Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики “VIRTUOZ CUP - 2024”

31.05.2024 - 02.06.2024

місто: Вінниця, Батозька,2, спорткомплекс «Нокаут»

Deadline entry: 27.05.2024
Deadline MP3: 27.05.2024
Contact: контактна особа: Врабіє Т.О адреса: м.Вінниця телефон: 0976919721 ел. адреса: [email protected]
Шановні учасники! У нас на турнірі буде проводитись професійні фото та відео зйомки. Замовити та преглянути відео та фото можна за номером +380661461594, Ольга.
1. Зробити замовлення!
2. Переглянути приклади фотографій можете тут: Переглянути в Інстаграмі!

Notes: Головний суддя змагань Семенюк Марина Сергіївна, категорія FIG Відповідно до положення про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року №2025 підготовка та належний стан спортивних споруд покладається на їх власників. Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство молоді та спорту України затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.07.2014 р. №220 про проведення спортивних заходів України в умовах воєнного стану - Контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпечення місць безпеки під час проведення змагань здійснюється адміністрацією спортивної бази. - Організатори турніру не несуть відповідальності за будь-які нещасні випадки,травми,хвороби. Технічний регламент передбачає, що всі команди учасники змагань несуть відповідальність за життя та здоров’я своїх спортсменок і зобов’язані мати діючий страховий поліс. - В спортивному залі є укриття на випадок повітряної тривоги

# Category Type
1. 2017 А БП+вид на вибір (2017) Individual
1.
2.
2. 2017 В вид на вибір (2017) Individual
1.
3. 2017 С БП (2017) Individual
1.
4. 2017 Д Лайт БП (2017) Individual
1.
5. 2016 А 2 види на вибір (2016) Individual
1.
2.
6. 2016 В БП+вид на вибір (2016) Individual
1.
2.
7. 2016 С вид на вибір (2016) Individual
1.
8. 2016 Д Лайт БП (2016) Individual
1.
9. 2015 А Булави+вид на вибір (2015) Individual
1.
2.
10. 2015 В Обруч+вид на вибір (2015) Individual
1.
2.
11. 2015 С вид на вибір (2015) Individual
1.
12. 2015 Д Лайт БП (2015) Individual
1.
13. 2014 А Булави+вид на вибір (2014) Individual
1.
2.
14. 2014 В Мяч+вид на вибір (2014) Individual
1.
2.
15. 2014 С вид на вибір (2014) Individual
1.
16. 2014 Д Лайт БП (2014) Individual
1.
17. 2013 А Булави+вид на вибір (2013) Individual
1.
2.
18. 2013 В Мяч+вид на вибір (2013) Individual
1.
2.
19. 2013 С Обруч+вид на вибір (2013) Individual
1.
2.
20. 2013 Д Лайт вид на вибір (2013) Individual
1.
21. 2012 А Стрічка+вид на вибір (2012) Individual
1.
2.
22. 2012 В Булави+вид на вибір (2012) Individual
1.
2.
23. 2012 С Мяч+вид на вибір (2012) Individual
1.
2.
24. 2012 Д Лайт вид на вибір (2012) Individual
1.
25. 2011 А Стрічка+вид на вибір (2011) Individual
1.
2.
26. 2011 В Булави+вид на вибір (2011) Individual
1.
2.
27. 2011 С Мяч+вид на вибір (2011) Individual
1.
2.
28. 2011 Д Лайт вид на вибір (2011) Individual
1.
29. 2010 А Стрічка+вид на вибір (2010) Individual
1.
2.
30. 2010 В Булави+вид на вибір (2010) Individual
1.
2.
31. 2010 С Мяч+вид на вибір (2010) Individual
1.
2.
32. 2010 Д Лайт вид на вибір (2010) Individual
1.
33. 2009 А Стрічка+вид на вибір (2009) Individual
1.
2.
34. 2009 В Булави+вид на вибір (2009) Individual
1.
2.
35. 2009 С Мяч+вид на вибір (2009) Individual
1.
2.
36. 2008 і ст. А стрічка+вид (2008 і ст) Individual
1.
2.
37. 2008 і ст. В булави+вид (2008 і ст) Individual
1.
2.
38. 2008 і ст. С мяч+вид (2008 і ст) Individual
1.
2.

Filter Entriesfilter

2017 А БП+вид на вибір (2017)
1. Сірачева Соломія Вінниця СК «Нокаут» UKR
2. Іванець Христина Вінниця СК «ВІРТУОЗ» UKR
3. Хрещенюк Софія Вінниця СК "ВІРТУОЗ" UKR
4. Решетова Аріна Одеса ДСК «GRAND» UKR
5. Дроздовська Анна Одеса ДСК «GRAND» UKR
6. Стафійчук Аміна Калинівка ДЮСШ UKR
7. Травіна Вєліна Житомир ШХГ "Олімпійські Надії" UKR
8. Пирожкова Вероніка Крижанівка-Одеса СК «Grand Sport Elite» UKR
9. Третьякова Поліна Крижанівка-Одеса СК «Grand Sport Elite» UKR
10. Дудник Поліна Крижанівка-Одеса СК «Grand Sport Elite» UKR
11. Нахман Мєланія Запоріжжя СК «Shine» UKR
12. Лихоніна Аміна Запоріжжя СК «Shine» UKR
13. Казмірчук Софія Рівне СК "Сапфір" UKR
14. Ярмолюк Мія Рівне СК "Сапфір" UKR
15. Мельник Вероніка Рівне СК "Сапфір" UKR
16. Філевська Владислава Рівне СК "Сапфір" UKR
17. Дем'янчук Меланія Рівне СК "Сапфір" UKR
18. Устивицька Ульяна Дніпро СК «ARABESK» UKR
19. Карастан Анна Ізмаїл ДЮСШ UKR
20. Борчану Анастасія Ізмаїл ДЮСШ UKR
21. Садковська Поліна Ізмаїл ДЮСШ UKR
22. Олейник Каміла Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
2017 В вид на вибір (2017)
1. Сидоренко Єва Вінниця СК "Прем'єра" Барабаш UKR
2. Клімішина Ангеліна Калинівка ДЮСШ UKR
3. Дудзінська Анастасiя Ірпінь СК «ORION» UKR
4. Перепелиця Соломія Вінниця СК «Нокаут» UKR
5. Супрунець Мілана Вінниця СК «Нокаут» UKR
6. Забужко Емілія Рівне СК "Сапфір" UKR
7. Дацюк Уляна Рівне СК "Сапфір" UKR
8. Федорчук Анна Рівне СК "Сапфір" UKR
9. Гнатюк Олександра Рівне СК "Сапфір" UKR
10. Каплюк Любов Рівне СК "Сапфір" UKR
11. Кравчук Злата Вінниця СК «Нокаут» UKR
12. Якубович Мілана Дніпро СК «ARABESK» UKR
13. Фомічова Єва Дніпро СК «ARABESK» UKR
14. Скрипник Вероніка Вінниця МДЮСШ1- ЕЛЕГАНС СПОРТ UKR
15. Стахова Каріна Вінниця СК "Golden Star" UKR
2017 С БП (2017)
1. Соловей Кароліна Вінниця СК «НОКАУТ» UKR
2. Дворніцька Єва Вінниця СК «ВІРТУОЗ» UKR
3. Костікова Маргарита Вінниця СК "Прем'єра" Барабаш UKR
4. Фортуна Марія Одеса ДСК «GRAND» UKR
5. Бєловолова Кіра Одеса ДСК «GRAND» UKR
6. Панчук Стефанія Калинівка ДЮСШ в.о. UKR
7. Пилипенко Злата Калинівська ДЮСШ UKR
8. Зоря Єлизавета Калинівка ДЮСШ UKR
9. Баль Амелія Житомир ШХГ "Олімпійські Надії" UKR
10. Манелюк Анна Вінниця СК "Еліт"(Горбатюк В) UKR
11. Корпалюк Єва Вінниця СК "Еліт"(Горбатюк В) UKR
12. Манелюк Амелія Вінниця СК "Еліт"(Горбатюк В) UKR
13. Заїка Ярослава Рівне СК "Сапфір" UKR
14. Костюкович Анна Рівне СК "Сапфір" UKR
15. Новікова Крістіна Дніпро СК «ARABESK» UKR
16. Книрш Дарія Дніпро СК «Arabesk» UKR
17. Кальчева Вероніка Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
18. Лехан Єсенія Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
19. Штельмах Марія Вінниця СК "Golden Star" UKR
20. Білецька Інна Вінниця СК "Golden Star" UKR
21. Бровчак Злата Вінниця СК «НОКАУТ» UKR
2017 Д Лайт БП (2017)
1. Сомова Поліна Вінниця СК «НОКАУТ» UKR
2. Керніцька Мілана Вінниця СК «НОКАУТ» UKR
3. Береза Дарія Вінниця СК «Нокаут» UKR
4. Вишневська Маргарита Вінниця СК «НОКАУТ» UKR
5. Мельник Єва Вінниця СК «НОКАУТ» UKR
6. Александрова Вероніка Вінниця СК «НОКАУТ» UKR
7. Горобій Соломія Вінниця СК «НОКАУТ» UKR
8. Грінчак Варвара Вінниця СК «НОКАУТ» UKR
9. Олексюк Софія Харків СК «GymStars” UKR
10. Мінєєва Меланія Харків СК «GymStars» UKR
11. Губська Еліна Харків СК «GymStars» UKR
12. Олійник Мія Вінниця СК "ВІРТУОЗ" UKR
13. Манченко Єва Вінниця СК «ВІРТУОЗ» UKR
14. Сиволоцька Кіра Вінниця СК "ВІРТУОЗ" UKR
15. Білінська Анастасія Вінниця СК «ВІРТУОЗ» UKR
16. Зелінська Єва Вінниця СК "ВІРТУОЗ" UKR
17. Манченко Діана Вінниця СК «ВІРТУОЗ» UKR
18. Лановенко Соломія Вінниця СК «ВІРТУОЗ» UKR
19. Патченко Катерина Вінниця СК «ВІРТУОЗ» UKR
20. Пождіна Ульяна Вінниця СК "ВІРТУОЗ" UKR
21. Степанюк Анна Вінниця СК "ВІРТУОЗ" UKR
22. Ткаченко Аліна Вінниця СК "ВІРТУОЗ" UKR
23. Коваль Анна Вінниця СК "ВІРТУОЗ" UKR
24. Галуза Адель Вінниця СК "ВІРТУОЗ" UKR
25. Мажнікова Мирослава Вінниця СК "ВІРТУОЗ" UKR
26. Петренко Єлизавета Вінниця СК "ВІРТУОЗ" UKR
27. Волох Євангеліна Вінниця СК "ВІРТУОЗ" UKR
28. Бондарчук Вероніка Вінниця СК «ВІРТУОЗ» UKR
29. Добжанська Мілана Вінниця СК «ВІРТУОЗ» UKR
30. Рибак Варвара Вінниця СК "ВІРТУОЗ" UKR
31. Золотар Мілана Вінниця СК «НОКАУТ» UKR
32. Васатінова Ірина Одеса ДСК «GRAND» UKR
33. Шишкова Єлизавета Одеса ДСК «GRAND» UKR
34. Чугунова Діана Харків СК «GymStars» UKR
35. Волинець Аріна Калинівська ДЮСШ UKR
36. Печениця Вікторія Калинівка ДЮСШ UKR
37. Семоненко Варвара Калинівка ДЮСШ UKR
38. Бондар Анна Калинівка ДЮСШ UKR
39. Бондарчук Аліса Калинівка ДЮСШ UKR
40. Янкова Єлизавета Кропивницький СК "Школа шпагату Лізи Горлової" UKR
41. Лененко Вероніка Кропивницький СК "Школа шпагату Лізи Горлової" UKR
42. Бакун Злата Кропивницький СК "Школа шпагату Лізи Горлової" UKR
43. Страчкова Мілана Кропивницький СК "Школа шпагату Лізи Горлової" UKR
44. Крутіліна Анна Ірпінь СК «ORION» UKR
45. Антонова Марія Ірпінь СК «ORION» UKR
46. Кононенко Поліна Ірпінь СК «ORION» UKR
47. Калюк Ясміна Ірпінь СК «ORION» UKR
48. Молчанова Ніколь Ірпінь СК «ORION» UKR
49. Павленко Кіра Ірпінь СК «ORION» UKR
50. Саханда Поліна Ірпінь СК «ORION» UKR
51. Олійник Дар`я Вінниця СК "Еліт"(Горбатюк В) UKR
52. Стратійчук Аліса Вінниця СК "Еліт"(Горбатюк В) UKR
53. Билинка Софія Вінниця СК "Еліт"(Горбатюк В) UKR
54. Алуф Аліса Запоріжжя СК «Shine» UKR
55. Вінніченко Софія Запоріжжя СК «Shine» UKR
56. Ярошенко Лія Запоріжжя СК «Shine» UKR
57. Шматченко Ангеліна Запоріжжя СК «Shine» UKR
58. Кацуба Поліна Запоріжжя СК «Shine» UKR
59. Псарюк Іванна Запоріжжя СК «Shine» UKR
60. Коваль Олександра Запоріжжя СК”Shine” UKR
61. Барабан Діана Запоріжжя СК”Shine” UKR
62. Лазарчук Вероніка Рівне СК "Сапфір" UKR
63. Степанюк Софія Рівне СК "Сапфір" UKR
64. Бзова Варвара Рівне СК "Сапфір" UKR
65. Алексеєвець Єва Рівне СК "Сапфір" UKR
66. Пантелей Ніколь Рівне СК "Сапфір" UKR
67. Казатинська Мілана Рівне СК "Сапфір" UKR
68. Ярошик Вероніка Рівне СК "Сапфір" UKR
69. Процюк Софія Рівне СК "Сапфір" UKR
70. Мамчур Анна Рівне СК "Сапфір" UKR
71. Міщук Тая Рівне СК "Сапфір" UKR
72. Марунич Кіра Вінниця МДЮСШ1- ЕЛЕГАНС СПОРТ UKR
73. Коваль Анастасія Вінниця МДЮСШ1- ЕЛЕГАНС СПОРТ UKR
74. Котонос Анна Вінниця СК "Golden Star" UKR
75. Руденко Кіра Київ СК "Bloom" UKR
76. Корженко Поліна Київ СК "Bloom" UKR
77. Фетісова Валерія Київ СК "Bloom" UKR
78. Павленко Мія Харків СК "Yalos" UKR
2016 А 2 види на вибір (2016)
1. Новожилова Олександра Калинівка ДЮСШ UKR
2. Бабій Анастасія Калинівка ДЮСШ UKR
3. Івасенко Домініка Житомир ШХГ "Олімпійські Надії" UKR
4. Гераймович Яна Житомир ШХГ "Олімпійські Надії" UKR
5. Савоненко Олександра Вінниця СК «Нокаут» UKR
6. Шевчук Анна Вінниця СК "Еліт"(Чернякевич Д) UKR
7. Шипіна Єлизавета Київ СК "Prestige Sport" UKR
8. Ключан Єва Чернівці КЗДЮСШ 1 UKR
9. Герасюк Софія Дніпро СК «ARABESK» UKR
10. Максименко Марія Рівне СК "Сапфір" UKR
11. Остапчук Дар`я Рівне СК "Сапфір" UKR
12. Євсюкова Марія Дніпро СДЮСШОР UKR
13. Шевченко Софія Дніпро СДЮСШОР UKR
14. Мельник Амелія Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
15. Малицька Поліна Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
16. Евсюкова Марія Дніпро СДЮСШОР UKR
2016 В БП+вид на вибір (2016)
1. Безкоровайна Софія СК " Нокаут" Вінниця UKR
2. Яковець Софія Вінниця СК «НОКАУТ» UKR
3. Проніна Емма Вінниця СК «НОКАУТ» UKR
4. Мітрохіна Єлизавета Вінниця МДЮСШ1- ЕЛЕГАНС СПОРТ UKR
5. Голдинська Ульяна Вінниця СК «ВІРТУОЗ» UKR
6. Печериця Софія Вінниця СК "ВІРТУОЗ" UKR
7. Поліщук Марія Вінниця СК "ВІРТУОЗ" UKR
8. Григораш Аріана Одеса ДСК «GRAND» UKR
9. Бобришова Меланія Калинівська ДЮСШ UKR
10. Хмілевська Ніколь Житомир ШХГ "Олімпійські Надії" UKR
11. Бараташвілі Софія Житомир ШХГ "Олімпійські Надії" UKR
12. Меленчук Дар'я Крижанівка-Одеса СК «Grand Sport Elite» UKR
13. Донченко Поліна Вінниця СК «Нокаут» UKR
14. Заверуха Дар`я Вінниця СК «Нокаут» UKR
15. Уманець Марія Вінниця СК "Еліт"(Чернякевич Д) UKR
16. Маршалюк Дарина Чернівці КЗДЮСШ 1 UKR
17. Беловецька Діана Запоріжжя СК «Shine» UKR
18. Дуніч Кіра Ізмаїл ДЮСШ UKR
19. Щетиніна Каріна Дніпро СДЮСШОР UKR
20. Телешова Влада Дніпро СДЮСШОР UKR
21. Чавикіна Аріна Харків ДЮСШ ХГ ХОФСТ «Україна» UKR
22. Ожерельєва Ангеліна Харків ДЮСШ ХГ ХОФСТ «Україна» UKR
23. Ігнатеня Марія Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
24. Веремчук Сабіна Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
25. Кулькова Мілана Вінниця СК "Golden Star" UKR
26. Гаоака Кіра Київ-25 UKR
27. Колісник Олександра Харків СК "Yalos" UKR
28. Захарова Аріна Київ СК "Bloom" UKR
29. Набока Ганна Харків СК "Yalos" UKR
30. Гладишенко Вероніка Київ СК "Bloom" UKR
2016 С вид на вибір (2016)
1. Гончарук Крістіна Вінниця СК «НОКАУТ» UKR
2. Закорчена Поліна Вінниця МДЮСШ1- ЕЛЕГАНС СПОРТ UKR
3. Троніцька Єлизавета Вінниця СК "ВІРТУОЗ" UKR
4. Коломієць Сандра Калинівка ДЮСШ UKR
5. Бондар Діана Калинівка ДЮСШ UKR
6. Сароян Роза Житомир ШХГ "Олімпійські Надії" UKR
7. Зубач Єва Ірпінь СК «ORION» UKR
8. Псарюк Варвара Запоріжжя СК”Shine” UKR
9. Мельничук Ангеліна Рівне СК "Сапфір" UKR
10. Яцук Емілія Рівне СК "Сапфір" UKR
11. Філевська Анна Рівне СК "Сапфір" UKR
12. Федорчук Іванна Рівне СК "Сапфір" UKR
13. Кес Єва - Марія Вінниця СК "Golden Star" UKR
14. Ткаченко Анастасiя Харків СК "Yalos" UKR
15. Мельник Анастасія Харків СК "Yalos" UKR
2016 Д Лайт БП (2016)
1. Пекач Поліна Вінниця СК «НОКАУТ» UKR
2. Горобій Стефанія Вінниця СК «НОКАУТ» UKR
3. Нішта Каміла Харків СК «GymStars» UKR
4. Лукашова Діна Харків СК «GymStars» UKR
5. Ковалевська Злата Вінниця СК «ВІРТУОЗ» UKR
6. Лихогляд Софія Вінниця СК "ВІРТУОЗ" UKR
7. Сорока Анна Вінниця СК "Прем'єра" Барабаш UKR
8. Шиповалова Аліна Одеса ДСК «GRAND» UKR
9. Давиденко Соломія ОДЮСШ Динамо України UKR
10. Янюк Анна ОДЮСШ Динамо України UKR
11. Пєшая Софія Кропивницький СК "Школа шпагату Лізи Горлової" UKR
12. Журба Анастасія Кропивницький СК "Школа шпагату Лізи Горлової" UKR
13. Бєліченко Валерія Кропивницький СК "Школа шпагату Лізи Горлової" UKR
14. Ковальчук Мілана Ірпінь СК «ORION» UKR
15. Котюжинська Еліна Ірпінь СК «ORION» UKR
16. Нєдєва Єва Вінниця СК "Еліт"(Горбатюк В) UKR
17. Сиротюк Валерія Рівне СК "Сапфір" UKR
18. Кандалова Влада Вінниця КЗ ВОК ДЮСШ(Рижій) UKR
19. Суслова Дар`я Вінниця СК "Golden Star" UKR
20. Поліщук Софія Київ-25 UKR
21. Лісова Зоряна Київ-25 UKR
22. Хомякова Кіра Київ СК "Bloom" UKR
23. Мірошниченко Каріна Київ СК "Bloom" UKR
24. Сітарова Олеся Київ-25 UKR
2015 А Булави+вид на вибір (2015)
1. Врабіє Євангеліна Вінниця МДЮСШ1- СК«ВІРТУОЗ» UKR
2. Любонько Марія Вінниця СК "Прем'єра" Барабаш UKR
3. Кучерява Таїсія Одеса ДСК «GRAND» UKR
4. Музалевська Анастасія Запоріжжя СК”Shine” UKR
5. Алексеєвець Варвара Рівне СК "Сапфір" UKR
6. Кара Ельміра Ізмаїл ДЮСШ UKR
7. Зверкова Стефанія Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
8. Чабан Іванна Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
2015 В Обруч+вид на вибір (2015)
1. Рудик Мілана Вінниця СК «Нокаут» UKR
2. Велічковська Владислава Вінниця МДЮСШ1- ЕЛЕГАНС СПОРТ UKR
3. Чорна Аріна Вінниця СК "ВІРТУОЗ" UKR
4. Лабенко Вікторія Вінниця СК «ВІРТУОЗ» UKR
5. Смірнова Марія Вінниця СК "Прем'єра" Барабаш UKR
6. Арабулова Злата Одеса ДСК «GRAND» UKR
7. Чернихівська Ксенія Одеса ДСК «GRAND» UKR
8. Волощук Яна Калинівка ДЮСШ UKR
9. Степанчук Руслана Житомир ШХГ "Олімпійські Надії" UKR
10. Волотівська Софія Житомир ШХГ "Олімпійські Надії" UKR
11. Капустіна Тіна Крижанівка-Одеса СК «Grand Sport Elite» UKR
12. Кельц Софія Вінниця СК "Еліт"(Чернякевич Д) UKR
13. Шеремета Малєна Київ СК "Prestige Sport" UKR
14. Федів Олександра Чернівці КЗДЮСШ 1 UKR
15. Тарасова Діана Запоріжжя СК”Shine” UKR
16. Сівак Єва Рівне СК "Сапфір" UKR
17. Градінар Влада Ізмаїл ДЮСШ UKR
18. Хачатрян Сона Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
19. Олійник Кароліна Харків СК "Yalos" UKR
20. Афоніна Ася Київ СК "Bloom" UKR
21. Гусакова Єва Київ СК "Bloom" UKR
2015 С вид на вибір (2015)
1. Ковальчук Дарья Вінниця СК «НОКАУТ» UKR
2. Романчишена Кіра Вінниця СК «Нокаут» UKR
3. Лавріненко Анна Вінниця СК «НОКАУТ» UKR
4. Ванжула Анна Вінниця СК «ВІРТУОЗ» UKR
5. Косенко Ксенія Вінниця СК "ВІРТУОЗ" UKR
6. Кузьмич Софія Вінниця СК "ВІРТУОЗ" UKR
7. Марцева Лідія Вінниця СК «ВІРТУОЗ» UKR
8. Пилипчук Аріна Вінниця СК "ВІРТУОЗ" UKR
9. Таранська Уляна Вінниця СК «ВІРТУОЗ» UKR
10. Шамрай Ольга СК Виртуоз UKR
11. Левченко Софія Вінниця СК «ВІРТУОЗ» UKR
12. Співаченко Катерина Одеса ДСК «GRAND» UKR
13. Потороча Кіра Одеса ДСК «GRAND» UKR
14. Гребенюк Аміна ОДЮСШ Динамо України UKR
15. Яковенко Марія Калинівка ДЮСШ UKR
16. Пімєнова Марія Житомир ШХГ "Олімпійські Надії" UKR
17. Коломієць Аріна Вінниця СК "Еліт"(Чернякевич Д) UKR
18. Ліцова Ніка Вінниця СК "Еліт"(Чернякевич Д) UKR
19. Масановська Софія Вінниця СК "Еліт"(Чернякевич Д) UKR
20. Унгурян Олександра Чернівці КЗДЮСШ 1 UKR
21. Савчук Маргарита Рівне СК "Сапфір" UKR
22. Майбородська Діана Рівне СК "Сапфір" UKR
23. Мастерко Дарина Рівне СК "Сапфір" UKR
24. Гордова Олександра Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
25. Паустовська Кіра Вінниця СК "Golden Star" UKR
26. Романенко Єва Вінниця СК "Golden Star" UKR
27. Іванова Кіра Вінниця СК "Golden Star" UKR
28. Рунова Олена Київ-25 UKR
29. Лебідь Аліса Харків СК "Yalos" UKR
30. Скоріч Єлизавета ОДЮСШ Динамо України UKR
2015 Д Лайт БП (2015)
1. Дідик Ніколіна Вінниця СК "Прем'єра" Барабаш UKR
2. Шидловська Варвара Ірпінь СК «ORION» UKR
3. Федосова - Хотінська Марина Запоріжжя СК «Shine» UKR
4. Іванюк Альбіна Рівне СК "Сапфір" UKR
5. Крохмаль Юля Ізмаїл ДЮСШ UKR
6. Єфременюк Марія Вінниця МДЮСШ1- ЕЛЕГАНС СПОРТ UKR
7. Токова Вероніка Вінниця МДЮСШ1- ЕЛЕГАНС СПОРТ UKR
8. Чекардіна Дарина Харків СК "Yalos" UKR
2014 А Булави+вид на вибір (2014)
1. Зайченко Анна Вінниця СК «ВІРТУОЗ» UKR
2. Куделя Дар'я Вінниця СК "Прем'єра" Барабаш UKR
3. Трупанова Анастасія Крижанівка-Одеса СК «Grand Sport Elite» UKR
4. Сугоняко Варвара Дніпро СК «Arabesk» UKR
5. Дорощук Валерія Рівне СК "Сапфір" UKR
6. Герасименко Аріна Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
7. Денисова Надія Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
2014 В Мяч+вид на вибір (2014)
1. Сорочан Поліна Вінниця МДЮСШ1-СК «Virtuoz» UKR
2. Кучеренко Поліна Вінниця СК "Прем'єра" Барабаш UKR
3. Ялисина Марія ОДЮСШ Динамо України UKR
4. Києвська Дар'я Калинівка ДЮСШ UKR
5. Клинчук Маргарита Житомир ШХГ "Олімпійські Надії" UKR
6. Бондарчук Валерія Вінниця СК "Еліт"(Чернякевич Д) UKR
7. Петрова Тетяна Київ СК "Prestige Sport" UKR
8. Протопопова Анастасія Дніпро СК «Arabesk» UKR
9. Афанасьєва Вероніка Запоріжжя СК «Shine» UKR
10. Журавльова Валерія Запоріжжя СК «SHINE» UKR
11. Розоцвєтова Аріна Запоріжжя СК «Shine» UKR
12. Сівак Мілана Рівне СК "Сапфір" UKR
13. Волошинська Каріна Вінниця МДЮСШ №1(Рижій) UKR
14. Іванченко Варвара Ізмаїл ДЮСШ UKR
15. Ришканіч Маргарита Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
16. Лебедченко Софія Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
17. Григор`ян Кіра Харків СК "Yalos" UKR
18. Бех Злата Харків СК "Yalos" UKR
2014 С вид на вибір (2014)
1. Боярська Анастасія Вінниця СК «НОКАУТ» UKR
2. Дергачова Аліса Вінниця СК "ВІРТУОЗ" UKR
3. Півторак Ульяна Вінниця СК "ВІРТУОЗ" UKR
4. Любонько Олекандра Вінниця СК "ВІРТУОЗ" UKR
5. Шірпал Діана Вінниця СК «ВІРТУОЗ» UKR
6. Царук Марія Вінниця СК «ВІРТУОЗ» UKR
7. Фортуна Дар`я Одеса ДСК «GRAND» UKR
8. Бабушко Вікторія Житомир ШХГ "Олімпійські Надії" UKR
9. Батюта Вікторія Житомир ШХГ "Олімпійські Надії" UKR
10. Весельська Ніка Житомир ШХГ "Олімпійські Надії" UKR
11. Артеменко Дар`я Запоріжжя СК «Shine» UKR
12. Колесніченко Евеліна Запоріжжя СК”Shine” UKR
13. Тригубець Вікторія Рівне СК "Сапфір" UKR
14. Вітенко Соломія Вінниця КЗ ВОК ДЮСШ(Рижій) UKR
15. Архіпова Каріна Вінниця КЗ ВОК ДЮСШ(Рижій) UKR
16. Студінська Вероніка Вінниця СК "Прем'єра"(Рижій) UKR
17. Максименко Дар`я Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
18. Ісмаїлова Муслімат Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
19. Солона Дар'я Вінниця МДЮСШ1- ЕЛЕГАНС СПОРТ UKR
20. Хохлова Кароліна Харків СК "Yalos" UKR
2014 Д Лайт БП (2014)
1. Сапко Таїсія Одеса ДСК «GRAND» UKR
2. Титенко Аліса Ірпінь СК «ORION» UKR
3. Лєбєдєва Аріна Київ-25 UKR
4. Бабенко Вікторія Харків СК "Yalos" UKR
2013 А Булави+вид на вибір (2013)
1. Vendera Mariia Betsy RG School 1, Khmelnitskiy UKR
2. Сердюк Софія Житомир ШХГ "Олімпійські Надії" UKR
3. Пономарьова Олександра Київ СК "Prestige Sport" UKR
4. Аверіна Поліна Запоріжжя СК «Shine» UKR
5. Шніт Єва Рівне СК "Сапфір" UKR
6. Різниченко Віра Дніпро СК «Arabesk» UKR
7. Джигирис Вероніка Вінниця КЗ ВОК ДЮСШ(Рижій) UKR
8. Панова Марія Харків ДЮСШ ХГ ХОФСТ «Україна» UKR
9. Манишева Дар`я Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
2013 В Мяч+вид на вибір (2013)
1. Грушко Валерія Вінниця СК "ВІРТУОЗ" UKR
2. Науменко Олександра Дніпро СК «Arabesk» UKR
3. Любінецька Вероніка Вінниця СК "Еліт"(Чернякевич Д) UKR
4. Якименко Вероніка Київ СК "Prestige Sport" UKR
5. Кришталь Світлана Запоріжжя СК”Shine” UKR
6. Власова Соломія Рівне СК "Сапфір" UKR
7. Нечипорук Анна Рівне СК "Сапфір" UKR
8. Чернега Ангеліна Ізмаїл ДЮСШ UKR
9. Щетиніна Кіра Дніпро СДЮСШОР UKR
10. Гмиря Олександра Харків ДЮСШ ХГ ХОФСТ «Україна» UKR
11. Іванова Емілія Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
12. Ускова Єлізавета Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
13. Щетиніна Карина Дніпро СДЮСШОР UKR
14. Нікітенко Ніколь Харків СК "Yalos" UKR
2013 С Обруч+вид на вибір (2013)
1. Мазяр Олександра СК " Нокаут" Вінниця UKR
2. Калинчук Євгенія Betsy RG School 1, Khmelnitskiy UKR
3. Ящишина Злата Вінниця СК "ВІРТУОЗ" UKR
4. Литовка Маргарита ОДЮСШ Динамо України UKR
5. Вербицька Еліна Одеса ДСК «GRAND» UKR
6. Дубонос Кіра Одеса ДСК «GRAND» UKR
7. Плохотишина Маріанна Житомир ШХГ "Олімпійські Надії" UKR
8. Чубатюк Злата Вінниця СК "Еліт"(Чернякевич Д) UKR
9. Марущук Єва Вінниця СК "Еліт"(Чернякевич Д) UKR
10. Карамаш Уляна Київ СК "Prestige Sport" UKR
11. Гавка Марія Чернівці КЗДЮСШ 1 UKR
12. Айвазян Поліна Дніпро СК «ARABESK» UKR
13. Лесюта Орися Рівне СК "Сапфір" UKR
14. Міхєєва Меланія Ізмаїл ДЮСШ UKR
15. Малобродська Аліса Харків ДЮСШ ХГ ХОФСТ «Україна» UKR
2013 Д Лайт вид на вибір (2013)
1. Кирилюк Юлія Вінниця СК «НОКАУТ» UKR
2. Трач Вероніка Вінниця СК "Прем'єра" Барабаш UKR
3. Гончаренко Анна Вінниця СК "Прем'єра" Барабаш UKR
4. Сало Олеся Вінниця СК "Еліт"(Чернякевич Д) UKR
5. Панчук Катерина Вінниця СК "Еліт"(Чернякевич Д) UKR
6. Мазур Поліна Вінниця СК "Еліт"(Чернякевич Д) UKR
7. Смаль Анастасія Рівне СК "Сапфір" UKR
8. Зікрач Ксенія Харків ДЮСШ ХГ ХОФСТ «Україна» UKR
9. Довгань Олександра Вінниця СК "Golden Star" UKR
10. Смага Вероніка Київ-25 UKR
11. Климова Поліна Харків СК "Yalos" UKR
12. Кравець Аріна Вінниця СК "ВІРТУОЗ" UKR
2012 А Стрічка+вид на вибір (2012)
1. Дяченко Аліса ОДЮСШ Динамо України UKR
2. Каневська Варвара Крижанівка-Одеса СК «Grand Sport Elite» UKR
3. Аветісян Ноемія Київ СК "Prestige Sport" UKR
4. Сугоняко Анастасія Дніпро СК «ARABESK» UKR
5. Бойчук Олександра Ізмаїл ДЮСШ UKR
6. Власова Анна Харків ДЮСШ з художньої гімнастики ХОФСТ «Україна» UKR
2012 В Булави+вид на вибір (2012)
1. Ткачук Валерія Вінниця МДЮСШ1- СК«ВІРТУОЗ» UKR
2. Мельниченко Анастасія Вінниця МДЮСШ1- СК«ВІРТУОЗ» UKR
3. Сафронюк Ілона Вінниця СК "Прем'єра" Барабаш UKR
4. Страшнюк-Канюка Владислава Калинівка ДЮСШ UKR
5. Арєстова Ксенія Крижанівка-Одеса СК «Grand Sport Elite» UKR
6. Івлєва Софія Вінниця СК "Еліт"(Чернякевич Д) UKR
7. Поліщук Влада Вінниця СК "Еліт"(Чернякевич Д) UKR
8. Фотій Олександра Чернівці КЗДЮСШ 1 UKR
9. Шумакова Анастасія Дніпро СК «ARABESK» UKR
10. Бойко Евеліна Вінниця КЗ ВОК ДЮСШ(Рижій) UKR
11. Поліщук Олександра Вінниця СК "Прем'єра"(Рижій) UKR
2012 С Мяч+вид на вибір (2012)
1. Сірачева Єва Вінниця СК «Нокаут» UKR
2. Дяченко Дар'я Вінниця МДЮСШ1- ЕЛЕГАНС СПОРТ UKR
3. Врабіє Злата Вінниця МДЮСШ1- СК«ВІРТУОЗ» UKR
4. Русавська Ксенія Вінниця СК "ВІРТУОЗ" UKR
5. Бобік Катерина Вінниця СК "Прем'єра" Барабаш UKR
6. Васильченко Уляна ОДЮСШ Динамо України UKR
7. Скорина Анна ОДЮСШ Динамо України UKR
8. Довгопола Маргарита Калинівка ДЮСШ UKR
9. Островська Ксенія Крижанівка-Одеса СК «Grand Sport Elite» UKR
10. Уманець Аліна Вінниця СК "Еліт"(Чернякевич Д) UKR
11. Мушук Дарина Чернівці КЗДЮСШ 1 UKR
12. Стратійчук Марія Чернівці КЗДЮСШ 1 UKR
13. Іванова Олена Дніпро СК «ARABESK» UKR
14. Слаба Аліса Дніпро СК «Arabesk» UKR
15. Казьміришена Вікторія Вінниця СК "Прем'єра"(Рижій) UKR
16. Величко Анастасія Вінниця МДЮСШ №1(Рижій) UKR
17. Богданова Каріна Вінниця МДЮСШ №1(Рижій) UKR
18. Підласко Кароліна Вінниця МДЮСШ №1(Рижій) UKR
19. Захватаєва Леля Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
2012 Д Лайт вид на вибір (2012)
1. Майборода Єва Вінниця СК «НОКАУТ» UKR
2. Бутенко Анастасія Ірпінь СК «ORION» UKR
3. Войтишена Соломія Вінниця СК "Еліт"(Чернякевич Д) UKR
4. Гичак Ніка Вінниця МДЮСШ1- ЕЛЕГАНС СПОРТ UKR
2011 А Стрічка+вид на вибір (2011)
1. Бачинська Яна Вінниця СК "Прем'єра" Барабаш UKR
2. Повісьмак Уляна ОДЮСШ Динамо України UKR
2011 В Булави+вид на вибір (2011)
1. Петренко Євгенія Вінниця СК "Прем'єра" Барабаш UKR
2. Женна Анна Вінниця СК "Прем'єра" Барабаш UKR
3. Дахно Маргарита ОДЮСШ Динамо України UKR
4. Унтілова Мілада ОДЮСШ Динамо України UKR
5. Гусарова Олена ОДЮСШ Динамо України UKR
6. Кучерява Раїса Одеса ДСК «GRAND» UKR
7. Ваколюк Мірьям Калинівка ДЮСШ UKR
8. Устименко Валерія Вінниця СК "Еліт"(Чернякевич Д) UKR
9. Суська Маргарита Вінниця СК "Еліт"(Чернякевич Д) UKR
2011 С Мяч+вид на вибір (2011)
1. Губська Влада Харків СК «GymStars» UKR
2. Студілко Дар'я Вінниця СК "Прем'єра" Барабаш UKR
3. Махно Дар`я ОДЮСШ Динамо України UKR
4. Дога Ірина ОДЮСШ Динамо України UKR
5. Грабовська Настя Калинівка ДЮСШ UKR
6. Ковальчук Соломія Вінниця СК "Еліт"(Чернякевич Д) UKR
7. Солодка Аделіна Вінниця СК "Еліт"(Чернякевич Д) UKR
8. Антонова Софія Дніпро СК «ARABESK» UKR
9. Доценко Єлизавета Вінниця СК "Прем'єра"(Рижій) UKR
10. Козачко Вікторія Вінниця МДЮСШ №1(Рижій) UKR
11. Шеремет Аріна Харків СК "Yalos" UKR
2011 Д Лайт вид на вибір (2011)
1. Сірачева Кіра Вінниця СК «Нокаут» UKR
2. Дʼякова Аліса Харків СК «GymStars» UKR
3. Загробська Вікторія Вінниця СК «ВІРТУОЗ» UKR
4. Баранюк Дар'я Вінниця СК «ВІРТУОЗ» UKR
5. Горідько Катерина ОДЮСШ Динамо України UKR
6. Острова Анастасія Одеса ДСК «GRAND» UKR
7. Новік Крістіна Київ-25 UKR
8. Дроботова Софія Харків СК "Yalos" UKR
2010 А Стрічка+вид на вибір (2010)
1. Чупіна Маргарита Вінниця МДЮСШ1- СК«ВІРТУОЗ» UKR
2. Максименко Кароліна Дніпро СК «Arabesk» UKR
3. Влаєва Влада Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
2010 В Булави+вид на вибір (2010)
1. Морквишена Катерина Вінниця СК «НОКАУТ» UKR
2. Бондаренко Даря Вінниця СК "ВІРТУОЗ" UKR
3. Діденко Марія Одеса ДСК «GRAND» UKR
4. Середюк Анна Калинівка ДЮСШ UKR
5. Прокопенко Діана Крижанівка-Одеса СК «Grand Sport Elite» UKR
6. Лазар Ірина Чернівці КЗДЮСШ 1 UKR
7. Шостак Дар`я Дніпро СК «Arabesk» UKR
8. Горішна Маргаріта Вінниця КЗ ВОК ДЮСШ(Рижій) UKR
9. Вільямовська Крістіна Дніпро СДЮСШОР UKR
10. Бондаренко Аліса Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
11. Мудрик Валерія Вінниця МДЮСШ1- ЕЛЕГАНС СПОРТ UKR
2010 С Мяч+вид на вибір (2010)
1. Устименко Дарья Вінниця СК «НОКАУТ» UKR
2. Русавська Єлизавета Вінниця СК "ВІРТУОЗ" UKR
3. Фоміна Марія Одеса ДСК «GRAND» UKR
4. Онищук Тетяна Калинівка ДЮСШ UKR
5. Гандзій Софія Крижанівка-Одеса СК «Grand Sport Elite» UKR
6. Нізола Вікторія Київ СК "Prestige Sport" UKR
7. Сушко Євгенія Чернівці КЗДЮСШ 1 UKR
8. Чорна Катерина Дніпро СК «Arabesk» UKR
9. Завальнюк Софія Ізмаїл ДЮСШ UKR
10. Шалімова Анастасія Харків ДЮСШ з художньої гімнастики ХОФСТ «Україна» UKR
11. Чеботарьова Софія Харків СК "Yalos" UKR
2010 Д Лайт вид на вибір (2010)
1. Жмудь Кіра Вінниця СК «НОКАУТ» UKR
2. Міщенко Маргарита Харків СК «GymStars» UKR
3. Дʼякова Іванна Харків СК «GymStars» UKR
4. Масановська Єлизавета Вінниця СК "Еліт"(Чернякевич Д) UKR
2009 А Стрічка+вид на вибір (2009)
1. Какас'ян Марина Вінниця СК "Еліт"(Чернякевич Д) UKR
2. Нідермаєр Анастасія Чернівці КЗДЮСШ 1 UKR
3. Надтока Мирослава Дніпро СК «ARABESK» UKR
4. Плієва Ольга Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
2009 В Булави+вид на вибір (2009)
1. Назаревська Яна Вінниця СК «ВІРТУОЗ» UKR
2. Новожилова Анастасія Калинівка ДЮСШ UKR
3. Поспєхова Катерина Вінниця СК "Еліт"(Чернякевич Д) UKR
4. Базанкова Олександра Вінниця СК "Еліт"(Чернякевич Д) UKR
2009 С Мяч+вид на вибір (2009)
1. Печериця Дар'я Вінниця СК «ВІРТУОЗ» UKR
2. Биценко Карина Харків СК «GymStars» UKR
3. Бутрик Софія Калинівка ДЮСШ UKR
4. Бойко Поліна Житомир ШХГ "Олімпійські Надії" UKR
5. Хомік Марія Вінниця СК "Еліт"(Чернякевич Д) UKR
6. Гордова Таісія Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
2008 і ст. А стрічка+вид (2008 і ст)
1. Німчин Альона ОДЮСШ Динамо України UKR
2. Калістратова Анастасiя Одеса ДСК «GRAND» UKR
3. Середюк Марія Калинівка ДЮСШ UKR
4. Чебатарьова Даніела Дніпро СДЮСШОР UKR
5. Дзюба Ірина Київ-25 UKR
2008 і ст. В булави+вид (2008 і ст)
1. Кривенко Тетяна Калинівка ДЮСШ UKR
2. Бойчук Евеліна Ізмаїл ДЮСШ UKR
3. Булдакова Альбіна Харків ДЮСШ ХГ ХОФСТ «Україна» UKR
4. Боброва Софія Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
5. Свириденко Єва Дніпро СДЮСШОР UKR
2008 і ст. С мяч+вид (2008 і ст)
1. Костенко Вероніка Харків СК «GymStars» UKR
2. Колупаєва Софія Харків ДЮСШ з художньої гімнастики ХОФСТ «Україна» UKR
3. Свириденко Єва Дніпро СДЮСШОР UKR
4. Гладуш Валерія Київ-25 UKR
Judges
1. Яценко Наталія ОДЮСШ Динамо України UKR
2. Іваніцька Наталія ОДЮСШ Динамо України UKR
3. Саврицька Анна Одеса ДСК «GRAND» UKR
4. Кривуляко О.І. Київ СК "Prestige Sport" UKR
5. Горда А.Ю. Київ СК "Prestige Sport" UKR
6. Верстлер Яна Рівне СК "Сапфір" UKR
7. Чернякевич Дар'я Вінниця СК "Еліт"(Чернякевич Д) UKR
8. Ярошевська Ірина Дніпро СК «Arabesk» UKR
9. Сич Наталя Дніпро СК «ARABESK» UKR
10. Теслюк Наталія Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
11. Репетацька Марта Вінниця МДЮСШ1- ЕЛЕГАНС СПОРТ UKR
12. Петрова Ірина Харків ДЮСШ ХГ ХОФСТ «Україна» UKR
13. Новік Ольга Київ-25 UKR
14. Коротенко Ксенія Харків СК "Yalos" UKR
15. Пережогіна Світлана Дніпро СДЮСШОР UKR
16. Чукардина Катерина Київ СК "Bloom" UKR
17. Рижій В. Вінниця КЗ ВОК ДЮСШ UKR
Coaches
1. Яценко Наталія ОДЮСШ Динамо України UKR
2. Іваніцька Наталія ОДЮСШ Динамо України UKR
3. Янченко Ольга Одеса ДСК «GRAND» UKR
4. Кацеф Дар`я Одеса ДСК «GRAND» UKR
5. Чугунова Ольга Харків СК «GymStars» UKR
6. Саврицька Анна Одеса ДСК «GRAND» UKR
7. Онуфрак Анастасія Житомир ШХГ "Олімпійські Надії" UKR
8. Левчук Анастасія Житомир ШХГ "Олімпійські Надії" UKR
9. Каневська Катерина Крижанівка-Одеса СК «Grand Sport Elite» UKR
10. Підкопайло В.В. Кропивницький СК "Школа шпагату Лізи Горлової" UKR
11. Михайленко Поліна Ірпінь СК «ORION» UKR
12. Горбатюк Вероніка Вінниця СК "Еліт"(Горбатюк В) UKR
13. Чернякевич Дарья Вінниця СК "Еліт"(Чернякевич Д) UKR
14. Кривуляко О.І. Київ СК "Prestige Sport" UKR
15. Горда А.Ю. Київ СК "Prestige Sport" UKR
16. Савчук Мар'яна Чернівці КЗДЮСШ 1 UKR
17. Сушко Анастасія Запоріжжя СК”Shine” UKR
18. Верстлер Яна Рівне СК "Сапфір" UKR
19. Сара Анастасія Рівне СК "Сапфір" UKR
20. Ярошевська Ірина Дніпро СК «Arabesk» UKR
21. Рижій В Вінниця КЗ ВОК ДЮСШ(Рижій) UKR
22. Врабіє Тетяна Вінниця МДЮСШ1-СК ВІРТУОЗ UKR
23. Майструк Марія Вінниця СК ВІРТУОЗ UKR
24. Хабренко Людмила Ізмаїл ДЮСШ UKR
25. Сич Наталя Дніпро СК «ARABESK» UKR
26. Пережогіна Світлана Дніпро СДЮСШОР UKR
27. Петрова Дарʼя Харків ДЮСШ ХГ ХОФСТ «Україна» UKR
28. Петрова Ірина Харків ДЮСШ ХГ ХОФСТ «Україна» UKR
29. Ліпкіна Антоніна Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
30. Гальчинська Яна Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
31. Ліпкіна Наталія Одеса СДЮСШОР «Чорноморець» UKR
32. Репетацька Марта Вінниця МДЮСШ1- ЕЛЕГАНС СПОРТ UKR
33. Аскерова Л.С. Вінниця СК "Golden Star" UKR
34. Ціснецька К.Є. Вінниця СК "Golden Star" UKR
35. Фіщук І.О. Вінниця СК "Golden Star" UKR
36. Новік Ольга Київ-25 UKR
37. Коротенко Ксенія Харків СК "Yalos" UKR
38. Чукардина Катерина Київ СК "Bloom" UKR