DRŽAVNO PRVENSTVO V RITMIČNI GIMNASTIKI - INDIVIDUALNE SESTAVE 2024

18.05.2024 - 19.05.2024

GIMNASTIČNI CENTER LJUBLJANA, KOPRSKA ULICA 29, 1000 LJUBLJANA, SLOVENIJA

Deadline entry: 02.05.2024
Deadline MP3: 13.05.2024
Contact: [email protected]
Notes: PREDVAJANJE V ŽIVO_2. DAN (NOVA povezava!): https://youtube.com/live/qU0CCRK4ubI?feature=share

# Category Type
1. Deklice - 1. skupina (2013, 2014) Individual
1.
2.
3.
4.
2. Kadetinje - 1. skupina (2011, 2012) Individual
1.
2.
3.
4.
3. Mladinke - 1. skupina (2009, 2010) Individual
1.
2.
3.
4.
4. Članice - 1. skupina (2008 in starejše) Individual
1.
2.
3.
4.
5. Kadetinje - 2. skupina (2011, 2012) Individual
1.
6. Mladinke - 2. skupina (2009, 2010) Individual
1.
7. Članice - 2. skupina (2008 in starejše) Individual
1.
2.
8. Mladinke - 2. skupina Mnogoboj (2009, 2010) Individual
1.
2.
9. Članice - 2. skupina Mnogoboj (2008 in starejše) Individual
1.
2.
10. Deklice - 1. skupina Final (2013, 2014) Individual
1.
2.
3.
4.
11. Deklice - 1. skupina WA Final (2013, 2014) Individual
1.
12. Deklice - 1. skupina Rope Final (2013, 2014) Individual
1.
13. Deklice - 1. skupina Hoop Final (2013, 2014) Individual
1.
14. Deklice - 1. skupina Ball Final (2013, 2014) Individual
1.
15. Deklice - 1. skupina Clubs Final (2013, 2014) Individual
1.
16. Kadetinje - 1. skupina Hoop Final (2011, 2012) Individual
1.
17. Kadetinje - 1. skupina Ball Final (2011, 2012) Individual
1.
18. Kadetinje - 1. skupina Clubs Final (2011, 2012) Individual
1.
19. Kadetinje - 1. skupina Ribbon Final (2011, 2012) Individual
1.
20. Mladinke - 1. skupina Hoop Final (2009, 2010) Individual
1.
21. Mladinke - 1. skupina Ball Final (2009, 2010) Individual
1.
22. Mladinke - 1. skupina Clubs Final (2009, 2010) Individual
1.
23. Mladinke - 1. skupina Ribbon Final (2009, 2010) Individual
1.
24. Članice - 1. skupina Hoop Final (2008 in starejše) Individual
1.
25. Članice - 1. skupina Ball Final (2008 in starejše) Individual
1.
26. Članice - 1. skupina Clubs Final (2008 in starejše) Individual
1.
27. Članice - 1. skupina Ribbon Final (2008 in starejše) Individual
1.

Filter Entriesfilter

Deklice - 1. skupina (2013, 2014)
1. Ribič Elizabeta DŠRG Branik Maribor SLO
2. Horvat Nicole Belen DŠRG Branik Maribor SLO
3. Borić Nina DŠRG Branik Maribor SLO
4. Dolinar Tia KRG Šiška SLO
5. Niemela Sara Sofija KRG Šiška SLO
6. Skokič Inja KRG Narodni dom Ljubljana SLO
7. Vilhar Manca KRG Narodni dom Ljubljana SLO
8. Jerončič Mila KRG Narodni dom Ljubljana SLO
9. Žagar Zala KRG Narodni dom Ljubljana SLO
10. Presker Glorija Športni Klub Favorit SLO
11. Geč Lisa Športni Klub Favorit SLO
12. Ulčar Anna Športni Klub Favorit SLO
13. RAMČILOVIĆ Tayra ŠD MOSTE SLO
Kadetinje - 1. skupina (2011, 2012)
1. Strel Zala Krg TiM SLO
2. Ariana Zaletel Krg TiM SLO
3. Hajdinjak Luzanava Elizabeta DŠRG Branik Maribor SLO
4. Hristov Zarja DŠRG Branik Maribor SLO
5. Mijić Una KRG Šiška SLO
6. Cvetković Maja KRG Šiška SLO
7. Permozer Furlan Pia Športni Klub Favorit SLO
8. Finšgar Ida Športni Klub Favorit SLO
9. Buser Lorena Športni Klub Favorit SLO
10. Žvajker Ina Športni Klub Favorit SLO
11. Ovchinnikova Alexandra SD Juna Šport Koper SLO
12. DOBRIČIĆ Inja ŠD MOSTE SLO
13. ČADEŽ Nika ŠD MOSTE SLO
Mladinke - 1. skupina (2009, 2010)
1. Ivankovic Mia KRG TiM SLO
2. Namurš Brina KRG TiM SLO
3. Blaž Tia KRG TiM SLO
4. Jevnikar Kaja KRG Šiška SLO
5. Rengifo Klopčič Raquel KRG Šiška SLO
6. Šebenik Lara KRG Šiška SLO
7. Švarc Ana Marie KRG Šiška SLO
8. PONIKVAR Alja KRG Narodni dom Ljubljana SLO
9. Kračman Urša KRG Narodni dom Ljubljana SLO
10. Loboda Paula KRG Narodni dom Ljubljana SLO
11. Valant Dora KRG Narodni dom Ljubljana SLO
12. KOLAR Ela ŠD MOSTE SLO
13. KONČEK Vida ŠD MOSTE SLO
14. ZILIONYTE Kotryna LUX
Članice - 1. skupina (2008 in starejše)
1. STOPAJNIK Sara DŠRG Branik Maribor SLO
2. Polak Ela KRG Šiška SLO
3. Zajc Nika KRG Narodni dom Ljubljana SLO
4. Povoden Zara Športni Klub Favorit SLO
5. Pučnik Asja Športni Klub Favorit SLO
6. Jagodic Taša Športni Klub Favorit SLO
7. Kos Katarina SD Juna Sport Koper SLO
8. Vedeneeva Ekaterina KRG TiM SLO
9. KRAŠOVEC Brigita ŠD MOSTE SLO
10. NEMEŠ Inka ŠD MOSTE SLO
11. GREGL Anja ŠD MOSTE SLO
12. GREGORIČ Luna ŠD MOSTE SLO
Kadetinje - 2. skupina (2011, 2012)
1. Černe Nose Nuša KRG Narodni dom Ljubljana SLO
2. Zupan Žagar Zala KRG Narodni dom Ljubljana SLO
3. Stefanija Sofia KRG Narodni dom Ljubljana SLO
4. Hosta Lili KRG Narodni dom Ljubljana SLO
5. Zorić Brina KRG Narodni dom Ljubljana SLO
6. Škufca Ela KRG Narodni dom Ljubljana SLO
7. GEDER SARA Športni klub Rubin SLO
8. Balažic Alina Športni klub Rubin SLO
9. Glavnik Katrin DŠRG Branik Maribor SLO
10. Šabanovič Nadja DŠRG Branik Maribor SLO
11. Oblak Lara KRG Šiška SLO
12. Dvoršak Zamernik Zala KRG Šiška SLO
13. Kadak Ocvirk Karolina KRG Šiška SLO
14. Perko Izabela KRG Šiška SLO
15. Rovan Neja GD Vrhnika SLO
16. Grušovnik Liza GD Vrhnika SLO
17. Majcen Lejla Športni Klub Favorit SLO
18. Šilec Tina Športni Klub Favorit SLO
19. Ciglar Leja Sportni klub Blescica SLO
20. Ravnikar Pia SD Juna Šport Koper SLO
21. Lenič Neza KRG TiM SLO
22. Zorko Bizjak Tita KRG TiM SLO
23. Valenčič Nika Krg TiM SLO
24. Recek Mara DRG Murska Sobota SLO
25. Primožič Neža Urša KRG RIJA SLO
Mladinke - 2. skupina (2009, 2010)
1. Mugerli Taja KRG Špica SLO
2. Rožanc Tijana Športni klub Rubin SLO
3. Safran Ruby Ivana DŠRG Branik Maribor SLO
4. Furlan Nika DŠRG Branik Maribor SLO
5. Potokar Alina KRG Šiška SLO
6. Rebić Tjaša KRG Šiška SLO
7. Gorenjak Nika Športni Klub Favorit SLO
8. Šilec Gaja Športni Klub Favorit SLO
9. Biasizzo Ela Sportni klub Blescica SLO
10. Kutin Lucija Sportni klub Blescica SLO
11. Adam Ana Sportni klub Blescica SLO
12. Vidergar Petra Sportni klub Blescica SLO
13. Erdelič Mateja KRG TiM SLO
14. Pšaker Ema KRG TiM SLO
15. Erjavec Lana DRG Murska Sobota SLO
16. Recek Jerca DRG Murska Sobota SLO
17. Zmagaj Živa KRG Šiška SLO
18. Glavan Čander Agata Športni Klub Favorit SLO
19. BALAŽIČ Eva KRG RIJA SLO
20. Halačević Lejla KRG RIJA SLO
21. Klančar Kiara KRG RIJA SLO
22. TODOROVSKA Jana ŠD MOSTE SLO
Članice - 2. skupina (2008 in starejše)
1. Lepej Novak Eva DŠRG Branik Maribor SLO
2. Radin Hana KRG Šiška SLO
3. Rovan Kajta GD Vrhnika SLO
4. Mezeg Živa GD Vrhnika SLO
5. Glavan Čander Lilit Športni Klub Favorit SLO
6. Brajko Mrdjenovič Enia SD Juna Šport Koper SLO
7. Valenčič Živa KRG TiM SLO
8. Jovović Lina KRG TiM SLO
9. Podvršič Zala KRG TiM SLO
10. Mauko Lili Sofija KRG TiM SLO
11. Jevšek Hana KRG TiM SLO
12. Tehovnik Neža KRG TiM SLO
13. Valant Ema KRG Narodni dom Ljubljana SLO
14. Ogrin Živa KRG Narodni dom Ljubljana SLO
15. Potočnik Manja KRG Narodni dom Ljubljana SLO
16. Kočevar Gregorič Nika KRG Narodni dom Ljubljana SLO
17. Donko Jana DRG Murska Sobota SLO
18. Borković Emilia KRG RIJA SLO
19. Čakš Eva KRG Narodni dom Ljubljana SLO
20. VAJDA Anja ŠD MOSTE SLO
21. AGIĆ Špela ŠD MOSTE SLO
22. Debeljak Juta KRG Šiška SLO
Mladinke - 2. skupina Mnogoboj (2009, 2010)
1. Nemec Maša KRG Narodni dom Ljubljana SLO
2. DEČKO KRONEGGER Lucija ŠD MOSTE SLO
3. GRABRIJAN Iva ŠD MOSTE SLO
Članice - 2. skupina Mnogoboj (2008 in starejše)
1. Žavcer Lili Športni Klub Favorit SLO
2. Emberšič Tia Športni Klub Favorit SLO
3. KOPAČ Dora ŠD MOSTE SLO
Deklice - 1. skupina Final (2013, 2014)
1. Skokič Inja KRG Narodni dom Ljubljana SLO
2. Vilhar Manca KRG Narodni dom Ljubljana SLO
3. Dolinar Tia KRG Šiška SLO
4. Presker Glorija Športni Klub Favorit SLO
5. Jerončič Mila KRG Narodni dom Ljubljana SLO
6. RAMČILOVIĆ Tayra ŠD MOSTE SLO
7. Horvat Nicole Belen DŠRG Branik Maribor SLO
8. Niemela Sara Sofija KRG Šiška SLO
Deklice - 1. skupina WA Final (2013, 2014)
1. Skokič Inja KRG Narodni dom Ljubljana SLO
2. Vilhar Manca KRG Narodni dom Ljubljana SLO
3. Jerončič Mila KRG Narodni dom Ljubljana SLO
4. Dolinar Tia KRG Šiška SLO
5. Presker Glorija Športni Klub Favorit SLO
6. Žagar Zala KRG Narodni dom Ljubljana SLO
7. Horvat Nicole Belen DŠRG Branik Maribor SLO
8. RAMČILOVIĆ Tayra ŠD MOSTE SLO
9. Geč Lisa Športni Klub Favorit SLO
10. Niemela Sara Sofija KRG Šiška SLO
Deklice - 1. skupina Rope Final (2013, 2014)
1. Presker Glorija Športni Klub Favorit SLO
2. RAMČILOVIĆ Tayra ŠD MOSTE SLO
3. Geč Lisa Športni Klub Favorit SLO
4. Ulčar Anna Športni Klub Favorit SLO
Deklice - 1. skupina Hoop Final (2013, 2014)
1. Skokič Inja KRG Narodni dom Ljubljana SLO
2. Dolinar Tia KRG Šiška SLO
3. Vilhar Manca KRG Narodni dom Ljubljana SLO
4. Jerončič Mila KRG Narodni dom Ljubljana SLO
5. Presker Glorija Športni Klub Favorit SLO
6. RAMČILOVIĆ Tayra ŠD MOSTE SLO
7. Horvat Nicole Belen DŠRG Branik Maribor SLO
8. Niemela Sara Sofija KRG Šiška SLO
9. Ribič Elizabeta DŠRG Branik Maribor SLO
10. Ulčar Anna Športni Klub Favorit SLO
Deklice - 1. skupina Ball Final (2013, 2014)
1. Skokič Inja KRG Narodni dom Ljubljana SLO
2. Vilhar Manca KRG Narodni dom Ljubljana SLO
3. Presker Glorija Športni Klub Favorit SLO
4. Jerončič Mila KRG Narodni dom Ljubljana SLO
5. Dolinar Tia KRG Šiška SLO
6. Horvat Nicole Belen DŠRG Branik Maribor SLO
7. Niemela Sara Sofija KRG Šiška SLO
8. Ulčar Anna Športni Klub Favorit SLO
9. RAMČILOVIĆ Tayra ŠD MOSTE SLO
10. Ribič Elizabeta DŠRG Branik Maribor SLO
Deklice - 1. skupina Clubs Final (2013, 2014)
1. Skokič Inja KRG Narodni dom Ljubljana SLO
2. Vilhar Manca KRG Narodni dom Ljubljana SLO
3. Dolinar Tia KRG Šiška SLO
4. Niemela Sara Sofija KRG Šiška SLO
Kadetinje - 1. skupina Hoop Final (2011, 2012)
1. Permozer Furlan Pia Športni Klub Favorit SLO
2. Mijić Una KRG Šiška SLO
3. Strel Zala Krg TiM SLO
4. Buser Lorena Športni Klub Favorit SLO
5. Žvajker Ina Športni Klub Favorit SLO
6. DOBRIČIĆ Inja ŠD MOSTE SLO
7. ČADEŽ Nika ŠD MOSTE SLO
8. Finšgar Ida Športni Klub Favorit SLO
9. Ariana Zaletel Krg TiM SLO
10. Hajdinjak Luzanava Elizabeta DŠRG Branik Maribor SLO
Kadetinje - 1. skupina Ball Final (2011, 2012)
1. Permozer Furlan Pia Športni Klub Favorit SLO
2. Finšgar Ida Športni Klub Favorit SLO
3. Hajdinjak Luzanava Elizabeta DŠRG Branik Maribor SLO
4. Buser Lorena Športni Klub Favorit SLO
5. DOBRIČIĆ Inja ŠD MOSTE SLO
6. Mijić Una KRG Šiška SLO
7. Strel Zala Krg TiM SLO
8. Ovchinnikova Alexandra SD Juna Šport Koper SLO
9. Žvajker Ina Športni Klub Favorit SLO
10. Ariana Zaletel Krg TiM SLO
Kadetinje - 1. skupina Clubs Final (2011, 2012)
1. Buser Lorena Športni Klub Favorit SLO
2. Finšgar Ida Športni Klub Favorit SLO
3. Mijić Una KRG Šiška SLO
4. Permozer Furlan Pia Športni Klub Favorit SLO
5. Strel Zala Krg TiM SLO
6. Hajdinjak Luzanava Elizabeta DŠRG Branik Maribor SLO
7. DOBRIČIĆ Inja ŠD MOSTE SLO
8. Žvajker Ina Športni Klub Favorit SLO
9. Ariana Zaletel Krg TiM SLO
10. Ovchinnikova Alexandra SD Juna Šport Koper SLO
Kadetinje - 1. skupina Ribbon Final (2011, 2012)
1. Permozer Furlan Pia Športni Klub Favorit SLO
2. Finšgar Ida Športni Klub Favorit SLO
3. Mijić Una KRG Šiška SLO
4. Hajdinjak Luzanava Elizabeta DŠRG Branik Maribor SLO
5. ČADEŽ Nika ŠD MOSTE SLO
6. Žvajker Ina Športni Klub Favorit SLO
7. Buser Lorena Športni Klub Favorit SLO
8. Strel Zala Krg TiM SLO
9. DOBRIČIĆ Inja ŠD MOSTE SLO
10. Ariana Zaletel Krg TiM SLO
Mladinke - 1. skupina Hoop Final (2009, 2010)
1. Kračman Urša KRG Narodni dom Ljubljana SLO
2. Valant Dora KRG Narodni dom Ljubljana SLO
3. Loboda Paula KRG Narodni dom Ljubljana SLO
4. KONČEK Vida ŠD MOSTE SLO
5. Namurš Brina KRG TiM SLO
6. Ivankovic Mia KRG TiM SLO
7. Blaž Tia KRG TiM SLO
8. Jevnikar Kaja KRG Šiška SLO
9. Švarc Ana Marie KRG Šiška SLO
10. Šebenik Lara KRG Šiška SLO
Mladinke - 1. skupina Ball Final (2009, 2010)
1. Kračman Urša KRG Narodni dom Ljubljana SLO
2. Valant Dora KRG Narodni dom Ljubljana SLO
3. Namurš Brina KRG TiM SLO
4. Loboda Paula KRG Narodni dom Ljubljana SLO
5. KONČEK Vida ŠD MOSTE SLO
6. Jevnikar Kaja KRG Šiška SLO
7. Ivankovic Mia KRG TiM SLO
8. Blaž Tia KRG TiM SLO
9. Švarc Ana Marie KRG Šiška SLO
10. Šebenik Lara KRG Šiška SLO
Mladinke - 1. skupina Clubs Final (2009, 2010)
1. Loboda Paula KRG Narodni dom Ljubljana SLO
2. Kračman Urša KRG Narodni dom Ljubljana SLO
3. Valant Dora KRG Narodni dom Ljubljana SLO
4. Jevnikar Kaja KRG Šiška SLO
5. Namurš Brina KRG TiM SLO
6. KONČEK Vida ŠD MOSTE SLO
7. Šebenik Lara KRG Šiška SLO
8. Švarc Ana Marie KRG Šiška SLO
9. Blaž Tia KRG TiM SLO
10. Ivankovic Mia KRG TiM SLO
Mladinke - 1. skupina Ribbon Final (2009, 2010)
1. Kračman Urša KRG Narodni dom Ljubljana SLO
2. Loboda Paula KRG Narodni dom Ljubljana SLO
3. KONČEK Vida ŠD MOSTE SLO
4. Namurš Brina KRG TiM SLO
5. Valant Dora KRG Narodni dom Ljubljana SLO
6. Jevnikar Kaja KRG Šiška SLO
7. Ivankovic Mia KRG TiM SLO
8. Blaž Tia KRG TiM SLO
9. Šebenik Lara KRG Šiška SLO
10. KOLAR Ela ŠD MOSTE SLO
Članice - 1. skupina Hoop Final (2008 in starejše)
1. Polak Ela KRG Šiška SLO
2. KRAŠOVEC Brigita ŠD MOSTE SLO
3. Zajc Nika KRG Narodni dom Ljubljana SLO
4. Povoden Zara Športni Klub Favorit SLO
5. GREGORIČ Luna ŠD MOSTE SLO
6. Jagodic Taša Športni Klub Favorit SLO
7. Kos Katarina SD Juna Sport Koper SLO
8. STOPAJNIK Sara DŠRG Branik Maribor SLO
Članice - 1. skupina Ball Final (2008 in starejše)
1. Polak Ela KRG Šiška SLO
2. KRAŠOVEC Brigita ŠD MOSTE SLO
3. Zajc Nika KRG Narodni dom Ljubljana SLO
4. GREGORIČ Luna ŠD MOSTE SLO
5. Povoden Zara Športni Klub Favorit SLO
6. Jagodic Taša Športni Klub Favorit SLO
7. STOPAJNIK Sara DŠRG Branik Maribor SLO
8. Kos Katarina SD Juna Sport Koper SLO
9. Pučnik Asja Športni Klub Favorit SLO
Članice - 1. skupina Clubs Final (2008 in starejše)
1. KRAŠOVEC Brigita ŠD MOSTE SLO
2. Polak Ela KRG Šiška SLO
3. Zajc Nika KRG Narodni dom Ljubljana SLO
4. Povoden Zara Športni Klub Favorit SLO
5. Jagodic Taša Športni Klub Favorit SLO
6. GREGL ANJA ŠD Moste SLO
7. STOPAJNIK Sara DŠRG Branik Maribor SLO
8. Kos Katarina SD Juna Sport Koper SLO
Članice - 1. skupina Ribbon Final (2008 in starejše)
1. KRAŠOVEC Brigita ŠD MOSTE SLO
2. Polak Ela KRG Šiška SLO
3. Zajc Nika KRG Narodni dom Ljubljana SLO
4. STOPAJNIK Sara DŠRG Branik Maribor SLO
5. Povoden Zara Športni Klub Favorit SLO
6. Jagodic Taša Športni Klub Favorit SLO
7. Kos Katarina SD Juna Sport Koper SLO
8. GREGORIČ Luna ŠD MOSTE SLO
Judges
1. LUZANAVA Sviatlana DŠRG Branik Maribor SLO
2. STRAJNAR Brina DŠRG Branik Maribor SLO
3. Strajnar Ajda DŠRG Branik Maribor SLO
4. Gomzi Ana DŠRG Branik Maribor SLO
5. Leskovsek Teja KRG Špica SLO
6. Skočir Laura KRG Špica SLO
7. Moderndörfer Tjaša KRG Špica SLO
8. Rus Viktorija KRG Šiška SLO
9. Pucelj Urša KRG Šiška SLO
10. Vrankar Reven Lori (2. skupina) KRG Šiška SLO
11. CVETKO REBOV URŠA GD Vrhnika SLO
12. Čuk Neža GD Vrhnika SLO
13. RAKUSA Erika KRG Narodni dom Ljubljana SLO
14. YAKUBOUSKAYA Alena KRG Narodni dom Ljubljana SLO
15. Celarc Neža KRG Narodni dom Ljubljana SLO
16. REBOV Ana KRG Narodni dom Ljubljana SLO
17. BELKINA Natalia Športni Klub Favorit SLO
18. Biianova ( 2.skupina) Alina c2 Športni Klub Favorit SLO
19. Svete Maja Sportni klub Blescica SLO
20. Chaynikova Ksenia SD Juna Šport Koper SLO
21. RODE Mojca SLO
22. Jamnik Teja KRG TIM SLO
23. Kragulj Sara KRG TiM SLO
24. Lončar Monika DRG Murska Sobota SLO
25. RODE MOJCA KRG TiM SLO
26. CAS Tina ŠD MOSTE SLO
27. KOKALJ Ana ŠD MOSTE SLO
28. LESKOVEC Tinka ŠD MOSTE SLO
Coaches
1. Mancevič Olga KRG Špica SLO
2. JILEK ŠPELA GD Vrhnika SLO
3. SALAUYOVA Alena KRG Narodni dom Ljubljana SLO
4. Jerman Aja KRG Narodni dom Ljubljana SLO
5. Ribarič Petra KRG TiM SLO
6. Djordjević Jasna DRG Murska Sobota SLO
7. ZOREC Iza ŠD MOSTE SLO
8. IVANČIČ Zoja Marija ŠD MOSTE SLO