 ani - Nivel B (2014)
1. Mihăilescu Diana CS VICTORIA CUMPANA ROU
2. Taltabet Antonia ACS "Alexandra Pavel" ROU
3. DONŢU Carina CSS Triumf Bucuresti ROU
4. DONŢU Tiana CSS Triumf Bucuresti ROU
5. MOȘ MARA CSS2 BAIA MARE ROU
6. CHIȚU Iris ACS Dandri ROU
7. PETROVICI Rebeca ACS Dandri ROU
8. Candea Eliza CSM Arad Romania ROU
9. Tau Ana Maria CSM Arad Romania ROU
10. Vig Antonia CSM Arad Romania ROU
11. Dragoș Dominique L.P.S. "Szasz Adalbert" Târgu Mureș ROU
12. Fabian Kalesi CSM Arad Romania ROU
13. Neama Carina LPS Bihorul Oradea ROU
14. Tomulea Adelina C.S.S.nr.1 Timisoara ROU
15. Micșa Elisa C.S.S.nr.1 Timisoara ROU
16. Trandafir Alessia CSM Ploiesti ROU
10 ani - Nivel Festival (2014)
1. Marin Alexandra CS VICTORIA CUMPANA ROU
2. GLONȚ Sonia ACS Dandri ROU
3. Balta Sara CSM Arad Romania ROU
4. Marian Antonia- Raisa L.P.S. Szasz Adalbert Tîrgu Mureș ROU
5. Samoilă Sonia ACS Ritmic Aly Gym ROU
6. Despina Lara ACS Ritmic Aly Gym ROU
7. Slesari Nadia ACS Ritmic Aly Gym ROU
8. Grămadă Antonia ACS Ritmic Aly Gym ROU
9. Navalici Stefania ACS Pro Aktiv ROU
11 ani - Nivel A (2013)
1. Groza Laura ACS "Alexandra Pavel" ROU
2. Coste Maya CSS2 BAIA MARE ROU
3. METEA Maia CSM CLUJ-NAPOCA ROU
4. OANCEA Florentina ACS Dandri ROU
5. SOCIU Sara ACS Dandri ROU
6. ILIESCU Iris ACS Dandri ROU
7. Țîntea Luana ACS Ritmic Aly Gym ROU
8. Șerbănoiu Daria ACS Ritmic Aly Gym ROU
9. Cherniavska Vasylyna CS Sportul Studentesc ROU
10. Botaș Delia C.S.S.nr.1 Timisoara ROU
11 ani - Nivel B (2013)
1. Dinca Ema CS UNEFS Bucuresti ROU
2. Berindeie Aylin ACS "Alexandra Pavel" ROU
3. TULEA Maria ACS Dandri ROU
4. COSTACHE Delia ACS Dandri ROU
5. CATAN Daria ACS Dandri ROU
6. Zarzara Nadia Stefania CSM Arad Romania ROU
7. Nagy Leila L.P.S. "Szasz Adalbert" Târgu Mureș ROU
8. Hurubă Denisa L.P.S. "Szasz Adalbert" Târgu Mureș ROU
9. Barabas Krisztina L.P.S. "Szasz Adalbert" Târgu Mureș ROU
10. Burlacu Irina L.P.S. "Szasz Adalbert" Târgu Mureș ROU
11. GAFAR MEYLIN CSS Nr. 1 Constanta ROU
12. Mirea Evelyn CSS Nr. 1 Constanta ROU
13. Halmagean Andra LPS Bihorul Oradea ROU
14. Britcari Sofia C.S.S.nr.1 Timisoara ROU
15. Stoica Nectaria CSM Ploiesti ROU
11 ani - Nivel Festival (2013)
1. Glăvan Beatris CS VICTORIA CUMPANA ROU
2. Cristescu Ariana CS VICTORIA CUMPANA ROU
3. Bitere Sofia ACS Ritmic Aly Gym ROU
4. Ionescu Ana ACS Ritmic Aly Gym ROU
5. Dincă Alexia ACS Ritmic Aly Gym ROU
6. Cristescu Maria ACS Ritmic Aly Gym ROU
7. Koncz Zsofia ACS Ritmic Aly Gym ROU
8. Stroiuleasa Daria ACS Ritmic Aly Gym ROU
12 ani - Nivel A (2012)
1. Luțan Antonia CS VICTORIA CUMPANA ROU
2. Luțan Andrada CS VICTORIA CUMPANA ROU
3. Ulrich Maya CS VICTORIA CUMPANA ROU
4. VOIVOD Dalia Corina CSM CLUJ-NAPOCA ROU
5. Matei Andreea L.P.S. "Szasz Adalbert" Târgu Mureș ROU
6. Munteanu Alice CS Sportul Studentesc ROU
7. Puiu Stefania CSM Ploiesti ROU
12 ani - Nivel B (2012)
1. Georgescu Bianca CS VICTORIA CUMPANA ROU
2. Banciu Amalia CS VICTORIA CUMPANA ROU
3. Berindeie Alisia ACS "Alexandra Pavel" ROU
4. SOCIU Clara ACS Dandri ROU
5. Nastase Suzana L.P.S. "Szasz Adalbert" Târgu Mureș ROU
6. Fazakas Cintia ACS Ritmic Aly Gym ROU
7. Constantin Sophia CS Sportul Studentesc ROU
8. Vlaicu Ilinca CS Sportul Studentesc ROU
9. Bogdan Luise CS Sportul Studentesc ROU
12 ani - Nivel Festival (2012)
1. Anasia Blaj Andreea ACS Ritmic Aly Gym ROU
2. Țuțuianu Alexandra ACS Ritmic Aly Gym ROU
3. Neguț Anastasia Violeta CS Glina ROU
13 ani - Nivel A (2011)
1. Ulvoczki Rebecca CS UNEFS Bucuresti ROU
2. STANCIU Patricia ACS Dandri ROU
3. Toma Anca CSM Arad Romania ROU
4. Prodan Maria Nectaria CSS 1 Timisoara - CSM Arad Romania ROU
5. Ciochina Vanessa CSM Arad Romania ROU
6. BERDE Maria LPS Bihorul Oradea ROU
7. Stroe Delia CSM Ploiesti ROU
8. Gavril Ingrid CSM Ploiesti ROU
13 ani - Nivel B (2011)
1. Matei Miruna CS VICTORIA CUMPANA ROU
2. Costea Anastasia CSM Arad Romania ROU
3. Candea Nadia CSM Arad Romania ROU
4. Andrei Iris L.P.S. "Szasz Adalbert" Târgu Mureș ROU
5. Pilcă Denisa L.P.S. "Szasz Adalbert" Târgu Mureș ROU
6. Schvarcz Emese L.P.S. "Szasz Adalbert" Târgu Mureș ROU
7. Borșa Edina L.P.S. "Szasz Adalbert" Târgu Mureș ROU
8. Ciolan Ilinca ACS Ritmic Aly Gym ROU
9. Ursut Cezara LPS Bihorul Oradea ROU
10. Baciu Maria ACS,, Olimpic Argeș Gym ROU
13 ani - Nivel Festival (2011)
1. BĂLAN Ilinca ACS Dandri ROU
14 ani - Nivel A (2010)
1. Neuhart Kinga L.P.S. "Szasz Adalbert" Târgu Mureș ROU
2. Korodi Sofia L.P.S. "Szasz Adalbert" Târgu Mureș ROU
3. Pestrea Anastasia CS UNEFS Bucuresti ROU
4. Petrescu Karina Ariana CS UNEFS Bucuresti ROU
5. Piuaru Teodora ACS,, Olimpic Argeș Gym ROU
14 ani - Nivel Festival (2010)
1. Partenie Sara ACS Pro Aktiv ROU
2. Dima Sara ACS Pro Aktiv ROU
3. Fazakas Evelin ACS Ritmic Aly Gym ROU
15 ani - Nivel A (2009)
1. Ṭilincă Izabela CS VICTORIA CUMPANA ROU
2. POP Giulia CSM CLUJ-NAPOCA ROU
3. POPESCU Maia Georgiana ACS Dandri ROU
4. Alexandru Arianna CS Sportul Studentesc ROU
5. Pătrașcu Alexandra CS UNEFS Bucuresti ROU
6. Pătrașcu Irene CS UNEFS Bucuresti ROU
7. Năstasă Andreea CS UNEFS Bucuresti ROU
8. Murărescu Elena CSM Ploiesti ROU
+16 ani - Nivel A
1. Otobacu Sophia ACS Pro Aktiv ROU
2. CAZACU Irina CSS Triumf Bucuresti ROU
3. Pavel Georgiana Alexandra ACS "Alexandra Pavel" ROU
4. GHEORGHE Larisa ACS Dandri ROU
5. LĂZĂRESCU Renata ACS Dandri ROU
6. Stanescu Antonia CSM Arad Romania ROU
7. Elekes Orsolya L.P.S. "Szasz Adalbert" Târgu Mureș ROU
8. Tothi-Maksay Anja LPS "Szasz Adalbert" Târgu Mureș ROU
+16 ani - Nivel Festival
1. Savu Ana Maria ACS "Alexandra Pavel" ROU
Judges
1. Cazacu Irina ACS Pro Aktiv ROU
2. Firica Doina CSS Triumf Bucuresti ROU
3. Cerbula Luiza CS VICTORIA CUMPANA ROU
4. BORZ MIHAELA CSS2 BAIA MARE ROU
5. GIRBA Adriana CSM CLUJ-NAPOCA ROU
6. CIORASTEANU Roxana ACS Ritmic Aly Gym ROU
7. ANIȚEI Laura ACS Dandri ROU
8. Micula Flavia CSM Arad Romania ROU
9. Dumitrache Aura CS Glina ROU
10. Stoian Denisa CS UNEFS Bucharest ROU
11. SERIF FILIS CSS Nr. 1 Constanta ROU
12. ILLE Alexandra LPS Bihorul Oradea ROU
13. SANDOR Mihaela L.P.S. SZASZ ADALBERT TÂRGU MUREȘ ROU
14. BAESCU Liliana Mladita ROU
Coaches
1. Nitu Georgiana ACS Pro Aktiv ROU
2. Cigareanu Mihaela CSS Triumf Bucuresti ROU
3. Mezei Mariana CS UNEFS Bucuresti ROU
4. Vlad Elena CS VICTORIA CUMPANA ROU
5. Pavel Georgiana Alexandra ACS "Alexandra Pavel" ROU
6. Pavel Virginia Sofia ACS "Alexandra Pavel" ROU
7. Vasilescu Hnyatek Ramona CS Sportul Studentesc ROU
8. Dedu Luisa CS Sportul Studentesc ROU
9. ORMENIȘAN NATALIA CSS2 BAIA MARE ROU
10. LUPU Corina CSM CLUJ-NAPOCA ROU
11. VĂSIE Theodora ACS Dandri ROU
12. SKARLAT Ivanna ACS Dandri ROU
13. Biringer Alenia CSM Arad Romania ROU
14. STRATULAT ALINA ACS Ritmic Aly Gym ROU
15. Balmuj Daria ACS Ritmic Aly Gym ROU
16. Lipianu Raluca ACS Ritmic Aly Gym ROU
17. Petrașcu Diana Monica CS Glina ROU
18. PARIS MARIANA CSS Nr. 1 Constanta ROU
19. Ladescu Cristina LPS Bihorul Oradea ROU
20. Wurtz Monica C.S.S.nr.1 Timisoara ROU
21. Tărțan Alexandrina C.S.S.nr.1 Timisoara ROU
22. Andrei Nicoleta ACS,, Olimpic Argeș Gym ROU
23. Matei Ioana L.P.S. SZASZ ADALBERT TÂRGU MUREȘ ROU
24. Puiu Simona CSM Ploiesti ROU
25. Badea Raluca CS UNEFS Bucuresti ROU