2024 BC Provincial Stream Championships and BC Cup

14.06.2024 - 16.06.2024

Victoria BC

Deadline entry: 17.04.2024
Deadline MP3: 01.06.2024
Contact:
Notes:

# Category Type
1. BC LV1APC (2017-2018) Individual
1.
2. BC LV1ACH (2015-2016) Individual
1.
3. BC LV1APN (2013-2014) Individual
1.
4. BC LV1AN (2011-2012) Individual
1.
5. BC LV1BPC (2017-2018) Individual
1.
2.
6. BC LV1BCH (2015-2016) Individual
1.
2.
7. BC LV1BPN (2013-2014) Individual
1.
2.
8. BC LV1BN (2011-2012) Individual
1.
2.
9. BC LV2ACH (2015-2016) Individual
1.
2.
10. BC LV2APN (2013-2014) Individual
1.
2.
11. BC LV2AN (2011-2012) Individual
1.
2.
12. BC LV3BPN (2014) Individual
1.
2.
3.
13. BC LV2AJ ( 2009-10) Individual
1.
2.
14. BC LV2AS (2008+) Individual
1.
2.
15. BC LV2BCH (2015) Individual
1.
2.
16. BC LV2BPN (2014) Individual
1.
2.
17. BC LV2BN (2011-2012) Individual
1.
2.
18. BC LV2BJ ( 2009-2010) Individual
1.
2.
19. BC LV2BS (2008+) Individual
1.
2.
20. BC LV3APN (2014) Individual
1.
2.
21. BC LV3AN (2011-2012) Individual
1.
2.
22. BC LV3AJ ( 2019-10) Individual
1.
2.
23. BC LV3AS (2008+) Individual
1.
2.
24. BC LV3BCH (2015-2016) Individual
1.
2.
3.
25. BC LV3BN (2012) Individual
1.
2.
3.
26. BC LV3BJ (2009-2010) Individual
1.
2.
3.
27. BC LV3BS (2008+) Individual
1.
2.
3.
28. Level 4A (2010-2011) Individual
1.
2.
29. Level 5A (2009-2011) Individual
1.
2.
3.
30. Level 6A (2008+) Individual
1.
2.
3.
31. AGG Child (8-10 y.o) AGG
1.
2.
3.
32. AGG Pre-Novice (10-12 y.o) AGG
1.
2.
F:
33. AGG Novice (12-14 y.o) AGG
1.
2.
F:
34. AGG Short Program 8-10 y.o Group
1.
2.
F:
35. AGG Short Program 10-12 y.o Group
1.
2.
36. AGG Short Program 12-14 y.o Group
1.
2.
37. BC Group Level 1 Child 3/4 Group
1.
2.
38. BC Group Level 1 Child 5 Group
1.
2.
39. BC Group Level 1Pre Novice 3/4 Group
1.
2.
40. BC Group Level 1 Pre Novice 5 Group
1.
2.
41. BC Group Level 1 Novice 3/4 Group
1.
2.
42. BC Group Level 1 Novice 5 Group
1.
2.
43. BC Group Level 3 Child 3/4 Group
1.
2.
44. BC Group Level 3 Child 5 Group
1.
2.
45. BC Group Level 3 Pre Novice Group
1.
2.
46. BC Group Level 3 Pre Novice 5 Group
1.
2.
47. BC Group Level 3 Novice 3/4 Group
1.
2.
48. BC Group Level 3 Novice 5 Group
1.
2.
49. Inter Club A (2017) Individual
1.
50. BC LV3ACH (2015-2016) Individual
1.
2.
51. Inter Club A (2015) Individual
1.
52. Inter Club A (2014) Individual
1.
53. Inter Club A (2013) Individual
1.
54. Inter Club A (2012) Individual
1.
55. Inter Club A (2011) Individual
1.
56. Inter Club A (2010) Individual
1.
57. Inter Club A (2009) Individual
1.
58. Inter Club A (2008) Individual
1.
59. Inter Club A (2007) Individual
1.
60. Inter Club A (2006) Individual
1.
61. Inter Club B (2016) Individual
1.
62. Inter Club B (2015) Individual
1.
63. Inter Club B (2014) Individual
1.
64. Inter Club B (2013) Individual
1.
65. Inter Club B (2012) Individual
1.
66. Inter Club B (2011) Individual
1.
67. Inter Club B (2010) Individual
1.
68. Inter Club B (2009) Individual
1.
69. Inter Club B (2008) Individual
1.
70. Inter Club B (2007) Individual
1.
71. Inter Club B (2006) Individual
1.
72. BC LV1AJ (2009-2010) Individual
1.
73. BC LV 1BJ (2009-2010) Individual
1.
2.
74. Interclub A (2018) Individual
1.
75. BC Group Level 5 (2010 and up) Group
1.
2.
76. BC Group Level 2 (2014-2015) Group
1.
2.
77. BC Group Level 3 (2012-2013) Group
1.
2.
78. BC Group Level 4 (2010-2011) Group
1.
2.
79. BCWG Group
1.
80. Inter Club A (2016) Individual
1.
81. Level 1B JR (2009 2010) Individual
1.
2.
82. Level 2BPN (2013) Individual
1.
2.
83. Level 3BPN (2013) Individual
1.
2.
3.
84. Level 3APN (2013) Individual
1.
2.
85. Level 3BN (2011) Individual
1.
2.
3.
86. Level 2BCH (2016) Individual
1.
2.

Filter Entriesfilter

BC LV1APC (2017-2018)
1. Avedyan Amelie Planet Rhythmics CAN
2. Han Emma Planet Rhythmics CAN
3. Serpakova Alice Victoria Planet Rhythmics CAN
4. Vasileva Ekaterina Planet Rhythmics CAN
5. Kuleshova Ellen Flamingo RG CAN
BC LV1ACH (2015-2016)
1. Gryba Madeline (Maddy) West Coast RG CAN
2. Boual Rahma West Coast RG CAN
3. Valeev Polina Planet Rhythmics CAN
4. Lebedeva Nadya Planet Rhythmics CAN
BC LV1APN (2013-2014)
1. Akbas Ariana West Coast RG CAN
2. Bieller Avery West Coast RG CAN
BC LV1AN (2011-2012)
1. Maalal Dina West Coast RG CAN
BC LV1BPC (2017-2018)
1. Molina Sasha Planet Rhythmics CAN
2. Malyarenko Adelina Planet Rhythmics CAN
3. Marinov Eliana Planet Rhythmics CAN
4. Iwamamoto Niko Olympia Rhythmic Gymnastics CAN
BC LV1BCH (2015-2016)
1. Hunter Kareena Olympia Rhythmic Gymnastics CAN
2. Zagoruchenko Masha Planet Rhythmics CAN
3. Wong Tristyn Planet Rhythmics CAN
4. Wong Scarlett Planet Rhythmics CAN
5. Zhang Olivia Planet Rhythmics CAN
6. Dong Iris Planet Rhythmics CAN
7. Shalishkin Anna Planet Rhythmics CAN
8. Lam Contessa Planet Rhythmics CAN
9. Chau Aliya Planet Rhythmics CAN
10. Syniashchok Miia Origami Rhythmics CAN
11. Guo Natalie Origami Rhythmics CAN
12. Yagnatiev Ariela Origami Rhythmics CAN
13. Ilieva Elizabeth Olympia Rhythmic Gymnastics CAN
14. Spogreeva Emily Origami CAN
BC LV1BPN (2013-2014)
1. White Sidney Olympia Rhythmic Gymnastics CAN
2. Chen Angela Olympia Rhythmic Gymnastics CAN
3. Feng Constance Olympia Rhythmic Gymnastics CAN
BC LV1BN (2011-2012)
1. Larsen Teagan South Cariboo Rhythmic Gymnastics CAN
BC LV2ACH (2015-2016)
1. Baidachna Kathryn Planet Rhythmics CAN
2. Treskina Katie Planet Rhythmics CAN
3. Chen Skylah Aura CAN
4. Lin Irina Aura CAN
5. Rostotska Milana Aura CAN
BC LV2APN (2013-2014)
1. Sheng Luella Aura CAN
2. Kuang Brihanna Aura CAN
3. Ma Nina Aura CAN
4. Pettipiece Elena Aura CAN
BC LV3BPN (2014)
1. Zaliznyak Marta-Marie Planet Rhythmics CAN
2. Dong Chloe Olympia Rhythmic Gymnastics CAN
3. Dinh Arabella Olympia Rhythmic Gymnastics CAN
4. Chiu Malina Planet Rhythmics CAN
5. Kutnenko Viktoria Origami Rhythmics CAN
6. Cheng Cecilia Origami Rhythmics CAN
7. Kang Irene Grace Rhythmic Gymnastics Club CAN
BC LV2BCH (2015)
1. Holtrop Marlowe Planet Rhythmics CAN
2. Hui Evelyn Elite Gymnastics CAN
3. Jgenti Anna Olympia Rhythmic Gymnastics CAN
4. Vasilyeva Marianna Olympia Rhythmic Gymnastics CAN
5. Saveleva Alexandra Planet Rhythmics CAN
6. Lvovsky Mary Planet Rhythmics CAN
7. Li Rachel Planet Rhythmics CAN
8. Duan Chloe Planet Rhythmics CAN
9. Tatevosyan Diana Planet Rhythmics CAN
BC LV2BPN (2014)
1. Mao Andrea Olympia Rhythmic Gymnastics CAN
2. Qiyu Li Angelina Olympia Rhythmic Gymnastics CAN
3. Zhou Audrey Olympia Rhythmic Gymnastics CAN
4. Wyllie Anna Planet Rhythmics CAN
5. Chau Bethany CAN
6. Murashka Olivia Flamingo RG CAN
7. Kizina Arina Flamingo RG CAN
8. Iwamamoto Ichika Olympia Rhythmic Gymnastics CAN
9. Dubelt Veronica Origami Rhythmics CAN
10. Dong Cynthia Grace Rhythmic Gymnastics Club CAN
BC LV2BN (2011-2012)
1. Cherif Baya West Coast RG CAN
2. Wright Brooklyn West Coast RG CAN
3. Yuan Ella Elite Gymnastics CAN
4. Spadafora Saraye Adagio Rhythmic Academy CAN
5. Sevtov Kira Adagio Rhythmic Academy CAN
6. Wells Elise Adagio Rhythmic Academy CAN
7. Shone Ximena Adagio Rhythmic Academy CAN
BC LV2BS (2008+)
1. Silvestre Alicia Elite Gymnastics CAN
BC LV3APN (2014)
1. Lau Keyann (Keke) West Coast RG CAN
2. Polyakova Veronika Planet Rhythmics CAN
3. Marenych Sasha Planet Rhythmics CAN
4. Lin Jessica Planet Rhythmics CAN
5. Lee Victoria Elite Gymnastics CAN
6. Davoudian Emily Olympia Rhythmic Gymnastics CAN
7. Zhang Sophia Adagio Rhythmic Academy CAN
8. Malyarenko Victoria Flamingo RG CAN
9. Berman Carolina Origami Rhythmics CAN
10. Metelkin Sophia Origami Rhythmics CAN
BC LV3AN (2011-2012)
1. van Gerven Caitlin West Coast RG CAN
2. Liu Amy Planet Rhythmics CAN
3. Tang Serena Elite Gymnastics CAN
4. Sugino Hazuki Inspire Sports Victoria CAN
5. Wilson Reese Inspire Sports Victoria CAN
6. Lee Simira Planet Rhythmics CAN
7. Chan Savannah Planet Rhythmics CAN
8. Chow Sheenna Planet Rhythmics CAN
9. Wyllie Christina Planet Rhythmics CAN
10. Faridnia Hanna Planet Rhythmics CAN
11. Tatevosyan Milana Planet Rhythmics CAN
12. Chekoy Aleesa Flamingo RG CAN
BC LV3AJ ( 2019-10)
1. Hui Gayla Olympia Rhythmic Gymnastics CAN
2. Shih Emily Olympia Rhythmic Gymnastics CAN
3. Lopez Emma Grace Rhythmic Gymnastics Club CAN
BC LV3AS (2008+)
1. Roth Evangelina West Coast RG CAN
BC LV3BCH (2015-2016)
1. Mihailova Eva Planet Rhythmics CAN
2. Lytvyn Nika Planet Rhythmics CAN
3. Lesau Diana Planet Rhythmics CAN
4. Tsukanova Karyna Planet Rhythmics CAN
5. Xu Grace Grace Rhythmic Gymnastics Club CAN
BC LV3BN (2012)
1. Davison Anna West Coast RG CAN
2. Holtrop Berkley Planet Rhythmics CAN
3. Ghandchi Liana Planet Rhythmics CAN
4. Lin Crystal Planet Rhythmics CAN
5. Matrosova Alisa Planet Rhythmics CAN
6. Marinov Sophia Planet Rhythmics CAN
7. Nezic Marla Origami Rhythmics CAN
8. Singh Siyona Origami Rhythmics CAN
BC LV3BJ (2009-2010)
1. Berger Gaya Aura CAN
2. An-Sue Anne Grace Rhythmic Gymnastics Club CAN
BC LV3BS (2008+)
1. Hui Gladys Olympia Rhythmic Gymnastics CAN
Level 4A (2010-2011)
1. Drysdale Reese West Coast RG CAN
2. Moroz Aleksandra Planet Rhythmics CAN
3. Lin Makayla Planet Rhythmics CAN
4. Ma Cynthia Planet Rhythmics CAN
5. Khan Suhaila Elite Gymnastics CAN
6. Chan Chloe Elite Gymnastics CAN
7. Zhang Angela Olympia Rhythmic Gymnastics CAN
8. Sun Lys Olympia Rhythmic Gymnastics CAN
9. Tarangle Frida Inspire Sports Victoria CAN
10. Zhuang Cheryl Adagio Rhythmic Academy CAN
11. Wu Trinity Olympia Rhythmic Gymnastics CAN
12. Stanisavljevic Anna Origami Rhythmics CAN
Level 5A (2009-2011)
1. Davison Clara West Coast RG CAN
2. Maclver Molly West Coast RG CAN
3. Ho Keira Planet Rhythmics CAN
4. Voitehovska Sofia Planet Rhythmics CAN
5. Liu Winnie Planet Rhythmics CAN
6. Ettefagh Hana Planet Rhythmics CAN
7. Glotov Michelle Origami Rhythmics CAN
8. Glotov Valerie Origami Rhythmics CAN
9. Chan Stephanie Adagio Rhythmic Academy CAN
10. Zhong Chelsea Adagio Rhythmic Academy CAN
Level 6A (2008+)
1. Bailey Lily-Grace Inspire Sports Victoria CAN
2. Xu Grace Origami Rhythmics CAN
BC Group Level 1 Pre Novice 5
1. SCRG Group of 5 Balls BCRSGF CAN
BC Group Level 3 Child 5
1. Grace level 3 group Grace Rhythmic Gymnastics Club CAN
BC Group Level 3 Novice 5
1. BCWG Group Elite Club - 5 balls - 6 Gymnasts Elite Gymnastics CAN
Inter Club A (2017)
1. Haidashevska Yeva West Coast RG CAN
2. Kuklina Polina West Coast RG CAN
3. Pan Nathania West Coast RG CAN
4. Slobodeniuk Polina West Coast RG CAN
5. Sun Fiona West Coast RG CAN
6. Okawara Momoka Olympia Rhythmic Gymnastics CAN
7. Zhang Daphne Elite Gymnastics CAN
BC LV3ACH (2015-2016)
1. Siminel Alice Inspire Sports Victoria CAN
2. Yan Rainbow Planet Rhythmics CAN
3. Bobrova Ekaterina Planet Rhythmics CAN
4. Alsharaf Maryam Origami Rhythmics CAN
5. Plyasunova Elizabeth Origami Rhythmics CAN
6. Shwartsman Maria Origami Rhythmics CAN
7. Burova Elizaveta Origami Rhythmics CAN
8. Guller Sophia Origami Rhythmics CAN
Inter Club A (2015)
1. Topal Elif Sofiya West Coast RG CAN
2. Chan Kayley Elite Gymnastics CAN
3. Poon Abigail Elite Gymnastics CAN
4. Su Chloe Elite Gymnastics CAN
5. Chan Constance Elite Gymnastics CAN
6. Lau Angie Grace Rhythmic Gymnastics Club CAN
7. Kira Lexi Grace CAN
Inter Club A (2014)
1. Wang Sophia Grace Rhythmic Gymnastics Club CAN
Inter Club A (2013)
1. Ou Isabella Grace Rhythmic Gymnastics Club CAN
Inter Club A (2012)
1. Li Grace Grace Rhythmic Gymnastics Club CAN
Inter Club A (2008)
1. Deng Sakura Grace Rhythmic Gymnastics Club CAN
Inter Club B (2016)
1. Lin Samantha Planet CAN
2. Fong Chloe Elite Gymnastics CAN
3. Lai Audrey Elite Gymnastics CAN
4. Wong Aleia Elite Gymnastics CAN
5. Macqueen Maya Grace Rhythmic Gymnastics Club CAN
6. Lau Angie Grace Rhythmic Gymnastics Club CAN
Inter Club B (2015)
1. Moroz Milana Planet CAN
2. Tsang Hannah Elite Gymnastics CAN
3. Chan Abigail Grace Rhythmic Gymnastics Club CAN
4. Louraid Hanan SCRG CAN
Inter Club B (2014)
1. Liu Audrey Grace Rhythmic Gymnastics Club CAN
2. Bangur Eshita Grace Rhythmic Gymnastics Club CAN
Inter Club B (2013)
1. Zhou Chloe Grace Rhythmic Gymnastics Club CAN
2. Ma Yilin Grace Rhythmic Gymnastics Club CAN
3. Chis Sofia Grace Rhythmic Gymnastics Club CAN
4. Boutillier Freddie South Cariboo Rhythmic Gymnastics CAN
5. Anderlini Karsyn South Cariboo Rhythmic Gymnastics CAN
Inter Club B (2012)
1. Chan Alexis Elite Gymnastics CAN
2. Lazor Frances Elite Gymnastics CAN
3. Wong Katherine Elite Gymnastics CAN
4. Zeng Livia Elite Gymnastics CAN
5. Zhang Audrey Elite Gymnastics CAN
6. Chen Sarah Grace Rhythmic Gymnastics Club CAN
7. Lin Cathy Grace Rhythmic Gymnastics Club CAN
8. Wu Donnie Grace Rhythmic Gymnastics Club CAN
9. Schaff Olivia South Cariboo Rhythmic Gymnastics CAN
Inter Club B (2010)
1. Enduma Aliyah Grace Rhythmic Gymnastics Club CAN
Inter Club B (2009)
1. Chan Shauna Elite Gymnastics CAN
2. Liu Anya Grace Rhythmic Gymnastics Club CAN
Interclub A (2018)
1. Shahiieva Iryna West Coast RG CAN
2. Borysenko Oliviia West Coast RG CAN
3. Holden Valerie West Coast RG CAN
4. Rogers Marlow West Coast RG CAN
5. Sobkovych Maria (Masha) West Coast RG CAN
6. Sobkovych Sasha West Coast RG CAN
7. Fong Kelsie Elite Gymnastics CAN
8. Mak Madeline Elite Gymnastics CAN
BC Group Level 5 (2010 and up)
1. Elite Group of 4 (2 hoops & 2 clubs) Elite Gymnastics CAN
2. Mamma Mia West Coast RG CAN
3. Grace level 5 group Grace Rhythmic Gymnastics Club CAN
BC Group Level 2 (2014-2015)
1. Grace level 2 group Grace Rhythmic Gymnastics Club CAN
BC Group Level 4 (2010-2011)
1. Hit the Road Jack West Coast RG CAN
Inter Club A (2016)
1. Xie Chloe Elite Gymnastics CAN
Level 1B JR (2009 2010)
1. Vieira Hannah SCRG CAN
Level 2BPN (2013)
1. Becciu Darya Planet Rhythmics CAN
2. Ben Tekaya Lina Inspire Sports Victoria CAN
3. Zhong Ivy Inspire Sports Victoria CAN
4. Fontana Cassandre Olympia Rhythmic Gymnastics CAN
5. Guo Peony Adagio Rhythmic Academy CAN
6. Evangelista Olivia Origami Rhythmics CAN
7. Okawara Yuzuka Olympia Rhythmic Gymnastics CAN
Level 3BPN (2013)
1. Chen Chelsea Olympia Rhythmic Gymnastics CAN
2. Wang Yutong Breya Olympia Rhythmic Gymnastics CAN
3. Dinh Alliison Olympia Rhythmic Gymnastics CAN
4. Goyal Pavani Olympia Rhythmic Gymnastics CAN
5. Helmsmith Alice Planet Rhythmics CAN
6. Zhao Zoe Planet Rhythmics CAN
7. Miloslavina Maria Origami Rhythmics CAN
Level 3APN (2013)
1. Louie Elizabeth Elite Gymnastics CAN
2. Liu Hanna Elite Gymnastics CAN
3. Lopez Agustina Inspire Sports Victoria CAN
4. Ready Siobhan Olympia Rhythmic Gymnastics CAN
5. Wu Icey Adagio Rhythmic Academy CAN
6. Yarygina Esenia Olympia Rhythmic Gymnastics CAN
7. Kokot Aleksandra Origami Rhythmics CAN
Level 3BN (2011)
1. Costa Maya West Coast RG CAN
2. Sonych Zlata Inspire Sports Victoria CAN
3. Wong Caylie Aura CAN
4. Breitkreuz Nyha Origami Rhythmics CAN
5. Eshghi Baran Origami CAN
Level 2BCH (2016)
1. En Abigail Ya Olympia Rhythmic Gymnastics CAN
2. Bela Adrianna Planet Rhythmics CAN
3. Vitishko Sofia Planet Rhythmics CAN
4. Ang Aria Planet Rhythmics CAN
Coaches
1. Kasianchuk Diana Inspire Sports Victoria CAN
2. Sachyk Maria Planet Rhythmics CAN
3. Korkh Ania Planet Rhythmics CAN
4. Korkh Natasha Planet Rhythmics CAN
5. Sashchenko Veronika Planet Rhythmics CAN
6. Velinova Yoanna Olympia Rhythmic Gymnastics CAN
7. Aitugan Mariyam Olympia Rhythmic Gymnastics CAN
8. Robinson Sang-Hee South Cariboo Rhythmic Gymnastics CAN