Závod ke Dni dětí KP

26.05.2024

sportovní hala SŠ technické, Zelený pruh 1294/52, Praha 4

Deadline entry: 28.04.2024
Deadline MP3: 18.05.2024
Contact: Linda Koutníková, [email protected], 732 983 635
Notes:

# Category Type
1. I.A (2017) Individual
1.
2.
2. I. (2015-2016) Individual
1.
2.
3. II. (2013-2015) Individual
1.
2.
4. III. (2011-2013) Individual
1.
2.
5. IV. (2008-2010) Individual
1.
2.
6. V. (2008 a starší) Individual
1.
2.

Filter Entriesfilter

I.A (2017)
1. Peroutková Anežka TJ Vodní stavby Praha CZE
2. Feixová Natálie TJ Vodní stavby Praha CZE
3. Andělová Adéla SK MG Břeclav CZE
4. Jungmannová Sofie SK MG Břeclav CZE
5. Rezová Rozárka SK MG Břeclav CZE
6. Straková Alexandra SK MG Břeclav CZE
7. Dědková Samantha TJ VS Praha - Zelený pruh CZE
8. Trsová Štěpánka TJ VS Praha - Zelený pruh CZE
9. Polyaková Kristina SK MG Stodůlky Praha CZE
I. (2015-2016)
1. Valentová Veronika TJ Vodní stavby Praha CZE
2. Vimberg Claudia TJ Vodní stavby Praha CZE
3. Bajerová Michaela TJ Vodní stavby Praha CZE
4. Radkovičová Tina SK MG Břeclav CZE
5. Esterková Alžběta SK MG Břeclav CZE
6. Bradáčová Veronika SK MG Břeclav CZE
7. Marciniszynová Julie SK MG Břeclav CZE
8. Neumannová Ema SK MG Břeclav CZE
9. Houzarová Nikola TJ VS Praha - Zelený pruh CZE
10. Moráň Emily TJ VS Praha - Zelený pruh CZE
11. Plívová Adéla TJ VS Praha - Zelený pruh CZE
12. Schniderová Kateřina TJ VS Praha - Zelený pruh CZE
13. Rosezinová Anna TJ VS Praha - Zelený pruh CZE
14. Vrkočová Viktorie TJ VS Praha - Zelený pruh CZE
15. Řežábová Aneta TJ Meteor České Budějovice CZE
16. Baranovská Daniela SK MG Břeclav CZE
17. Panská Julie SK MG Stodůlky Praha CZE
18. Svidró Melanie SK MG Stodůlky Praha CZE
19. Gorlová Agnia SK MG Stodůlky Praha CZE
20. Chudobová Sofie SK MG Stodůlky Praha CZE
21. Daňsová Lucie USK Slávie Ústí n.L. CZE
22. Vergunova Patricie GSK Mariánské Lázně CZE
23. Bodrylova Anna GSK Mariánské Lázně CZE
II. (2013-2015)
1. Pupíková Tereza TJ Vodní stavby Praha CZE
2. Tarant Karolína TJ Vodní stavby Praha CZE
3. Šafářová Nikola TJ Vodní stavby Praha CZE
4. Pečená Lucie TJ Vodní stavby Praha CZE
5. Ganišinová Marie TJ Vodní stavby Praha CZE
6. Chýlová Justýna TJ Vodní stavby Praha CZE
7. Jirásková Eliška TJ Vodní stavby Praha CZE
8. Grechyshkina Maria TJ Vodní stavby Praha CZE
9. Landová Tereza TJ Vodní stavby Praha CZE
10. Grushko Maya TJ Vodní stavby Praha CZE
11. Malacrida Sofia TJ Vodní stavby Praha CZE
12. Vrbová Dara TJ Vodní stavby Praha CZE
13. Paulíková Lucie TJ Vodní stavby Praha CZE
14. Kratochvílová Sára SK MG Břeclav CZE
15. Abdurahmanova Nigina TJ VS Praha - Zelený pruh CZE
16. Kämpf Milana TJ VS Praha - Zelený pruh CZE
17. Němcová Adél TJ VS Praha - Zelený pruh CZE
18. Siproshvili Nikola TJ VS Praha - Zelený pruh CZE
19. Abdurahmanova Lola TJ VS Praha - Zelený pruh CZE
20. Drahošová Juliana TJ VS Praha - Zelený pruh CZE
21. Chyrianyk Sofiia TJ VS Praha - Zelený pruh CZE
22. Suchý Ivy May TJ Meteor České Budějovice CZE
23. Sontáková Lilian SK MG Stodůlky Praha CZE
24. Mattoli Charlotte SK MG Stodůlky Praha CZE
25. Becková Barbora GSK Mariánské Lázně CZE
26. Hlavatá Marie GSK Mariánské Lázně CZE
III. (2011-2013)
1. Pourová Kristýna TJ Vodní stavby Praha CZE
2. Ness Kristýna TJ Vodní stavby Praha CZE
3. Kořínková Nela TJ Vodní stavby Praha CZE
4. Šajnová Nikoleta TJ Vodní stavby Praha CZE
5. Studihradová Viktorie TJ Vodní stavby Praha CZE
6. Dufková Laura TJ Vodní stavby Praha CZE
7. Kovářová Aneta TJ Vodní stavby Praha CZE
8. Blinda Kamila SK MG Břeclav CZE
9. Švendová Sofie SK MG Břeclav CZE
10. Juráčková Julie SK MG Břeclav CZE
11. Kejlová Karla SK MG Břeclav CZE
12. Neumannová Anna SK MG Břeclav CZE
13. Máchová Sofie TJ VS Praha - Zelený pruh CZE
14. Melnykova Stefania TJ VS Praha - Zelený pruh CZE
15. Ryklová Stella TJ VS Praha - Zelený pruh CZE
16. Siproshvili Anastasia TJ VS Praha - Zelený pruh CZE
17. Svobodová Vanda TJ VS Praha - Zelený pruh CZE
18. Černá Nikola TJ VS Praha - Zelený pruh CZE
19. Kämpf Valerie TJ VS Praha - Zelený pruh CZE
20. Fialová Zuzana TJ Meteor České Budějovice CZE
21. Dvořáková Lucie TJ Meteor České Budějovice CZE
22. Kálalová Emma TJ Meteor České Budějovice CZE
23. Kladrubská Nella TJ Meteor České Budějovice CZE
24. Michalina Naděžda SK MG Stodůlky Praha CZE
25. Špitálská Natálie USK Slávie Ústí n.L. CZE
26. Vojáčková Magdalena TJ Gymdance Plzeň CZE
27. Plačková Natálie TJ Gymdance Plzeň CZE
28. Pešíková Liliana TJ Gymdance Plzeň CZE
29. Skalozubová Evelina SK Triumf Praha CZE
IV. (2008-2010)
1. Mrzenová Aneta TJ Vodní stavby Praha CZE
2. Jankajová Sára TJ Vodní stavby Praha CZE
3. Valentová Gabriela TJ Vodní stavby Praha CZE
4. Bregarová Natálie TJ Vodní stavby Praha CZE
5. Schrollová Barbora TJ Vodní stavby Praha CZE
6. Volková Johana TJ Vodní stavby Praha CZE
7. Kratochvílová Laura SK MG Břeclav CZE
8. Drahošová Ela TJ VS Praha - Zelený pruh CZE
9. Hrochová Julie TJ VS Praha - Zelený pruh CZE
10. Kovalets Polina TJ VS Praha - Zelený pruh CZE
11. Řehořková Agáta TJ VS Praha - Zelený pruh CZE
12. Škvorová Adéla TJ VS Praha - Zelený pruh CZE
13. Holubová Andrea TJ VS Praha - Zelený pruh CZE
14. Dorčáková Tina TJ Meteor České Budějovice CZE
15. Valhová Karolína TJ Meteor České Budějovice CZE
16. Kardash Valentyna TJ Meteor České Budějovice CZE
17. Baranovská Adéla SK MG Břeclav CZE
18. Lencsová Klára SK MG Břeclav CZE
19. Koulová Jolana SK MG Břeclav CZE
20. Jiravová Lenka SK MG Stodůlky Praha CZE
21. Urbančíková Sabina USK Slávie Ústí n.L. CZE
22. Altnerová Johana USK Slávie Ústí n.L. CZE
23. Kadlecová Anna TJ Gymdance Plzeň CZE
24. Popelková Nikol SK Triumf Praha CZE
V. (2008 a starší)
1. Šlapáková Nicol TJ Vodní stavby Praha CZE
2. Mrzenová Viktorie TJ Vodní stavby Praha CZE
3. Hnětkovská Doubravka TJ Vodní stavby Praha CZE
4. Švestková Lucie TJ Vodní stavby Praha CZE
5. Řeřichová Anna TJ Vodní stavby Praha CZE
6. Horníková Julie TJ VS Praha - Zelený pruh CZE
7. Houhová Veronika TJ VS Praha - Zelený pruh CZE
8. Poddaná Rebeka TJ VS Praha - Zelený pruh CZE
9. Ratajová Aurelie TJ VS Praha - Zelený pruh CZE
10. Stuchlíková Simona TJ VS Praha - Zelený pruh CZE
11. Valhová Ester TJ Meteor České Budějovice CZE
12. Benešová Eliška SK MG Stodůlky Praha CZE
13. Mastníková Magdalena SK MG Stodůlky Praha CZE
14. Červová Kateřina Moderní gymnastika Liberec CZE
15. Bečvářová Alžběta TJ Gymdance Plzeň CZE
16. Vacíková Viktorie TJ Gymdance Plzeň CZE
17. Bodolló Anna TJ Gymdance Plzeň CZE
Judges
1. Koutníková Linda TJ Vodní stavby Praha CZE
2. Švetsková Kristýna TJ Vodní stavby Praha CZE
3. Vařeková Klára TJ Vodní stavby Praha CZE
4. Davidová Gabriela TJ VS Praha - Zelený pruh CZE
5. Křečková Michaela TJ VS Praha - Zelený pruh CZE
6. Poláčková Tereza TJ VS Praha - Zelený pruh CZE
7. Bublíková Monika TJ Meteor České Budějovice CZE
8. Řežábová Šárka TJ Meteor České Budějovice CZE
9. Harťanská Soňa SK MG Břeclav CZE
10. Havelíková Martina SK MG Stodůlky Praha CZE
11. Panská Šárka SK MG Stodůlky Praha CZE
12. Kučerová Tereza SK MG Stodůlky Praha CZE
13. Špitálská Jitka USK Slávie Ústí n.L. CZE
14. Brůžková Blanka GSK Mariánské Lázně CZE
15. Michelová Kristýna TJ Gymdance Plzeň CZE
16. Slachová Marcela TJ Gymdance Plzeň CZE