Majstrovstvá Slovenska prípraviek

02.06.2024

Športová hala, Junácka 8, Bratislava

Deadline entry: 10.05.2024
Deadline MP3: 27.05.2024
Contact: [email protected]
Notes: Len pre gymnastky so SLOVENSKOU štátnou príslušnosťou.

# Category Type
1. Mladšie prípravky C (2017) Individual
1.
2. Mladšie prípravky B (2017) Individual
1.
3. Mladšie prípravky A (2017) Individual
1.
2.
4. Staršie prípravky C (2016) Individual
1.
5. Staršie prípravky B (2016) Individual
1.
6. Staršie prípravky A (2016) Individual
1.
2.

Filter Entriesfilter

Mladšie prípravky C (2017)
1. Husárová Agáta ŠK ŠOG NITRA SVK
2. Urbanová Olívia ŠK ŠOG NITRA SVK
3. Špaková Nina ŠK JUVENTA Bratislava SVK
4. Škultetyová Lea ŠK JUVENTA Bratislava SVK
5. Klukanová Viktória KMG Danubia Bratislava SVK
6. Matejov Ella ŠK JUVENTA Bratislava SVK
7. Bystrianska Dorota ŠK JUVENTA Bratislava SVK
8. Martináková Sofia TJ Rapid Bratislava SVK
9. Babčancová Sabína ŠK JUVENTA Bratislava SVK
10. Gergely Léda Chassé Gymnastique Komárno SVK
11. Rajčoková Hana KMG Zvolen SVK
12. Brodnianská Kristína KMG Zvolen SVK
13. Gorentšuk Adela TJ Rapid Bratislava SVK
14. Sýkorová Liliana TJ Rapid Bratislava SVK
15. Brezovská Linda TJ Rapid Bratislava SVK
16. Hollá Hana ŠK JUVENTA Bratislava SVK
17. Uhrinová Riley Centrum voľného času Nováky SVK
18. Kačmárová Lea KMG CHARM Prešov SVK
19. Klobušovská Marína KMG CHARM Prešov SVK
20. Klimko Ema KMG CHARM Prešov SVK
Mladšie prípravky B (2017)
1. Danišíková Ema ŠK ŠOG Nitra SVK
2. Brathová Rebeka ŠK ŠOG Nitra SVK
3. Mikušová Amélia ŠK ŠOG Nitra SVK
4. Tomková Ema ŠK ŠOG Nitra SVK
5. Lieskovská Eliška ŠK ŠOG Nitra SVK
6. Vlnková Amelia ŠK ŠOG Nitra SVK
7. Malá Estera ŠK ŠOG Nitra SVK
8. Lacová Sofia TJ Rapid Bratislava SVK
9. Mišeje Barbara Centrum voľného času Nováky SVK
10. Štukovská Gréta KMG Danubia Bratislava SVK
11. Kamencová Tamara ŠK JUVENTA Bratislava SVK
12. Hrašková Stanka ŠK JUVENTA Bratislava SVK
13. Veizerová Kristína ŠK JUVENTA Bratislava SVK
14. Pružincová Timea Centrum voľného času Nováky SVK
15. Ryban Charlotte Lia TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
16. Bizoňová Amélia TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
17. Petrášová Adriána TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
18. Gvušč Olívia TJ Rapid Bratislava SVK
19. Úradníčková Ria TJ Rapid Bratislava SVK
20. Šikulová Amalia TJ Rapid Bratislava SVK
21. Mikulová Tereza KMG LASER SLOVENSKO SVK
22. Gl'uzová Diana KMG LASER SLOVENSKO SVK
23. Křemenová Katarína KMG LASER SLOVENSKO SVK
24. Lešíková Izabela KMG LASER SLOVENSKO SVK
25. Artimová Zuzka KMG LASER SLOVENSKO SVK
26. Jančiková Melisa KMG LASER SLOVENSKO SVK
27. Peťovská Erin ŠK ŠOG Nitra SVK
28. Líčková Elizabeth KMG CHARM Prešov SVK
29. Baranová Klára GC YRIS Prešov SVK
30. Moravcová Daniela KMG CHARM Prešov SVK
31. Kviatkovská Viktória RGC Kadet Bardejov SVK
Mladšie prípravky A (2017)
1. Skačanová Simeona ŠK ŠOG Nitra SVK
2. Marešová Dominika ŠK ŠOG Nitra SVK
3. Opáth Stella ŠK ŠOG Nitra SVK
4. Šabíková Veronika ŠK ŠOG Nitra SVK
5. Hlavajová Natália ŠK ŠOG Nitra SVK
6. Freml Sofia KMG Danubia Bratislava SVK
7. Polakovičová Viktória TJ Rapid Bratislava SVK
Staršie prípravky C (2016)
1. Gombárová Ema ŠK ŠOG NITRA SVK
2. Kissova Mia ŠK ŠOG NITRA SVK
3. Klačanova Sara ŠK ŠOG NITRA SVK
4. Michlíková Katarína TJ Rapid Bratislava SVK
5. Majcher Anna TJ Rapid Bratislava SVK
6. Pišteková Tamara TJ Rapid Bratislava SVK
7. Toplanská Tamara TJ Rapid Bratislava SVK
8. Mamová Nina ŠK JUVENTA Bratislava SVK
9. Šolcová Júlia ŠK JUVENTA Bratislava SVK
10. Hvizdošová Miriam ŠK JUVENTA Bratislava SVK
11. Pivarníková Zuzana ŠK JUVENTA Bratislava SVK
12. Pagerková Ella ŠK JUVENTA Bratislava SVK
13. Chlumská Amélia KMG ARGO Prievidza SVK
14. Kren Zara KMG ARGO Prievidza SVK
15. Pösová Tamara KMG ARGO Prievidza SVK
16. Kuropatkyna Zlata TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
17. Tarabíková Soňa TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
18. Čížová Tina TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
19. Saifi Hana Louisa TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
20. Bugalová Katarína KMG Zvolen SVK
21. Minichová Michaela KMG Zvolen SVK
22. Šeucovičová Nikola KMG Zvolen SVK
23. Kaňuchová Petra TJ Rapid Bratislava SVK
24. Lubellan Ester Fit and Fun Banská Bystrica SVK
25. Zíková Nataša TJ Rapid Bratislava SVK
26. Dubaj Florence TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
27. Kaščáková Nina GC Yris Prešov SVK
Staršie prípravky B (2016)
1. Ďurechová Agáta ŠK ŠOG Nitra SVK
2. Pauke Sofia ŠK ŠOG Nitra SVK
3. Marenčáková Linda ŠK ŠOG Nitra SVK
4. Francúzová Zara ŠK ŠOG Nitra SVK
5. Meszarosová Viktória ŠK ŠOG NITRA SVK
6. Korcová Michaela ŠK ŠOG Nitra SVK
7. Ulehlová Anya ŠK ŠOG Nitra SVK
8. Sokolová Zoja TJ Rapid Bratislava SVK
9. Tordajiová Tamara TJ Rapid Bratislava SVK
10. Miklošíková Juliana TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
11. Amberská Nina ŠK ŠOG NITRA SVK
12. Kovačová Terézia Centrum voľného času Nováky SVK
13. Mamová Eliška ŠK JUVENTA Bratislava SVK
14. Ikrényi Júlia ŠK JUVENTA Bratislava SVK
15. Fašáneková Sára ŠK JUVENTA Bratislava SVK
16. Kusy Lauren TJ Rapid Bratislava SVK
17. Vadkertiová Anna Mia Chassé Gymnastique Komárno SVK
18. Dziamko Kristina TJ Rapid Bratislava SVK
19. Čecho Zara ŠK Liptovský Mikuláš SVK
20. Flajsová Sofia ŠK Liptovský Mikuláš SVK
21. Gajdošová Lejla KMG LASER SLOVENSKO SVK
22. Bobáková Anabela KMG LASER SLOVENSKO SVK
23. Ducarová Anna KMG LASER SLOVENSKO SVK
24. Sydlovská Sofia KMG LASER SLOVENSKO SVK
25. Dvorčáková Adela KMG LASER SLOVENSKO SVK
26. Kaščáková Natália KMG LASER SLOVENSKO SVK
27. Vantová Tiana KMG LASER SLOVENSKO SVK
28. Kolarčiková Olívia KMG LASER SLOVENSKO SVK
29. Bekényi Jana ŠK JUVENTA Bratislava SVK
30. Bohumelová Nina KMG CHARM Prešov SVK
31. Kviatkovská Karolína RGC Kadet Bardejov SVK
32. Hvizdová Zoe RGC Kadet Bardejov SVK
Staršie prípravky A (2016)
1. Beňová Jasmína ŠK ŠOG Nitra SVK
2. Hambálková Sandra ŠK ŠOG Nitra SVK
3. Čajdová Ema ŠK ŠOG Nitra SVK
4. Čížová Adela ŠK ŠOG Nitra SVK
5. Danková Lada TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
6. Ferjancová Laura KMG Danubia Bratislava SVK
7. Ambrušová Eliška ŠK JUVENTA Bratislava SVK
8. Adamková Chloe Golden Girls Gymnastics SVK
Judges
1. Danubia judge KMG Danubia Bratislava SVK
2. Selecká Dominika Golden Girls Gymnastics SVK
3. Petrušková Nikola TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
4. Ölvecká Ingrid KMG Zvolen SVK
5. Lubellan Darina Fit and Fun Banská Bystrica SVK
6. BAJUSOVA Stanislava SVK
7. Rohlíčková Silvia TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
8. Nemečková Anastázia TJ Rapid Bratislava SVK
9. Golub Anastasiia TJ Rapid Bratislava SVK
Coaches
1. Danubia coach KMG Danubia Bratislava SVK
2. Krajčovičová Sanija Golden Girls Gymnastics SVK
3. Gromová Mária KMG ARGO Prievidza SVK
4. Laluhová Sophia KMG ARGO Prievidza SVK
5. Ölvecká Michaela KMG Zvolen SVK
6. Ölvecká Ingrid KMG Zvolen SVK
7. Vicová Katarína TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
8. Valajnovič Kateřina Fit and Fun Banská Bystrica SVK
9. Sakal Anastasia KMG LASER SLOVENSKO SVK
10. Fecková Andrea GC Yris Prešov SVK
11. Kharchenko Anastasiia KMG CHARM Prešov SVK
12. Kviatkovská Veronika RGC Kadet Bardejov SVK