ll Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Antares Cup»

07.06.2024 - 09.06.2024

Кам`янське

Deadline entry: 25.05.2024
Deadline MP3: 03.06.2024
Contact: Черікова Анастасія телефон: +380684781981 ел. адреса: [email protected]

Супровід турніру проводить ФОП Рейхерт А.Л.

УВАГА!!! Реєстрація на турнір є платною. Самостійна реєстрація недоступна

Відправити список учасників та отримати рахунок - сюди
Notes: СКЛАД ДЕЛЕГАЦІЇ 1 тренер, 1 суддя, кількість гімнасток не обмежена. Форма судді – білий верх, чорний або синій низ. Усі судді повинні мати діючу міжнародну ліцензію ФІЖ або національну суддівську категорію ФГУ. На турнірі працюватиме спортивний фотограф з нескореного міста ХАРКІВ - Максим Подопрігора Для замовлення напишіть у вайбер +380955213512 прізвище, ім'я та рік нагородження гімнастки !!!Фотозйомка тільки за попереднім замовленням!!!

Відео послуги для учасників та організаторів на змаганнях надаватиме компанія «DM Production»

Замовити відео Ви можете, залишивши заявку на нашому веб-сайті DM PRODUCTION за адресою - www.dmedia.space в розділі «Художня гімнастика». Також ви можете замовити відео через Telegram Bot.

Зробити замовлення! Telegram Bot

InstagramYouTubeFacebook

# Category Type
1. Попередня реєстрація Individual
1.
2. «Перші кроки» ПАРИ (2017) Dvojice, Trojice
1.
3. 2017 Категорія A Скакалка або обруч (2017) Individual
1.
4. 2017 Категорія B М`яч або булави (2017) Individual
1.
5. 2017 Категорія C БП (2017) Individual
1.
6. 2016 Категорія A Скакалка або обруч (2016) Individual
1.
7. 2016 Категорія B М`яч або булави (2016) Individual
1.
8. 2016 Категорія C БП (2016) Individual
1.
9. 2015 Категорія A Булави + вид на вибір (2015) Individual
1.
2.
10. 2015 Категорія B Обруч + вид на вибір (2015) Individual
1.
2.
11. 2015 Категорія C Вид на вибір (2015) Individual
1.
12. 2015 Категорія D БП або вид на вибір (2015) Individual
1.
13. 2014 Категорія A Стрічка + вид на вибір (2014) Individual
1.
2.
14. 2014 Категорія B Булави + вид на вибір (2014) Individual
1.
2.
15. 2014 Категорія C М`яч + вид на вибір (2014) Individual
1.
2.
16. 2014 Категорія D БП або вид на вибір (2014) Individual
1.
17. 2013 Категорія A Стрічка + вид на вибір (2013) Individual
1.
2.
18. 2013 Категорія B Булави + вид на вибір (2013) Individual
1.
2.
19. 2013 Категорія C М`яч + вид на вибір (2013) Individual
1.
2.
20. 2013 Категорія D БП або вид на вибір (2013) Individual
1.
21. 2012 Категорія A Стрічка + вид на вибір (2012) Individual
1.
2.
22. 2012 Категорія B Булави + вид на вибір (2012) Individual
1.
2.
23. 2012 Категорія C М`яч + вид на вибір (2012) Individual
1.
2.
24. 2012 Категорія D Вид на вибір (2012) Individual
1.
25. 2011 Категорія A Стрічка + вид на вибір (2011) Individual
1.
2.
26. 2011 Категоріяір B Булави + вид на вибір (2011) Individual
1.
2.
27. 2011 Категорія C М`яч + вид на вибір (2011) Individual
1.
2.
28. 2010 Категорія A Стрічка + вид на вибір (2010) Individual
1.
2.
29. 2010 Категорія B Булави + вид на вибір (2010) Individual
1.
2.
30. 2010 Категорія C М`яч + вид на вибір (2010) Individual
1.
2.
31. 2009 Категорія A Стрічка + вид на вибір (2009) Individual
1.
2.
32. 2009 Категорія B Булави + вид на вибір (2009) Individual
1.
2.
33. 2009 Категорія C М`яч + вид на вибір (2009) Individual
1.
2.
34. MCУ Категорія A Стрічка + вид на вибір (2008 і старші) Individual
1.
2.
35. MCУ Категорія B Булави + вид на вибір (2008 і старші) Individual
1.
2.
36. MCУ Категорія C М`яч + вид на вибір (2008 і старші) Individual
1.
2.
37. ГРУПА «МАНЮНІ» (2016 і молодші) Group
1.
2.
38. ГРУПА Юний гімнаст (2016-2015) Group
1.
2.
39. ГРУПА ІІІ розряд (2014) Group
1.
2.
40. ГРУПА ІІ розряд (2013) Group
1.
2.
41. ГРУПА І розряд (2012) Group
1.
2.
42. ГРУПА КМСУ (2011-2009) Group
1.
2.
43. ГРУПА МСУ (2008 і старші) Group
1.
2.
44. «Перші кроки» (2017) Individual
1.

Filter Entriesfilter

Попередня реєстрація
1. Шостак Вікторія Дніпро СДЮСШОР UKR
2. Швачко Марта Дніпро СДЮСШОР UKR
3. Приступа Амалія Дніпро СДЮСШОР UKR
4. Коровай Марічка Дніпро СДЮСШОР UKR
5. Онуфрієнко Марія Дніпро СДЮСШОР UKR
6. Міхтунець Варвара Дніпро СДЮСШОР UKR
7. Марченко Єлизавета Дніпро СДЮСШОР UKR
8. Гошкович Олександра Кременчук КМ КДЮСШ №1 UKR
9. Чхало Софiя Кременчук КМ КДЮСШ №1 UKR
10. Світенок Інга Кременчук КМ КДЮСШ №1 UKR
11. Шаповал Вiра Кременчук КМ КДЮСШ №1 UKR
12. Донченко Кароліна Кременчук КМ КДЮСШ №1 UKR
13. Філько Варвара Кременчук КМ КДЮСШ №1 UKR
14. Свіренко Аріна Кременчук КМ КДЮСШ №1 UKR
15. Пінчук Валерія Кременчук КМ КДЮСШ №1 UKR
16. Урбанік Васіліса Кременчук КМ КДЮСШ №1 UKR
17. Андросова Кіра Дніпро ДЮСШ №2 UKR
18. Квашина Аліса Дніпро ДЮСШ №2 UKR
19. Квашина Мілана Дніпро ДЮСШ №2 UKR
20. Кузнєцова Вероніка Дніпро ДЮСШ №2 UKR
21. Мирошниченко Мирослава Дніпро ДЮСШ №2 UKR
22. Кузнєцова Софія Дніпро ДЮСШ №2 UKR
23. Ільяшенко Аліса Дніпро ДЮСШ №2 UKR
24. Абасова Аміна Дніпро ДЮСШ №2 UKR
25. Положай Аріна Дніпро ДЮСШ №2 UKR
2017 Категорія A Скакалка або обруч (2017)
1. Білковська Поліна Кривий Ріг ДЮСШ №10 UKR
2. Скубицька Ульяна Дніпро СДЮСШОР UKR
3. Гавва Аліса Дніпро СДЮСШОР UKR
4. Жадько Софія Дніпро СДЮСШОР UKR
5. Юденкова Марія Дніпро СДЮСШОР UKR
6. Сіренко Марія Дніпро СДЮСШОР UKR
7. Григоренко Олександра Дніпро СДЮСШОР UKR
8. Волкова Софія Дніпро СДЮСШОР UKR
9. Топоркова Єва Дніпро СДЮСШОР UKR
10. Кочигіна Василіса Дніпро СДЮСШОР UKR
2017 Категорія B М`яч або булави (2017)
1. Потеряйченко Стефанія Дніпро СДЮСШОР UKR
2. Тищенко Крістіна Дніпро СДЮСШОР UKR
3. Усенко Мілана Дніпро СДЮСШОР UKR
4. Яксманецька Єва Дніпро СДЮСШОР UKR
5. Глинська Злата Дніпро СДЮСШОР UKR
6. Кесоян Кіра Дніпро СДЮСШОР UKR
7. Ладур Арина Дніпро СДЮСШОР UKR
8. Ладур Дарина Дніпро СДЮСШОР UKR
2016 Категорія A Скакалка або обруч (2016)
1. Печененко Марія Дніпро CДЮСШОР UKR
2. Лактіонова Міла Дніпро CДЮСШОР UKR
3. Кочигіна Вероніка Дніпро СДЮСШОР UKR
2015 Категорія A Булави + вид на вибір (2015)
1. Алексєєнко Анастасія Дніпро CДЮСШОР UKR
2. Чала Анастасія Дніпро СДЮСШОР UKR
2015 Категорія B Обруч + вид на вибір (2015)
1. Ткаченко Марія Дніпро CДЮСШОР UKR
2015 Категорія C Вид на вибір (2015)
1. Солодка Кіра Дніпро СДЮСШОР UKR
2014 Категорія A Стрічка + вид на вибір (2014)
1. Пюра Меланія Дніпро СДЮСШОР UKR
2014 Категорія C М`яч + вид на вибір (2014)
1. Кійко Аріна Дніпро СДЮСШОР UKR
2013 Категорія A Стрічка + вид на вибір (2013)
1. Красношлик Станіслава Дніпро СДЮСШОР UKR
2013 Категорія B Булави + вид на вибір (2013)
1. Шварц Злата Дніпро СДЮСШОР UKR
2. Ладур Аніта Дніпро СДЮСШОР UKR
2013 Категорія C М`яч + вид на вибір (2013)
1. Щетиніна Кіра Дніпро СДЮСШОР UKR
2012 Категорія A Стрічка + вид на вибір (2012)
1. Неклеса Крістіна Дніпро СДЮСШОР UKR
2. Цівчик Софiя Дніпро СДЮСШОР UKR
2012 Категорія B Булави + вид на вибір (2012)
1. Колєнчак Олександра Дніпро СДЮСШОР UKR
2012 Категорія C М`яч + вид на вибір (2012)
1. Неруш Аліса Дніпро СДЮСШОР UKR
2. Шеременко Олександра Дніпро СДЮСШОР UKR
2011 Категорія A Стрічка + вид на вибір (2011)
1. Чубарова Варвара Дніпро СДЮСШОР UKR
2011 Категоріяір B Булави + вид на вибір (2011)
1. Панюхно Васіліса Дніпро СДЮСШОР UKR
2. Красовська Софія Дніпро СДЮСШОР UKR
2011 Категорія C М`яч + вид на вибір (2011)
1. Нечипоренко Софія Кривий Ріг СК «Крила» UKR
2. Ширіпова Марта Дніпро СДЮСШОР UKR
2010 Категорія C М`яч + вид на вибір (2010)
1. Царфіна Єва Дніпро СДЮСШОР UKR
2009 Категорія A Стрічка + вид на вибір (2009)
1. Стулінець Олександра Дніпро СДЮСШОР UKR
2009 Категорія B Булави + вид на вибір (2009)
1. Дуб Ульяна Дніпро СДЮСШОР UKR
2009 Категорія C М`яч + вид на вибір (2009)
1. Краснобрижа Юлія Дніпро СДЮСШОР UKR
2. Дудник Mілана Дніпро СДЮСШОР UKR
MCУ Категорія A Стрічка + вид на вибір (2008 і старші)
1. Херсонська Тетяна Дніпро СДЮСШОР UKR
MCУ Категорія B Булави + вид на вибір (2008 і старші)
1. Калініна Дарина Дніпро СДЮСШОР UKR
2. Ведмедовська Марія Дніпро СДЮСШОР UKR
MCУ Категорія C М`яч + вид на вибір (2008 і старші)
1. Павлінська Софія Дніпро СДЮСШОР UKR
2. Протопопова Крістіна Дніпро СДЮСШОР UKR
3. Павленко Дар`я Дніпро СДЮСШОР UKR
«Перші кроки» (2017)
1. Квачевська Олександра Кривий Ріг ДЮСШ №10 UKR
2. Шикеріна Мілана Кривий Ріг ДЮСШ №10 UKR
3. Чайко Єва Кривий Ріг ДЮСШ №10 UKR
Judges
1. Молчанова Тетяна Михайлівна Дніпро СДЮСШОР UKR
2. Малафейчук Ольга Олександрівна Дніпро ДЮСШ №2 UKR
Coaches
1. Лагода Світлана Федорівна Кривий Ріг ДЮСШ №10 UKR
2. Якимець Альвіна Костянтинівна Дніпро СДЮСШОР UKR
3. Марченко Лілія Валеріївна Кременчук КМ КДЮСШ №1 UKR
4. Колесник Дарія Вячеславівна Дніпро CДЮСШОР UKR
5. Браілян Владіанна Андріївна Кривий Ріг СК «Крила» UKR
6. Фесенко Ольга Олександрівна Дніпро СДЮСШОР UKR
7. Молчанова Тетяна Михайлівна Дніпро СДЮСШОР UKR
8. Малафейчук Ольга Олександрівна Дніпро ДЮСШ №2 UKR