Сity camp, Master Class and tournament by Anastasiya Voznyak and Alina Pertseva

23.06.2024 - 29.06.2024

Warsaw, Poland

Deadline entry: 31.05.2024
Deadline MP3: 31.05.2024
Contact: [email protected] +380687372083,+34641894386
Notes: Anastasiya Voznyak Finalist of two Olympic Games Rio 2016, Tokyo 2020 Bronze medalist of the World Championship Two-time European Champion Silver and bronze medalist of the European Games International class master of sports Alina Pertseva Finalist of the European Championship Champion of Ukraine Prize-winner and winner of international tournaments

# Category Type
1. Сity camp Individual
1.
2. Master Class Individual
1.
3. Сity camp and Master Class Individual
1.
4. Tournament 2020 A Individual
1.
2.
5. Tournament 2020 B Individual
1.
6. Tournament 2020 C Individual
1.
7. Tournament 2020 Debut Individual
1.
8. Tournament 2019 A Individual
1.
2.
9. Tournament 2019 B Individual
1.
10. Tournament 2019 C Individual
1.
11. Tournament 2019 Debut Individual
1.
12. Tournament 2018 A Individual
1.
2.
13. Tournament 2018 B Individual
1.
14. Tournament 2018 C Individual
1.
15. Tournament 2018 Debut Individual
1.
16. Tournament 2017 A Individual
1.
2.
17. Tournament 2017 B Individual
1.
18. Tournament 2017 C Individual
1.
19. Tournament 2017 Debut Individual
1.
20. Tournament 2016 A Individual
1.
2.
21. Tournament 2016 B Individual
1.
2.
22. Tournament 2016 C Individual
1.
23. Tournament 2016 Debut Individual
1.
24. Tournament 2015 A Individual
1.
2.
25. Tournament 2015 B Individual
1.
2.
26. Tournament 2015 C Individual
1.
27. Tournament 2015 Debut Individual
1.
28. Tournament 2014 A Individual
1.
2.
29. Tournament 2014 B Individual
1.
2.
30. Tournament 2014 C Individual
1.
31. Tournament 2014 Debut Individual
1.
32. Tournament 2014 A Individual
1.
2.
33. Tournament 2014 B Individual
1.
2.
34. Tournament 2014 C Individual
1.
35. Tournament 2014 Debut Individual
1.
36. Tournament 2013 A Individual
1.
2.
37. Tournament 2013 B Individual
1.
2.
38. Tournament 2013 C Individual
1.
39. Tournament 2013 Debut Individual
1.
40. Tournament 2012 A Individual
1.
2.
41. Tournament 2012 B Individual
1.
2.
42. Tournament 2012 C Individual
1.
43. Tournament 2012 Debut Individual
1.
44. Tournament 2011 A Individual
1.
2.
45. Tournament 2011 B Individual
1.
2.
46. Tournament 2011 C Individual
1.
47. Tournament 2011 Debut Individual
1.
48. JUNIOR A Individual
1.
2.
49. JUNIOR B Individual
1.
2.
50. JUNIOR C Individual
1.
51. SENIOR A Individual
1.
2.
52. SENIOR B Individual
1.
2.
53. SENIOR C Individual
1.

Filter Entriesfilter

Сity camp
1. Varvara Shchychko Uks murzaliyeva POL
2. Vodotyka Kira UKS Murzaliyeva POL
3. Vakhnenko Veronika GRACE Gymnastics Academy POL
4. Shevchenko Anastasiia GRACE Gymnastics Academy POL
5. Melnikova Alina GRACE Gymnastics Academy POL
6. Novikova Oleksandra GRACE Gymnastics Academy POL
7. Troian Veronika GRACE Gymnastics Academy POL
8. Burztein Mirra Grace Gymnastics Academy POL
9. Borowy Aleksandra UKS GIM 92 POL
Master Class
1. Стінська Злата SK ADVENTURE UKR
2. Гулейчук Альона SK ADVENTURE UKR
3. Скорейко Єва SK ADVENTURE UKR
4. Чинчик Еліна SK ADVENTURE UKR
5. Мерешко Христина SK ADVENTURE UKR
6. Котирло Ніколь SK ADVENTURE UKR
7. Крицька Анна SK ADVENTURE UKR
8. Качур Віталіна SK ADVENTURE UKR
9. Shevchenko Anastasiia GRACE Gymnastics Academy POL
10. Novikova Oleksandra GRACE Gymnastics Academy POL
11. Burztein Mirra Grace Gymnastics Academy POL
12. Zlata Bakanova GRACE Gymnastics Academy POL
13. Borowy Aleksandra UKS GIM 92 POL
14. Kletsiak Emiliia Chernivtsi СК "ADVENTURE" UKR
Сity camp and Master Class
1. Turenko Milana Schwerter Turnerschaft 1868 e.V. GER
2. Bogomolnikovaite Nikole Sostines SC LTU
3. Iurasova Laura Sostines SC LTU
4. Indrė Gibavičiūtė RG Home LTU
5. Marková Veronika TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
6. Sekerová Karin TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
7. Resutíková Hana TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
8. Resutíková Nina TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
9. Oríšková Ella TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
Tournament 2018 C
1. Kolomoiets Sofiia Grace Gymnastics Academy POL
Tournament 2017 C
1. Burztein Mirra Grace Gymnastics Academy POL
Tournament 2017 Debut
1. Arina Mukhamiednazarova GRACE Gymnastics Academy POL
2. Piletska Milana GRACE Gymnastics Academy POL
Tournament 2016 Debut
1. Vakhnenko Veronika GRACE Gymnastics Academy POL
Tournament 2015 B
1. Vodotyka Kira UKS Murzaliyeva POL
2. Lubavkin Emili Maacabi Ashdod ISR
Tournament 2015 C
1. MALISHEV YASMIN Maacabi Ashdod ISR
2. Hajadj Gefen Maacabi Ashdod ISR
Tournament 2015 Debut
1. Shevchenko Anastasiia GRACE Gymnastics Academy POL
2. Novikova Oleksandra GRACE Gymnastics Academy POL
3. Zlata Bakanova GRACE Gymnastics Academy POL
Tournament 2014 A
1. Iurasova Laura Sostines SC LTU
Tournament 2014 B
1. Revivo Oriya Maacabi Ashdod ISR
Tournament 2014 C
1. Balter Yuli Maacabi Ashdod ISR
2. PEKER ANAEL Maacabi Ashdod ISR
Tournament 2013 A
1. Turenko Milana Schwerter Turnerschaft 1868 e.V. GER
2. Гулейчук Альона SK ADVENTURE UKR
3. Borowy Aleksandra UKS GIM 92 POL
4. Peker Ailin Maacabi Ashdod ISR
5. Zvulinski Miya Maacabi Ashdod ISR
Tournament 2013 B
1. Стінська Злата SK ADVENTURE UKR
2. Скорейко Єва SK ADVENTURE UKR
Tournament 2012 B
1. Bogomolnikovaite Nikole Sostines SC LTU
2. Raitman Stefani Maacabi Ashdod ISR
Tournament 2011 A
1. Мерешко Христина SK ADVENTURE UKR
2. Крицька Анна SK ADVENTURE UKR
3. Shoshani Coral Maacabi Ashdod ISR
JUNIOR B
1. Котирло Ніколь SK ADVENTURE UKR
Judges
1. VAINBLAT Maria ISR
Coaches
1. Dziaková Hana TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
2. VAYNBLAT YELENA Maacabi Ashdod ISR