Tukuma pilsētas festivāls mākslas vingrošanā "Baltijas Puķe 2024"

25.05.2024 - 26.05.2024

Tukuma Sporta halle, Pauzera ielā 7, Tukums

Deadline entry: 22.04.2024
Deadline MP3: 10.05.2024
Contact: e -pasts: [email protected] , tālr. +371 29467797
Notes:

# Category Type
1. 2017.dz.gads un jaunākas Individual
1.
2. 2016.dz.gads un vecākas Individual
1.
3. Grupu vingrojums Group
1.
2.

Filter Entriesfilter

2017.dz.gads un jaunākas
1. Kaduka Adelīna LKSS / Liepāja LAT
2. Rēriha Jeva LKSS / Liepāja LAT
3. Repke Otīlija ĶVK "Feja" LAT
4. Skaista Eleonora MVK “Jugla” LAT
5. Truševska Krista MVK "Jugla" LAT
6. Dergača Lauma MVK "Jugla" LAT
7. Štukaturova Ksenija MVK “Jugla” LAT
8. Žarinova Marisa Estella MVK “Jugla” LAT
9. Boļšakova Anna MVK “Jugla” LAT
10. Berezjaka Darja BALTIC FLOWER LAT
11. Stročenova Era Jelgavas BJSS LAT
12. Ālmane Amēlija Grand Jete LAT
13. Vasiļečko Sofija RVS N.Kučinska A.Sidenko LAT
14. Kalinovska Ksenia LMVK-WEST Kučinska A.Sidenko UKR
15. Nikolajeva Margarita LMVK-WEST Kučinska A.Sidenko LAT
16. Stašuļonoka Marija RVS N.Kučinska A.Sidenko LAT
17. Kononova Maija LMVK-WEST LAT
18. Balaševa Viktorija LMVK-WEST LAT
19. Kolobanova Nikolija LMVK-WEST LAT
20. Šabanova Diāna LMVK-WEST LAT
21. Ļebedinica Anastasija LMVK-WEST LAT
22. Jakovļeva Valerija RVS/J.Sidorova LAT
23. Matoviča Darja RVS/J.Sidorova LAT
2016.dz.gads un vecākas
1. Dyshel Veronika LKSS / Liepāja LAT
2. Kazakovska Jeva LKSS / Liepāja LAT
3. Grinberga Emilija LKSS / Liepāja LAT
4. Bluka Amelija Dominika LKSS/Liepāja LAT
5. Pumpure Elizabete MVK "Jugla" LAT
6. Eversone Marta MVK "Jugla" LAT
7. Jermolajeva Milāna MVK “Jugla” LAT
8. Dubulte Darja Jelgavas BJSS LAT
9. Fomenko Karolīna Jelgavas BJSS LAT
10. Tenča Gerda Jelgavas BJSS LAT
11. Alijeva Nikola Jelgavas BJSS LAT
12. Rinkmane Šarlota Jelgavas BJSS LAT
13. Pošere Keita MVK “Jugla” LAT
14. Piroga Veronik Jelgavas BJSS LAT
15. Kirina Glorija Grand Jete LAT
16. Sproga Emīlija Grand Jete LAT
17. Grīviņa Amēlija Anne Grand Jete LAT
18. Saļņikova Angeļina LMVK-WEST LAT
19. Čičirkina Sofja LMVK-WEST LAT
20. Saveļjeva Viktorija LMVK-WEST LAT
21. Seļaha Polina RVS/ A.Matoviča LAT
22. Beļajeva Valērija RVS/J.Sidorova LAT
23. Ločmele Anastasija RVS/J.Sidorova LAT
24. Petrova Anastasija RVS/J.Sidorova LAT
25. Ivanova Viktorija RVS/J.Sidorova LAT
26. Satkova Arīna RVS/J.Sidorova LAT
27. Dāvida Jelizaveta RVS/J.Sidorova LAT
28. Poplavska Margarita LMVK-EAST LAT
29. Vaitjuleviča Arianna RVS/J.Sidorova LAT
30. Kalniņa Helēna Grand Jete LAT
31. Doveika Marija Tukuma Sporta skola LAT
32. Zariņa Elza Tukuma Sporta skola LAT
33. Koha Evelīna Tukums LAT
Grupu vingrojums
1. BALTIC FLOWER I.komanda hoop BALTIC FLOWER LAT
2. BALTIC FLOWER II.komanda hoop BALTIC FLOWER LAT
3. LMVK-EAST LMVK-EAST LAT
4. LMVK-EAST2 LMVK-EAST2 LAT
5. BALTIC FLOWER I.komanda B/P BALTIC FLOWER LAT
6. BALTIC FLOWER II.komanda B/P BALTIC FLOWER LAT
Coaches
1. Shushkevich Karina Grand Jete LAT
2. Sidorova Jekaterina RVS LAT