2024 Region 7 Championships

17.05.2024 - 15.05.2024

Atlantic Coast Acro

Deadline entry: 07.05.2024
Deadline MP3: 15.05.2024
Contact: Karen Freed (443)789-9293 [email protected]
Notes: Tariff sheet deadline: 5/7/2024 Music deadline: 5/12/2024

# Category Type
1. Level 2 Pair Womens pair
1.
2. Level 2 Group
1.
3. Level 3 Pair Womens pair
1.
4. Level 3 Group Womens group
1.
5. Level 4 Pair Womens pair
1.
6. Level 4 Group - 11+ (1) Womens group
1.
7. Level 5 WP Womens pair
1.
8. Level 5 WG - 12+ (1) Womens group
1.
9. Level 5 MXP Mixed pair
1.
10. Level 5 MP - 10-11 (1) Mens pair
1.
11. Level 5 MG Mens group
1.
12. Level 5 MxT Mixed Trio
1.
13. Level 5 MXG - 10-11 (1) Mixed group
1.
14. Level 6 WP Womens pair
1.
15. Level 6 WG Womens group
1.
16. Level 6 MXP Mixed pair
1.
17. Level 6 MP Mens pair
1.
18. Level 6 MG Mens group
1.
19. Level 6 MxT - 10U (1) Mixed Trio
1.
20. Level 6 MXG - 11-12 (3) Mixed group
1.
21. Level 7 WP Womens pair
1.
22. Level 7 WG Womens group
1.
23. Level 7 MXP - 14+ (2) Mixed pair
1.
24. Level 7 MP Mens pair
1.
25. Level 7 MG Mens group
1.
26. Level 7 MxT - 14+ (1) Mixed Trio
1.
27. Level 7 MXG - 12-13 (1) Mixed group
1.
28. Level 8 WP Womens pair
1.
2.
29. Level 8 WG Womens group
1.
2.
30. Level 8 MXP Mixed pair
1.
2.
31. Level 8 MP - 15+ (1) Mens pair
1.
2.
32. Level 8 MG Mens group
1.
2.
33. Level 8 MxT Mixed Trio
1.
2.
34. Level 8 MXG - 15+ (1) Mixed group
1.
2.
35. Level 9 WP Womens pair
1.
2.
36. Level 9 WG Womens group
1.
2.
37. Level 9 MXP Mixed pair
1.
2.
38. Level 9 MP - 16+ (1) Mens pair
1.
2.
39. Level 9 MG Mens group
1.
2.
40. Level 9 MxT - 16+ (2) Mixed Trio
1.
2.
41. Level 9 MXG Mixed group
1.
2.
42. Level 10 WP - 17+ (1) Womens pair
1.
2.
43. Level 10 WG Womens group
1.
2.
44. Level 10 MXP - 17+ (2) Mixed pair
1.
2.
45. Level 10 MP Mens pair
1.
2.
46. Level 10 MG Mens group
1.
2.
47. Level 10 MxT Mixed Trio
1.
2.
48. Level 10 MXG Mixed group
1.
2.
49. Level 11-16 WP (3) Womens pair
1.
2.
50. Level 11-16 WG (1) Womens group
1.
2.
51. Level 11-16 MXP Mixed pair
1.
2.
52. Level 11-16 MP Mens pair
1.
2.
53. Level 11-16 MG Mens group
1.
2.
54. Level 11-16 MxT Mixed Trio
1.
2.
55. Level 11-16 MXG Mixed group
1.
2.
56. Jr 12-18 WP (1) Womens pair
1.
2.
3.
57. Jr 12-18 WG (1) Womens group
1.
2.
3.
58. Jr 12-18 MXP Mixed pair
1.
2.
3.
59. Jr 12-18 MP Mens pair
1.
2.
3.
60. Jr 12-18 MG Mens group
1.
2.
3.
61. Jr 12-18 MxT Mixed Trio
1.
2.
3.
62. Jr 12-18 MXG Mixed group
1.
2.
3.
63. Jr 13-19 WP Womens pair
1.
2.
3.
64. Jr 13-19 WG (1) Womens group
1.
2.
3.
65. Jr 13-19 MXP Mixed pair
1.
2.
3.
66. Jr 13-19 MP Mens pair
1.
2.
3.
67. Jr 13-19 MG Mens group
1.
2.
3.
68. Jr 13-19 MxT Mixed Trio
1.
2.
3.
69. Jr 13-19 MXG Mixed group
1.
2.
3.
70. Sr WP Womens pair
1.
2.
3.
71. Sr WG (1) Womens group
1.
2.
3.
72. Sr MXP Mixed pair
1.
2.
3.
73. Sr MP Mens pair
1.
2.
3.
74. Sr MG Mens group
1.
2.
3.
75. Sr MxT Mixed Trio
1.
2.
3.
76. Sr MXG Mixed group
1.
2.
3.
77. Bronze Xcel
1.
78. Silver Xcel
1.
79. Gold Xcel
1.
80. Platinum 14+ (4) Xcel
1.
81. Diamond (1) Xcel
1.
82. Level 4 Pair - 11+ (2) Womens pair
1.
83. Level 4 Pair - 9-10 (1) Womens pair
1.
84. Level 5 WP - 9U (1) Womens pair
1.
85. Level 5 WP - 10-11 (2) Womens pair
1.
86. Level 5 WP - 12+ (2) Womens pair
1.
87. Level 5 WG - 9U (2) Womens group
1.
88. Level 5 WG - 10-11 (4) Womens group
1.
89. Level 6 WP - 10U (1) Womens pair
1.
90. Level 6 WP - 11-12 (8) Womens pair
1.
91. Level 6 WP - 13+ (4) Womens pair
1.
92. Level 6 WG - 11-12 (7) Womens group
1.
93. Level 6 WG - 13+ (1) Womens group
1.
94. Level 6 MP - 10U (1) Mens pair
1.
95. Level 6 MP - 11-12 (2) Mens pair
1.
96. Level 7 WP - 12-13 (11) Womens pair
1.
97. Level 7 WP - 14+ (7) Womens pair
1.
98. Level 7 WG - 12-13 (1) Womens group
1.
99. Level 7 WG - 14+ (8) Womens group
1.
100. Level 8 WP - 13-14 (4) Womens pair
1.
2.
101. Level 8 WP - 15+ (4) Womens pair
1.
2.
102. Level 8 WG - 13-14 (6) Womens group
1.
2.
103. Level 8 WG - 15+ (6) Womens group
1.
2.
104. Level 8 MXP - 13-14 (1) Mixed pair
1.
2.
105. Level 8 MXP - 15+ (3) Mixed pair
1.
2.
106. Level 9 WP - 14-15 (2) Womens pair
1.
2.
107. Level 9 WP - 16+ (4) Womens pair
1.
2.
108. Level 9 WG - 14-15 (3) Womens group
1.
2.
109. Level 9 WG - 16+ (6) Womens group
1.
2.
110. Level 10 WG - 15-16 (2) Womens group
1.
2.
111. Level 10 WG - 17+ (6) Womens group
1.
2.
112. Bronze - 8U Xcel
1.
113. Bronze - 9-10 Xcel
1.
114. Bronze - 11+ Xcel
1.
115. Bronze - 11+ - A (9) Xcel
1.
116. Bronze - 11+ - B (10) Xcel
1.
117. Bronze - 11+ - C (9) Xcel
1.
118. Bronze - 9-10 - A (8) Xcel
1.
119. Bronze - 9-10 - B (9) Xcel
1.
120. Bronze - 9-10 - C (9) Xcel
1.
121. Bronze - 8U - A (5) Xcel
1.
122. Bronze - 8U - B (5) Xcel
1.
123. Gold - 10U (2) Xcel
1.
124. Gold - 11-12 (7) Xcel
1.
125. Gold - 13+ (13) Xcel
1.
126. Silver - 9U (8) Xcel
1.
127. Silver - 10-11 (10) Xcel
1.
128. Silver - 12+ Xcel
1.
129. Silver - 12+ - A (8) Xcel
1.
130. Silver - 12+ - B (10) Xcel
1.
131. Silver - 12+ - C (9) Xcel
1.
132. Gold - 13+ - A (7) Xcel
1.
133. Gold - 13+ - B (7) Xcel
1.
134. Level 9 WP - 16+ (3) - A Womens pair
1.
2.
135. Level 9 WP - 16+ (4) - B Womens pair
1.
2.
136. Gold - 13+ - A (7) - A Xcel
1.
137. Gold - 13+ - A (7) Xcel
1.

Filter Entriesfilter

Level 4 Group - 11+ (1)
1. Nadia Hathaway, Evelyn Johnson, Mckinley Kupstas International Elite USA
Level 5 WG - 12+ (1)
1. Harper Ensor, Scarlett Morris, Isla Thompson FLIPS USA
Level 5 MP - 10-11 (1)
1. Kian Chapman, Raymond Wilson EAGC USA
Level 5 MXG - 10-11 (1)
1. Juliet English, Lauren Kiselow, Valentina Kontos, Zoe Mattson Indigo USA
Level 6 MxT - 10U (1)
1. Chloe Berthiaume, Gianna Wellmaker, Zachary Jones Xtreme Acro USA
Level 6 MXG - 11-12 (3)
1. Ayalet Peritz, Lila Greenberg, Yael Rozenberg, Bali Whitmore Xtreme Acro USA
2. Dylan Masuicca, Sydney Ricci, Taylor Lyon, Delaney Austin International Elite USA
3. Riyenne Acey, Madison Gray, Eva Rotier, Fernanda Scuderi FLIPS USA
Level 7 MXP - 14+ (2)
1. Ella Azerrad, Michael Langer Xtreme Acro USA
2. Noah Collazo, Angelina Salameh Xtreme Acro USA
Level 7 MxT - 14+ (1)
1. Grant Mathison, Francisca Coloton, Gabby Sherbert International Elite USA
Level 7 MXG - 12-13 (1)
1. Bailey Collins, Scarlett Morris, Anabelle Riley, Isla Thompson FLIPS USA
Level 8 MP - 15+ (1)
1. Elijah Jenkins-Taylor, Logan Ackley Xtreme Acro USA
Level 8 MXG - 15+ (1)
1. Claire Chen, Leilani Vales, Sara Rampurada, Doga Aksemsettinoglu Indigo USA
Level 9 MP - 16+ (1)
1. Amari Starr, Max Rosenhaft EAGC USA
Level 9 MxT - 16+ (2)
1. Hadley Williams, Kelsey Schaaf, James Wampler Paramount Acro USA
2. Michaela Carpenter, Myles Hairston, Brenden Ferdinand Atlantic Coast Acrobatics USA
Level 10 WP - 17+ (1)
1. Aralynn Theurer, Alyssa Peterson Paramount Acro USA
Level 10 MXP - 17+ (2)
1. Peyton Osborne, James Wampler Paramount Acro USA
2. Aliyah Shepherd, Roman Rawls-Blodgett EAGC USA
Level 11-16 WP (3)
1. Anna Chick, Natalie Penn First State Gymnastics USA
2. Oriyan Weinman, Layla DeVaul Xtreme Acro USA
3. Anabelle Lopez-Torres, Lola Saunders International Elite USA
Level 11-16 WG (1)
1. Olivia Irreno, Sara Rodriguez, Layla DeVaul Xtreme Acro USA
2. Brooke Landymore, Lily Barnowski, Josie Young International Elite USA
Jr 12-18 WP (1)
1. Samara Moxley, Allura Gardner Xtreme Acro USA
Jr 12-18 WG (1)
1. Jocyna Hall, Julia Messing, Macyn Hale Xtreme Acro USA
Jr 13-19 WG (1)
1. Fiona O'Brien, Juliet Hanks, Gabby Zsakany International Elite USA
Sr WG (1)
1. Olivia Green, Rebecca Greenberg, Caylei Caldwell Xtreme Acro USA
Platinum 14+ (4)
1. Green Olivia Xtreme Acro USA
2. Moxley Samara Xtreme Acro USA
3. Weinstein Danica Xtreme Acro USA
4. Rodriguez Sara Xtreme Acro USA
5. Pentel Samantha Atlantic Coast Acrobatics USA
Diamond (1)
1. Wampler James Paramount Acro USA
Level 4 Pair - 11+ (2)
1. Allice Horst, Aleaya Umberger Paramount Acro USA
2. Alivia Pourghassemi, Aria Agarwal International Elite USA
Level 4 Pair - 9-10 (1)
1. Charlotte Millet, Gracelyn Millet International Elite USA
Level 5 WP - 9U (1)
1. Olivia Babaoglu, Alisa Zhuravska Indigo USA
Level 5 WP - 10-11 (2)
1. Paige Dunn, Kimberly Gibson Ultimate Acro USA
2. Autumn Brady, Riley Collier WSGC USA
Level 5 WP - 12+ (2)
1. Evelyn Kuo, Isabella Pedone Xtreme Acro USA
2. Kinsey Skelton, Riley Fisher International Elite USA
Level 5 WG - 9U (2)
1. Camila Gallerini, Irene Xue, Yuval Bab Xtreme Acro USA
2. Charlotte Graham, Isabell Juras, Eliana Siclare Indigo USA
3. Elaia Daragnez Gonzalez, Julia Garrido, Adya Narang Indigo USA
Level 5 WG - 10-11 (4)
1. Yuval Segal, Gili Ofek, Kira O'Hare Xtreme Acro USA
2. Paige Dunn, Kahlia Brewington, Kimberly Gibson Ultimate Acro USA
3. Adeline Staples, Kallie Gresham, Shelby Poindexter International Elite USA
4. Amayah Lee, Aria Agarwal, Teagan Miller International Elite USA
Level 6 WP - 10U (1)
1. Maria Moraes Esgrinhholi, Catherine Zhang Indigo USA
Level 6 WP - 11-12 (8)
1. Alaina Garchitorena, Cynorie Backus First State Gymnastics USA
2. Sofia Arce Gualana, Talia Kleiner Xtreme Acro USA
3. Zoe Castillo, Mika Lipsitz Xtreme Acro USA
4. Amelie Cole, Zeana Greenberg Xtreme Acro USA
5. Emmy Parnell, Naomi Fromberg Xtreme Acro USA
6. Zoe Graves, Sophie Canales WSGC USA
7. Ava Barlow, Sophia Cragg EAGC USA
8. Valeria Alimova, Jianna Sahni Indigo USA
Level 6 WP - 13+ (4)
1. Julianna Jackson, Fotini Gero WSGC USA
2. Adele Avramenko, Mina Weinberg EAGC USA
3. Ruby Cohen, Leah Eisenhardt EAGC USA
4. Elizabeth Earl, Sydney Kenan International Elite USA
Level 6 WG - 11-12 (7)
1. Ivy Rice, Aubrey Bryant, Bella Truman First State Gymnastics USA
2. Amelie Cole, Zeana Greenberg, Mika Lipsitz Xtreme Acro USA
3. Gabrielle Mitchell, Makenna Tipton, Lizzie Martinez EAGC USA
4. Kiki Scott, Hannah Adeyemo, Deborah Adeyemo EAGC USA
5. Ava Johns, Eda Dunn, Hailey Tse EAGC USA
6. Eloise Chu, Tara Decker, Christina Vlahos Indigo USA
7. Charlotte Dohne, Allison Harmon, Brynn Lazaro International Elite USA
8. Riyenne Acey, Madison Gray, Anabelle Riley FLIPS USA
Level 6 WG - 13+ (1)
1. Ruby Cohen, Queen Webber, Alenna Pennini EAGC USA
Level 6 MP - 10U (1)
1. Arsenli Panasenko, Artem Panasenko Indigo USA
Level 6 MP - 11-12 (2)
1. Juliano Kostovetskiy, Ben Shteynbuk EAGC USA
2. Christian Nguyen, Andre Parker EAGC USA
Level 7 WP - 12-13 (11)
1. Carmen Luciano, Analeigh Kirk First State Gymnastics USA
2. Zoey Thayer, Jacelyn Singer First State Gymnastics USA
3. Rylee LaFountian, Fiona Devlin Paramount Acro USA
4. Madilyn Hix, Kate McCain Ultimate Acro USA
5. Londyn McNeil, Naomi Wommack Ultimate Acro USA
6. Aniyah Cottie, Callie Cook Ultimate Acro USA
7. Zoe Coles-Tavolacci, Moriah Adeyemo EAGC USA
8. Olivia Embley , Cannon Cooke EAGC USA
9. Selah Erb, Clara Shaw Hahn's Gymnastics USA
10. Molly Donner, Annelise Ryan International Elite USA
11. Bailey Collins - Eva Rotier FLIPS USA
Level 7 WP - 14+ (7)
1. Micha Knight, Gracelynn Boger Paramount Acro USA
2. Hadley Williams, Kelsey Schaaf Paramount Acro USA
3. Carmin Cochran, Audrey Holben Ultimate Acro USA
4. Olivia Chen, Raina Masonis Indigo USA
5. Charlotte Flynn, Charlotte Hempeck Atlantic Coast Acrobatics USA
6. Victoria Nevitt, Marley Beavers International Elite USA
7. Marley Hopkins, Kira Clemenko International Elite USA
Level 7 WG - 12-13 (1)
1. Selah Erb, Clara Shaw, Julie Cola Hahn's Gymnastics USA
Level 7 WG - 14+ (8)
1. Alaina Garchitorena, Kayleigh Lawhorn, Madison Ratliff First State Gymnastics USA
2. Nuriya Parakhat, Elise Krasnow, Jayde DeVaul Xtreme Acro USA
3. Ailin Parakhat, Josephine Parnell, Mina Krienbuehl Xtreme Acro USA
4. Ava Nguyen, Arianna Nguyen, Bryanna Hunt EAGC USA
5. Abigail Weil, Bella Mesa, Zoya Bacai EAGC USA
6. Riya Gupta, Cassandra Melendi, Valentina Zapata Indigo USA
7. Mia Wade, Katie Luka, Abigail Donavant Atlantic Coast Acrobatics USA
8. Catia Pabis, Callen Pabis, Isabella Wendt Atlantic Coast Acrobatics USA
Level 8 WP - 13-14 (4)
1. Olivia Newhart, Keira Ackley Xtreme Acro USA
2. Natalie Oleniewski, Allison Rajala WSGC USA
3. Madison Mintz, Kamdyn West WSGC USA
4. Ella Godoy, Olivia Godoy Indigo USA
Level 8 WP - 15+ (4)
1. Lily Hatzai, Kaname Walls First State Gymnastics USA
2. Jocelynne Naylor, Cheyenne Naylor Paramount Acro USA
3. Alexandra Schneid, Evelyn Melendi Indigo USA
4. Ella Waldstreicher, Sara Rodriguez Xtreme Acro USA
5. Kylie Klebahn, Kayla Boicourt International Elite USA
Level 8 WG - 13-14 (6)
1. Rylee LaFountian, Fiona Devlin, Aralynn Theurer Paramount Acro USA
2. Madilyn Hix, Londyn McNeil, Caroline Tillery Ultimate Acro USA
3. Natalia May, Layla Spedden, Layla Trainum EAGC USA
4. Maria Cintra, Bella Cruz, Zuri Bacai EAGC USA
5. Scarlett Ye, Sofia Krsmanovic, Hannah Schlesinger Indigo USA
6. Willow Myers, Gigi Hennigan, Liyanna Williams International Elite Acrobatics USA
Level 8 WG - 15+ (6)
1. Madeline Iaconetti, Keira Ackley, Samantha Apo Xtreme Acro USA
2. Lia Simhon, Zoe DeShields, Danielle Azerrad Xtreme Acro USA
3. Jocelynne Naylor, Yukta Pathak, Cheyenne Naylor Paramount Acro USA
4. Carmin Cochran, Claire Rodrigues, Grace Riffey Ultimate Acro USA
5. Amy Hu, Diya Patel, Dom Nzuwah EAGC USA
6. Julie Cola, Bella Thomas, Emmie Berry Hahn's Gymnastics USA
7. Ashley Roth, Katie Bruner, Lainey Young International Elite USA
Level 8 MXP - 13-14 (1)
1. Amelia Triplett, Ben Dethridge EAGC USA
Level 8 MXP - 15+ (3)
1. Amelia Bazley, Atlas Brackett Hahn's Gymnastics USA
2. Lilah Shaw, Rivers Lipe Hahn's Gymnastics USA
3. Gilli Kramer, Logan Ackley Xtreme Acro USA
Level 9 WP - 14-15 (2)
1. Peyton Osborne, Yukta Pathak Paramount Acro USA
2. Kaylyn Byrum, Samantha Pentel Atlantic Coast Acrobatics USA
Level 9 WG - 14-15 (3)
1. Emma Reyes, Effie Miller, Josie Rush First State Gymnastics USA
2. Alexia Irreno, Reut Cohen-Zamir, Gabrielle Vaccaro Xtreme Acro USA
3. Ella Waldstreicher, Danica Weinstein, Miah Collazo Xtreme Acro USA
Level 9 WG - 16+ (6)
1. Olivia Newhart, Brynn Fazio, Annelise Tejpar Xtreme Acro USA
2. Maddie Roberts, Cadence Bartlett, Trinity Rose EAGC USA
3. Jessica Sanchez, Hailey Duncan, Maya Duncan EAGC USA
4. Katya Dmitriev, Ashlyn Freishtat, Kerri Leach EAGC USA
5. Haley Epperley, Korbyn Froneberger, Samantha Pentel Atlantic Coast Acrobatics USA
6. Violet Overstreet, Sara Johnson, Amber Johnson International Elite USA
Level 10 WG - 15-16 (2)
1. Finley Lester, Ksenia Ulyanova, Emily Nelson EAGC USA
2. Brooklyn St. Clair, Ayana Williams, Maya Bledzki EAGC USA
Level 10 WG - 17+ (6)
1. Samantha Lenz, Skylar Widger, Angelica Martin First State Gymnastics USA
2. Collins Licata, Rayna Hample, Alyssa Peterson Paramount Acro USA
3. Lila Odam, Jordan Brock, Daisy Fernandez WSGC USA
4. Alaina Adams, Daniella Dmitriev, Isabella Mullinix EAGC USA
5. Naomi Wong, Kat Prithviraj, Erin McAteer, Indigo USA
6. Chloe Churgai, Aliyah Irons, Abbie Covert International Elite USA
Bronze - 11+ - A (9)
1. McCain Kate Ultimate Acro USA
2. Webber Queen EAGC USA
3. Weil Abigail EAGC USA
4. Dohne Charlotte International Elite USA
5. Lazaro Brynn International Elite USA
6. Fisher Riley International Elite USA
7. Agarwal Aria International Elite USA
8. Nevitt Victoria International Elite USA
9. Klebahn Kylie International Elite USA
Bronze - 11+ - B (10)
1. Greenberg Zeana Xtreme Acro USA
2. Simhon Lia Xtreme Acro USA
3. Fromberg Naomi Xtreme Acro USA
4. Devlin Fiona Paramount Acro USA
5. LaFountain Rylee Paramount Acro USA
6. Naylor Jocelynne Paramount Acro USA
7. Nguyen Arianna EAGC USA
8. Skelton Kinsey International Elite USA
9. Harmon Allison International Elite USA
10. Lyon Taylor International Elite USA
Bronze - 11+ - C (9)
1. Kleiner Talia Xtreme Acro USA
2. Boger Gracelynn Paramount Acro USA
3. Umberger Aleaya Paramount Acro USA
4. Cooke Cannon EAGC USA
5. Bacai Zuri EAGC USA
6. Hempeck Charlotte Atlantic Coast Acrobatics USA
7. Pabis Callen Atlantic Coast Acrobatics USA
8. Hennigan Gigi International Elite USA
9. Williams Liyanna International Elite USA
10. Hanks Juliet International Elite USA
Bronze - 9-10 - A (8)
1. Kuo Evelyn Xtreme Acro USA
2. Xue Irene Xtreme Acro USA
3. Segal Yuval Xtreme Acro USA
4. Decker Tara Indigo USA
5. Daragnez Gonzalez Elaia Indigo USA
6. Babaoglu Olivia Indigo USA
7. Flynn Charlotte Atlantic Coast Acrobatics USA
8. Pourghassemi Alivia International Elite USA
9. Donner Molly International Elite USA
Bronze - 9-10 - B (9)
1. Bab Yuval Xtreme Acro USA
2. Knight Micha Paramount Acro USA
3. Horst Allice Paramount Acro USA
4. Cook Callie Ultimate Acro USA
5. Cintra Maria EAGC USA
6. Cohen Ruby EAGC USA
7. Embley Olivia EAGC USA
8. Moraes Esgrinholi Maria Indigo USA
9. Millet Gracelyn International Elite USA
10. Poindexter Shelby International Elite USA
Bronze - 9-10 - C (9)
1. Berthiaume Chloe Xtreme Acro USA
2. Gabriella Russell Sherrylynn Xtreme Acro USA
3. Peritz Ayalet Xtreme Acro USA
4. Nguyen Ava EAGC USA
5. Tse Hailey EAGC USA
6. Erb Selah Hahn's Gymnastics USA
7. Alimova Valeria Indigo USA
8. Gresham Kallie International Elite USA
9. Masuicca Dylan International Elite USA
10. Earl Elizabeth International Elite USA
11. Mathison Grant International Elite USA
12. Myers Willow International Elite USA
Bronze - 8U - A (5)
1. Castillo Zoe Xtreme Acro USA
2. Scott Kiki EAGC USA
3. Kontos Valentina Indigo USA
4. Panasenko Arsenii Indigo USA
5. Graham Charlotte Indigo USA
6. Millet Charlotte International Elite USA
7. Hathaway Nadia International Elite USA
Bronze - 8U - B (5)
1. Whitmore Bali Xtreme Acro USA
2. Barlow Ava EAGC USA
3. Johns Ava EAGC USA
4. Juras Isabell Indigo USA
5. Staples Adeline International Elite USA
6. Johnson Evelyn International Elite USA
Gold - 10U (2)
1. Licata Collins Paramount Acro USA
2. St. Clair Brooklyn EAGC USA
Gold - 11-12 (7)
1. Irreno Olivia Xtreme Acro USA
2. DeShields Zoe Xtreme Acro USA
3. Hall Jocyna Xtreme Acro USA
4. Osborne Peyton Paramount Acro USA
5. Bazley Amelia Hahn's Gymnastics USA
6. Cola Julie Hahn's Gymnastics USA
7. Gupta Riya Indigo USA
8. Chick Anna First State Gymnastics USA
9. Byrum Kaylyn Atlantic Coast Acrobatics USA
Silver - 9U (8)
1. Greenberg Lila Xtreme Acro USA
2. Collazo Noah Xtreme Acro USA
3. Williams Hadley Paramount Acro USA
4. Ye Scarlett Indigo USA
5. Schneid Sasha Indigo USA
6. Epperly Haley Atlantic Coast Acrobatics USA
7. Hopkins Marley International Elite USA
8. Roth Ashley International Elite USA
Silver - 10-11 (10)
1. Kramer Gilli Xtreme Acro USA
2. Irreno Alexia Xtreme Acro USA
3. Waldstreicher Ella Xtreme Acro USA
4. Newhart Olivia Xtreme Acro USA
5. Jenkins-Taylor Elijah Xtreme Acro USA
6. Azerrad Ella Xtreme Acro USA
7. May Natalia EAGC USA
8. Chu Eloise Indigo USA
9. Vlahos Christina Indigo USA
10. Landymore Brooke International Elite USA
Silver - 12+ - A (8)
1. Tillery Caroline Ultimate Acro USA
2. Garrison Darden Ultimate Acro USA
3. Holben Audrey Ultimate Acro USA
4. Wommack Naomi Ultimate Acro USA
5. Sanchez Mara Lynn EAGC USA
6. Krsmanovic Sofia Indigo USA
7. Truman Bella First State Gymnastics USA
8. Hatzai Lily First State Gymnastics USA
9. Wade Mia Atlantic Coast Acrobatics USA
10. Overstreet Violet International Elite USA
11. Cottie Aniyah Ultimate Acro USA
Silver - 12+ - B (10)
1. Ackley Keira Xtreme Acro USA
2. Cochran Carmin Ultimate Acro USA
3. Hix Madilyn Ultimate Acro USA
4. McNeil Londyn Ultimate Acro USA
5. Riffey Grace Ultimate Acro USA
6. Spedden Layla EAGC USA
7. Schlesinger Hannah Indigo USA
8. Luka Katie Atlantic Coast Acrobatics USA
9. Young Lainey International Elite USA
10. Churgai Chloe International Elite USA
Silver - 12+ - C (9)
1. Azerrad Danielle Xtreme Acro USA
2. Greenberg Rebecca Xtreme Acro USA
3. Vaccaro Gabrielle Xtreme Acro USA
4. Tejpar Annelise Xtreme Acro USA
5. Schaaf Kelsey Paramount Acro USA
6. Pathak Yukta Paramount Acro USA
7. Rodrigues Claire Ultimate Acro USA
8. Walls Kaname First State Gymnastics USA
9. Carpenter Michaela Atlantic Coast Acrobatics USA
10. Young Josie International Elite USA
11. Irons Aliyah International Elite USA
Gold - 13+ - B (7)
1. Fazio Brynn Xtreme Acro USA
2. Hample Rayna Paramount Acro USA
3. Rosenhaft Max EAGC USA
4. Thomas Bella Hahn's Gymnastics USA
5. Shaw Lilah Hahn's Gymnastics USA
6. Rampurada Sara Indigo USA
7. Stoker Trent EAGC USA
Level 9 WP - 16+ (3) - A
1. Collins Licata, Rayna Hample Paramount Acro USA
2. Peyton Wyles, Darden Garrison Ultimate Acro USA
3. Eliana Omotosho, Amira Akuffo EAGC USA
Level 9 WP - 16+ (4) - B
1. Almira Bakytbek, Jayda Wilkinson EAGC USA
Gold - 13+ - A (7)
1. Weinman Oriyan Xtreme Acro USA
2. Iaconetti Madeline Xtreme Acro USA
3. Theurer Aralynn Paramount Acro USA
4. Omotosho Eliana EAGC USA
5. Wong Naomi Indigo USA
6. Pabis Catia Atlantic Coast Acrobatics USA
7. O'Brien Fiona International Elite USA