2024 RG Ontario Championship & Rhythmfest

14.06.2024 - 16.06.2024

Markham Pan Am Centre

Deadline entry: 22.05.2024
Deadline MP3: 22.05.2024
Contact: Mila Steczkowski, Gabriela Grigore, Olga Iankine [email protected]
Notes:

# Category Type
1. RF RGI Senior (2008 & before) Individual
1.
2.
3.
4.
2. RF RGI Junior (2011, 2010, 2009) Individual
1.
2.
3.
4.
3. RF RGI Novice (2014, 2013, 2012) Individual
1.
2.
3.
4.
4. RF RGG Senior FIG (2008 & before) Group
1.
2.
5. RF RGG Senior 4 (2008 & before) Group
1.
6. RF RGG Senior Development (2008 & before) Group
1.
7. RF RGG Junior FIG (2011, 2010, 2009) Group
1.
2.
8. RF RGG Junior 4 (2011, 2010, 2009) Group
1.
9. RF RGG Junior Development (2011, 2010, 2009) Group
1.
10. RF RGG Novice (2014, 2013, 2012) Group
1.
11. Provincial 6A (2008 & older) Individual
1.
2.
3.
12. Provincial 6B (2008 & older) Individual
1.
2.
3.
13. Provincial 6C (2008 & older) Individual
1.
2.
3.
14. Provincial 5A (2010, 2009) Individual
1.
2.
3.
15. Provincial 5B (2010, 2009) Individual
1.
2.
3.
16. Provincial 5C (2010, 2009) Individual
1.
2.
3.
17. Provincial 4A (2011, 2010) Individual
1.
2.
18. Provincial 4B (2011, 2010) Individual
1.
2.
3.
19. Provincial 4C (2011, 2010) Individual
1.
2.
3.
20. Provincial 3A (2013, 2012) Individual
1.
2.
21. Provincial 3B (2013, 2012) Individual
1.
2.
3.
22. Provincial 3C (2013, 2012) Individual
1.
2.
3.
23. Provincial 2A (2015, 2014) Individual
1.
2.
24. Provincial 2B (2015, 2014) Individual
1.
2.
25. Provincial 2C (2015, 2014) Individual
1.
2.
3.
26. RF ODP P (2017, 2016) Individual
1.
2.
27. Provincial RGG L5 (5) (2010 or older) Group
1.
28. Provincial RGG L5 (3/4) (2010 or older) Group
1.
29. Provincial RGG L4 (5) (2011, 2010) Group
1.
30. Provincial RGG L4 (3/4) (2011, 2010) Group
1.
31. Provincial RGG L3 (5) (2012, 2013) Group
1.
32. Provincial RGG L3 (3/4) (2012, 2013) Group
1.
33. Provincial RGG L2 (5) (2015, 2014) Group
1.
34. Provincial RGG L2 (3/4) (2015, 2014) Group
1.
35. RF ODP P RGG (3/4, 5) (2017, 2016) Group
1.
36. IFAGG Senior (2008 or older) AGG
1.
F:
37. IFAGG Senior - Short (2008 or older) AGG
1.
F:
38. IFAGG Junior (2008-2010) AGG
1.
F:
39. IFAGG Junior - Short (2008-2010) AGG
1.
F:
40. IFAGG Novice (12-14) (2010-2012) AGG
1.
F:
41. IFAGG Novice (12-14) - Short (2010-2012) AGG
1.
F:
42. IFAGG Pro-Novice (10-12) (2012-2014) AGG
1.
F:
43. IFAGG Pre-Novice (10-12) - Short (2012-2014) AGG
1.
F:
44. IFAGG Child (9-10) (2014-2015) AGG
1.
F:
45. IFAGG Child (9-10) - Short (2014-2015) AGG
1.
F:
46. RG AGG ODP P (2017, 2016) AGG
1.
F:
47. RF Provincial 6A (2008 & older) Individual
1.
2.
3.
F:
48. RF Provincial 6B (2008 & older) Individual
1.
2.
3.
49. RF Provincial 6C (2008 & older) Individual
1.
2.
3.
50. RF Provincial 5A (2010, 2009) Individual
1.
2.
3.
51. RF Provincial 5B (2010, 2009) Individual
1.
2.
3.
52. RF Provincial 5C (2010, 2009) Individual
1.
2.
3.
53. RF Provincial 4A (2011, 2010) Individual
1.
2.
54. RF Provincial 4B (2011, 2010) Individual
1.
2.
3.
55. RF Provincial 4C (2011, 2010) Individual
1.
2.
3.
56. RF Provincial 3A (2013, 2012) Individual
1.
2.
57. RF Provincial 3B (2013, 2012) Individual
1.
2.
3.
58. RF Provincial 3C (2013, 2012) Individual
1.
2.
3.
59. RF Provincial 2A (2015, 2014) Individual
1.
2.
60. RF Provincial 2B (2015, 2014) Individual
1.
2.
61. RF Provincial 2C (2015) Individual
1.
2.
3.
62. 23. Provincial 2A (2015, 2014) Individual
1.
2.

Filter Entriesfilter

RF RGI Senior (2008 & before)
1. Xie Sheila Glimmer Athletic Club CAN
2. Merante Amy Glimmer Athletic Club CAN
3. Calugar Emma Glimmer Athletic Club CAN
4. Onofriichuk Khrystyna Trillium Rhythmic CAN
RF RGI Junior (2011, 2010, 2009)
1. lU kAITLYN Viva RGC CAN
2. Hu Daphne Glimmer Athletic Club CAN
3. Zinchenko Sophia Glimmer Athletic Club CAN
4. Zelikman Sacha Glimmer Athletic Club CAN
RF RGG Junior Development (2011, 2010, 2009)
1. Kalev Estienne Kalev Estienne CAN
Provincial 6A (2008 & older)
1. Rizk Hannah Milton Rhythmic Gymnastics CAN
2. Jia Megan Pirouette RGC CAN
3. Spasojevic Amelia A.N.S.Kalev CAN
4. Drozdov Evelyne Kalev Estienne RG CAN
5. Sun Claire Ottawa RG Club CAN
6. Hernandes April Glimmer Athletic Club CAN
Provincial 6B (2008 & older)
1. Samani Aida York Stars RGC CAN
2. Zhang Emily Kanata RSG CAN
3. Hao Mackenzie Ottawa RG Club CAN
4. Einhorn Jasmine Trillium Rhythmic CAN
5. Zhang Alison Ottawa RG Club CAN
6. Tang Jasmine Kalev Estienne RG CAN
Provincial 6C (2008 & older)
1. Ratnaraj Christine Mississauga Newnorth RGC CAN
2. Zhou Carol Kanata RSG CAN
3. Liu Michelle Kanata RSG CAN
4. Sviridov Iris Trillium Rhythmic CAN
5. Sklokin Elizabeth Ottawa RG Club CAN
6. Gouraud Heloise Trillium Rhythmic CAN
Provincial 5A (2010, 2009)
1. O'Reilly Ciara Milton Rhythmic Gymnastics CAN
2. Ng Chloe York Stars RGC CAN
3. Tirandazian Mehrana York Stars RGC CAN
4. Chuong Nadia York Stars RGC CAN
5. Xie Sheryl Burlington Gymnastics Club CAN
6. Craswell-Leclair Lily Pirouette RGC CAN
7. Chau Honoria Pirouette RGC CAN
8. Pimenovsky Emily Silhouettes of York RGC CAN
9. Huang Sophia Kalev Estienne RG CAN
10. Shcherbyna Diana Kalev Estienne RG CAN
11. Chen Anna Ottawa RG Club CAN
12. Lai Sierra FCCM rhythmic gymnastics club CAN
13. Cocomile Madeleine Ritmika RGC CAN
Provincial 5B (2010, 2009)
1. Gershenovich Alisa Burlington Gymnastics Club CAN
2. Li Xinyi Mississauga Newnorth RGC CAN
3. GOYAL Katherine Kalev Estienne RG CAN
4. Tolegen Ailin Trillium Rhythmic CAN
5. Kristal Alisa Ritmika RGC CAN
6. Ross Lalita Jusco RGC CAN
Provincial 5C (2010, 2009)
1. Cheon Isabella York Stars RGC CAN
2. Cheng Chloe Toronto Aspirals CAN
3. Wong Lauren Toronto Aspirals CAN
4. Melnik Lara Toronto Aspirals CAN
5. Wu Angela Mississauga Newnorth RGC CAN
6. Campeanu Larissa Kalev Estienne RG CAN
7. Bondar Monica Kalev Estienne RG CAN
8. Tong Fiona Kanata RSG CAN
9. Miatlushka Ivana Trillium Rhythmic CAN
10. Moreno Gabriella Trillium Rhythmic CAN
11. Cheng Kaili Ottawa RG Club CAN
12. Puthapanya Suwaree Glimmer Athletic Club CAN
13. Kateneff Sophie Ritmika RGC CAN
14. Savalanpour Natalie Ritmika RGC CAN
15. Davydova Elizabeth Ritmika RGC CAN
Provincial 4A (2011, 2010)
1. SITU KATELYN Barrhaven RGC CAN
2. Wang Lorraine York Stars RGC CAN
3. Plugachev Nika Toronto Aspirals CAN
4. Zeng Constance Mississauga Newnorth RGC CAN
5. Tutlys Laura Silhouettes of York RGC CAN
6. Chestopalov Nicole Silhouettes of York RGC CAN
7. Liu Claire Olympium RGC CAN
8. Roy-freeman Elizabeth Ottawa RG Club CAN
9. Buchignani Chiara Jusco RGC CAN
Provincial 4B (2011, 2010)
1. He Emily York Stars RGC CAN
2. Gershenovich Bella Burlington Gymnastics Club CAN
3. Arsenieva Olga Silhouettes of York RGC CAN
4. Tolisano Mila Kalev Estienne RG CAN
5. Bouslov Victoria Kalev Estienne RG CAN
6. Song Kate Kanata RSG CAN
7. Sun Lucy Ottawa RG Club CAN
8. Kiskinova Sabeva Bella Jusco RGC CAN
9. Elensky Milena Ritmika RGC CAN
Provincial 4C (2011, 2010)
1. Goyal Masha Jusco RGC CAN
2. Wang Rosanna York Stars RGC CAN
3. Cheng Evelyn Toronto Aspirals CAN
4. Gorshkova Emily Kalev Estienne RG CAN
5. Khasanova Olivia Kalev Estienne RG CAN
6. Mincheva Raya Olympium RGC CAN
7. Ablikim Bargina Viva RGC CAN
8. Bendeliani Eliza Trillium Rhythmic CAN
9. Kozak Alika Glimmer Athletic Club CAN
10. Giang Cassie Ritmika RGC CAN
Provincial 3A (2013, 2012)
1. Carpov Nellia Trillium Rhythmic CAN
2. Ye Olivia York Stars RGC CAN
3. Cho Renee York Stars RGC CAN
4. Liu Sophia York Stars RGC CAN
5. Markowski Elise Burlington Gymnastics Club CAN
6. Lu Ariel Toronto Aspirals CAN
7. Zhou Emma Mississauga Newnorth RGC CAN
8. Nguyen Hailey Silhouettes of York RGC CAN
9. Zhu Cynthia Kanata RSG CAN
10. Bui Anna Kanata RSG CAN
11. Cheng Kaila Ottawa RG Club CAN
12. Qin Anlan Ottawa RG Club CAN
13. Farian Sofia Glimmer Athletic Club CAN
14. Dai Melissa FCCM rhythmic gymnastics club CAN
15. Rybakova Angelina Jusco RGC CAN
16. Zhang Alice Jusco RGC CAN
17. Chumicheva Ksenia Jusco RGC CAN
18. Prado Amelia Ritmika RGC CAN
Provincial 3B (2013, 2012)
1. De Koning Theadora Jusco RGC CAN
2. Sze Meikai Jusco RGC CAN
3. Davis Madeline Jusco RGC CAN
4. Wong Tiffany York Stars RGC CAN
5. Luc Alexa Burlington Gymnastics Club CAN
6. Yuan Miya Toronto Aspirals CAN
7. Cowton Skye Mississauga Newnorth RGC CAN
8. Hegazy Joury Mississauga Newnorth RGC CAN
9. Orr Nikki Silhouettes of York RGC CAN
10. Brodsky Michelle Kalev Estienne RG CAN
11. WU Maple Kalev Estienne RG CAN
12. SONG Erin (JiaNing) Kanata RSG CAN
13. Skvortsova Masha Trillium Rhythmic CAN
14. Stephenson Ellisif Fredrika Ottawa RG Club CAN
15. Taurino Sofia Ritmika RGC CAN
Provincial 3C (2013, 2012)
1. Steczkowski Luna Silhouettes of York RGC CAN
2. Kudaybergenova Ameliya Silhouettes of York RGC CAN
3. KWAN AMBER Barrhaven RGC CAN
4. Jappar Sebihe Viva RGC CAN
5. Li Yihan Ottawa RG Club CAN
6. Lan Mia Ottawa RG Club CAN
7. Gamza Trayana Glimmer Athletic Club CAN
8. Aleksyeyenko Maria Glimmer Athletic Club CAN
9. Recinos Zoe Ritmika RGC CAN
Provincial 2A (2015, 2014)
1. Muller Klaudia Comet CAN
2. Imeri Eanda Rhythmic Ancaster CAN
3. Lifshits Rebecca York Stars RGC CAN
4. Pourali Vanisha Toronto Aspirals CAN
5. Bourlatchkova Varvara Toronto Aspirals CAN
6. Escalona Bella Mississauga Newnorth RGC CAN
7. Zhou Sophia Mississauga Newnorth RGC CAN
8. KWAN AVERY Barrhaven RGC CAN
9. Bron Adelia Olympium RGC CAN
10. Menasherov Shirel Trillium Rhythmic CAN
11. Yao Cathy Ottawa RG Club CAN
Provincial 2B (2015, 2014)
1. Mubbusher Amelia Comet CAN
2. Kong Alyssa York Stars RGC CAN
3. Tang Caroline York Stars RGC CAN
4. Ma Eleanor Mississauga Newnorth RGC CAN
5. Gomez Nicole Mississauga Newnorth RGC CAN
6. Qin Yiwan Viva RGC CAN
7. Kucharska Diana Trillium Rhythmic CAN
8. Skudnova Anna Trillium Rhythmic CAN
9. Zhu Alicia FCCM rhythmic gymnastics club CAN
10. Zhang Evangeline FCCM rhythmic gymnastics club CAN
11. Kruger Stella Jusco RGC CAN
12. Prado Mia Ritmika RGC CAN
Provincial 2C (2015, 2014)
1. Zhou Emma York Stars RGC CAN
2. Guo Doris Toronto Aspirals CAN
3. Chudaeva Alya Toronto Aspirals CAN
4. Yang Lyra Kanata RSG CAN
5. Pron Polina Trillium Rhythmic CAN
6. Zhang Adley FCCM rhythmic gymnastics club CAN
7. Ilyasov Michelle Jusco RGC CAN
8. Oulianov Milana Jusco RGC CAN
9. Serov Adelina Ritmika RGC CAN
10. Scourtoudis Kassandra Ritmika RGC CAN
RF ODP P (2017, 2016)
1. Massicotte Quinn York Stars RGC CAN
2. Fleitman Nicole York Stars RGC CAN
3. Sun Sherrey Pirouette RGC CAN
4. Aggarwal Shreya Pirouette RGC CAN
5. Vargas Torres Valentina Pirouette RGC CAN
6. Delikanli Arya Kalev Estienne CAN
7. Goyal Sofia Jusco RGC CAN
8. Parsi Mood Selena Jusco RGC CAN
9. Parsi Mood Sophia Jusco RGC CAN
10. Wang Avery Jusco RGC CAN
11. Ivanova Uliana Rhythmic Ancaster CAN
12. Malinouskaya Melita Rhythmic Ancaster CAN
13. Dvornyk Yeva Kanata RSG CAN
14. Shi Amelie Kanata RSG CAN
15. Muller Sofia Comet CAN
16. Pocheptsova Paulina Comet CAN
17. Fathalizadeh Ariana Toronto Aspirals CAN
18. Temniuk Anastasia Toronto Aspirals CAN
19. Kayumov Adelia Toronto Aspirals CAN
20. Mostovoy Sofia Toronto Aspirals CAN
21. Sotoohian Noor Toronto Aspirals CAN
22. Rolik Alexa Silhouettes of York RGC CAN
23. Miatlushka Pavla Trillium Rhythmic CAN
24. Chestopalov Lucy Trillium Rhythmic CAN
25. Malashenko Alexandra Trillium Rhythmic CAN
26. Jakubov Liza Trillium Rhythmic CAN
27. Klimenko Nicole Trillium Rhythmic CAN
28. Tyulpinova Elizabeth Trillium Rhythmic CAN
Provincial RGG L4 (5) (2011, 2010)
1. Barrhaven RGC Barrhaven RGC CAN
2. Silhouettes of York Silhouettes of York CAN
Provincial RGG L3 (3/4) (2012, 2013)
1. Barrhaven RGC Barrhaven RGC CAN
2. Silhouettes of York Silhouettes of York CAN
Provincial RGG L2 (5) (2015, 2014)
1. Rhythmic Ancaster Provincial Team Rhythmic Ancaster CAN
RF ODP P RGG (3/4, 5) (2017, 2016)
1. Kanata RSG Kanata RSG CAN
IFAGG Senior (2008 or older)
1. Allure - Senior AGG Team York Stars RGC CAN
IFAGG Senior - Short (2008 or older)
1. York Stars Senior Short Program York Stars RGC CAN
IFAGG Junior (2008-2010)
1. Team Celeste Pirouette RGC CAN
IFAGG Junior - Short (2008-2010)
1. Trillium AGG Junior Trillium Rhythmic CAN
IFAGG Novice (12-14) (2010-2012)
1. Kanata Sapphires KRSG club CAN
IFAGG Novice (12-14) - Short (2010-2012)
1. Team Aurora Pirouette RGC CAN
IFAGG Pre-Novice (10-12) - Short (2012-2014)
1. Jusco Chiquititas Jusco RGC CAN
2. Trillium AGG Pre-Novice Trillium Rhythmic CAN
IFAGG Child (9-10) - Short (2014-2015)
1. "Dream" 8-10 AGG Short Program York Stars RGC CAN
RG AGG ODP P (2017, 2016)
1. Jusco Lollipops Jusco RGC CAN
RF Provincial 6A (2008 & older)
1. Pimenovsky Sophia Silhouettes of York RGC CAN
RF Provincial 6C (2008 & older)
1. Wang Caroline Pirouette RGC CAN
2. Magomedova Mariia Kalev Estienne RG CAN
RF Provincial 5A (2010, 2009)
1. Abdellaoui Nour Kanata RSG club CAN
2. Po Cadence York Stars RGC CAN
RF Provincial 5B (2010, 2009)
1. Ying Elora Kalev Estienne RG CAN
2. Skybina Liliia Trillium Rhythmic CAN
RF Provincial 5C (2010, 2009)
1. Kim Madison York Stars RGC CAN
2. Bratkov Abi Kalev Estienne RG CAN
RF Provincial 4A (2011, 2010)
1. Tien Ella Barrhaven RGC CAN
2. Qiu Cathy Pirouette RGC CAN
3. Ma Ruby Mississauga Newnorth RGC CAN
4. Bolata Eden York Stars RGC CAN
5. Perelygina Nadezhda York Stars RGC CAN
6. Trindade Melina Kalev Estienne RG CAN
7. Khaykin Gaby Kalev Estienne RG CAN
8. Klymenko Mila Kalev Estienne CAN
RF Provincial 4B (2011, 2010)
1. Nobrega Lucilia York Stars RGC CAN
2. Rivshin Maya York Stars RGC CAN
3. Zhou Audrey Kalev Estienne RG CAN
4. Bakhmatch Diana Silhouettes of York RGC CAN
5. Maslennicova Evelyn Silhouettes of York CAN
RF Provincial 4C (2011, 2010)
1. Trapkov Melissa Glimmer Athletic Club CAN
2. Carvajal Victoria York Stars RGC CAN
RF Provincial 3A (2013, 2012)
1. Vera Vladyka (OOC) Pirouette RGC CAN
2. Davydova Dasha Pirouette RGC CAN
3. Zhu Mikayla Barrhaven RGC CAN
4. (OOC) Mammadova Zumrud Toronto Aspirals CAN
5. Kudale Ira Mississauga Newnorth RGC CAN
6. Chao Cissie Kanata RSG CAN
7. Phursov Nicole Kanata RSG CAN
8. Wang Clara Silhouettes of York RGC CAN
9. He Anika Trillium Rhythmic CAN
10. He Letitia Trillium Rhythmic CAN
RF Provincial 3B (2013, 2012)
1. Xiang Selina Barrhaven RGC CAN
2. Kulibaba Sabina York Stars RGC CAN
3. Fang Joyce York Stars RGC CAN
4. Cherkasova Anna Trillium Rhythmic CAN
RF Provincial 3C (2013, 2012)
1. Dong Christina Barrhaven RGC CAN
2. Nobrega Sabrina York Stars RGC CAN
3. Gorshkova Veronika Kalev Estienne RG CAN
4. Oberleytner Sofia Trillium Rhythmic CAN
RF Provincial 2A (2015, 2014)
1. Aggarwal Jaya Pirouette RGC CAN
2. (OOC) Zdrak Karina Toronto Aspirals CAN
3. Kiskinova Sabeva Thea Jusco RGC CAN
4. Tymoshenko Sofiia Jusco RGC CAN
5. Chen PeiPei Kanata RSG CAN
6. Ji Marissa Kanata RSG CAN
7. Nith Elysa Kanata RSG CAN
8. Shteinbock Myriam Kanata RSG CAN
RF Provincial 2B (2015, 2014)
1. Smith Raine Jusco RGC CAN
2. Tang Amina York Stars RGC CAN
3. Schleifer Dariya York Stars RGC CAN
4. Bernardi Eliana York Stars RGC CAN
5. Zhang Mavis York Stars RGC CAN
6. Khalil Rita York Stars RGC CAN
7. Mu Catherine Kanata RSG CAN
8. Yi Qi Bao Alexandra Kalev Estienne RG CAN
9. Wang Miranda Toronto Aspirals CAN
10. Portnoy Nikka Silhouettes of York RGC CAN
RF Provincial 2C (2015)
1. Aleksyeyenko Alexandra Glimmer Athletic Club CAN
2. Bilanchuk Rufina Silhouettes of York CAN
23. Provincial 2A (2015, 2014)
1. Muller Klaudia Comet CAN
2. Imeri Eanda Rhythmic Ancaster CAN
3. Chvalyuk Vladyslava Rhythmic Ancaster CAN
4. Lifshits Rebecca York Stars RGC CAN
5. Pourali Vanisha Toronto Aspirals CAN
6. Bourlatchkova Varvara Toronto Aspirals CAN
7. Escalona Bella Mississauga Newnorth RGC CAN
8. Zhou Sophia Mississauga Newnorth RGC CAN
9. KWAN AVERY Barrhaven RGC CAN
10. Bron Adelia Olympium RGC CAN
11. Menasherov Shirel Trillium Rhythmic CAN
12. Yao Cathy Ottawa RG Club CAN
Judges
1. Li Jia Barrhaven RGC CAN
2. Joukova Svetlana Kalev Estienne CAN
3. Shivrina Irina KRSG club CAN
4. Gambarova Leyla Toronto Aspirals CAN
5. Salova Anna Toronto Aspirals CAN
6. BATBAYAR Khulan York Stars RGC CAN
7. Kosheleva Alla York Stars RGC CAN
8. Assadoullaev Julia York Stars RGC CAN
Coaches
1. Tolkachova Ludmilla Glimmer Athletic Club CAN
2. Savchuk Antonina Kalev Estienne CAN
3. Zaiets VAleriia Kalev Estienne CAN
4. Choi Youna Kalev Estienne CAN
5. Rubkhin Anna Kalev Estienne CAN
6. Wang Fan Barrhaven RGC CAN
7. Li Jia Barrhaven RGC CAN
8. Klepsch Cassidy Pirouette RGC CAN
9. Klepsch Kaitlyn Pirouette RGC CAN
10. Seary Vendula Pirouette RGC CAN
11. Kovtun Lyudmyla Burlington Gymnastics Club CAN
12. Kovtun Mariya Burlington Gymnastics Club CAN
13. Noskova Diana Jusco RGC CAN
14. Busato Maria Jusco RGC CAN
15. Moutafchieva Stefka Jusco RGC CAN
16. Masleva Mimi Jusco RGC CAN
17. Musin Katia Jusco RGC CAN
18. Vasileva Niya Jusco RGC CAN
19. Boudakova Elvira Jusco RGC CAN
20. Shivrina Irina KRSG club CAN
21. Kerr Samantha KRSG club CAN
22. Shykharieva Anastasiia Kalev Estienne CAN
23. Ondaatje Anna-Marie Kalev Estienne CAN
24. Gambarova Leyla Toronto Aspirals CAN
25. Salova Anna Toronto Aspirals CAN
26. Burak Dina Toronto Aspirals CAN
27. Havrylenko Anastaiia York Stars RGC CAN
28. Assadoulaev Mishelle York Stars RGC CAN
29. Platis Stefani York Stars RGC CAN
30. BATBAYAR Khulan York Stars RGC CAN
31. Assadoullaev Julia York Stars RGC CAN