MODERGYM CUP 2024

21.06.2024 - 23.06.2024

Mestská športová hala v Nitre, Dolnočermánska 105, Nitra 949 01

Deadline entry: 05.06.2024
Deadline MP3: 10.06.2024
Contact: [email protected] 0911430001
Notes: Pohárová súťaž Slovenskej gymnastickej federácie

# Category Type
1. Prípravky / Babies (2018 a ml.) Individual
1.
2. Prípravky / Babies A (2017) Individual
1.
2.
3. Prípravky / Babies B (2017) Individual
1.
4. Prípravky / Babies A (2016) Individual
1.
2.
5. Prípravky / Babies B (2016) Individual
1.
6. Mladšie žiačky / Children A (2015) Individual
1.
2.
7. Mladšie žiačky / Children B (2015) Individual
1.
2.
8. Staršie žiačky / Children A (2014) Individual
1.
2.
9. Staršie žiačky / Children B (2014) Individual
1.
2.
10. Staršie žiačky B Light /Children B Light (2014) Individual
1.
11. Mladšie nádeje / Hopes A (2013) Individual
1.
2.
12. Mladšie nádeje / Hopes B (2013) Individual
1.
2.
13. Prejuniorky / Prejuniors A (2011) Individual
1.
2.
14. Prejuniorky / Prejuniors B (2011) Individual
1.
2.
15. Staršie nádeje / Hopes A (2012) Individual
1.
2.
16. Staršie nádeje / Hopes B (2012) Individual
1.
2.
17. Juniorky / Juniors A (2010 - 2009) Individual
1.
2.
18. Juniorky / Juniors B (2010 - 2009) Individual
1.
2.
19. Seniorky / Seniors A (2008 a st.) Individual
1.
2.
20. Seniorky / Seniors B (2008 a st.) Individual
1.
2.
21. Seniorky / Seniors G (2008 a st.) Group
1.
2.
22. Juniorky / Juniors G (2011 - 2009) Group
1.
2.
23. Nádeje / Hopes G (2012 - 2013) Group
1.
2.
24. Žiačky / Children G (2014 - 2015) Group
1.
2.
25. Prípravky / Babies G (2016 - 2017) Group
1.
2.
26. Seniorky / Seniors C (2008 a st.) Individual
1.
27. Juniorky / Juniors C (2010 - 2009) Individual
1.
28. Prejuniorky / Prejuniors C (2011) Individual
1.
29. Staršie nádeje / Hopes C (2012) Individual
1.
30. Mladšie nádeje / Hopes C (2013) Individual
1.
31. Staršie žiačky / Children C (2014) Individual
1.
32. Mladšie žiačky / Children C (2015) Individual
1.
33. Prípravky / Babies C (2016) Individual
1.
34. Prípravky / Babies C (2017) Individual
1.

Filter Entriesfilter

Prípravky / Babies (2018 a ml.)
1. Burkovets Vasilisa AURORA International Sport Club SVK
2. Toporová Hana ŠK ŠOG Nitra SVK
3. Malíková Adela ŠK ŠOG Nitra SVK
4. Lauko Isabell ŠK ŠOG Nitra SVK
5. Shestopalova Uliana ŠK ŠOG Nitra SVK
6. Medvedeva Katarina ŠK ŠOG Nitra SVK
7. Horáková Ester ŠK ŠOG Nitra SVK
8. Kuťková Nela ŠK ŠOG Nitra SVK
9. Prostredná Olívia ŠK ŠOG Nitra SVK
10. Bizoňová Valentína TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
11. Priehradná Laura TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
12. Pažitná Nela TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
13. Pastierik Olívia TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
14. Frydrychová Kristína TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
15. Maliničová Ema TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
16. BURKOVETS Vasylisa Golden Girls Gymnastics SVK
Prípravky / Babies A (2017)
1. Gvušč Olívia TJ Rapid Bratislava SVK
2. Lacová Sofia TJ Rapid Bratislava SVK
3. Peťovská Erin ŠK ŠOG Nitra SVK
4. Hlavajová Natália ŠK ŠOG Nitra SVK
5. Chudejová Viktoria ŠK ŠOG Nitra SVK
6. Ďurechová Dorota ŠK ŠOG Nitra SVK
Prípravky / Babies B (2017)
1. Dykan Majia AURORA International Sport Club SVK
2. Oreničova Julia AURORA International Sport Club SVK
3. Gudz Eva AURORA International Sport Club SVK
4. Šidová Anna TJ Rapid Bratislava SVK
5. Šikulová Amalia TJ Rapid Bratislava SVK
6. Úradníčková Ria TJ Rapid Bratislava SVK
7. Vlnková Amelia ŠK ŠOG Nitra SVK
8. Mikušová Amélia ŠK ŠOG Nitra SVK
9. Malá Estera ŠK ŠOG Nitra SVK
10. Lieskovská Eliška ŠK ŠOG Nitra SVK
11. Darnadiová Lea ŠK ŠOG Nitra SVK
12. Kresanová Mia ŠK ŠOG Nitra SVK
13. Záhonová Simona ŠK ŠOG Nitra SVK
14. Tomková Ema ŠK ŠOG Nitra SVK
15. Bizoňová Amélia TJ Sokol Bratislava I. Vinohrady SVK
16. Ryban Charlotte Lia TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
17. Petrášová Adriána TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
18. Ochotnická Viktória Športový klub ARGO SVK
Prípravky / Babies A (2016)
1. Raneta Darina TJ Rapid Bratislava SVK
2. Dziamko Kristina TJ Rapid Bratislava SVK
3. Tordajiová Tamara TJ Rapid Bratislava SVK
4. Sokolová Zoja TJ Rapid Bratislava SVK
5. Kusy Lauren TJ Rapid Bratislava SVK
6. Adamková Chloe Golden Girls Gymnastics SVK
Prípravky / Babies B (2016)
1. Korcová Michaela ŠK ŠOG Nitra SVK
2. Ulehlová Anya ŠK ŠOG Nitra SVK
3. Miklošíková Juliana TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
4. Bekényi Jana Golden Girls Gymnastics SVK
5. Jančichová Andrea Športový klub ARGO SVK
Mladšie žiačky / Children A (2015)
1. Lakatová Adela TJ Rapid Bratislava SVK
2. Vašičková Lina TJ Rapid Bratislava SVK
Mladšie žiačky / Children B (2015)
1. Pistekova Hana AURORA International Sport Club SVK
2. Rogozhnykova Snezhana AURORA International Sport Club SVK
3. Šebo Zoe TJ Rapid Bratislava SVK
4. Laskina Alina TJ Rapid Bratislava SVK
5. Pieterová Eliška ŠK Liptovský Mikuláš SVK
6. Jurčová Sabina ŠK Liptovský Mikuláš SVK
7. Glutová Mirabella ŠK Liptovský Mikuláš SVK
8. Szendreyová Lujza Mária TJ Sokol Bratislava I. Vinohrady SVK
9. Zvaríková Zoja TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
10. Neradová Emily Športový klub ARGO SVK
Staršie žiačky / Children A (2014)
1. Kusy Lilian TJ Rapid Bratislava SVK
2. Janščová Karin Mia TJ Rapid Bratislava SVK
3. Vrbíková Paulína TJ Rapid Bratislava SVK
4. Bédi Nicole Golden Girls Gymnastics SVK
Staršie žiačky / Children B (2014)
1. Buzova Karla AURORA International Sport Club SVK
2. Davydenko Nikol AURORA International Sport Club SVK
3. Rogozhnykova Anghelina AURORA International Sport Club SVK
4. Hindi Sofia Alexa AURORA International Sport Club SVK
5. Saganová Tamara ŠK Liptovský Mikuláš SVK
6. Antošková Simona ŠK Liptovský Mikuláš SVK
7. Roslaia Polina TJ Sokol Bratislava I. Vinohrady UKR
8. Borzenkova Yana TJ Rapid Bratislava SVK
9. Divékyová Linda Centrum voľného času Nováky SVK
10. Fábryová Eliška Centrum voľného času Nováky SVK
11. Machotková Sára Golden Girls Gymnastics SVK
12. Šustrová Zara Golden Girls Gymnastics SVK
13. Suchal Natália Športový klub ARGO SVK
14. Kotesová Linda Športový klub ARGO SVK
Staršie žiačky B Light /Children B Light (2014)
1. Pekur Margo AURORA International Sport Club SVK
2. Trojanskaja Sofia AURORA International Sport Club SVK
3. Kurofeeva Liza AURORA International Sport Club SVK
4. Fursina Stefaniia AURORA International Sport Club SVK
5. Horshkova Mariia AURORA International Sport Club SVK
6. Kurillová Stela TJ Rapid Bratislava SVK
7. Halušková Olívia TJ Rapid Bratislava SVK
Mladšie nádeje / Hopes A (2013)
1. Hoff Diana TJ Rapid Bratislava SVK
Mladšie nádeje / Hopes B (2013)
1. Kozkina Zlata AURORA International Sport Club SVK
2. Kondrashova Milana TJ Rapid Bratislava SVK
3. Pugacheva Anzhelika TJ Rapid Bratislava SVK
4. Világi Simona TJ Rapid Bratislava SVK
5. Belodray Valeria TJ Rapid Bratislava SVK
6. Ovdiienko Kira TJ Rapid Bratislava SVK
7. Šovčíková Katarína Golden Girls Gymnastics SVK
8. Suchalová Alexandra Športový klub ARGO SVK
Prejuniorky / Prejuniors A (2011)
1. Hajdinova Ema AURORA International Sport Club SVK
Prejuniorky / Prejuniors B (2011)
1. Zanizdra Viktoriia TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
Staršie nádeje / Hopes A (2012)
1. Némethová Kristína Golden Girls Gymnastics SVK
2. Rumanová Lujza Golden Girls Gymnastics SVK
Staršie nádeje / Hopes B (2012)
1. Khilimova Mariia AURORA International Sport Club SVK
2. Holovan Olexandra AURORA International Sport Club SVK
3. Eichoff Tamara TJ Rapid Bratislava SVK
4. Molnárová Zoya TJ Rapid Bratislava SVK
5. Danish Zlata TJ Rapid Bratislava SVK
6. Kravchenko Yelyzaveta TJ Rapid Bratislava SVK
7. Lazarčíková Emma Centrum voľného času Nováky SVK
8. Barnová Lívia TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
Juniorky / Juniors A (2010 - 2009)
1. Bulygina Kira AURORA International Sport Club SVK
2. Pishchulina Emiliia Golden Girls Gymnastics SVK
Juniorky / Juniors B (2010 - 2009)
1. Dobiašová Emma AURORA International Sport Club SVK
2. Dashutina Veronika AURORA International Sport Club SVK
3. Kutomanova Veronika AURORA International Sport Club SVK
4. Bernyk Khrystyna TJ Rapid Bratislava SVK
5. Revutska Oleksandra TJ Rapid Bratislava SVK
6. Buglak Sofiya TJ Rapid Bratislava SVK
7. Jedinaková Alexandra Športový klub ARGO SVK
Seniorky / Seniors A (2008 a st.)
1. Illiková Simona Športový klub ARGO SVK
Seniorky / Seniors B (2008 a st.)
1. Kvaková Sofia TJ Rapid Bratislava SVK
Seniorky / Seniors C (2008 a st.)
1. Madleňáková Ashley ŠK ŠOG Nitra SVK
2. Fábryová Laura ŠK ŠOG Nitra SVK
3. Hájeková Denisa ŠK ŠOG Nitra SVK
4. Gavorová Eva ŠK ŠOG Nitra SVK
Juniorky / Juniors C (2010 - 2009)
1. Kniebűglová Paulína ŠK ŠOG Nitra SVK
2. Zemanová Alena TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
Prejuniorky / Prejuniors C (2011)
1. Birošíková Natália Centrum voľného času Nováky SVK
2. Mészárosová Natália TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
3. Balogová Nela TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
Staršie nádeje / Hopes C (2012)
1. Dúbiková Aneta ŠK ŠOG Nitra SVK
2. Sviatková Zara ŠK ŠOG Nitra SVK
3. Ranincová Nina TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
4. Dritomská Amália TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
Mladšie nádeje / Hopes C (2013)
1. Lagová Lara TJ Rapid Bratislava SVK
2. Gavorová Eliška ŠK ŠOG Nitra SVK
3. Nápravníková Simona TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
Staršie žiačky / Children C (2014)
1. Fesinets Veronika TJ Rapid Bratislava SVK
2. Tichá Bianka TJ Rapid Bratislava SVK
3. Tarasovič Nina TJ Rapid Bratislava SVK
4. Slušná Hana TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
5. Grácová Viktória TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
Mladšie žiačky / Children C (2015)
1. Marčoková Zara TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
2. Gérard Zoe TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
3. Fekete Hauerland Amelie Diana TJ Sokol Bratislava I. Vinohrady SVK
Prípravky / Babies C (2016)
1. Pišteková Tamara TJ Rapid Bratislava SVK
2. Majcher Anna TJ Rapid Bratislava SVK
3. Toplanská Tamara TJ Rapid Bratislava SVK
4. Michlíková Katarína TJ Rapid Bratislava SVK
5. Čížová Tina TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
6. Saifi Hana Louisa TJ Sokol Bratislava I. Vinohrady SVK
7. Kuropatkina Zlata TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
8. Tarabíková Soňa TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
9. Dubaj Florence TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
10. Kaňuchová Petra TJ Rapid Bratislava SVK
Prípravky / Babies C (2017)
1. Martináková Sofia TJ Rapid Bratislava SVK
Judges
1. Kekercheni Eleonora AURORA International Sport Club SVK
2. Učňová Alena TJ Rapid Bratislava SVK
3. Vicová Katarína TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
4. Selecká Dominika Golden Girls Gymnastics SVK
5. Kostanyan Olena Športový klub ARGO SVK
Coaches
1. Orlova Jana AURORA International Sport Club SVK
2. Kmeťová Ema TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
3. Krajčovičová Sanija Golden Girls Gymnastics SVK