Ķekavas pilsētas atklātais čempionāts „Stars 2024”

18.05.2024 - 19.05.2024

Ķekavas novada sākumskolas sporta komplekss, adrese: Nākotnes iela 1a, Ķekava, LV-2123

Deadline entry: 01.05.2024
Deadline MP3: 01.05.2024
Contact: Atbildīgā persona: Irina Zambžicka e-mail: [email protected] Mob.: +37126513475
Notes:

# Category Type
1. I sp. kl. jaunākā gr. (2016.dz.g.) Individual
1.
2.
2. I sp. kl. vidējā gr. (2015.dz.g.) Individual
1.
2.
3. I sp. kl. vecākā gr. (2014.dz.g.) Individual
1.
2.
4. II sp. kl. jaunākā gr. (2015.dz.g.) Individual
1.
2.
5. II sp. kl. vidējā gr. (2014.dz.g.) Individual
1.
2.
6. II sp. kl. vecākā gr. (2013.dz.g.) Individual
1.
2.
7. III sp. kl. jaunākā gr. (2014.dz.g.) Individual
1.
2.
8. III sp. kl. vidējā gr. (2013.dz.g.) Individual
1.
2.
9. III sp. kl. vecākā gr. (2012.dz.g.) Individual
1.
2.
10. IV sp. kl. jaunākā gr. (2013.dz.g.) Individual
1.
2.
11. IV sp. kl. vidējā gr. (2012.dz.g.) Individual
1.
2.
12. IV sp. kl. vecākā gr. (2011.dz.g.) Individual
1.
2.
13. V sp. kl. jaunākā gr. (2012.dz.g.) Individual
1.
2.
14. V sp. kl. vidējā gr. (2011.dz.g.) Individual
1.
2.
15. V sp.kl.vecāka gr. (2010.dz.g.) Individual
1.
2.
16. Pre-junioru sp.klase (2011.dz.g.) Individual
1.
2.
17. Junioru sp.kl.elites gr. (2010-2009.dz.g.) Individual
1.
2.
18. Junioru sp.kl.augst.nac.gr. (2010-2009.dz.g.) Individual
1.
2.
19. Junioru sp.kl.nac.gr. (2010-2009.dz.g.) Individual
1.
2.
20. Senioru sp.kl.elites gr. (2008.dz.gads un vec.) Individual
1.
2.
21. Senioru sp.kl.augst.nac.gr. (2008.dz.gads un vec.) Individual
1.
2.
22. Senioru sp.kl.nac.gr. (2008.dz.gads un vec.) Individual
1.
2.

Filter Entriesfilter

I sp. kl. jaunākā gr. (2016.dz.g.)
1. Dimitrijeva Dārta Ogres NSC LAT
2. Bordāne Alīna Ogres NSC LAT
3. Kudria Oleksandra Ogres NSC LAT
4. Zaiceva Katrīna MVK Grācija LAT
5. Štalberga Karolina LKSS / Liepāja LAT
6. Novika Taisia RVS/A.Matoviča LAT
7. Vasina Amelija RVS/J.Sidorova LAT
8. Nahtmane Anna RVS/J.Sidorova LAT
9. Koreņeva Vera RVS/J.Sidorova LAT
10. Živula Božena RVS/J.Sidorova LAT
11. Širokova Jelizaveta RVS/J.Sidorova LAT
12. Piceleviča Darja RVS/J.Sidorova LAT
13. Ozerska Vera RVS/J.Sidorova LAT
14. Kuzmina Karolina RVS/E.Vasiļevska LAT
15. Borovaja Margarita RVS/E.Vasiļevska LAT
16. Ponomarjova Auria RVS/E.Vasiļevska LAT
17. Smirnova Jekaterina RVS/E.Vasiļevska LAT
18. Džafarova Marjam RVS/E.Vasiļevska LAT
19. Ščepaka Eva Olaines sporta centrs LAT
20. Breža Adelīna LMVK-EAST LAT
21. Čeirāne Vija RVS/Ž.Narkēviča/N.Perunova LAT
22. Breža Emīlija LMVK-EAST LAT
I sp. kl. vidējā gr. (2015.dz.g.)
1. Pišinska Ella Olaines sporta centrs LAT
2. Šuršina Milana Ogres NSC LAT
3. Baginska Madara Ogres NSC LAT
4. Selezņeva Keita Ogres NSC LAT
5. Ivčenko Aļona Ogres NSC LAT
6. Ģemze Madara Ogres NSC LAT
7. Grebeņņikova Adelīna MVK Grācija LAT
8. Reikmane Laura MVK Grācija LAT
9. Trofimova Sofija Rīgas 86.vidusskola LAT
10. Kairiša Liāna Rīgas 86.vidusskola LAT
11. Sprosta Viktorija LKSS/Liepāja LAT
12. Beļajeva Alisa LKSS/Liepāja LAT
13. Molotoka Anisija LKSS/Liepāja LAT
14. Deiko Dana LKSS/Liepāja LAT
15. Sevastjanova Sofija Viktorija LKSS/Liepāja LAT
16. Stankeviča Uljana LKSS/Liepāja LAT
17. Rudzīte Emīlija ĶNSS LAT
18. Pahomova Liana ĶNSS LAT
19. Baranova Aleksandra RVS/A.Matoviča LAT
20. Jacenko Milana RVS/A.Matoviča LAT
21. Ponomarenko Violeta RVS/A.Matoviča LAT
22. Kostareva Anna RVS/Ž.Narkēviča/N.Perunova LAT
23. Zeļenkova Veronika RVS/Ž.Narkēviča/N.Perunova LAT
24. Lipiča Liāna RVS/Ž.Narkēviča/N.Perunova LAT
25. Lipiča Milāna RVS/Ž.Narkēviča/N.Perunova LAT
26. Vērīte Alise RVS/E.Vasiļevska LAT
27. LŪ Junxi RVS/Ž.Narkēviča/N.Perunova LAT
28. Prohorova Jeļizaveta RVS/Ž.Narkēviča/N.Perunova LAT
29. Gilodo Evelīna RVS/Ž.Narkēviča/N.Perunova LAT
I sp. kl. vecākā gr. (2014.dz.g.)
1. Ruskule Kristiāna Olaines sporta centrs LAT
2. Zaharova Veronika Ogres NSC LAT
3. Neilande Emilija Ogres NSC LAT
4. Strogonova Anna Tukuma Sport School LAT
5. Vilcāne Milāna Daugavpils SS O. Šelgunova /I. Kazakeviča LAT
6. Daņilina Muza Daugavpils SS O. Šelgunova /I. Kazakeviča LAT
7. Smirnova Kristine Daugavpils SS O. Šelgunova /I. Kazakeviča LAT
8. Daļecka Dominika Daugavpils SS O. Šelgunova /I. Kazakeviča LAT
9. Vahruševa Polina ĶNSS/V.Bērziņa, A.Mandrika LAT
10. Buboviča Karīna Rīgas 86.vidusskola LAT
11. Endziņa Lotte Grand Jete LAT
12. Suvorova Diana LKSS / Liepāja LAT
13. Muzaļova Julianna LKSS/Liepāja LAT
14. Artjomova Zlata LKSS /Liepāja LAT
15. Pustovaja Sofija LKSS/Liepāja LAT
16. Migačova Olivija LKSS/Liepāja LAT
17. Prijma Jekaterina LKSS/Liepāja LAT
18. Prijma Jelizaveta LKSS/Liepāja LAT
19. Gladilina Arina LKSS / Liepāja LAT
20. Šteinberga Karlīna ĶNSS LAT
21. Ladusāne Elīza ĶNSS LAT
22. Ladusāne Katrīna ĶNSS LAT
23. Smirnova Demija ĶNSS LAT
24. Antonova Elina ĶNSS LAT
25. Pūga Emīlija ĶNSS LAT
26. Vancāne Kristiāna ĶNSS LAT
27. Stankeviča Lāsma ĶNSS LAT
28. Ahmarova Violetta RVS/A.Matoviča LAT
29. Belousova Elina RVS/A.Matoviča LAT
30. Bespalova Arianna RVS/A.Matoviča LAT
31. Rafaļska Amēlija RVS/A.Matoviča LAT
32. Soboļeva Viktorija RVS/Ž.Narkēviča/N.Perunova LAT
33. Talalajeva Jūlija RVS/Ž.Narkēviča/N.Perunova LAT
34. Botoša Mila Jelgavas BJSS LAT
35. Jākobsone Anastasija Jelgavas BJSS LAT
36. Gordona Emilia RVS/Ž.Narkēviča/N.Perunova LAT
37. Janceva Sofija RVS/Ž.Narkēviča/N.Perunova LAT
38. Jemiļjanova Anfisa RVS/Ž.Narkēviča/N.Perunova LAT
39. Matuzele Emīlija RVS/Ž.Narkēviča/N.Perunova LAT
II sp. kl. jaunākā gr. (2015.dz.g.)
1. Vasiļjeva Viktorija Olaines sporta centrs LAT
2. Ābelīte Mikaela ĶNSS/V.Bērziņa, A.Mandrika LAT
3. Kozakova Mariia LMVK - EAST LAT
4. Dubiņina Vlada RVS/A.Matoviča LAT
5. Galajeva Darja RVS/A.Matoviča LAT
6. Grahovska Viktorija RVS/A.Matoviča LAT
7. Petrosjana Amelija RVS/A.Matoviča LAT
8. Gabrāne Elza RVS/Ž.Narkēviča/N.Perunova LAT
9. Dilba Rozālija RVS/Ž.Narkēviča/N.Perunova LAT
10. Reminaitė Kaja SC Viesulas LTU
11. Chadakauskaitė Patricija SC Viesulas LTU
II sp. kl. vidējā gr. (2014.dz.g.)
1. Novoselova Sofija MVK Grācija LAT
2. Otikova Sonora ĶNSS/V.Bērziņa, A.Mandrika LAT
3. Plociņa Anna Rīgas 86.vidusskola LAT
4. Antonova Anna Rīgas 86.vidusskola LAT
5. Mnaidarova Sofija LKSS/Liepāja LAT
6. Dolgina Emīlija RVS/A.Matoviča LAT
7. Semeņenko Valērija RVS/E.Vasiļevska/A.Valujeviča-Bite LAT
8. Borovaja Emīlija RVS/E.Vasiļevska/A.Valujeviča-Bite LAT
9. Saliņa Rastija Ogres NSC LAT
10. Alimočkina Viktorija RVS / A.Matoviča LAT
II sp. kl. vecākā gr. (2013.dz.g.)
1. Tarasova Monika Olaines sporta centrs LAT
2. Cinīte Paula MVK Grācija LAT
3. Savčenko Sofja MVK Grācija LAT
4. Kozlovska Alisa Daugavpils SS O. Šelgunova /I. Kazakeviča LAT
5. Iskra Jelizaveta Ogres NSC LAT
6. Markina Karina Grand Jete LAT
7. Jankoviča Marianna LKSS / Liepāja LAT
8. Molčanova Marina LKSS / Liepāja LAT
9. Balode Karlīna ĶNSS LAT
10. Brencāne Emīlija ĶNSS LAT
11. Hristoforova Karolina RVS/A.Matoviča LAT
12. Gorbunova Sofija RVS/Ž.Narkēviča/N.Perunova LAT
13. Semjaņikova Vera RVS/Ž.Narkēviča/N.Perunova LAT
III sp. kl. jaunākā gr. (2014.dz.g.)
1. Bondareva Kristina RVS/A.Matoviča LAT
2. Frolova Milana RVS/A.Matoviča LAT
3. Kaņšina Adriana RVS/A.Matoviča LAT
4. Kašina Jaroslava RVS/A.Matoviča LAT
5. Ulpe Līna RVS/A.Matoviča LAT
III sp. kl. vidējā gr. (2013.dz.g.)
1. Veļikanova Nikola ĶNSS/V.Bērziņa, A.Mandrika LAT
2. Čukanova Jelizaveta ĶNSS/V.Bērziņa, A.Mandrika LAT
3. Gnutova Valerija Rīgas 86.vidusskola LAT
4. Petrova Solomeja Rīgas 86.vidusskola LAT
5. Stola Ketrina Jelgavas BJSS LAT
6. Šmaģereva Sofija LKSS/Liepāja LAT
7. Ričova Valerija LKSS/Liepāja LAT
8. Šeibe Adriana LKSS/Liepāja LAT
9. Žabjaka Jeva RVS/A.Valujeviča-Bite/E.Vasiļevska LAT
10. Lačinjana Alija RVS/A.Valujeviča-Bite/E. Vasiļevska LAT
11. Aladjeva Veronika RVS/A.Matoviča LAT
12. Kovaļova Ksenija RVS/A.Matoviča LAT
13. Stročenova Darja Jelgavas BJSS LAT
14. Taraseviča Elīna Jelgavas BJSS LAT
15. Frolova Arina RVS/J.Nikulenkova/A.Matoviča LAT
16. Mamedova Stefanija RVS/J.Ņikuļenkova/A.Matoviča LAT
17. Sadajeva Nikola RVS/J.Ņikuļenkova/A.Matoviča LAT
18. Ponomarenko Margarita RVS/J.Ņikuļenkova/A.Matoviča LAT
III sp. kl. vecākā gr. (2012.dz.g.)
1. Cirganoviča Margarita Olaines sporta centrs LAT
2. Kļučenoka Arina Daugavpils SS O. Šelgunova /I. Kazakeviča LAT
3. Mišenina Veronika Daugavpils SS O. Šelgunova /I. Kazakeviča LAT
4. Ņikitina Aleksandra Daugavpils SS O. Šelgunova /I. Kazakeviča LAT
5. Pizāne Elizabete ĶNSS/V.Bērziņa, A.Mandrika LAT
6. Antonova Viktorija LKSS / Liepāja LAT
7. Ziemele Rebeka LKSS/Liepāja LAT
8. Stavska Nelli LKSS/Liepāja LAT
9. Avdejeva Anna Jelgavas BJSS LAT
10. Kromane Anželika ĶNSS/V.Bērziņa, A.Mandrika LAT
IV sp. kl. jaunākā gr. (2013.dz.g.)
1. Ļevicka Beatrise Ogres NSC LAT
2. Vasiļonoka Loreta Ogres NSC LAT
3. Vasiļčenko Marika RVS/J.Nikulenkova/A.Matoviča LAT
4. Vasiļjeva Viktorija RVS/A.Matoviča LAT
5. Geiere Anna RVS/E.Vasiļevska/A.Valujeviča-Bite LAT
6. Galajeva Varvara RVS/J.Ņikuļenkova/A.Matoviča LAT
7. Radzina Aleksandra RVS/J.Ņikuļenkova/A.Matoviča LAT
8. Zavoronkova Ksenija RVS/J.Ņikuļenkova/A.Matoviča LAT
IV sp. kl. vidējā gr. (2012.dz.g.)
1. Mjasiščeva Arina ĶNSS/V.Bērziņa, A.Mandrika LAT
2. Sokolovska Annika Rīgas 86.vidusskola LAT
3. Ivanova Anastasija Ogres NSC LAT
4. Molotoka Taisija LKSS/Liepāja LAT
5. Kozlova Anna RVS/A.Valujeviča-Bite/E.Vasiļevska LAT
6. Korņejeva Amēlija RVS/A.Valujeviča-Bite/E.Vasiļevska LAT
7. Ivčenko Margarita Viktorija RVS/A.Valujeviča-Bite/E.Vasiļevska LAT
8. Kalniņa Milana RVS/A.Valujeviča-Bite/E.Vasiļevska LAT
9. Ivanova Aleksandra RVS/A.Valujeviča-Bite/E.Vasiļevska LAT
IV sp. kl. vecākā gr. (2011.dz.g.)
1. Agupova Karolīna Olaines sporta centrs LAT
2. Kirillova Valerija MVK Grācija LAT
3. Homika Anastasija MVK Grācija LAT
4. Malinovska Junija Daugavpils SS O. Šelgunova /I. Kazakeviča LAT
5. Šaraka Kristiāna Grand Jete LAT
6. Stucka Elīza Grand Jete LAT
7. Ivaņugina Jelizaveta LKSS/Liepāja LAT
8. Smirnova Nikola LKSS/Liepāja LAT
9. Poļakova Viktorija LKSS/Liepāja LAT
10. Holodnova Darjana RVS/A.Matoviča LAT
11. Nagle Milana RVS/A.Matoviča LAT
12. Mirošņičenko Jeļizaveta MVK “Jugla” LAT
V sp. kl. jaunākā gr. (2012.dz.g.)
1. Pogodina Adelīna Rīgas 86.vidusskola LAT
2. Siļutina Patrīcija Rīgas 86.vidusskola LAT
3. Matvejeva Laura Ogres NSC LAT
4. Nahtmane Veronika Ogres NSC LAT
5. Svariņa Vivjēna RVS/A.Valujeviča-Bite/E.Vasiļevska LAT
6. Jakovina Natalija RVS/E.Vasiļevska/A.Valujeviča-Bite LAT
V sp. kl. vidējā gr. (2011.dz.g.)
1. Suzdaļenko Vasiļisa ĶNSS/V.Bērziņa, A.Mandrika LAT
2. Rūtena Žanete ĶNSS/V.Bērziņa, A.Mandrika LAT
3. Grase Ariāna ĶNSS/V.Bērziņa, A.Mandrika LAT
4. Tolstika Sofja Ogres NSC LAT
5. Talente Elizabete Ogres NSC LAT
6. Smirnova Lada Jelgavas BJSS LAT
7. Fiļanova Anastasija LKSS/Liepāja LAT
8. Antipina Adele LKSS / Liepāja LAT
9. Auziņa Daniela LKSS/Liepāja LAT
10. Štalberga Šarlote LKSS/Liepāja LAT
11. Semenčenko Alisa RVS/K.Tracevska-Koņeva/S.Burlakova LAT
12. Žižkuna Milana RVS/E.Vasiļevska/A.Valujeviča-Bite LAT
13. Gavrilova Varvara RVS/E.Vasiļevska/A.Valujeviča-Bite LAT
14. Lozovenko Ksenija Jelgavas BJSS LAT
15. Čeremisina Angelina Jelgavas BJSS LAT
16. Tenča Marta Jelgavas BJSS LAT
17. Igolnicina Darja RVS/J.Ņikuļenkova/A.Matoviča LAT
V sp.kl.vecāka gr. (2010.dz.g.)
1. Barkina Aina Daugavpils SS O. Šelgunova /I. Kazakeviča LAT
2. Kezika Elza Grand Jete LAT
3. Semjonova Veranika RVS/S.Burlakova/K.Tracevska-Koņeva LAT
4. Lešenkova Jevgenija RVS/K.Tracevska-Koņeva/S.Burlakova LAT
5. Korobčanska Viktorija RVS/E.Vasiļevska/A.Valujeviča-Bite LAT
6. Groder Božena Vingro Visi LAT
Pre-junioru sp.klase (2011.dz.g.)
1. Šušunova Elena Daugavpils SS O. Šelgunova /I. Kazakeviča LAT
2. Svilpe Emīlija ĶNSS/V.Bērziņa, A.Mandrika LAT
3. Biksone Keita ĶNSS/V.Bērziņa, A.Mandrika LAT
4. Kalniņa Alise LKSS/Liepāja LAT
5. Šteinberga Amēlija ĶNSS LAT
6. Jasinska Diana RVS/L.Andrianova/T.Galaktionova LAT
7. Bučneva Darja RVS/A.Matoviča LAT
8. Javorska Nikolina RVS/A.Matoviča LAT
9. Saliba Sofija Afina RVS/A.Matoviča LAT
10. Gruznova Alise RVS/E.Vasiļevska/A.Valujeviča-Bite LAT
11. Annenkova Anastasija RVS/J.Ņikuļenkova/A.Matoviča LAT
12. Bērziņa Laura RVS/J.Ņikuļenkova/A.Matoviča LAT
13. Poriete Margarita RVS/J.Ņikuļenkova/A.Matoviča LAT
Junioru sp.kl.elites gr. (2010-2009.dz.g.)
1. Cigankova Vlada MVK Grācija LAT
2. Kuzņecova Jeļizaveta Rīgas 86.vidusskola LAT
3. Zaiceva Darja Rīgas 86.vidusskola LAT
4. Rone Adriana LKSS / Liepāja LAT
5. Kočjuga Daniela RVS/A.Valujeviča-Bite/E.Vasiļevska LAT
6. Samohvala Alise TV 1861 Ingolstadt GER
Junioru sp.kl.augst.nac.gr. (2010-2009.dz.g.)
1. Muškatova Valērija MVK Grācija LAT
2. Frolova Milana MVK Grācija LAT
3. Mišutkina Alina MVK Grācija LAT
4. Matuļenko Jana ĶNSS/V.Bērziņa, A.Mandrika LAT
5. Pizāne Patrīcija ĶNSS/V.Bērziņa, A.Mandrika LAT
6. Ābelīte Daniela ĶNSS/V.Bērziņa, A.Mandrika LAT
7. Sidorova Sofija Rīgas 86.vidusskola LAT
8. Solovjova Eliza Anna LKSS/Liepāja LAT
9. Ovčinnikova Diana LKSS/Liepāja LAT
10. Minčeņa Sofija RVS/ A.Valujeviča-Bite, E. Vasiļevska LAT
11. Svincicka Sofija RVS/K.Tracevska-Koneva/S.Burlakova LAT
12. Morozova Emili RVS/L.Andrianova/T..Galaktionova LAT
13. Velikanova Veronika RVS/L.Andrianova/T.Galaktionova LAT
14. Skvorcova Anastasija Tukuma Sporta skola LAT
15. Viļuma Margarita RVS/Ž.Narkēviča/N.Perunova LAT
16. Taube Eliza RVS/Ž.Narkēviča/N.Perunova LAT
17. Gramberga Heidija RVS/Ž.Narkēviča/N.Perunova LAT
18. Kabiša Margarita RVS/Ž.Narkēviča/N.Perunova LAT
19. Rozenberga Adriāna RVS/E.Vasiļevska/A.Valujeviča-Bite LAT
20. Adītāja Elizabete RVS/E.Vasiļevska/A.Valujeviča-Bite LAT
Junioru sp.kl.nac.gr. (2010-2009.dz.g.)
1. Trutjko Arina Daugavpils SS O. Šelgunova /I. Kazakeviča LAT
2. Ozerska Jelizaveta Daugavpils SS O. Šelgunova /I. Kazakeviča LAT
3. Vasiljeva Ksenija Daugavpils SS O. Šelgunova /I. Kazakeviča LAT
4. Āzere Linda ĶNSS/V.Bērziņa, A.Mandrika LAT
5. Lauva Marija Gabriela LKSS/Liepāja LAT
6. Stankeviča Sofja LKSS/Liepāja LAT
7. Ušacka Estere RVS/A.Valujeviča-Bite/E.Vasiļevska LAT
8. Laizāne Kima RVS/A.Valujeviča-Bite/E.Vasiļevska LAT
9. Ļitvičenko Uljana RVS/A.Valujeviča-Bite/E.Vasiļevska LAT
10. Girinoviča Darja RVS/K.Tracevska-Koņeva/S.Burlakova LAT
11. Maslovska Bažena RVS/K.Tracevska-Koņeva/S.Burlakova LAT
12. Vaļko Nikola RVS/K.Tracevska-Koņeva/S.Burlakova LAT
13. Tomilova Karolina RVS/K.Tracevska-Koņeva/S.Burlakova LAT
14. Nikerova Olesja RVS/K.Tracevska-Koņeva/S.Burlakova LAT
15. Tretjakova Alisija RVS/K.Tracevska-Koņeva/S.Burlakova LAT
16. Ņikešina Jekaterina RVS/K.Tracevska-Koņeva/S.Burlakova LAT
17. Circene Nikoleta RVS/K.Tracevska-Koņeva/S.Burlakova LAT
18. Grigorjeva Marija RVS/K.Tracevska-Koņeva/S.Burlakova LAT
19. Višnjakova Emīlija RVS/L.Andrianova/T.Galaktionova LAT
20. Šafare Amanda RVS/L.Andrianova/T.Galaktionova LAT
21. Krotova Sofija RVS/E.Vasiļevska/A.Valujeviča-Bite LAT
22. Vlasova Vladislava RVS/A.Valujeviča-Bite/E.Vasiļevska LAT
23. Kapitaņņikova Jeļizaveta RVS/E.Vasiļevska/A.Valujeviča-Bite LAT
24. Jansone Milāna RVS/E.Vasiļevska/A.Valujeviča-Bite LAT
25. Fedorenko Vladislava RVS/E.Vasiļevska/A.Valujeviča-Bite LAT
26. Ņikišina Sofija RVS/E.Vasiļevska/A.Valujeviča-Bite LAT
27. Šmite Marta Tukuma Sporta skola LAT
28. Grunte Jūstīne Tukuma Sporta skola LAT
29. Prokopenko Viktorija JūrmalasSS LAT
30. Orlova Milana JūrmalasSS LAT
31. Petrova Sofija JūrmalasSS LAT
32. Puķulauka Dārta Jelgavas BJSS LAT
33. Fjodorova Milana Jelgavas BJSS LAT
34. Ivanova Valerija Jelgavas BJSS LAT
35. Rodionova Jana Jelgavas BJSS LAT
36. Karpoviča Damiana Jelgavas BJSS LAT
Senioru sp.kl.elites gr. (2008.dz.gads un vec.)
1. Ķempe Kitija Rīgas 86.vidusskola LAT
2. Vasiļjeva Nikola LKSS /Liepāja LAT
3. Ivanova Evelina LKSS /Liepāja LAT
4. Karpoviča Zlata Jelgavas BJSS LAT
Senioru sp.kl.augst.nac.gr. (2008.dz.gads un vec.)
1. Zvirgzda Margarita Margo LKSS/Liepāja LAT
2. Ivanova Anastasija Jelgavas BJSS LAT
3. Andrejeva Darja Jelgavas BJSS LAT
Senioru sp.kl.nac.gr. (2008.dz.gads un vec.)
1. Fedčuka Anželika MVK Grācija LAT
2. Kumermane Krista ĶNSS LAT
3. Novicka Jana ĶNSS LAT
4. Novicka Lija ĶNSS LAT
5. Dmitrijeva Diāna RVS/K.Tracevska-Koņeva/S.Burlakova LAT
6. Fomina Adelīna RVS/K.Tracevska-Koņeva/S.Burlakova LAT
7. Dimpēna Daniela RVS/Ž.Narkēviča/N.Perunova LAT
8. Tararina Elizabete RVS/Ž.Narkēviča/N.Perunova LAT
9. Kačnova Anna RVS/Ž.Narkēviča/N.Perunova LAT
10. Tararina Jekaterina RVS/Ž.Narkēviča/N.Perunova LAT
11. Siliņa Diāna Marta Jelgavas BJSS LAT
12. Vazne Veronika Jelgavas BJSS LAT
Judges
1. Kameļa Anastasija Olaines sporta centrs LAT
2. Zambžicka Irina ĶNSS LAT
3. Kazakeviča Irina Daugavpils SS O. Šelgunova /I. Kazakeviča LAT
4. Mandrika Anastasija ĶNSS LAT
5. Šatravska Anastasija Rīgas 86.vidusskola LAT
6. SMELOVA Irina Jelgavas BJSS LAT
7. Rieksta Jelena LKSS/Liepāja LAT
8. Vasiļevska Elīna RVS LAT
9. Burlakova Svetlana RVS LAT
10. Matoviča Anna RVS LAT
11. Perunova Nikola RVS LAT
12. STEPULĀNE Tatjana Ogres NSC LAT
13. Bērziņa Elīza ĶNSS LAT
14. Nudiena Marta ĶNSS LAT
15. Šelgunova Olga Daugavpils SS O. Šelgunova /I. Kazakeviča LAT
16. Stepanova Zoja LAT
17. Šepeļe Jevgenija RVS LAT
18. ZAMBŽICKA Irina MVK Grācija LAT
19. Žvīgule Nellija Ogres NSC LAT
20. Narkēviča Žanete RVS LAT
21. Djumina Veronika Jelgavas BJSS LAT
22. Žagare Sofja LAT
Coaches
1. Zavadska Marika Olaines sporta centrs LAT
2. Pogodina Valērija Rīgas 86.vidusskola LAT
3. Shushkevich Karina Grand Jete LAT
4. DJUMINA Veronika Jelgavas BJSS LAT
5. Rjabko Angelina LKSS/Liepāja LAT
6. Bunga Artis ĶNSS LAT
7. Gološčapova Jekaterīna RVS LAT
8. Andrianova Larisa RVS LAT
9. Sidorova Jekaterina RVS LAT