DRŽAVNO PRVENSTVO V RG 2024: SKUPINSKE SESTAVE, PARI IN TROJICE

01.06.2024

Gimnastični center Ljubljana, Koprska 29

Deadline entry: 13.05.2024
Deadline MP3: 26.05.2024
Contact:
Notes: PREDVIDEN URNIK DP SS 2024 09:00 Rotation 1 DEKLICE 1. SKUPINA DEKLICE 1 .SKUPINA 09:35 Rotation 2 DEK + KAD + ML IN ABSOULTNA 1. SKUPINA 10:15 NASTOPI MLAJŠE DEKLICE 10:30 PODELITEV 11:20 Rotation 3 DEKLICE 2. SKUPINA BREZ REKVIZITA 12:05 Rotation 4 DEKLICE 2. SKUPINA REKVIZIT 12:50 Rotation 5 KADETINJE 2. SKUPINA 13:45 PODELITEV IN KOSILO 14:30 Rotation 6 MLADINKE 2. SKUPINA 15:10 Rotation 7 ABSOULTNA KATEGORIJA 2. SKUPINA 16:30 PODELITEV 17:00 Rotation 8 KADETINJE PARI IN TROJICE 2. SKUPINA 18:40 Rotation 9 MLADINKE PARI IN TROJICE 2. SKUPINA 19:30 Rotation 10 ABSOLUTNA KATEGORIJA PARI IN TROJICE 2. SKUPINA 20:30 PODELITEV

# Category Type
1. DEKLICE 1 .SKUPINA Group
1.
2. DEKLICE 1 .SKUPINA Group
1.
3. DEKLICE + KADETINJE + MLADINKE 1. SKUPINA Group
1.
4. DEKLICE + KADETINJE + MLADINKE 1. SKUPINA Group
1.
5. DEKLICE + KADETINJE + MLADINKE 1. SKUPINA Group
1.
6. ABSOLUTNA 1. SKUPINA Group
1.
7. ABSOLUTNA 1. SKUPINA Group
1.
8. DEKLICE 2. SKUPINA Group
1.
9. DEKLICE 2. SKUPINA Group
1.
10. KADETINJE 2. SKUPINA Group
1.
11. MLADINKE 2. SKUPINA Group
1.
12. MLADINKE 2. SKUPINA Group
1.
13. MLADINKE 2. SKUPINA Group
1.
14. ABSOLUTNA 2. SKUPINA Group
1.
15. ABSOLUTNA 2. SKUPINA Group
1.
16. ABSOLUTNA 2. SKUPINA Group
1.
17. KADETINJE PARI/TROJICE Dvojice, Trojice
1.
18. MLADINKE PARI/TROJICE Dvojice, Trojice
1.
19. ČLANICE PARI/TROJICE Dvojice, Trojice
1.
20. MLAJŠE DEKLICE nastopi Group
1.

Filter Entriesfilter

DEKLICE 1 .SKUPINA
1. Junasport Junasport SLO
2. Šk Favorit Športni Klub Favorit SLO
3. KRG Šiška KRG Šiška SLO
4. DŠRG Branik Maribor DŠRG Branik Maribor SLO
5. KRG ND (5 gymn.) KRG Narodni dom Ljubljana SLO
6. ŠD MOSTE - Moana ŠD MOSTE SLO
DEKLICE 1 .SKUPINA
1. DŠRG Branik Maribor DŠRG Branik Maribor SLO
2. ŠK Favorit Športni Klub Favorit SLO
3. ŠD MOSTE - Levji kralj ŠD MOSTE SLO
DEKLICE + KADETINJE + MLADINKE 1. SKUPINA
1. KRG Šiška KRG Šiška SLO
2. DŠRG Branik Maribor DŠRG Branik Maribor SLO
3. KRG ND (6 gymn) KRG Narodni dom Ljubljana SLO
4. ŠD MOSTE - Mamma Mia! ŠD MOSTE SLO
DEKLICE + KADETINJE + MLADINKE 1. SKUPINA
1. DŠRG Branik Maribor DŠRG Branik Maribor SLO
2. ŠD MOSTE - SPICE GIRLS ŠD MOSTE SLO
DEKLICE + KADETINJE + MLADINKE 1. SKUPINA
1. KRG TIM 2014-2012 KRG TiM SLO
2. KRG TIM 2011-2009 KRG TiM SLO
ABSOLUTNA 1. SKUPINA
1. DŠRG Branik Maribor DŠRG Branik Maribor SLO
2. ŠD MOSTE ŠD MOSTE SLO
ABSOLUTNA 1. SKUPINA
1. DŠRG Branik Maribor abs DŠRG Branik Maribor SLO
2. ŠK Favorit abs Športni Klub Favorit SLO
3. KRG TIM KRG TiM SLO
DEKLICE 2. SKUPINA
1. KRG TJAŠA ŠEME 2 KRG Tjaša Šeme SLO
2. KRG TJAŠA ŠEME 3 KRG Tjaša Šeme SLO
3. DEKLICE KRG NARODNI DOM 1 KRG Narodni dom Ljubljana SLO
4. Juna deklice 1 - brez rekv. SD Juna Šport Koper SLO
5. Juna deklice 2 - brez rekv. SD Juna Šport Koper SLO
6. KRG TiM DEKLICE KRG TiM SLO
7. KRG TIM "Can Can" KRG TiM SLO
8. ŠK Favorit mini Športni Klub Favorit SLO
9. KRG TIM 2014 KRG TiM SLO
10. Bleščica 1 Sportni klub Blescica SLO
11. Bleščica 2 Sportni klub Blescica SLO
12. Rubin 2 Športni klub Rubin SLO
13. DRG Murska Sobota DRG Murska Sobota SLO
14. PRK HARMONIJA - MUTA PRK Harmonija SLO
15. PRK HARMONIJA - VUZENICA PRK Harmonija SLO
16. GD Vrhnika - Aladdin GD Vrhnika SLO
17. GD Vrhnika - Madagaskar GD Vrhnika SLO
18. GD Vrhnika - Oompa Loompa GD Vrhnika SLO
DEKLICE 2. SKUPINA
1. KRG TJAŠA ŠEME 2 KRG Tjaša Šeme SLO
2. KRG TJAŠA ŠEME 3 KRG Tjaša Šeme SLO
3. DEKLICE KRG NARODNI DOM 2 (obroči) KRG Narodni dom Ljubljana SLO
4. KRG NARODNI DOM DE 3 (obroči) KRG Narodni dom Ljubljana SLO
5. Juna deklice- žoge SD Juna Šport Koper SLO
6. KRG Šiška 1- obroči KRG Šiška SLO
7. KRG Šiška 2- obroči KRG Šiška SLO
8. KRG Šiška 3- obroči KRG Šiška SLO
9. DŠRG Branik Maribor-žoge DŠRG Branik Maribor SLO
10. ŠK Favorit obroč Športni Klub Favorit SLO
11. Rubin 1 Športni klub Rubin SLO
12. DRG Murska Sobota DRG Murska Sobota SLO
13. KRG RIJA 1 KRG RIJA SLO
14. KRG RIJA 2 KRG RIJA SLO
15. KRG RIJA 3 KRG RIJA SLO
16. KRG RIJA 4 KRG RIJA SLO
17. KRG RIJA 5 KRG RIJA SLO
KADETINJE 2. SKUPINA
1. KRG NARODNI DOM obroč KRG Narodni dom Ljubljana SLO
2. KRG TJAŠA ŠEME 2 KRG Tjaša Šeme SLO
3. KRG TiM Flamenco KRG TiM SLO
4. KRG TiM La Bamba KRG TiM SLO
5. Juna kadetinje- obroči SD Juna Šport Koper SLO
6. KRG Šiška- obroči KRG Šiška SLO
7. KRG TIM KADETINJE - OBROČI KRG TiM SLO
8. KRG Špica 1- obroči KRG Špica SLO
9. KRG Špica 2- obroči KRG Špica SLO
10. Bleščica 3 Sportni klub Blescica SLO
11. Rubin 1 Športni klub Rubin SLO
12. Rubin 2 Športni klub Rubin SLO
13. DRG Murska Sobota DRG Murska Sobota SLO
14. KRG RIJA 1 KRG RIJA SLO
15. KRG RIJA 2 KRG RIJA SLO
MLADINKE 2. SKUPINA
1. KRG TJAŠA ŠEME 2 KRG Tjaša Šeme SLO
2. KRG TiM Mladinke WA KRG TiM SLO
3. KRG Šiška - obroči KRG Šiška SLO
MLADINKE 2. SKUPINA
1. KRG TiM Mladinke OBROČI KRG TiM SLO
2. KRG Šiška- obroči KRG Šiška SLO
3. KRG RIJA 1 KRG RIJA SLO
4. KRG RIJA 2 KRG RIJA SLO
MLADINKE 2. SKUPINA
1. KRG TiM Mladinke ŽOGE KRG TiM SLO
2. KRG Špica- žoge KRG Špica SLO
3. ŠK Favorit mladinke kiji in obroči Športni Klub Favorit SLO
4. KRG RIJA 1 KRG RIJA SLO
ABSOLUTNA 2. SKUPINA
1. KRG TJAŠA ŠEME 1 KRG Tjaša Šeme SLO
2. KRG TiM Absolutna WA KRG TiM SLO
3. KRG TiM Članice WA KRG TiM SLO
4. KRG Špica senior KRG Špica SLO
5. Bleščica 6 Sportni klub Blescica SLO
6. Bleščica 10 Sportni klub Blescica SLO
7. ŠD MOSTE ŠD MOSTE SLO
8. DRG Murska Sobota DRG Murska Sobota SLO
9. PRK HARMONIJA PRK Harmonija SLO
10. GD Vrhnika - Cruella GD Vrhnika SLO
ABSOLUTNA 2. SKUPINA
1. KRG TJAŠA ŠEME 1 KRG Tjaša Šeme SLO
2. KRG TiM Absolutna ŽOGE KRG TiM SLO
3. Narodni dom članice žoge KRG Narodni dom Ljubljana SLO
4. KRG Špica KRG Špica SLO
5. ŠK Favorit abs Športni Klub Favorit SLO
6. Bleščica 7 Sportni klub Blescica SLO
7. ŠD MOSTE ŠD MOSTE SLO
8. DRG Murska Sobota DRG Murska Sobota SLO
ABSOLUTNA 2. SKUPINA
1. KRG TJAŠA ŠEME 1 KRG Tjaša Šeme SLO
2. KRG TiM Absolutna OBROČI KRG TiM SLO
3. Narodni dom članice obroči KRG Narodni dom Ljubljana SLO
4. ŠK Favorit abs kiji in obroči Športni Klub Favorit SLO
5. ŠD MOSTE - KIJI ŠD MOSTE SLO
6. KRG RIJA 1 KRG RIJA SLO
KADETINJE PARI/TROJICE
1. KRG NARODNI DOM Beat it - obroč KRG Narodni dom Ljubljana SLO
2. KRG NARODNI DOM - obroč KRG Narodni dom Ljubljana SLO
3. KRG TJAŠA ŠEME 2 - Ela, Zala KRG Tjaša Šeme SLO
4. KRG TJAŠA ŠEME 2 - Viva, Lara KRG Tjaša Šeme SLO
5. KRG TJAŠA ŠEME 3 - Liby, Zala KRG Tjaša Šeme SLO
6. KRG TiM TRIO KRG TiM SLO
7. Juna kadetinje- Noemi, Julija SD Juna Šport Koper SLO
8. Juna- Lin, Uliana SD Juna Šport Koper SLO
9. KRG Šiška- obroči KRG Šiška SLO
10. DŠRG Branik Maribor DŠRG Branik Maribor SLO
11. ŠK Favorit Tinka in Julija Športni Klub Favorit SLO
12. ŠK Favorit Sara in Lejla Športni Klub Favorit SLO
13. ŠK Favorit Leni in Zaria Športni Klub Favorit SLO
14. Bleščica 4 Sportni klub Blescica SLO
15. Rubin 1 Športni klub Rubin SLO
16. Rubin 2 Športni klub Rubin SLO
17. DRG Murska Sobota - par DRG Murska Sobota SLO
18. DRG Murska Sobota - trojica DRG Murska Sobota SLO
19. PRK HARMONIJA PRK Harmonija SLO
20. KRG RIJA 1 KRG RIJA SLO
21. KRG RIJA 2 KRG RIJA SLO
22. GD VRHNIKA 1 GD Vrhnika SLO
23. GD Vrhnika - par Teja in Lana (obroc) GD Vrhnika SLO
24. GD Vrhnika - par Maša in Marija (obroc) GD Vrhnika SLO
25. GD Vrhnika - trojka Gaja, Lara in Lea (obroc) GD Vrhnika SLO
MLADINKE PARI/TROJICE
1. KRG TJAŠA ŠEME 1 - Maja, Anastasia KRG Tjaša Šeme SLO
2. KRG TJAŠA ŠEME 2 - Lina, Lara, Zoja KRG Tjaša Šeme SLO
3. KRG NARODNI DOM OBROČI KRG Narodni dom Ljubljana SLO
4. ŠK Favorit Ava, Lili, Mia Športni Klub Favorit SLO
5. Bleščica 5 Sportni klub Blescica SLO
6. Rubin 3 Športni klub Rubin SLO
7. DRG Murska Sobota - par DRG Murska Sobota SLO
8. DRG Murska Sobota - trojica DRG Murska Sobota SLO
9. KRG RIJA 1 KRG RIJA SLO
10. KRG RIJA 2 KRG RIJA SLO
11. KRG RIJA 3 KRG RIJA SLO
12. KRG RIJA 4 KRG RIJA SLO
13. KRG RIJA 5 KRG RIJA SLO
14. KRG RIJA 6 KRG RIJA SLO
15. GD VRHNIKA 1 GD Vrhnika SLO
ČLANICE PARI/TROJICE
1. KRG TJAŠA ŠEME 1 - Maruša, Ela KRG Tjaša Šeme SLO
2. KRG TJAŠA ŠEME 1 - Ema, Manca, Katja KRG Tjaša Šeme SLO
3. KRG TJAŠA ŠEME 1 - Daša, Alina, Tisa KRG Tjaša Šeme SLO
4. KRG Šiška 1- obroč, žoga KRG Šiška SLO
5. KRG Šiška 2- obroči KRG Šiška SLO
6. KRG Šiška 3- obroči KRG Šiška SLO
7. DŠRG Branik Maribor DŠRG Branik Maribor SLO
8. KRG Špica 1 KRG Špica SLO
9. KRG Špica 2 KRG Špica SLO
10. KRG Špica 3 KRG Špica SLO
11. KRG Špica 4 KRG Špica SLO
12. ŠK Favorit Zoja, Ivana, Neli Športni Klub Favorit SLO
13. Bleščica 8 Sportni klub Blescica SLO
14. Bleščica 9 Sportni klub Blescica SLO
15. Rubin 4 Športni klub Rubin SLO
16. Bleščica 11 Sportni klub Blescica SLO
17. DRG Murska Sobota DRG Murska Sobota SLO
18. PRK HARMONIJA - MUTA PRK Harmonija SLO
19. PRK HARMONIJA RADLJE PRK Harmonija SLO
20. KRG RIJA 1 KRG RIJA SLO
21. KRG RIJA 2 KRG RIJA SLO
MLAJŠE DEKLICE nastopi
1. DŠRG Branik Maribor-MINI DŠRG Branik Maribor SLO
2. KRG RIJA KRG RIJA SLO
3. GD Vrhnika - Oompa Loompa GD Vrhnika SLO
Judges
1. Grum Tina KRG Tjaša Šeme SLO
2. Udir Lucija KRG Tjaša Šeme SLO
3. RODE Mojca KRG TiM SLO
4. Jamnik Teja KRG TiM SLO
5. RUS Viktorija KRG Šiška SLO
6. Pucelj Urša KRG Šiška SLO
7. Vrankar Reven Lori KRG Šiška SLO
8. STRAJNAR Brina DŠRG Branik Maribor SLO
9. LUZANAVA Sviatlana DŠRG Branik Maribor SLO
10. STRAJNAR Ajda DŠRG Branik Maribor SLO
11. Gomzi Ana DŠRG Branik Maribor SLO
12. Leskovšek Teja KRG Špica SLO
13. Skočir Laura KRG Špica SLO
14. Drenik Katarina KRG Špica SLO
15. Möderndorfer Tjaša KRG Špica SLO
16. BELKINA Natalia Športni Klub Favorit SLO
17. Biianova ( 2.skupina) Alina Športni Klub Favorit SLO
18. Kline Marjeta Sportni klub Blescica SLO
19. YAKUBOUSKAYA Alena KRG Narodni dom Ljubljana SLO
20. RAKUSA Erika KRG Narodni dom Ljubljana SLO
21. Celarc Neža KRG Narodni dom Ljubljana SLO
22. REBOV Ana KRG Narodni dom Ljubljana SLO
23. CAS Tina ŠD MOSTE SLO
24. KOKALJ Ana ŠD MOSTE SLO
25. LESKOVEC Tinka ŠD MOSTE SLO
26. Lončar Monika DRG Murska Sobota SLO
27. Chaynikova Ksenia Junasport SLO
28. KAVČIČ RIJA KRG RIJA SLO
29. CVETKO REBOV URŠA GD Vrhnika SLO
30. Žižmnond Nina GD Vrhnika SLO
31. Čuk Neža GD Vrhnika SLO
Coaches
1. Šeme Toff Tjaša KRG Tjaša Šeme SLO
2. Ribarič Petra KRG TiM SLO
3. Koprivec Sara SD Juna Šport Koper SLO
4. Glavnik Petra DŠRG Branik Maribor SLO
5. Mancevič Olga KRG Špica SLO
6. Djordjević Jasna DRG Murska Sobota SLO
7. Djordjević Anica DRG Murska Sobota SLO