IV Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Золотий Дюк 2024»

14.06.2024 - 16.06.2024

Одеса

Deadline entry: 10.05.2024
Deadline MP3: 12.05.2024
Contact: Василенко Анжела Костянтинівна +380679547439 Чуприна Яна Василівна +380931482612 Поштова скринька: [email protected]

Супровід турніру проводить ФОП Рейхерт А.Л.

УВАГА!!! Реєстрація на турнір є платною. Самостійна реєстрація недоступна

Відправити список учасників та отримати рахунок - сюди
Notes: Головний суддя змагань: Василенко А.К. Головний секретар змагань: Чуприна Я.В.

Відео та фото послуги для учасників та організаторів на змаганнях надаватиме компанія «DM Production»

Замовити відео та фото Ви можете, залишивши заявку на нашому веб-сайті DM PRODUCTION за адресою - www.dmedia.space в розділі «Художня гімнастика». Також ви можете замовити відео та фото через Telegram Bot.

Зробити замовлення! Telegram Bot

InstagramYouTubeFacebook

# Category Type
1. ПОПЕРЕДНЯ реєстрація Individual
1.
2. «Дебют» БП або вид на вибір (2012 і молодші) Individual
1.
3. 2017 Gold «A» М`яч, Булави Individual
1.
2.
4. 2017 Gold «B» Обруч, М`яч Individual
1.
2.
5. 2017 Gold «C» БП, Вид на вибір Individual
1.
2.
6. 2017 Silver «A» Обруч, Вид на вибір Individual
1.
2.
7. 2017 Silver «B» М`яч, Вид на вибір Individual
1.
2.
8. 2017 Silver «C» Вид на вибір Individual
1.
9. 2017 Bronze «A» Обруч Individual
1.
10. 2017 Bronze «B» М`яч Individual
1.
11. 2017 Bronze «C» БП Individual
1.
12. 2017 Light БП або вид на вибір Individual
1.
13. 2016 Gold «A» М`яч, Булави Individual
1.
2.
14. 2016 Gold «B» Обруч, М`яч Individual
1.
2.
15. 2016 Gold «C» БП, Вид на вибір Individual
1.
2.
16. 2016 Silver «A» Обруч, Вид на вибір Individual
1.
2.
17. 2016 Silver «B» М`яч, Вид на вибір Individual
1.
2.
18. 2016 Silver «C» Вид на вибір Individual
1.
19. 2016 Bronze «A» Обруч Individual
1.
20. 2016 Bronze «B» М`яч Individual
1.
21. 2016 Bronze «C» БП Individual
1.
22. 2016 Light БП або вид на вибір Individual
1.
23. 2015 Gold «A» М`яч, Булави Individual
1.
2.
24. 2015 Gold «B» Обруч, М`яч Individual
1.
2.
25. 2015 Gold «C» БП, Вид на вибір Individual
1.
2.
26. 2015 Silver «A» Обруч, Вид на вибір Individual
1.
2.
27. 2015 Silver «B» М`яч, Вид на вибір Individual
1.
2.
28. 2015 Silver «C» Вид на вибір Individual
1.
29. 2015 Bronze «A» Обруч Individual
1.
30. 2015 Bronze «B» М`яч Individual
1.
31. 2015 Bronze «C» БП Individual
1.
32. 2015 Light БП або вид на вибір Individual
1.
33. 2014 Gold «A» Стрічка, Вид на вибір Individual
1.
2.
34. 2014 Gold «B» Булави, Вид на вибір Individual
1.
2.
35. 2014 Gold «C» М`яч, Вид на вибір Individual
1.
2.
36. 2014 Silver «A» Обруч, Вид на вибір Individual
1.
2.
37. 2014 Silver «B» М`яч, Вид на вибір Individual
1.
2.
38. 2014 Silver «C» БП, Вид на вибір Individual
1.
2.
39. 2014 Bronze «A» БП, Вид на вибір Individual
1.
2.
40. 2014 Bronze «B» Обруч Individual
1.
41. 2014 Bronze «C» М`яч Individual
1.
42. 2014 Light БП або вид на вибір Individual
1.
43. 2013 Gold «A» Стрічка, Вид на вибір Individual
1.
2.
44. 2013 Gold «B» Булави, Вид на вибір Individual
1.
2.
45. 2013 Gold «C» М`яч, Вид на вибір Individual
1.
2.
46. 2013 Silver «A» Обруч, Вид на вибір Individual
1.
2.
47. 2013 Silver «B» М`яч, Вид на вибір Individual
1.
2.
48. 2013 Silver «C» БП, Вид на вибір Individual
1.
2.
49. 2013 Bronze «A» БП, Вид на вибір Individual
1.
2.
50. 2013 Bronze «B» Обруч Individual
1.
51. 2013 Bronze «C» М`яч Individual
1.
52. 2013 Light БП або вид на вибір Individual
1.
53. 2012 Gold «A» Стрічка, Вид на вибір Individual
1.
2.
54. 2012 Gold «B» Булави, Вид на вибір Individual
1.
2.
55. 2012 Gold «C» М`яч, Вид на вибір Individual
1.
2.
56. 2012 Silver «A» Обруч, Вид на вибір Individual
1.
2.
57. 2012 Silver «B» М`яч, Вид на вибір Individual
1.
2.
58. 2012 Silver «C» БП, Вид на вибір Individual
1.
2.
59. 2012 Bronze «A» БП, Вид на вибір Individual
1.
2.
60. 2012 Bronze «B» Обруч Individual
1.
61. 2012 Bronze «C» М`яч Individual
1.
62. 2012 Light БП або вид на вибір Individual
1.
63. KMCУ Gold «A» Стрічка, Вид на вибір (2011-2009) Individual
1.
2.
64. KMCУ Gold «B» Булави, Вид на вибір (2011-2009) Individual
1.
2.
65. KMCУ Gold «C» М`яч, Вид на вибір (2011-2009) Individual
1.
2.
66. KMCУ Silver «A» Булави, Вид на вибір (2011-2009) Individual
1.
2.
67. KMCУ Silver «B» М`яч, Вид на вибір (2011-2009) Individual
1.
2.
68. KMCУ Silver «C» Обруч, Вид на вибір (2011-2009) Individual
1.
2.
69. KMCУ Bronze «A» М`яч (2011-2009) Individual
1.
70. KMCУ Bronze «B» Обруч (2011-2009) Individual
1.
71. KMCУ Bronze «C» Вид на вибір (2011-2009) Individual
1.
72. MCУ Gold «A» Стрічка, Вид на вибір (2008 і старші) Individual
1.
2.
73. MCУ Gold «B» Булави, Вид на вибір (2008 і старші) Individual
1.
2.
74. MCУ Gold «C» М`яч, Вид на вибір (2008 і старші) Individual
1.
2.

Filter Entriesfilter

ПОПЕРЕДНЯ реєстрація
1. Шостак Вікторія Дніпро СДЮСШОР UKR
2. Швачко Марта Дніпро СДЮСШОР UKR
3. Печененко Марія Дніпро СДЮСШОР UKR
4. Міхтунець Варвара Дніпро СДЮСШОР UKR
5. Марченко Єлизавета Дніпро СДЮСШОР UKR
6. Шпартюк Анна Одеса ГОСК «Golden Fox» UKR
7. Продан Кіра Одеса ГОСК «Golden Fox» UKR
8. Баташан Валерія Одеса ГОСК «Golden Fox» UKR
9. Веретельник Дар`я Одеса ГОСК «Golden Fox» UKR
10. Сіра Аліна Одеса ГОСК «Golden Fox» UKR
11. Блізнякова Вероніка Одеса ГОСК «Golden Fox» UKR
12. Капакли Діана Одеса ГОСК «Golden Fox» UKR
13. Ящишина Марія Одеса ГОСК «Golden Fox» UKR
Judges
1. Теслюк Наталія Іванівна Одеса ГОСК «Golden Fox» UKR
2. Якимець Альвіна Костянтинівна Дніпро СДЮСШОР UKR
Coaches
1. Якимець Альвіна Костянтинівна Дніпро СДЮСШОР UKR
2. Теслюк Наталія Іванівна Одеса ГОСК «Golden Fox» UKR