PRVENSTVO ZAGREBA U RITMIČKOJ GIMNASTICI INDIVIDUALNI SLOBODNI I GRUPNI PROGRAM INDIVIDUALNI OBAVEZNI I POČETNI GRUPNI PROGRAM

01.06.2024 - 02.06.2024

XV. gimnazija Mioc

Deadline entry: 22.05.2024
Deadline MP3: 31.05.2024
Contact:
Notes:

# Category Type
1. MINI Individual
1.
2. MLAĐE KADETKINJE Individual
1.
2.
3. KADETKINJE Individual
1.
2.
4. MLAĐE JUNIORKE Individual
1.
2.
5. JUNIORKE Individual
1.
2.
6. MLAĐE SENIORKE Individual
1.
2.
7. MINI Group
1.
8. MLAĐE KADETKINJE Group
1.
9. KADETKINJE Group
1.
10. JUNIORKE Group
1.
11. MLAĐE SENIORKE Group
1.
12. DUO MINI Dvojice, Trojice
1.
13. DUO MLAĐE KADETKINJE Dvojice, Trojice
1.
14. DUO KADETKINJE Dvojice, Trojice
1.
15. DUO JUNIORKE Dvojice, Trojice
1.
16. DUO MLAĐE SENIORKE Dvojice, Trojice
1.
17. TRIO MINI Dvojice, Trojice
1.
18. TRIO MLAĐE KADETKINJE Dvojice, Trojice
1.
19. TRIO KADETKINJE Dvojice, Trojice
1.
20. TRIO JUNIORKE Dvojice, Trojice
1.
21. TRIO MLAĐE SENIORKE Dvojice, Trojice
1.
22. OBAVEZNI PROGRAM (2018. i ml.) Individual
1.
23. OBAVEZNI PROGRAM (2017. - 2016.) Individual
1.
24. OBAVEZNI PROGRAM (2015. - 2014.) Individual
1.
25. OBAVEZNI PROGRAM (2013.) Individual
1.
26. OBAVEZNI PROGRAM (1.-4. razred) Group
1.
27. OBAVEZNI PROGRAM (5.-8. razred) Group
1.
28. OBAVEZNI PROGRAM (2012. i starije) Individual
1.
29. GRUPNI OPĆI PROGRAM Group
1.

Filter Entriesfilter

MINI
1. Šurlan Manuela KRG Zagreb CRO
2. Serdarušić Isabel KRG Leda CRO
3. Tomšić Lucija KRG Leda CRO
4. Janton Korina KRG Leda CRO
5. Bagarić Marija KRG Leda CRO
6. Albahari Lara KRG Leda CRO
7. Matunec Lara GK Aura CRO
8. Petrović Rita GK Aura CRO
9. Zeljić Mila GK Aura CRO
10. Zeljić Mia GK Aura CRO
11. Matić Karla GK Aura CRO
12. Kralj Lucija GK Aura CRO
13. Gruičić Rita GK Aura CRO
14. Džanan Eva GK Aura CRO
15. Muratović Uma GK Aura CRO
16. Ćavar Eva Gimnastički klub Tresnjevka CRO
MLAĐE KADETKINJE
1. Alpeza Ana GK Maksimir CRO
2. Ilovača Ema GK Maksimir CRO
3. Berko Tesa GK Maksimir CRO
4. Vukić Zara KRG Zagreb CRO
5. Posavec Mirta KRG Zagreb CRO
6. Radaković Zoe KRG Leda CRO
7. Ivanušić Eva KRG Leda CRO
8. Obuljen Melanija KRG Leda CRO
9. Šandl Tena GK Aura CRO
10. Marušić Antonia GK Aura CRO
11. Pervan Petra GK Aura CRO
12. Ljubibratić Emily GK Aura CRO
13. Marsheva Polina GK Aura CRO
14. Džanan Elena GK Aura CRO
15. Barišić Lana GK Aura CRO
KADETKINJE
1. Periša Helena GK Maksimir CRO
2. Martić Hana GK Maksimir CRO
3. Kranjčec Eva KRG Zagreb CRO
4. Anušić Mia KRG Leda CRO
5. Gracin Dorja KRG Leda CRO
6. Kuna Patricija KRG Leda CRO
7. Banic Lea Gk Aura CRO
8. Pađen Anja GK Aura CRO
9. Stanislav Eva GK Aura CRO
10. Radman Korina GK Aura CRO
11. Fabijanić Lina GK Aura CRO
12. Majcen Elena GK Aura CRO
13. Zagotta Lana Gimnastički klub Tresnjevka CRO
MLAĐE JUNIORKE
1. Tomić Zrinka GK Maksimir CRO
2. Gorički Laura GK Maksimir CRO
3. Mareš Gabrijela GK Maksimir CRO
4. Jakovac Iskra GK Maksimir CRO
5. Šoštarić Lena KRG Leda CRO
6. Vučić Vita KRG Leda CRO
7. Silić Mia KRG Leda CRO
8. Hojski Katarina KRG Leda CRO
9. Janković Korina GK Aura CRO
10. Prgomet Lara GK Aura CRO
JUNIORKE
1. Havaši Lena GK Maksimir CRO
2. Berko Mia GK Maksimir CRO
3. Zorić Dora KRG Zagreb CRO
4. Labaš Lea KRG Zagreb CRO
5. Videc Dora KRG Zagreb CRO
6. Novoselac Karla KRG Zagreb CRO
7. Radman Nina KRG Leda CRO
8. Kiršić Kiara KRG Leda CRO
9. Dolovski Dora KRG Leda CRO
10. Tomljenović Nola KRG Leda CRO
11. Kelava Vrdoljak Una KRG Leda CRO
12. Vulić Leonarda KRG Leda CRO
13. Pađen Una GK Aura CRO
14. Menegoni Laura GK Aura CRO
MLAĐE SENIORKE
1. Lepur Maša GK Maksimir CRO
2. Ćorluka Lara GK Maksimir CRO
3. Hercigonja Ema KRG Leda CRO
4. Otročak Marta KRG Leda CRO
5. Pranjić Dalina KRG Leda CRO
6. MARKOVIĆ Barbara KRG Leda CRO
7. Grčić Nika GK Aura CRO
MINI
1. Leda 17 KRG Leda CRO
2. Leda 18 KRG Leda CRO
3. Aurice 5. GK Aura CRO
4. Aurice 7. GK Aura CRO
5. Leda 1 KRG Leda CRO
MLAĐE KADETKINJE
1. Zagreb KRG Zagreb CRO
2. leda 11 KRG Leda CRO
3. Leda 12 KRG Leda CRO
4. AURICE 10. GK Aura CRO
5. AURICE 2. GK Aura CRO
6. Leda 2 KRG Leda CRO
7. Leda 3 KRG Leda CRO
KADETKINJE
1. leda 10 KRG Leda CRO
2. Leda 14 KRG Leda CRO
3. Leda 15 KRG Leda CRO
4. AURICE 14. GK Aura CRO
5. AURICE 6. GK Aura CRO
6. AURICE 1. GK Aura CRO
7. Leda 4 KRG Leda CRO
JUNIORKE
1. Leda 7 KRG Leda CRO
2. Leda 8 KRG Leda CRO
3. Aurice 15. GK Aura CRO
4. Leda 6 KRG Leda CRO
MLAĐE SENIORKE
1. GK Maksimir GK Maksimir CRO
2. Leda 5 KRG Leda CRO
DUO KADETKINJE
1. Zagreb kadetkinje 1 KRG Zagreb CRO
2. Zagreb kadetkinje 2 KRG Zagreb CRO
DUO JUNIORKE
1. Zagreb juniorke KRG Zagreb CRO
DUO MLAĐE SENIORKE
1. Zagreb seniorke KRG Zagreb CRO
TRIO MINI
1. Leda 19 KRG Leda CRO
TRIO KADETKINJE
1. Aurice 4. GK Aura CRO
TRIO JUNIORKE
1. Leda 16 KRG Leda CRO
2. AURICE 3. GK Aura CRO
OBAVEZNI PROGRAM (2018. i ml.)
1. Brlić Karla GK Aura CRO
2. Petričević Habuzin Iva GK Aura CRO
3. Mudrić Kala Kes KRG Zagreb CRO
4. Richter Franka Gimnastički klub Tresnjevka CRO
OBAVEZNI PROGRAM (2017. - 2016.)
1. Tešović Dora KRG Zagreb CRO
2. Hrastić Lana KRG Zagreb CRO
3. Kresonja Helena KRG Zagreb CRO
4. Medvedec Nika KRG Zagreb CRO
5. Barać Lea KRG Zagreb CRO
6. Barać Katarina Cvita KRG Leda CRO
7. Batinić Nikol KRG Leda CRO
8. Bejić Leona KRG Leda CRO
9. Burčul Antea KRG Leda CRO
10. Gluhak Iva KRG Leda CRO
11. Koprivnjak Ena KRG Leda CRO
12. Lučić Maja KRG Leda CRO
13. Madžo Larisa KRG Leda CRO
14. Prohić Una KRG Leda CRO
15. Šimović Nika KRG Leda CRO
16. Smješka Sofia GK Aura CRO
17. Avirović Lada GK Aura CRO
18. Bukić Nola GK Aura CRO
19. Carević Lara GK Aura CRO
20. Krištić Marina GK Aura CRO
21. Krakan Mina GK Aura CRO
22. Ćufta Esma GK Aura CRO
23. Bucalić Mila KRG Zagreb CRO
24. Maletić Ena KRG Zagreb CRO
25. Čondrić Ena KRG Leda CRO
26. Derk Zoja KRG Leda CRO
27. Manhard Mia KRG Leda CRO
28. Matičević Ana KRG Leda CRO
29. Špoljarić Mia KRG Leda CRO
30. Hartek Manuela Gimnastički klub Tresnjevka CRO
31. Mandić Nina Gimnastički klub Tresnjevka CRO
32. Trojak Dora Gimnastički klub Tresnjevka CRO
33. Wurzberg Ruta Gimnastički klub Tresnjevka CRO
34. Knežević Franka Marija Gimnastički klub Tresnjevka CRO
35. Mimica Ela Gimnastički klub Tresnjevka CRO
OBAVEZNI PROGRAM (2015. - 2014.)
1. Basta Kiara KRG Leda CRO
2. Blažević Klara KRG Leda CRO
3. Brkić Karla KRG Leda CRO
4. Čavala Dita Talis KRG Leda CRO
5. Dalmatin Klara KRG Leda CRO
6. Fresl Laura KRG Leda CRO
7. Grgić Lea KRG Leda CRO
8. Mitrović Larisa KRG Leda CRO
9. Omeragić Pia KRG Leda CRO
10. Lončar Maša KRG Leda CRO
11. Preradović Mila KRG Leda CRO
12. Radovanović Dora KRG Leda CRO
13. Stantić Petra KRG Leda CRO
14. Šesto Maja KRG Leda CRO
15. Tomljenović Lu KRG Leda CRO
16. Vitrisal Nela KRG Leda CRO
17. Labaš Sara KRG Zagreb CRO
18. Berend Mila KRG Zagreb CRO
19. Samardjić Nika KRG Zagreb CRO
20. Tušek Nika GK Aura CRO
21. Miljko Lucija GK Aura CRO
22. Dominiković Chiara GK Aura CRO
23. Horvat Korina GK Aura CRO
24. Lovrić Marta GK Aura CRO
25. Vukelić Anđela GK Aura CRO
26. Vukelić Emily GK Aura CRO
27. Pažur Nadia GK Aura CRO
28. Anđelić Nera GK Aura CRO
29. Bubanj Lana GK Aura CRO
30. Širić Anđa GK Aura CRO
31. Dabinović Anja GK Aura CRO
32. Carević Rea GK Aura CRO
33. Kenđel Rahela GK Aura CRO
34. Gršetić Emmanuela KRG Zagreb CRO
35. Hrgović Zora KRG Zagreb CRO
36. Martinić Jerčić Lena KRG Zagreb CRO
37. Sentigar Elena KRG Zagreb CRO
38. Sekula Dora KRG Zagreb CRO
39. Antunović Monika KRG Zagreb CRO
40. Božić Katja KRG Leda CRO
41. Gombović Tea KRG Leda CRO
42. Jandrečić Lucija Gimnastički klub Tresnjevka CRO
43. Rajnović Magdalena Gimnastički klub Tresnjevka CRO
44. Brkić Karla Gimnastički klub Tresnjevka CRO
45. Smolko Anastasiia Gimnastički klub Tresnjevka CRO
OBAVEZNI PROGRAM (2013.)
1. Križanović Ana GK Aura CRO
2. Ravlić Roza GK Aura CRO
3. Šijan Iva GK Aura CRO
4. Berko Emili KRG Leda CRO
5. Zečević Mirja KRG Leda CRO
OBAVEZNI PROGRAM (5.-8. razred)
1. Zagreb obavezna grupna KRG Zagreb CRO
OBAVEZNI PROGRAM (2012. i starije)
1. Kovačić Tia KRG Leda CRO
2. Bakran Antonia KRG Zagreb CRO
3. Ivković Iva KRG Zagreb CRO
4. Dlesk Dora KRG Zagreb CRO
5. Krtalić Lucija KRG Zagreb CRO
6. Haramina Gabrijela GK Aura CRO
7. Pastuović Petra GK Aura CRO
8. Lišić Luna GK Aura CRO
9. Zagotta Dora Gimnastički klub Tresnjevka CRO
GRUPNI OPĆI PROGRAM
1. Aurice opći program GK Aura CRO
Judges
1. MILAS BEZJAK Tihana KRG Zagreb CRO
2. Kijanica Begović Oksana KRG Zagreb CRO
3. Ribarić Petra KRG Zagreb CRO
4. NOVOSEL Petra KRG Leda CRO
5. HODAK Petra KRG Leda CRO
6. Troje Sara KRG Leda CRO
7. Vaing Dora KRG Leda CRO
8. CREVATINI Nika Roberta GK Aura CRO
9. Pacenti Nora GK Aura CRO
10. Božić Laura GK Aura CRO
Coaches
1. Dedić Aida KRG Zagreb CRO
2. Begović Stefana KRG Zagreb CRO
3. NOVOSEL Petra CRO
4. Troje Sara KRG Leda CRO
5. Vaing Dora KRG Leda CRO
6. Magdalena Klarić Jelenski KRG Zagreb CRO
7. Boban Katarina GK Aura CRO
8. Milenković Elena GK Aura CRO
9. Arzhadeeva Oksana GK Aura CRO
10. Mavračić Marta GK Aura CRO
11. Špada Magdalena GK Aura CRO
12. Wertheim Dora Gimnastički klub Tresnjevka CRO