Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «STAND WITH UKRAINE»

17.05.2024 - 19.05.2024

м. Львів, вул. Генерала Грекова 1, Універсальний спортивний зал СКА

Deadline entry: 05.05.2024
Deadline MP3: 05.05.2024
Contact: Головний суддя турніру - Сороковська Катерина Петрівна (тел.0503174357), Головний секретар турніру - Іванів Ірина Ярославівна (тел.0503712733)
Notes:

# Category Type
1. 2017 group I (2017) Individual
1.
2. 2017 group II (2017) Individual
1.
3. 2017 group III (2017) Individual
1.
4. 2017 group IV (2017) Individual
1.
5. 2017 group V (2017) Individual
1.
6. 2016 group I (2016) Individual
1.
7. 2016 group II (2016) Individual
1.
8. 2016 group III (2016) Individual
1.
9. 2016 group IV (2016) Individual
1.
10. 2016 group V (2016) Individual
1.
11. 2015 group I (2015) Individual
1.
12. 2015 group II (2015) Individual
1.
13. 2015 group III (2015) Individual
1.
14. 2015 group IV (2015) Individual
1.
15. 2015 group V (2015) Individual
1.
16. 2014 group I (2014) Individual
1.
2.
17. 2014 group II (2014) Individual
1.
2.
18. 2014 group III (2014) Individual
1.
2.
19. 2014 group IV (2014) Individual
1.
20. 2014 group V (2014) Individual
1.
21. 2013 group I (2013) Individual
1.
2.
22. 2013 group II (2013) Individual
1.
2.
23. 2013 group III (2013) Individual
1.
2.
24. 2013 group IV (2013) Individual
1.
25. 2013 group V (2013) Individual
1.
26. 2012 group I (2012) Individual
1.
2.
27. 2012 group II (2012) Individual
1.
2.
28. 2012 group III (2012) Individual
1.
2.
29. 2012 group IV (2012) Individual
1.
2.
30. 2012 group V (2012) Individual
1.
31. 2011 group I (2011) Individual
1.
2.
32. 2011 group II (2011) Individual
1.
2.
33. 2011 group III (2011) Individual
1.
2.
34. 2011 group IV (2011) Individual
1.
2.
35. 2011 group V (2011) Individual
1.
36. 2010 group I (2010) Individual
1.
2.
37. 2010 group II (2010) Individual
1.
2.
38. 2010 group III (2010) Individual
1.
2.
39. 2010 group IV (2010) Individual
1.
2.
40. 2010 group V (2010) Individual
1.
41. 2009 group I (2009) Individual
1.
2.
42. 2009 group II (2009) Individual
1.
2.
43. 2009 group III (2009) Individual
1.
2.
44. 2009 group IV (2009) Individual
1.
2.
45. 2009 group V (2009) Individual
1.
46. 2008 group I (2008) Individual
1.
2.
47. 2008 group II (2008) Individual
1.
2.
48. 2008 group III (2008) Individual
1.
2.
49. 2008 group IV (2008) Individual
1.
2.
50. 2008 group V (2008) Individual
1.
51. 2007 group I (2007) Individual
1.
2.
52. 2007 group II (2007) Individual
1.
2.
53. 2007 group III (2007) Individual
1.
2.
54. 2007 group IV (2007) Individual
1.
2.
55. 2007 group V (2007) Individual
1.
56. 2006 and older group I (2006) Individual
1.
2.
57. 2006 and older group II (2006) Individual
1.
2.
58. 2006 and older group III (2006) Individual
1.
2.
59. 2006 and older group IV (2006) Individual
1.
2.
60. 2006 and older group V (2006) Individual
1.

Filter Entriesfilter

2015 group I (2015)
1. Устимук Євгенія Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
2. Савчина Стелла КОДЮСШ Спартак/Карпатія UKR
2015 group III (2015)
1. Непомняща Софія Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
2015 group IV (2015)
1. Нечипорук Єва ДЮСШ 5 Запорожье UKR
2014 group III (2014)
1. Коротина Олександра Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
2. Шестерніна Анна Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
2014 group V (2014)
1. Мішина Соф`я Запоріжжя ДЮСШ 5 UKR
2013 group I (2013)
1. Овчарова Анастасія КОДЮСШ Спартак/Карпатія UKR
2013 group II (2013)
1. Гливляс Софія КОДЮСШ Спартак/Карпатія UKR
2. Горленко Дарина КОДЮСШ Спартак/Карпатія UKR
2013 group III (2013)
1. Жорж Марія Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
2. Редозубова Злата Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
2011 group II (2011)
1. Архипова Вероніка Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
2010 group II (2010)
1. Газуда Емілія Ужгород КОДЮСШ «СПАРТАК»/КАРПАТІЯ UKR
2. Васько Ірина КОДЮСШ Спартак/Карпатія UKR
2010 group III (2010)
1. Корнійчук Софія ДЮСШ 5 Запоріжжя UKR
2. Свалявчик Катерина КОДЮСШ Спартак/Карпатія UKR
2010 group IV (2010)
1. Литвиненко Аріна Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
2. Глеба Даніела КОДЮСШ Спартак/Карпатія UKR
2008 group II (2008)
1. Шмакова Анастасія Запоріжжя ДЮСШ 5 UKR
2008 group III (2008)
1. Устимук Софія Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
2008 group IV (2008)
1. Дерев`янко Дар`я Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR