I Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики « ETNIKA CUP»

18.05.2024 - 19.05.2024

Україна, м. Чернівці вул. Воробкевича ,6 Фізкультурно-оздоровчий комплекс «Олімпія»

Deadline entry: 25.04.2024
Deadline MP3: 31.05.2024
Contact: Савчук Мар’яна Василівна телефон: +38 0954900234 ел. адреса: [email protected]
Notes: Кількість гімнасток – необмежена , 1 тренер, 1 суддя. Команда, яка не надає суддю може бути недопущенна до змагань за рішенням головної суддівської колегії, або сплачує штраф. Усі гімнастки України повинні мати діючу ліценцію ФГУ.

# Category Type
1. 2017 Кат 2 Обруч+вид (2017) Individual
1.
2.
2. 2017 кат 3 БП+вид (2017) Individual
1.
2.
3. 2017 кат 4 Вид (2017) Individual
1.
4. 2017 кат 5 Обруч (2017) Individual
1.
5. 2017 кат Лайт БП (2017) Individual
1.
6. 2017 кат Дебют(DB max 0.3) (2017) Individual
1.
7. 2016 кат 1 Мяч+вид (2016) Individual
1.
2.
8. 2016 кат 2 Обруч+вид (2016) Individual
1.
2.
9. 2016 кат 3 БП+вид (2016) Individual
1.
2.
10. 2016 кат 4 Вид (2016) Individual
1.
11. 2016 кат 5 Обруч (2016) Individual
1.
12. 2016 кат Лайт БП (2016) Individual
1.
13. 2016 кат Дебют(DB max 0.3) (2016) Individual
1.
14. 2015 кат 1 Булави+вид (2015) Individual
1.
2.
15. 2015 кат 2 Мяч+вид (2015) Individual
1.
2.
16. 2015 кат 3 Обруч+вид (2015) Individual
1.
2.
17. 2015 кат 4 Вид (2015) Individual
1.
18. 2015 кат 5 Обруч (2015) Individual
1.
19. 2015 кат Лайт (2015) Individual
1.
20. 2015 кат Дебют(DB max 0.4) (2015) Individual
1.
21. 2014 кат 1 Стрічка+вид (2014) Individual
1.
2.
22. 2014 кат 2 Булави+вид (2014) Individual
1.
2.
23. 2014 кат 3 Мяч+вид (2014) Individual
1.
2.
24. 2014 кат 4 Обруч+вид (2014) Individual
1.
2.
25. 2014 кат 5 Вид (2014) Individual
1.
26. 2014 кат Лайт (2014) Individual
1.
27. 2014 кат Дебют(DB max 0.4) (2014) Individual
1.
28. 2013 кат 1 Стрічка+вид (2013) Individual
1.
2.
29. 2013 кат 2 Булави+вид (2013) Individual
1.
2.
30. 2013 кат 3 Мяч+вид (2013) Individual
1.
2.
31. 2013 кат 4 Обруч+вид (2013) Individual
1.
2.
32. 2013 кат 5 Вид (2013) Individual
1.
33. 2012 кат 1 Стрічка+вид (2012) Individual
1.
2.
34. 2012 кат 2 Булави+вид (2012) Individual
1.
2.
35. 2012 кат 3 Мяч+вид (2012) Individual
1.
2.
36. 2012 кат 4 Обруч+вид (2012) Individual
1.
2.
37. 2011 кат 1 Стрічка+вид (2011) Individual
1.
2.
38. 2011 кат 2 Булави+вид (2011) Individual
1.
2.
39. 2011 кат 3 Мяч+вид (2011) Individual
1.
2.
40. 2011 кат 4 Обруч+вид (2011) Individual
1.
2.
41. 2010 кат 1 Стрічка+вид (2010) Individual
1.
2.
42. 2010 кат 2 Булави+вид (2010) Individual
1.
2.
43. 2010 кат 3 Мяч+вид (2010) Individual
1.
2.
44. 2010 кат 4 Обруч+вид (2010) Individual
1.
2.
45. 2009 кат 1 Стрічка+вид (2009) Individual
1.
2.
46. 2009 кат 2 Булави+вид (2009) Individual
1.
2.
47. 2009 кат 3 Мяч+вид (2009) Individual
1.
2.
48. 2009 кат 4 Обруч+вид (2009) Individual
1.
2.
49. 2008 і старші(МС) кат 1 Стрічка+вид (2008 і ст.) Individual
1.
2.
50. 2008 і старші(МС) кат 2 Булави+вид (2008 і ст.) Individual
1.
2.
51. 2008 і старші(МС) кат 3 Мяч+вид (2008 і ст.) Individual
1.
2.
52. 2008 і старші(МС) кат 4 Обруч+вид (2008 і ст.) Individual
1.
2.

Filter Entriesfilter

2017 Кат 2 Обруч+вид (2017)
1. Глінська Злата Дніпро СДЮСШОР UKR
2. Гавва Аліса Дніпро СДЮСШОР UKR
3. Жадько Софія Дніпро СДЮСШОР UKR
4. Скубицька Ульяна Дніпро СДЮСШОР UKR
2017 кат 3 БП+вид (2017)
1. Яксманецька Єва Дніпро СДЮСШОР UKR
2. Тищенко Крістіна Дніпро СДЮСШОР UKR
3. Потапова Соломія SK ADVENTURE UKR
4. Кічеряк Ніколь Івано-Франківськ СК "ALMAZUR" UKR
5. Андрійців Єва CK ALMAZUR UKR
6. Перепічка Ярослава Івано-Франківськ СК "ALMAZUR" UKR
7. Свинарчук Соломія Вінниця СК «Victory» UKR
8. Гончарук Уляна Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
9. Підвербецька Соломія Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
10. Підвербецька Софія Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
11. Компаніц Олександра ОДЮСШ Чернівці UKR
12. Мендришора Ірина ОДЮСШ Чернівці UKR
13. Савіцька Злата Дніпро СДЮСШОР UKR
14. Іванець Христина Вінниця СК «Virtuoz» UKR
15. Шевченко Аліна Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
16. Олейник Каміла Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
2017 кат 4 Вид (2017)
1. Блищук Анна - Марія Чернівецька ДЮСШ UKR
2. Липованчук Ассоль Чернівці ОДЮСШ UKR
2017 кат 5 Обруч (2017)
1. Кошлец Мілана Кам'янське ДЮСШ №2 UKR
2. Бабенко Софія Triumph UKR
3. Зубаренко Злата Одеса СК «Тріумф» UKR
4. Білоган Ніна Івано-Франківськ СК "ALMAZUR" UKR
5. Нагорняк Емілія Івано-Франківськ СК "ALMAZUR" UKR
6. Гладун Соломія Хмельницький “LeRiKa” UKR
7. Козак Вікторія Хмельницький “LeRiKa” UKR
8. Мельничук Олександра ЧОДЮСШ UKR
9. Бондар Кіра Хмельницький “LeRiKa” UKR
10. Матущак Мія Хмельницький “LeRiKa” UKR
2017 кат Лайт БП (2017)
1. Совертека Поліна Кам'янське ДЮСШ №2 UKR
2. Мотіна Ілона Кам'янське ДЮСШ №2 UKR
3. Гриценко Марія Кам'янське ДЮСШ №2 UKR
4. Заїченко Єсєнія Одеса СК «Тріумф» UKR
5. Глядковська Іванна CK ALMAZUR UKR
6. Андрусишин Софія Івано-Франківськ СК "ALMAZUR" UKR
7. Космина Соломія Вінниця СК «Victory» UKR
8. Жолинська Софія Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
9. Костюк Поліна Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
10. Войцехович Єва Чернівці СК Фенікс UKR
11. Вологдіна Марія Чернівці СК Фенікс UKR
12. Яковенко Поліна Запоріжжя ДЮСШ 5 UKR
13. Ємельянова Вероніка СК «ЛевелАп» UKR
14. Дворніцька Єва Вінниця СК «Virtuoz» UKR
15. Січкар Анна Житомир СК «Queen» UKR
16. Трохименко Аріна Житомир СК «Queen» UKR
17. Сорока Ірина Луцьк СК «NStar» UKR
18. Руссєва Анна Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
19. Ковальчук Олівія Житомир СК «Queen» UKR
2017 кат Дебют(DB max 0.3) (2017)
1. Шикман Вероніка CK ALMAZUR UKR
2. Андрійців Софія CK ALMAZUR UKR
3. Попадюк Анна Івано-Франківськ СК "ALMAZUR" UKR
4. Різник Діана Івано-Франківськ СК "ALMAZUR" UKR
5. Боднарашек Софія Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
6. Козменко Аріна Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
7. Щербатюк Софія SK ADVENTURE UKR
8. Черней Анна Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
9. Діденко Мілана Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
10. Шабан Поліна Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
11. Клим Олександра Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
12. Левко Єва Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
13. Біла Дарʼя Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
14. Кричковська Анна Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
15. Шастків Евеліна Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
16. Рябой Анна Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
17. Скидан Ніколь ОДЮСШ Чернівці UKR
18. Георгіца Злата Чернівці СК Фенікс UKR
19. Боднарюк Віра ЧОДЮСШ UKR
20. Федоряк Анна СК «ЛевелАп» UKR
21. Полтавська Вікторія СК «ЛевелАп» UKR
22. Гайкова Софія СК «ЛевелАп» UKR
23. Гуменюк Ніколь Житомир СК «Queen» UKR
24. Якобчук Єва Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
25. Ковальчук Кора Луцьк СК «NStar» UKR
26. Шевченко Аміна Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
27. Горфиняк Меланія Хмельницький “LeRiKa” UKR
2016 кат 1 Мяч+вид (2016)
1. Герега Олександра Чернівці «Рітмік» UKR
2. Маршалюк Дарина Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
3. Шевченко Альбіна Луцьк СК «NStar» UKR
4. Петриченко Олександра ДЮСШ 8 м. Кривий Ріг UKR
2016 кат 2 Обруч+вид (2016)
1. Сивачук Злата SK ADVENTURE UKR
2. Ключан Єва Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
3. Вайда Вікторія Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
4. Кузь Єва Чернівці СК Фенікс UKR
5. Радванська Дарина Луцьк СК «NStar» UKR
6. Малицька Поліна Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
7. Веремчук Сабіна Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
2016 кат 3 БП+вид (2016)
1. Булгакова Олександра Житомир СК «Queen» UKR
2. Козарійчук Дарина SK ADVENTURE UKR
3. Горлач Ангеліна CK ALMAZUR UKR
4. Лосєва Поліна CK ALMAZUR UKR
5. Міхалєва Анна-Марія Івано-Франківськ СК "ALMAZUR" UKR
6. Попова Марія Вінниця СК «Victory» UKR
7. Ярова Анастасія Вінниця СК «Victory» UKR
8. Гнап Софія Хмельницький “LeRiKa” UKR
9. Пономарьова Евеліна Хмельницький “LeRiKa” UKR
10. Данілова Софія Хмельницький “LeRiKa” UKR
11. Галяра Софія Чернівці «Рітмік» UKR
12. Балабанова Кіра Запоріжжя ДЮСШ 5 UKR
13. Іванченко Аріна СК «ЛевелАп» UKR
14. Поліщук Марія Вінниця СК «Virtuoz» UKR
15. Дерявка Олена Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
16. Тіщенко Єва Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
17. Мельник Амелія Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
18. Ігнатеня Марія Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
2016 кат 4 Вид (2016)
1. Кошелюк Софія Луцьк ДЮСШ 3 UKR
2. Кіра Лихошвед ДЮСШ UKR
3. Чолак Анфіса ЧОДЮСШ UKR
2016 кат 5 Обруч (2016)
1. Пупченко Вероніка Кам'янське ДЮСШ №2 UKR
2. Григоренко Вікторія SK ADVENTURE UKR
3. Щербатюк Вікторія SK ADVENTURE UKR
4. Базоян Діана Одеса СК «ТРІУМФ» UKR
5. Колійчук Анастасія Triumph UKR
6. Чернецька Надія Чернівці ОДЮСШ UKR
7. Гуцуляк Анастасія Чернівці ЧОДЮСШ UKR
8. Климчук Аліса Луцьк ДЮСШ 3 UKR
2016 кат Лайт БП (2016)
1. Топор Олександра Triumph UKR
2. Хулмурзаєва Єва Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
3. Тимкул Олександра Чернівці КЗ ДЮСШ №1 UKR
4. Смотрова Дарʼя Чернівці КЗ "ДЮСШ №1" UKR
5. Омеляненко Єлизавета Полтава КЗ "ПДЮСШ №4" UKR
6. Тимошенко Уляна Полтава КЗ "ПДЮСШ №4" UKR
7. Шеремет Ася Запоріжжя ДЮСШ 5 UKR
8. Ковалевська Злата Вінниця СК «Virtuoz» UKR
9. Лихогляд Софія Вінниця СК «Virtuoz» UKR
10. Лебедева Вікторія СК «ЛевелАп» UKR
11. Шишкіна Вероніка Хмельницький “LeRiKa” UKR
12. Целюк Златослава Хмельницький “LeRiKa” UKR
13. Кайданська Варвара ДЮСШ 13 UKR
2016 кат Дебют(DB max 0.3) (2016)
1. Блажиєвська Єва Житомир СК «Queen» UKR
2. Бортник Анастасія Луцьк ДЮСШ 3 UKR
3. Плісік Анастасія Луцьк ДЮСШ 3 UKR
4. Будаєва Поліна Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
5. Руснак Марія Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
6. Манушенко Агнія Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
7. Істратій Олександра СК «ЛевелАп» UKR
8. Новікова Кароліна Хмельницький “LeRiKa” UKR
9. Бацура Марія СК «ЛевелАп» UKR
2015 кат 1 Булави+вид (2015)
1. Джуринська Крістіна Вінниця СК «Victory» UKR
2. Гаврильченко Каміла Полтава КЗ "ПДЮСШ №4" UKR
3. Руснак Христина Чернівці ОДЮСШ UKR
4. Врабіє Євангеліна Вінниця МДЮСШ1-СК «Virtuoz» UKR
5. Зінченко Софія Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
6. Рачкова Софія Луцьк СК «NStar» UKR
7. Забродоцька Єва Луцьк СК «NStar» UKR
8. Зверкова Стефанія Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
9. Чабан Іванна Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
2015 кат 2 Мяч+вид (2015)
1. Лисянська Оля Івано-Франківськ СК "ALMAZUR" UKR
2. Соколик Анна Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
3. Корбут Анастасія Чернівці КЗ ДЮСШ №1 UKR
4. Воронюк Вікторія Чернівці СК Фенікс UKR
5. Велещинська Єлизавета ДЮСШ 13 UKR
6. ivanskaya Zlata ДСШ UKR
7. Чорна Аріна Вінниця МДЮСШ1-СК «Virtuoz» UKR
8. Паращенко Ніка Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
9. Шевченко Аріна Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
10. Янко Вікторія Луцьк СК «NStar» UKR
2015 кат 3 Обруч+вид (2015)
1. Дмітрієва Даріна Triumph UKR
2. Шушлебіна Віолетта CK ALMAZUR UKR
3. Мармазинська Софія Івано-Франківськ СК "ALMAZUR" UKR
4. Трохимчук Валерія Вінниця СК «Victory» UKR
5. Кузьміна Софія Вінниця СК «Victory» UKR
6. Федів Олександра Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
7. Товстуха Ксенія Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
8. Бабюк Анастасія Чернівці ЧОДЮСШ UKR
9. Токар Анастасія Чернівці ЧОДЮСШ UKR
10. Хижняк Вероніка Запоріжжя ДЮСШ 5 UKR
11. Подзірова Дарина Луцьк СК «NStar» UKR
12. Вишневська Катерина Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
13. Хачатрян Сона Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
2015 кат 4 Вид (2015)
1. Перепелиця Яна Кам'янське ДЮСШ №2 UKR
2. Гнатюк Кіра SK ADVENTURE UKR
3. Втерковська Катя Івано-Франківськ СК "ALMAZUR" UKR
4. Бабій Дар`я Вінниця СК «Victory» UKR
5. Григорук Поліна Луцьк ДЮСШ 3 UKR
6. Денисова Валерія Полтава КЗ "ПДЮСШ №4" UKR
7. Счастлива Юлія ОДЮСШ Чернівці UKR
8. Скульська Катя СК «ЛевелАп» UKR
9. Таранська Уляна Вінниця СК «Virtuoz» UKR
10. Шамрай Ольга Вінниця СК «Virtuoz» UKR
11. Пилипчук Аріна Вінниця МДЮСШ1-СК «Virtuoz» UKR
12. Шинкевич Марія Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
13. Ібрагімова Емілія Луцьк СК «NStar» UKR
2015 кат 5 Обруч (2015)
1. Асатрян Аліна Житомир СК «Queen» UKR
2. Пашкіна Анна Кам'янське ДЮСШ №2 UKR
3. Колосова Марія Кам'янське ДЮСШ №2 UKR
4. Демчук Ангеліна Одеса СК «ТРІУМФ» UKR
5. Древова Міра Triumph UKR
6. Прохорова Кіра Одеса СК «Тріумф» UKR
7. Видиш Кароліна Хмельницький “LeRiKa” UKR
8. Феркалюк Еліза Хмельницький “LeRiKa” UKR
9. Унгурян Олександра Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
10. Козмуляк Марія Чернівці КЗ "ДЮСШ №1" UKR
11. Гриник Катерина Чернівці КЗ "ДЮСШ №1" UKR
12. Москалюк Анастасія Чернівці КЗ "ДЮСШ №1" UKR
13. Вишиван Єлизавета Чернівці ЧОДЮСШ UKR
14. Сімонова Емілія Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
15. Волкова Еліна ДЮСШ 13 UKR
16. Прендецька Аделіна Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
17. Гордова Олександра Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
2015 кат Лайт (2015)
1. Бугайчук Мілана Житомир СК «Queen» UKR
2. Мʼянівська Анастасія Житомир СК «Queen» UKR
3. Дєнєжна Василіса Чернівці КЗ "ДЮСШ №1" UKR
4. Смерека Катерина ЧОДЮСШ UKR
5. Візнюк Христина Чернівці ЧОДЮСШ UKR
6. Бабій Катерина ДЮСШ 13 UKR
7. Райхман Катерина СК «ЛевелАп» UKR
2015 кат Дебют(DB max 0.4) (2015)
1. Ілько Ніколь Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
2. Карелова Аліса Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
3. Купчанко Настя Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
4. Гаврильчук Мілана SK ADVENTURE UKR
5. Чобану Дарина Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
6. Шевчук Марія Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
7. Будз Вікторія Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
8. Ходоба Анастасія Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
9. Дячук Злата SK ADVENTURE UKR
10. Балан Дарʼя СК «ЛевелАп» UKR
11. Котюшка Єва СК «ЛевелАп» UKR
2014 кат 1 Стрічка+вид (2014)
1. Нацюк Юлія Чернівці «Рітмік» UKR
2. Тимошенко Кіра Полтава КЗ "ПДЮСШ №4" UKR
3. Соколова Кіра Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
4. Голубєва Васіліса Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
5. Плєнцак Катерина Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
6. Данілова Дарія Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
2014 кат 2 Булави+вид (2014)
1. Татарин Тетяна Луцьк ДЮСШ 3 UKR
2. Клим Валерія Чернівці ОДЮСШ UKR
3. Грінчук Марія Чернівці ЧОДЮСШ UKR
4. Олійник Діана Полтава КЗ "ПДЮСШ №4" UKR
5. Руснак Ірина ОДЮСШ, м. Чернівці UKR
6. Коробська Дарина ЧОДЮСШ UKR
7. Мазур Вероніка Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
2014 кат 3 Мяч+вид (2014)
1. Рудиш Іванна SK ADVENTURE UKR
2. Прохорчук Каріна Чернівці «Рітмік» UKR
3. Глівка Аліса Чернівці «Рітмік» UKR
4. Чорнокозинська Вікторія Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
5. Романюк Злата Чернівці ЧОДЮСШ UKR
6. Іліка Олена Чернівці ОДЮСШ UKR
7. Трофимович Аліна Чернівці КЗ ДЮСШ №1 UKR
8. Сорочан Поліна Вінниця МДЮСШ1-СК «Virtuoz» UKR
9. Шуба Христина Луцьк СК «NStar» UKR
10. Бессонова Аріна Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
2014 кат 4 Обруч+вид (2014)
1. Радушинська Марія Житомир СК «Queen» UKR
2. Ряго Ангеліна Одеса СК «Тріумф» UKR
3. Балан Валентина Чернівці «Рітмік» UKR
4. Стефанесі Дарина Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
5. Пермінова Влада Чернівці ЧОДЮСШ UKR
6. Півоварова Марія Запоріжжя ДЮСШ 5 UKR
7. Левшина Софія Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
8. Бояркіна Олександра Луцьк СК «NStar» UKR
2014 кат 5 Вид (2014)
1. Бережна Вероніка Кам'янське ДЮСШ №2 UKR
2. Лютик Вікторія SK ADVENTURE UKR
3. Матвєєва Єлизавета SK ADVENTURE UKR
4. Шевченко Каріна Одеса СК «ТРІУМФ» UKR
5. Міллєр Кіра Triumph UKR
6. Сурманідзе Аміна Triumph UKR
7. Степаненко Емілі Triumph UKR
8. Серединська Марія Луцьк ДЮСШ 3 UKR
9. Паламар Марія Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
10. Запотічна Олександра ОДЮСШ Чернівці UKR
11. Козьма Злата СК «ЛевелАп» UKR
12. Огонь Єлизавета Хмельницький “LeRiKa” UKR
13. Гуляйко Емілія ДЮСШ 13 UKR
14. Петрова Марія ДЮСШ 8 м. Кривий Ріг UKR
2014 кат Лайт (2014)
1. Терсина Емілія СК «ЛевелАп» UKR
2014 кат Дебют(DB max 0.4) (2014)
1. Іванюк Юлія СК «ЛевелАп» UKR
2. Мирогородська Аліка СК «ЛевелАп» UKR
2013 кат 1 Стрічка+вид (2013)
1. Чинчик Еліна SK ADVENTURE UKR
2. Рубан Ельза Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
3. Манишева Дар`я Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
2013 кат 2 Булави+вид (2013)
1. Радушинська Ольга Житомир СК «Queen» UKR
2. Унтілова Вероніка Одеса СК «Тріумф» UKR
3. Кургузова Софія Полтава КЗ "ПДЮСШ №4" UKR
4. Тумко Марія Полтава КЗ "ПДЮСШ №4" UKR
5. Лабач Джанетта Чернівці СК Фенікс UKR
6. Флюндра Олександра Чернівці ЧОДЮСШ UKR
7. Сєрова Віолета Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
8. Романенко Єлизавета Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
9. Загранична Єлизавета Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
10. Андрійченко Майя Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
2013 кат 3 Мяч+вид (2013)
1. Стінська Злата SK ADVENTURE UKR
2. Мельничук Таїсія SK ADVENTURE UKR
3. Наумчак Каміла CK ALMAZUR UKR
4. Гончар Софія Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
5. Борсук Анна Чернівці КЗ ДЮСШ №1 UKR
6. Манкиш Віталіна Чернівці СК Фенікс UKR
7. Савка Соломія ЧОДЮСШ UKR
8. Граділь Діана Луцьк СК «NStar» UKR
9. Слесаренко Мілана Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
2013 кат 4 Обруч+вид (2013)
1. Гулейчук Альона SK ADVENTURE UKR
2. Скорейко Єва SK ADVENTURE UKR
3. Купчанко Антоніна Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
4. Гавка Марія Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
5. Бондаренко Тамара ОДЮСШ Чернівці UKR
6. Запаранюк Роксолана Чернівці КЗ "ДЮСШ №1" UKR
7. Гикава Поліна Чернівці СК Фенікс UKR
8. Івоняк Юлія ЧОДЮСШ UKR
9. Бежан Любов ОДЮСШ Чернівці UKR
10. Остапюк Марія-Валерія Чернівці ОДЮСШ UKR
11. Грушко Валерія Вінниця МДЮСШ1-СК «Virtuoz» UKR
12. Литвищенко Марія Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
2013 кат 5 Вид (2013)
1. Ковальчук Ксенія Житомир СК «Queen» UKR
2. Шустель Анастасія Кам'янське ДЮСШ №2 UKR
3. Горб Анна Кам'янське ДЮСШ №2 UKR
4. Коблова Алевтина Вінниця СК «Victory» UKR
5. Хомик Юліана Луцьк ДЮСШ 3 UKR
6. Попов Марго Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
7. Маніліч Тетяна Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
8. Ісламгалієва Діана ОДЮСШ Чернівці UKR
9. Гребельна Марія Полтава КЗ "ПДЮСШ №4" UKR
10. Лисай Анна Чернівці ОДЮСШ UKR
11. Кіянець Ульяна Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
12. Кальянова Ангеліна ДЮСШ 13 UKR
13. Шеремета Софія Луцьк ДЮСШ 3 UKR
2012 кат 1 Стрічка+вид (2012)
1. Алфьорова Альбіна Кам'янське ДЮСШ №2 UKR
2. Мілошунас Анжеліка Одеса СК «Тріумф» UKR
3. Мотрюк Настя Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
4. Данюк Злата Чернівці ОДЮСШ UKR
5. Лопатинська - Тупчій Єлизавета Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
6. Косарич Кіра Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
7. Дацишина Єлизавета Луцьк СК «NStar» UKR
2012 кат 2 Булави+вид (2012)
1. Храмова Ангеліна Кам'янське ДЮСШ №2 UKR
2. Люблінецька Анна SK ADVENTURE UKR
3. Войтенко Валерія Одеса СК «Тріумф» UKR
4. Фотій Олександра Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
5. Трачук Поліна Чернівці КЗ ДЮСШ №1 UKR
6. Гвоздик Злата Полтава КЗ "ПДЮСШ №4" UKR
7. Лісіченко Дар`я Полтава КЗ "ПДЮСШ №4" UKR
8. Кирилюк Поліна ЧОДЮСШ UKR
9. Баланішко Анастасія Чернівці ЧОДЮСШ UKR
10. Коробська Юлія ЧОДЮСШ UKR
11. Куценко Маргарита Полтава КЗ "ПДЮСШ №4" UKR
12. Марусіченко Софія Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
13. Адлер Анна Чернівецька ОДЮСШ UKR
14. Мельниченко Анастасія Вінниця МДЮСШ1-СК «Virtuoz» UKR
15. Панкова Катерина Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
2012 кат 3 Мяч+вид (2012)
1. Кошлец Марія Кам'янське ДЮСШ №2 UKR
2. Стоволкова Марія Івано-Франківськ СК "ALMAZUR" UKR
3. Ремішевська Поліна Хмельницький “LeRiKa” UKR
4. Штурхацька Катерина Хмельницький “LeRiKa” UKR
5. Арсеній Анна Чернівці «Рітмік» UKR
6. Кітар Юлія Чернівці ЧОДЮСШ UKR
7. Мушук Дарина Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
8. Пушенко Олександра Полтава КЗ "ПДЮСШ №4" UKR
9. Рудник Єва Полтава КЗ "ПДЮСШ №4" UKR
10. Захотій Ельвіра Чернівці СК Фенікс UKR
11. Антонюк Ксенія Чернівці ОДЮСШ UKR
12. Субчінська Анастасія Чернівці ЧОДЮСШ UKR
13. Кочкіна Єлизавета Запоріжжя ДЮСШ 5 UKR
14. Малініна Вероніка Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
15. Кайдалова Аріна ЧОДЮСШ UKR
16. Ткачук Валерія Вінниця МДЮСШ1-СК «Virtuoz» UKR
17. Курбан Анастасія Луцьк СК «NStar» UKR
2012 кат 4 Обруч+вид (2012)
1. Цеханова Ярослава Вишгород UKR
2. Приліпко Аніта Житомир СК «Queen» UKR
3. Карпуха Анна Кам'янське ДЮСШ №2 UKR
4. Горб Поліна Кам'янське ДЮСШ №2 UKR
5. Папенко Злата SK ADVENTURE UKR
6. Колійчук Катерина Triumph UKR
7. Стоволкова Анна Івано-Франківськ СК "ALMAZUR" UKR
8. Цвяк Дарина Луцьк ДЮСШ 3 UKR
9. Стратійчук Марія Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
10. Ткач Дар'я Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
11. Малик Аліна Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
12. Божик Каріна Чернівці ОДЮСШ UKR
13. Токар Софія Чернівці ЧОДЮСШ UKR
14. Лещенко Анастасія ДЮСШ 13 UKR
15. Морарь Дар`я Чернівці ОДЮСШ UKR
16. Кротенок Софія Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
17. Врабіє Злата Вінниця МДЮСШ1-СК «Virtuoz» UKR
18. Філоненко Поліна Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
19. Ваколюк Єлизавета Луцьк СК «NStar» UKR
20. Бугай Софiя ДЮСШ 13 UKR
2011 кат 1 Стрічка+вид (2011)
1. Терещенко Дана Кам'янське ДЮСШ №2 UKR
2. Кушнір Мирослава Одеса СК «Тріумф» UKR
3. Іліка Дарина Чернівці ОДЮСШ UKR
4. Блищук Софія - Вікторія Чернівецька ДЮСШ UKR
5. Бяла Анастасія Чернівці СК Фенікс UKR
2011 кат 2 Булави+вид (2011)
1. Ходаківська Вероніка Житомир СК «Queen» UKR
2. Авдєєнко Таня Кам'янське ДЮСШ №2 UKR
3. Качур Віталіна SK ADVENTURE UKR
4. Мерешко Христина SK ADVENTURE UKR
5. Бучко Анна Одеса СК «ТРІУМФ» UKR
6. Данилова Анна Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
7. Сметанюк Яна Чернівці СК Фенікс UKR
8. Гермаковська Єлизавета Чернівецька ОДЮСШ UKR
9. Библюк Дарина ЧОДЮСШ UKR
2011 кат 3 Мяч+вид (2011)
1. Повар Ярослава Кам'янське ДЮСШ №2 UKR
2. Прохорова Софiя Одеса СК «Тріумф» UKR
3. Карвацька Софія Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
4. Романюк Заріна Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
5. Бондаренко Надія Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
6. Саучук Мілана Чернівці СК Фенікс UKR
7. Цернюк Ксенія Чернівці СК Фенікс UKR
8. Меметова Меланія ЧОДЮСШ UKR
9. Воробйова Ярослава ДЮСШ 13 UKR
10. Мегеден Олександра ЧОДЮСШ UKR
2011 кат 4 Обруч+вид (2011)
1. Крищенко Крістіна Кам'янське ДЮСШ №2 UKR
2. Рабчук Катерина Кам'янське ДЮСШ №2 UKR
3. Козак Дар`я Одеса СК «Тріумф» UKR
4. Куташ Софія Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
5. Іваницька Поліна Чернівці ОДЮСШ UKR
6. Гальчук Вікторія Чернівці СК Фенікс UKR
7. Бурмістренко Анна Чернівці ЧОДЮСШ UKR
8. Талалай Яна ДЮСШ 13 UKR
9. Іванова Марія Луцьк СК «NStar» UKR
10. Чистякова Аліна ДЮСШ 13 UKR
11. Чистякова Каміла ДЮСШ 13 UKR
2010 кат 1 Стрічка+вид (2010)
1. Іванкевич Анна Житомир СК «Queen» UKR
2. Демчук Ангеліна Житомир СК «Queen» UKR
3. Кипка Ангеліна SK ADVENTURE UKR
4. Лазар Ірина Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
5. Бурмістренко Анна Чернівці ЧОДЮСШ UKR
6. Чупіна Маргарита Вінниця МДЮСШ1-СК «Virtuoz» UKR
2010 кат 2 Булави+вид (2010)
1. Мазур Катерина SK ADVENTURE UKR
2. Немченко Єлизавета Полтава КЗ "ПДЮСШ №4" UKR
3. Федяй Аріна Полтава КЗ "ПДЮСШ №4" UKR
4. Лисенко Анастасія Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
2010 кат 3 Мяч+вид (2010)
1. Квасницька Аліса Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
2. Михайлова Анна Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
3. Захарчук Софія Запоріжжя ДЮСШ 5 UKR
4. Писаренко Анастасія Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
5. Влаєва Владислава Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
2010 кат 4 Обруч+вид (2010)
1. Лисенко Дар`я Житомир СК «Queen» UKR
2. Іванюк Іванна Житомир СК «Queen» UKR
3. Грабовець Катерина Житомир СК «Queen» UKR
4. Татарин Єлизавета Луцьк ДЮСШ 3 UKR
5. Сушко Євгенія Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
6. Добрєва Варвара Запоріжжя ДЮСШ 5 UKR
2009 кат 1 Стрічка+вид (2009)
1. Радушинська Дар`я Житомир СК «Queen» UKR
2. Фартушинська Софія Чернівці «Рітмік» UKR
3. Філіпчук Катерина Чернівці «Рітмік» UKR
4. Нідермаєр Анастасія Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
5. Поселецька Яна Вінниця МДЮСШ-1(Черн) UKR
6. Гордова Таісія Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
7. Мізерій Вікторія Чернівці ЧОДЮСШ UKR
2009 кат 2 Булави+вид (2009)
1. Свирида Анна Чернівці «Рітмік» UKR
2. Шамрова Анастасія Чернівці «Рітмік» UKR
3. Чобаніца Валерія Чернівці ОДЮСШ UKR
4. Чорней Аліна Чернівці КЗ "ДЮСШ №1" UKR
5. Кушнір Ольга ЧОДЮСШ UKR
6. Матвієнко Анастасія Запоріжжя ДЮСШ 5 UKR
7. Плієва Ольга Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
2009 кат 3 Мяч+вид (2009)
1. Храпко Тетяна Чернівці ОДЮСШ UKR
2. Контарєва Ілона Чернівці КЗ "ДЮСШ №1" UKR
3. Савченко Мілана Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
4. Мельничук Софія Чернівці ОДЮСШ UKR
5. Назаревська Яна Вінниця МДЮСШ1-СК «Virtuoz» UKR
6. Дудник Mилана Дніпро СДЮСШОР UKR
7. Печериця Дар'я Вінниця СК «Virtuoz» UKR
2009 кат 4 Обруч+вид (2009)
1. Матвієнко Каріна Житомир СК «Queen» UKR
2. Толокевич Анастасія Житомир СК «Queen» UKR
3. Гуменюк Катерина Житомир СК «Queen» UKR
4. Бурова Валерія Житомир СК «Queen» UKR
5. Котирло Ніколь SK ADVENTURE UKR
6. Польська Карина Запоріжжя ДЮСШ 5 UKR
2008 і старші(МС) кат 1 Стрічка+вид (2008 і ст.)
1. Здерчук Анастасія Чернівці «Рітмік» UKR
2. Якимчук Анна Чернівці ОДЮСШ UKR
3. Гарнець Анастасія Полтава КЗ "ПДЮСШ №4" UKR
4. Скаблюк Ангеліна Вінниця МДЮСШ-1(Черн) UKR
5. Грушка Юлія Чернівці ЧОДЮСШ UKR
6. Боброва Софія Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
2008 і старші(МС) кат 2 Булави+вид (2008 і ст.)
1. Горюк Богдана Чернівці ОДЮСШ UKR
2. Лабач Рената Чернівці СК Фенікс UKR
3. Павлюк Домініка Вінниця МДЮСШ-1(Черн) UKR
4. Головченко Єлизавета Вінниця МДЮСШ-1(Черн) UKR
5. Штельмах Олександра Вінниця МДЮСШ-1(Черн) UKR
2008 і старші(МС) кат 3 Мяч+вид (2008 і ст.)
1. Шрамович Софія CK ALMAZUR UKR
2. Кілешко Вікторія Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
3. Горюк Анна Чернівці СК Фенікс UKR
4. Немтінова Олександра Чернівці КЗ ДЮСШ №1 UKR
5. Гонта Оксана Вінниця МДЮСШ-1(Черн) UKR
2008 і старші(МС) кат 4 Обруч+вид (2008 і ст.)
1. Глазер Маргарита Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
2. Брешук Єва Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
3. Козирєва Олександра Чернівецька область UKR
4. Атамас Анастасія Чернівці КЗ "ДЮСШ №1" UKR
5. Чобан Катерина Чернівці СК Фенікс UKR
6. Кушнір Софія Чернівецька область UKR
Coaches
1. Вологдіна Людмила Вишгород UKR
2. Бойко Руслана Дніпро СДЮСШОР UKR
3. Білокур Руслана Житомир СК «Queen» UKR
4. Шевчук Марія Житомир СК «Queen» UKR
5. Козярчук Наталія Кам'янське ДЮСШ №2 UKR
6. Олейник Лілія Кам'янське ДЮСШ №2 UKR
7. Мосійчук Вікторія Вінниця СК «Victory» UKR
8. Шкуропинська Поліна Вінниця СК «Victory» UKR
9. Кияниця М.О. Хмельницький “LeRiKa” UKR
10. Шарафутдінова Наталі Чернівці «Рітмік» UKR
11. Пущук Ірина Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
12. Савчук Маряна Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
13. Чорна Джульєтта ОДЮСШ Чернівці UKR
14. Голов’янник Аліна Чернівці КЗ ДЮСШ 1 UKR
15. Тараненко Аміна Полтава КЗ "ПДЮСШ №4" UKR
16. Тараненко Ірина Полтава КЗ "ПДЮСШ №4" UKR
17. Гуменюк Анастасія Чернівці СК Фенікс UKR
18. Чернишенко Лариса Вінниця МДЮСШ-1(Черн) UKR
19. Клімова Олена Запоріжжя ДЮСШ 5 UKR
20. Куваніна Анна Запоріжжя ДЮСШ 5 UKR
21. Бутковська Л.Л. ЧОДЮСШ UKR
22. Муляр Віталіна SK ADVENTURE UKR
23. Мойсеєнко Єлизавета СК «ЛевелАп» UKR
24. Мислива Валентина СК «ЛевелАп» UKR
25. Врабіє Тетяна Вінниця СК «Virtuoz» UKR
26. Врабіє Тетяна Вінниця МДЮСШ1-СК «Virtuoz» UKR
27. Богович Анастасія Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
28. Мирна Юлія Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
29. Ліпкіна Антоніна Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
30. Червявська О.А. Хмельницький “LeRiKa” UKR