«Dnipro Grace 2024»

24.05.2024 - 26.05.2024

Дніпро

Deadline entry: 18.05.2024
Deadline MP3: 22.05.2024
Contact: Григоренко Ганна Станіславівна + 38099-047-36-70 [email protected]

Notes:

Супровід турніру проводить ФОП Рейхерт А.Л.

УВАГА!!! Реєстрація на турнір є платною. Самостійна реєстрація недоступна

Відправити список учасників та отримати рахунок - сюди На турнірі працюватиме спортивний фотограф з нескореного міста Героїв - ХАРКІВ - Максим Подопрігора +380955213512 (Viber) !!!Фотозйомка за попереднім замовленням!!! Для замовлення пишіть у Viber +380955213512: Прізвище, ім'я та рік народження гімнастки Сторінка фотографа Інстаграм MaksimPodoprigora Фейсбук MaksimPodoprigora

# Category Type
1. ПОПЕРЕДНЯ реєстрація Individual
1.
2. Виступ парами «ПЕРШІ КРОКИ» БП або вид на вибір Dvojice, Trojice
1.
3. 2017 Категорія A М`яч або булави (2017) Individual
1.
4. 2017 Категорія B Скакалка або обруч (2017) Individual
1.
5. 2017 Категорія C БП або вид на вибір (2017) Individual
1.
6. 2017 Категорія D Light БП (2017) Individual
1.
7. 2016 Категорія A М`яч або булави (2016) Individual
1.
8. 2016 Категорія B Скакалка або обруч (2016) Individual
1.
9. 2016 Категорія C БП або вид на вибір (2016) Individual
1.
10. 2016 Категорія D Light БП (2016) Individual
1.
11. 2015 Категорія A Булави і вид на вибір (2015) Individual
1.
2.
12. 2015 Категорія B Обруч і вид на вибір (2015) Individual
1.
2.
13. 2015 Категорія C М`яч і вид на вибір (2015) Individual
1.
2.
14. 2015 Категорія D БП і вид на вибір (2015) Individual
1.
2.
15. 2014 Категорія A Булави і вид на вибір (2014) Individual
1.
2.
16. 2014 Категорія B Обруч і вид на вибір (2014) Individual
1.
2.
17. 2014 Категорія C М`яч і вид на вибір (2014) Individual
1.
2.
18. 2014 Категорія D БП і вид на вибір (2014) Individual
1.
2.
19. 2013 Категорія A Стрічка і вид на вибір (2013) Individual
1.
2.
20. 2013 Категорія B Булави і вид на вибір (2013) Individual
1.
2.
21. 2013 Категорія C М`яч і вид на вибір (2013) Individual
1.
2.
22. 2013 Категорія D БП і вид на вибір (2013) Individual
1.
2.
23. 2012 Категорія A Булави і вид на вибір (2012) Individual
1.
2.
24. 2012 Категорія B Стрічка і вид на вибір (2012) Individual
1.
2.
25. 2012 Категорія C М`яч і вид на вибір (2012) Individual
1.
2.
26. 2012 Категорія D Обруч і вид на вибір (2012) Individual
1.
2.
27. 2011 Категорія A Булави і вид на вибір (2011) Individual
1.
2.
28. 2011 Категорія B Стрічка і вид на вибір (2011) Individual
1.
2.
29. 2011 Категорія C М`яч і вид на вибір (2011) Individual
1.
2.
30. 2011 Категорія D Обруч і вид на вибір (2011) Individual
1.
2.
31. 2010 Категорія A Стрічка і вид на вибір (2010) Individual
1.
2.
32. 2010 Категорія B Булави і вид на вибір (2010) Individual
1.
2.
33. 2010 Категорія C М`яч і вид на вибір (2010) Individual
1.
2.
34. 2009 Категорія A Стрічка і вид на вибір (2009) Individual
1.
2.
35. 2009 Категорія B Булави і вид на вибір (2009) Individual
1.
2.
36. 2009 Категорія C М`яч і вид на вибір (2009) Individual
1.
2.
37. MCУ Категорія A Стрічка і вид на вибір (2008 і старші) Individual
1.
2.
38. MCУ Категорія B Булави і вид на вибір (2008 і старші) Individual
1.
2.
39. MCУ Категорія C Обруч і вид на вибір (2008 і старші) Individual
1.
2.
40. «ПЕРШІ КРОКИ» БП або вид на вибір Individual
1.
41. 2017 Категорія A ІІ М`яч або булави Individual
1.
42. 2017 Категорія B ІІ Скакалка або обруч Individual
1.
43. 2017 Категорія C ІІ БП або вид на вибір Individual
1.
44. 2017 Категорія D ІІ Light БП Individual
1.

Filter Entriesfilter

Виступ парами «ПЕРШІ КРОКИ» БП або вид на вибір
1. ДУЕТ 1 «VIRA» Дніпро АХГ «VIRA» UKR
2. ДУЕТ 2 «VIRA» Дніпро АХГ «VIRA» UKR
3. ДУЕТ 3 «VIRA» Дніпро АХГ «VIRA» UKR
4. ДУЕТ 1 «Arabesk» Дніпро СК «Arabesk» UKR
5. ДУЕТ 1 ДЮСШ №2 Дніпро ДЮСШ №2 UKR
6. ДУЕТ 1 Павлоград Павлоград ДЮСШ UKR
7. ДУЕТ 1 «Прем`єра» Дніпро СК «Прем`єра» UKR
8. ДУЕТ 1 «Shine» Запоріжжя СК «Shine» UKR
9. ДУЕТ 2 «Shine» Запоріжжя СК «Shine» UKR
10. ДУЕТ 1 СДЮСШОР Дніпро СДЮСШОР UKR
11. ДУЕТ 1 Кам`янське ДЮСШ №2 Кам`янське ДЮСШ №2 UKR
12. ДУЕТ 1 тр.Тарасова О.Г. Дніпро СДЮСШОР UKR
13. ДУЕТ 10 тр.Тарасова О.Г. Дніпро СДЮСШОР UKR
14. ДУЕТ 3 тр.Тарасова О.Г. Дніпро СДЮСШОР UKR
15. ДУЕТ 4 тр.Тарасова О.Г. Дніпро СДЮСШОР UKR
16. ДУЕТ 5 тр.Тарасова О.Г. Дніпро СДЮСШОР UKR
17. ДУЕТ 6 тр.Тарасова О.Г. Дніпро СДЮСШОР UKR
18. ДУЕТ 7 тр.Тарасова О.Г. Дніпро СДЮСШОР UKR
19. ДУЕТ 8 тр.Тарасова О.Г. Дніпро СДЮСШОР UKR
20. ДУЕТ 9 тр.Тарасова О.Г. Дніпро СДЮСШОР UKR
21. ДУЕТ 2 тр.Тарасова О.Г. Дніпро СДЮСШОР UKR
22. ДУЕТ 11 тр.Тарасова О.Г. Дніпро СДЮСШОР UKR
23. ДУЕТ 1 «Іскра» Кривий Ріг СК «Іскра» UKR
24. ДУЕТ 2 «Іскра» Кривий Ріг СК «Іскра» UKR
25. ДУЕТ 3 «Іскра» Кривий Ріг СК «Іскра» UKR
26. ДУЕТ 1 «Крила» Кривий Ріг СК «Крила» UKR
27. ДУЕТ 2 «Крила» Кривий Ріг СК «Крила» UKR
28. ДУЕТ 3 «Крила» Кривий Ріг СК «Крила» UKR
29. ДУЕТ 1 ДЮСШ №5 Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
30. ДУЕТ 1 «Олімпія» Лозова ДЮСШ «Олімпія» UKR
31. ДУЕТ 2 «Олімпія» Лозова ДЮСШ «Олімпія» UKR
32. ДУЕТ 3 «Олімпія» Лозова ДЮСШ «Олімпія» UKR
33. ДУЕТ 4 «Олімпія» Лозова ДЮСШ «Олімпія» UKR
34. ДУЕТ 5 «Олімпія» Лозова ДЮСШ «Олімпія» UKR
35. ДУЕТ 1 «Grace» Дніпро СК «Grace» UKR
36. ДУЕТ 3 «Grace» Дніпро СК «Grace» UKR
37. ДУЕТ 4 «Grace» Дніпро СК «Grace» UKR
38. ДУЕТ 5 «Grace» Дніпро СК «Grace» UKR
39. ДУЕТ 6 «Grace» Дніпро СК «Grace» UKR
40. ДУЕТ 7 «Grace» Дніпро СК «Grace» UKR
41. ДУЕТ 8 «Grace» Дніпро СК «Grace» UKR
42. ДУЕТ 9 «Grace» Дніпро СК «Grace» UKR
43. ДУЕТ 10 «Grace» Дніпро СК «Grace» UKR
44. ДУЕТ 2 «Grace» Дніпро СК «Grace» UKR
45. ДУЕТ 2 «Прем`єра» Дніпро СК «Прем`єра» UKR
2017 Категорія A М`яч або булави (2017)
1. Устивицька Ульяна Дніпро СК «Arabesk» UKR
2. Григоренко Олександра Дніпро СДЮСШОР UKR
3. Скубицька Ульяна Дніпро СДЮСШОР UKR
4. Сіренко Марія Дніпро СДЮСШОР UKR
5. Жадько Софія Дніпро СДЮСШОР UKR
6. Потеряйченко Стефанія Дніпро СДЮСШОР UKR
7. Піховська Марія Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
8. Грищенко Мілада Горішні Плавні СК «Айседора» UKR
2017 Категорія B Скакалка або обруч (2017)
1. Якубович Мілана Дніпро СК «Arabesk» UKR
2. Фомічова Єва Дніпро СК «Arabesk» UKR
3. Кочина Софія Дніпро ДЮСШ №2 UKR
4. Пісклова Влада Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
5. Гонта Соломія Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
6. Бідоленко Кіра Харків ГО «Sports Club «Kharkiv City» UKR
7. Візавицька Злата Дніпро СК «Grace» UKR
8. Стаднікова Евеліна Дніпро СК «Grace» UKR
9. Ніколаєнко Аліса Дніпро СК «Grace» UKR
10. Глинська Злата Дніпро СДЮСШОР UKR
11. Гавва Аліса Дніпро СДЮСШОР UKR
12. Гриценко Стефанія Кривий Ріг СК «Іскра» UKR
13. Філіпенко Кіра Кривий Ріг СК «Іскра» UKR
14. Коваленко Емілія Кривий Ріг СК «Іскра» UKR
15. Шевченко Аліна Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
2017 Категорія C БП або вид на вибір (2017)
1. Книрш Дарія Дніпро СК «Arabesk» UKR
2. Новікова Крістіна Дніпро СК «Arabesk» UKR
3. Криворучка Аліса Новомосковськ СК «New Stars» UKR
4. Величко Софія Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
5. Карпенко Віра Кам`янське ДЮСШ №2 UKR
6. Соколова Анастасія Дніпро СК «Академія спорту Єлизавети Карабаш» UKR
7. Петренко Мілана Дніпро СК «Grace» UKR
8. Дичаківська Ангеліна Дніпро СК «Grace» UKR
9. Нужна Анастасія Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
10. Сидорова Камілла Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
11. Лисогоря Карина Дніпро СДЮСШОР UKR
12. Тищенко Крістіна Дніпро СДЮСШОР UKR
13. Юденкова Марія Дніпро СДЮСШОР UKR
14. Кочигіна Василіса Дніпро СДЮСШОР UKR
15. Яксманецька Єва Дніпро СДЮСШОР UKR
16. Коритяк Анастасія Кам`янське ДЮСШ №4 UKR
17. Нестер Ніна Дніпро СК «Grace» UKR
18. Пустовіт Валерія Кривий Ріг СК «Іскра» UKR
19. Олійник Мія Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
20. Панасенко Даніела Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
21. Єрак Поліна Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
2017 Категорія D Light БП (2017)
1. Штепа Аліна Павлоград НПЗ ДЮСШ UKR
2. Положай Аріна Дніпро ДЮСШ №2 UKR
3. Ільяшенко Аліса Дніпро ДЮСШ №2 UKR
4. Абасова Аміна Дніпро ДЮСШ №2 UKR
5. Курашева Поліна Кривий Ріг СК «Крила» UKR
6. Березень Злата Кривий Ріг СК «Крила» UKR
7. Діденко Аліса Кривий Ріг СК «Крила» UKR
8. Первітіна Анастасія Кривий Ріг СК «Крила» UKR
9. Турівна Кіра Кривий Ріг СК «Крила» UKR
10. Огороднік Яна Кривий Ріг СК «Крила» UKR
11. Рябоконь Яна Павлоград ДЮСШ UKR
12. Гетьман Зоряна Павлоград ДЮСШ UKR
13. Плічко Софія Павлоград ДЮСШ UKR
14. Обручева Вікторія Павлоград ДЮСШ UKR
15. Цеменко Ксенія Павлоград ДЮСШ UKR
16. Міщенко Єля Дніпро СК «Прем`єра» UKR
17. Новікова Кароліна Дніпро СК «Прем`єра» UKR
18. Байковська Анна Павлоград ДЮСШ UKR
19. Микитчук Вероніка Дніпро СК «Академія спорту Єлизавети Карабаш» UKR
20. Ждан Софія Запоріжжя СК «Shine» UKR
21. Демчук Марія Дніпро ДЮСШ №2 UKR
22. Лісіна Інна Дніпро СК «Академії художньої гімнастики» UKR
23. Путілова Кіра Дніпро СК «Grace» UKR
24. Гайдук Емілія Дніпро СК «Grace» UKR
25. Ткаченко Міра Дніпро СДЮСШОР UKR
26. Галіцька Софія Дніпро СДЮСШОР UKR
27. Комарова Софія Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
28. Олексієнко Софія Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
29. Таран Кіра Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
30. Головченко Агнія Харків ГО «Sports Club «Kharkiv City» UKR
31. Таратун Катерина Харків ГО «Sports Club «Kharkiv City» UKR
2016 Категорія A М`яч або булави (2016)
1. Кузнєцова Вероніка Дніпро ДЮСШ №2 UKR
2. Герасюк Софія Дніпро СК «Arabesk» UKR
3. Яценко Єсєнія Дніпро СК «Arabesk» UKR
4. Коровай Марічка Дніпро СДЮСШОР UKR
5. Гайдай Софія Дніпро СДЮСШОР UKR
6. Сиволап Соломія Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
7. Мінаєва Софія Дніпро СДЮСШОР UKR
8. Соколова Мілана Кам`янське ДЮСШ №5 UKR
9. Осіння Стефанія Дніпро СДЮСШОР UKR
10. Телешова Владислава Дніпро СДЮСШОР UKR
11. Шевченко Софія Дніпро СДЮСШОР UKR
12. Полієвець Софія Дніпро СДЮСШОР UKR
13. Делюрман Ангеліна Кропивницький ДЮСА «SportiKO» UKR
2016 Категорія B Скакалка або обруч (2016)
1. Купрієнко Василіса Дніпро СК «Arabesk» UKR
2. Мішина Яна Новомосковськ СК «New Stars» UKR
3. Цвєткова Поліна Новомосковськ СК «New Stars» UKR
4. Лактіонова Міла Дніпро СДЮСШОР UKR
5. Давітадзе Аліна Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
6. Печененко Марія Дніпро СДЮСШОР UKR
7. Красікова Катерина Дніпро СК «Grace» UKR
8. Подорожня Аліна Дніпро СК «Grace» UKR
9. Лукаш Анна Дніпро СК «Grace» UKR
10. Єренко Ніколь Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
11. Хромова Міла Дніпро СДЮСШОР UKR
12. Істоміна Вероніка Дніпро СДЮСШОР UKR
13. Троценко Луїза Дніпро СДЮСШОР UKR
14. Литовченко Маргарита Дніпро СДЮСШОР UKR
15. Листова Єлизавета Дніпро СДЮСШОР UKR
16. Євсюкова Марія Дніпро СДЮСШОР UKR
17. Семиволос Анна Дніпро СДЮСШОР UKR
18. Дерявка Олена Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
19. Петриченко Олександра Кривий Ріг ДЮСШ №8 UKR
2016 Категорія C БП або вид на вибір (2016)
1. Смоленська Марія Дніпро ДЮСШ №2 UKR
2. Шпак Єва Дніпро ДЮСШ №2 UKR
3. Мирошниченко Мирослава Дніпро ДЮСШ №2 UKR
4. Горнак Катерина Дніпро СК «Arabesk» UKR
5. Неділько Софія Дніпро СДЮСШОР UKR
6. Клюс Вікторія Павлоград ДЮСШ UKR
7. Андрюшкевич Таїсія Кам`янське ДЮСШ №2 UKR
8. Бубличенко Аріанна Кам`янське ДЮСШ №2 UKR
9. Казанцева Соломія Дніпро СК «Академія спорту Єлизавети Карабаш» UKR
10. Задрановська Олівія Дніпро СК «Академія спорту Єлизавети Карабаш» UKR
11. Скрипник Поліна Дніпро СК «Академія спорту Єлизавети Карабаш» UKR
12. Чернікова Мілана Запоріжжя СК «Shine» UKR
13. Прокопенко Соломія Кам`янське ШХГ «Барвінок» UKR
14. Волкова Мілана Кам`янське ШХГ «Барвінок» UKR
15. Попова Катерина Дніпро СК «Grace» UKR
16. Распопова Емілія Дніпро СК «Grace» UKR
17. Єфремова Надія Дніпро СК «Grace» UKR
18. Михайленко Софія Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
19. Кочигіна Вероніка Дніпро СДЮСШОР UKR
20. Штарк Марія - Магдалена Кам`янське ДЮСШ №4 UKR
21. Зайцева Марія Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
22. Ужиловська Ніка Кривий Ріг СК «Іскра» UKR
23. Сало Вероніка Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
24. Ільченко Амелія Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
25. Мартиненко Аріна Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
26. Клименко Марія Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
27. Романська Софія Кропивницький ДЮСА «SportiKO» UKR
28. Цвігун Софія Кропивницький ДЮСА «SportiKO» UKR
29. Герасименко Аліса Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
2016 Категорія D Light БП (2016)
1. Чмут Вікторія Павлоград НПЗ ДЮСШ UKR
2. Колоколова Аліса Павлоград НПЗ ДЮСШ UKR
3. Амельченко Таіса Павлоград НПЗ ДЮСШ UKR
4. Міщенко Варвара Кривий Ріг СК «Крила» UKR
5. Чужинова Мілана Павлоград ДЮСШ UKR
6. Дмитрова Соломія Павлоград ДЮСШ UKR
7. Босай Емілія Павлоград ДЮСШ UKR
8. П`ятниця Єлизавета Дніпро ДЮСШ №2 UKR
9. Бардаченко Лія Дніпро СК «Прем`єра» UKR
10. Ролдугіна Дар`я Дніпро СК «Прем`єра» UKR
11. Осокіна Кіра Павлоград ДЮСШ UKR
12. Меняйло Варвара Дніпро СК «Академія спорту Єлизавети Карабаш» UKR
13. Єщенко Вікторія Запоріжжя СК «Shine» UKR
14. Шилкова Олеся Кам`янське ШХГ «Барвінок» UKR
15. Барабаш Мілана Кам`янське ШХГ «Барвінок» UKR
16. Рибальченко Єва Кам`янське ШХГ «Барвінок» UKR
17. Кравченко Аліна Дніпро СК «Академії художньої гімнастики» UKR
18. Бурзяк Вероніка Дніпро ДЮСШ №2 UKR
19. Коваленко Зоряна Дніпро ДЮСШ №2 UKR
20. Кисляк Вероніка Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
21. Купревіч Марія Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
2015 Категорія A Булави і вид на вибір (2015)
1. Устимук Євгенія Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
2. Гошкович Олександра Кременчук КМ КДЮСШ №1 UKR
3. Байдукова Мілана Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
4. Ткаченко Марія Дніпро СДЮСШОР UKR
5. Вознюк Софія Дніпро СДЮСШОР UKR
6. Норець Амелія Дніпро СДЮСШОР UKR
7. Гавриленко Домініка Дніпро СК «Grace» UKR
8. Яремчук Вікторія Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
9. Чала Анастасія Дніпро СДЮСШОР UKR
10. Вишневська Катерина Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
11. Папченко Марія Кропивницький ДЮСА «SportiKO» UKR
2015 Категорія B Обруч і вид на вибір (2015)
1. Крат Марія Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
2. Коваленко Анастасія Нікополь ДЮСШ «Електрометалург» UKR
3. Ужвій Злата Нікополь ДЮСШ «Електрометалург» UKR
4. Савченко Поліна Нікополь ДЮСШ «Електрометалург» UKR
5. Олійник Іванна Дніпро ДЮСШ №2 UKR
6. Буслаєва Віра Харків ГО «Sports Club «Kharkiv City» UKR
7. Онуфрієнко Марія Дніпро СДЮСШОР UKR
8. Любимова Аліса Дніпро СДЮСШОР UKR
9. Бабічева Емілія Кам`янське ДЮСШ №2 UKR
10. Маслова Кіра Дніпро СК «Grace» UKR
11. Кузьменко Марія Дніпро СК «Grace» UKR
12. Шепель Марія Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
13. Паращенко Ніка Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
14. Лелека Евангеліна Кривий Ріг ДЮСШ №10 UKR
15. Сінгаєвська Діана Кропивницький ДЮСА «SportiKO» UKR
2015 Категорія C М`яч і вид на вибір (2015)
1. Кузнєцова Софія Дніпро ДЮСШ №2 UKR
2. Вавшко Діана Дніпро СДЮСШОР UKR
3. Дон Ганна Дніпро СДЮСШОР UKR
4. Балашова Кіра Дніпро СДЮСШОР UKR
5. Яценко Анастасія Кам`янське ДЮСШ №2 UKR
6. Гарагуля Злата Дніпро СК «Академія спорту Єлизавети Карабаш» UKR
7. Чернусь Мар`яна Дніпро СК «Академія спорту Єлизавети Карабаш» UKR
8. Юріна Олександра Дніпро СК «Академія спорту Єлизавети Карабаш» UKR
9. Титюк Катерина Дніпро СК «Академія спорту Єлизавети Карабаш» UKR
10. Бабець Ніка Кам`янське ДЮСШ №5 UKR
11. Ликова Злата Дніпро СК «Grace» UKR
12. Найда Єлизавета Харків СК «Восток» UKR
13. Солодка Кіра Дніпро СДЮСШОР UKR
14. Шинкевич Марія Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
15. Кабанова Злата Кропивницький ДЮСА «SportiKO» UKR
2015 Категорія D БП і вид на вибір (2015)
1. Садова Віолетта Павлоград НПЗ ДЮСШ UKR
2. Голобородько Кароліна Павлоград НПЗ ДЮСШ UKR
3. Андросова Кіра Дніпро ДЮСШ №2 UKR
4. Євчик Євангеліна Дніпро СК «Arabesk» UKR
5. Криворучка Кіра Новомосковськ СК «New Stars» UKR
6. Мельник Ангеліна Павлоград ДЮСШ UKR
7. Бражникова Поліна Павлоград ДЮСШ UKR
8. Гордіюк Ельміра Павлоград ДЮСШ UKR
9. Кисляк Дар`я Вінниця СК «Нокаут» UKR
10. Самойлова - Рудь Лія Нікополь ДЮСШ «Електрометалург» UKR
11. Бризгалова Тетяна Нікополь ДЮСШ «Електрометалург» UKR
12. Алексєєнко Анастасія Дніпро СДЮСШОР UKR
13. Мазурець Вероніка Дніпро СК «Прем`єра» UKR
14. Сідляк Крістіна Дніпро СК «Прем`єра» UKR
15. Бугай Єва Павлоград ДЮСШ UKR
16. Литвиненко Яна Павлоград ДЮСШ UKR
17. Давидова Софія Павлоград ДЮСШ UKR
18. Решмід Софія Павлоград ДЮСШ UKR
19. Метельська Аліса Павлоград ДЮСШ UKR
20. Хомчиц Наталія Павлоград ДЮСШ UKR
21. Третяк Єлизавета Кам`янське ДЮСШ №2 UKR
22. Коган Злата Кам`янське ДЮСШ №2 UKR
23. Ясинецька Соломія Кам`янське ДЮСШ №2 UKR
24. Непомняща Софія Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
25. Нечипорук Єва Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
26. Ткаченко Анна Дніпро СК «Академія спорту Єлизавети Карабаш» UKR
27. Луценко Софія Кам`янське ДЮСШ №5 UKR
28. Карпук Аліса Кам`янське ДЮСШ №5 UKR
29. Данілова Ярослава Дніпро СК «Grace» UKR
30. Панасейко Євангеліна Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
31. Перескок Таїсія Кам`янське ДЮСШ №4 UKR
32. Ягубець Анна Кам`янське ДЮСШ №4 UKR
33. Пищенко Вероніка Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
34. Журавльова Єва Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
35. Пархоменко Єкатерина Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
36. Акімочкіна Аліна Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
37. Прендецька Аделіна Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
38. Кравчук Кіра Лозова ДЮСШ «Олімпія» UKR
2014 Категорія A Булави і вид на вибір (2014)
1. Квашина Аліса Дніпро ДЮСШ №2 UKR
2. Сугоняко Варвара Дніпро СК «Arabesk» UKR
3. Пожидаєва Аріна Павлоград ДЮСШ UKR
4. Бадега Злата Дніпро СДЮСШОР UKR
5. Супрунова Мирослава Дніпро СДЮСШОР UKR
6. Залозна Поліна Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
7. Сілецька Аліса Харків СК «Восток» UKR
2014 Категорія B Обруч і вид на вибір (2014)
1. Протопопова Анастасія Дніпро СК «Arabesk» UKR
2. Шаповалова Богдана Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
3. Гергало Катерина Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
4. Сашина Анна Вінниця СК «Нокаут» UKR
5. Полканова Ніколь Нікополь ДЮСШ «Електрометалург» UKR
6. Ахрамєєва Аліса Харків ГО «Sports Club «Kharkiv City» UKR
7. Байковська Мирослава Павлоград ДЮСШ UKR
8. Лайван Амалія Дніпро СК «Академія спорту Єлизавети Карабаш» UKR
9. Петренко Поліна Дніпро СК «Grace» UKR
10. Васильківська Анастасія Дніпро СК «Grace» UKR
11. Сидоренко Аріна Дніпро СДЮСШОР UKR
12. Єренко Аліса Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
13. Бессонова Аріна Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
14. Мазур Вероніка Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
2014 Категорія C М`яч і вид на вибір (2014)
1. Сова Орина Дніпро СК «Arabesk» UKR
2. Луговська Амелія Нікополь ДЮСШ «Електрометалург» UKR
3. Васіна Єва Дніпро СДЮСШОР UKR
4. Юрченко Дар`я Дніпро СДЮСШОР UKR
5. Заносова Даніелла Кам`янське ДЮСШ №2 UKR
6. Філінська Таїсія Дніпро СК «Grace» UKR
7. Петренко Дар`я Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
8. Белова Элизавета Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
9. Мазенкова Ксенія Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
10. Іващенко Кіра Харків СК «Восток» UKR
11. Цуканова Іларія Дніпро СДЮСШОР UKR
12. Панюхно Анфіса Дніпро СДЮСШОР UKR
13. Левшина Софія Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
2014 Категорія D БП і вид на вибір (2014)
1. Ревера Софія Павлоград НПЗ ДЮСШ UKR
2. Чуприна Єлизавета Павлоград НПЗ ДЮСШ UKR
3. Заковінько Анна Павлоград НПЗ ДЮСШ UKR
4. Шестерніна Анна Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
5. Коротіна Олександра Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
6. Шубенко Аліса Павлоград ДЮСШ UKR
7. Юдіна Кіра Павлоград ДЮСШ UKR
8. Троценко Олександра Павлоград ДЮСШ UKR
9. Хром Ніка Павлоград ДЮСШ UKR
10. Гавриленко Таїсія Павлоград ДЮСШ UKR
11. Юрченко Поліна Павлоград ДЮСШ UKR
12. Бутаєнко Карина Кропивницький СК «Школа шпагату Лізи Горлової» UKR
13. Малихіна Дар`я Кропивницький СК «Школа шпагату Лізи Горлової» UKR
14. Сонькіна Марія Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
15. Ульянова Євгенія Харків ГО «Sports Club «Kharkiv City» UKR
16. Белокриницька Кароліна Дніпро СДЮСШОР UKR
17. Савюк Мілана Дніпро СК «Прем`єра» UKR
18. Матвєєва Мирослава Павлоград ДЮСШ UKR
19. Семенко Ангеліна Павлоград ДЮСШ UKR
20. Чередник Соломія Кам`янське ДЮСШ №2 UKR
21. Кравченко Аліса Кам`янське ДЮСШ №2 UKR
22. Мішина Соф`я Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
23. Руденко Міра Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
24. Набивач Каріна Дніпро СК «Академія спорту Єлизавети Карабаш» UKR
25. Чернова Лілія Кам`янське ДЮСШ №5 UKR
26. Лєтова Дар`я Кам`янське ДЮСШ №5 UKR
27. Молодцова Діана Дніпро СК «Академії художньої гімнастики» UKR
28. Романенко Василина Дніпро СК «Академії художньої гімнастики» UKR
29. Цибулевська Лія Дніпро СК «Grace» UKR
30. Єфремова Віра Дніпро СК «Grace» UKR
31. Левицька Вероніка Дніпро ДЮСШ №2 UKR
32. Андреасян Сільва Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
33. Калачевська Єлизавета Дніпро СДЮСШОР UKR
34. Пець Злата Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
35. Кисільова Мілана Кривий Ріг ДЮСШ №8 UKR
36. Рамазанова Каріна Кривий Ріг ДЮСШ №8 UKR
37. Мовчан Поліна Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
38. Грішанова Ева Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
2013 Категорія A Стрічка і вид на вибір (2013)
1. Жорж Марія Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
2. Шестак Марія Дніпро СК «Arabesk» UKR
3. Аленічева Єлизавета Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
4. Буйновська Василiса Дніпро СДЮСШОР UKR
5. Чубарова Поліна Дніпро СДЮСШОР UKR
6. Дегтярь Злата Кам`янське ДЮСШ №4 UKR
7. Осіння Софія Дніпро СДЮСШОР UKR
2013 Категорія B Булави і вид на вибір (2013)
1. Айвазян Поліна Дніпро СК «Arabesk» UKR
2. Різниченко Віра Дніпро СК «Arabesk» UKR
3. Вініченко Марія Дніпро СК «Arabesk» UKR
4. Хоменко Поліна Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
5. Шостак Вікторія Дніпро СДЮСШОР UKR
6. Цебро Дар`я Нікополь ДЮСШ «Електрометалург» UKR
7. Луньова Дар`я Дніпро СДЮСШОР UKR
8. Бєляєва Злата Кам`янське ДЮСШ №2 UKR
9. Аверіна Поліна Запоріжжя СК «Shine» UKR
10. Красікова Дар`я Дніпро СК «Grace» UKR
11. Марченко Поліна Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
12. Нідєлько Міла Дніпро СДЮСШОР UKR
13. Даниленко Поліна Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
14. Слесаренко Мілана Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
2013 Категорія C М`яч і вид на вибір (2013)
1. Носенко Ріната Дніпро СК «Arabesk» UKR
2. Редозубова Злата Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
3. Науменко Олександра Дніпро СК «Arabesk» UKR
4. Кревенченко Мілана Дніпро СК «Arabesk» UKR
5. Бризгалова Віра Нікополь ДЮСШ «Електрометалург» UKR
6. Готвянська Надiя Дніпро СДЮСШОР UKR
7. Андрєєва Уляна Дніпро СДЮСШОР UKR
8. Арутюнова Каріна Дніпро ДЮСШ №2 UKR
9. Перепьолкіна Аріна Дніпро СК «Академія спорту Єлизавети Карабаш» UKR
10. Глуховцева Злата Дніпро СК «Академія спорту Єлизавети Карабаш» UKR
11. Силкина Кіра Дніпро СК «Grace» UKR
12. Терентьєва Анна Дніпро СК «Grace» UKR
13. Павленко Аріна Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
14. Литвищенко Марія Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
2013 Категорія D БП і вид на вибір (2013)
1. Москівець Злата Павлоград НПЗ ДЮСШ UKR
2. Леонова Уляна Павлоград ДЮСШ UKR
3. Проценко Вікторія Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
4. Круглікова Поліна Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
5. Спіріна Євгенія Кропивницький СК «Школа шпагату Лізи Горлової» UKR
6. Лебедєва Єлизавета Дніпро СДЮСШОР UKR
7. Зима Софія Дніпро СК «Прем`єра» UKR
8. Слаква Анастасія Павлоград ДЮСШ UKR
9. Мацюк Анна Павлоград ДЮСШ UKR
10. Черноколенко Поліна Кам`янське ДЮСШ №2 UKR
11. Чемрат Варвара Дніпро СК «Академія спорту Єлизавети Карабаш» UKR
12. Фролова Поліна Кам`янське ДЮСШ №5 UKR
13. Пеня Поліна Дніпро ДЮСШ №2 UKR
14. Щетиніна Кіра Дніпро СДЮСШОР UKR
15. Кіянець Ульяна Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
16. Корнієнко Анна Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
17. Пивовар Регіна Лозова ДЮСШ «Олімпія» UKR
18. Москаленко Дар`я Лозова ДЮСШ «Олімпія» UKR
2012 Категорія A Булави і вид на вибір (2012)
1. Іванова Олена Дніпро СК «Arabesk» UKR
2. Крачко Карина Павлоград ДЮСШ UKR
3. Максименко Вероніка Павлоград ДЮСШ UKR
4. Шумакова Анастасія Дніпро СК «Arabesk» UKR
5. Павленко Аліса Дніпро СК «Arabesk» UKR
6. Братік Євгенія Нікополь ДЮСШ «Електрометалург» UKR
7. Дупак Аріна Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
8. Анікольчук Марія Кам`янське ДЮСШ №4 UKR
9. Лісковська Анна Дніпро СДЮСШОР UKR
10. Шаповаловa Kатерина Дніпро СДЮСШОР UKR
11. Нестерович Варвара Харків ГО «Sports Club «Kharkiv City» UKR
12. Мілютіна Вікторія Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
2012 Категорія B Стрічка і вид на вибір (2012)
1. Кошелева Поліна Дніпро СК «Arabesk» UKR
2. Чмух Анастасія Дніпро СДЮСШОР UKR
3. Сугоняко Анастасія Дніпро СК «Arabesk» UKR
4. Симоненко Яна Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
5. Швачко Марта Дніпро СДЮСШОР UKR
6. Чумак Анна Дніпро СДЮСШОР UKR
7. Мішина Софія Дніпро СК «Grace» UKR
8. Каневська Варвара Одеса ДЮСОК «Grand Sport Elite» UKR
9. Косарич Кіра Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
10. Терзі Тіна Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
2012 Категорія C М`яч і вид на вибір (2012)
1. Кручинецька Катерина Дніпро ДЮСШ №2 UKR
2. Слаба Аліса Дніпро СК «Arabesk» UKR
3. Самойлова - Рудь Алла Нікополь ДЮСШ «Електрометалург» UKR
4. Полтавець Софія Кам`янське ДЮСШ №4 UKR
5. Біас Кіра Харків ГО «Sports Club «Kharkiv City» UKR
6. Оранська Аліна Дніпро ДЮСШ №2 UKR
7. Рубан Мирослава Дніпро СК «Прем`єра» UKR
8. Григоренко Ганна Дніпро СК «Академія спорту Єлизавети Карабаш» UKR
9. Мухіна Даріна Кам`янське ДЮСШ №5 UKR
10. Чигирьова Аліна Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
11. Макєєва Дарина Харків СК «Восток» UKR
12. Філоненко Поліна Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
13. Сабурова Маргарита Харків ГО «Sports Club «Kharkiv City» UKR
14. Репа Евеліна Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
2012 Категорія D Обруч і вид на вибір (2012)
1. Лисак Анастасія Павлоград НПЗ ДЮСШ UKR
2. Лєйка Анна Дніпро СК «Arabesk» UKR
3. Колесникова Валерія Дніпро СК «Arabesk» UKR
4. Сірачева Єва Вінниця СК «Нокаут» UKR
5. Шульцева Софія Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
6. Клименко Кіра Кам`янське ДЮСШ №4 UKR
7. Бєлошапка Маргарита Кам`янське ДЮСШ №4 UKR
8. Гомза Катерина Дніпро СДЮСШОР UKR
9. Полякова Кіра Дніпро ДЮСШ №2 UKR
10. Товстоп`ят Софія Кам`янське ДЮСШ №2 UKR
11. Скороходова Поліна Кам`янське ДЮСШ №2 UKR
12. Репета Поліна Кам`янське ДЮСШ №5 UKR
13. Журавель Кіра Кам`янське ДЮСШ №4 UKR
14. Печенезька Орина Харків СК «Восток» UKR
15. Панкова Катерина Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
16. Петлинська Емілія Кам`янське ДЮСШ №4 UKR
17. Тимощенко Анастасія Харків ГО «Sports Club «Kharkiv City» UKR
2011 Категорія A Булави і вид на вибір (2011)
1. Амельченко Анна Павлоград НПЗ ДЮСШ UKR
2. Пікуш Еліза Дніпро СК «Arabesk» UKR
3. Могілевська Діана Дніпро СК «Arabesk» UKR
4. Татчин Вiкторiя Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
5. Паньковська Марія Кам`янське ДЮСШ №4 UKR
6. Максимчук Майя Дніпро СДЮСШОР UKR
7. Шамрай Аліна Дніпро СДЮСШОР UKR
8. Колосова Вероніка Дніпро СДЮСШОР UKR
9. Норець Єва Дніпро СДЮСШОР UKR
10. Байдікова Валерія Харків ГО «Sports Club «Kharkiv City» UKR
2011 Категорія B Стрічка і вид на вибір (2011)
1. Поліна Мілана Павлоград НПЗ ДЮСШ UKR
2. Нечипоренко Софія Кривий Ріг СК «Крила» UKR
3. Сачко Аліна Дніпро СК «Arabesk» UKR
4. Токар Ніколетта Дніпро СДЮСШОР UKR
5. Помиканова Меланія Дніпро СДЮСШОР UKR
6. Манойленко Уляна Павлоград ДЮСШ UKR
7. Лебедєва Яна Дніпро СК «Grace» UKR
8. Кисельова Дар`я Дніпро СК «Grace» UKR
9. Корнієнко Софія Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
2011 Категорія C М`яч і вид на вибір (2011)
1. Лукомець Дар`я Павлоград НПЗ ДЮСШ UKR
2. Круковська Олександра Павлоград НПЗ ДЮСШ UKR
3. Міннігулова Кароліна Павлоград НПЗ ДЮСШ UKR
4. Горбатенко Марія Павлоград НПЗ ДЮСШ UKR
5. Гайдай Єкатерина Дніпро СДЮСШОР UKR
6. Білобров Софія Дніпро СК «Академія спорту Єлизавети Карабаш» UKR
7. Соколовська Анастасія Дніпро СК «Grace» UKR
8. Канюра Майя Дніпро СК «Grace» UKR
9. Клименко Орина Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
10. Бованенко Юлія Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
2011 Категорія D Обруч і вид на вибір (2011)
1. Марухіна Марія Павлоград НПЗ ДЮСШ UKR
2. Архипова Вероніка Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
3. Кузьменко Кароліна Павлоград ДЮСШ UKR
4. Антонова Софія Дніпро СК «Arabesk» UKR
5. Крупська Марія Кропивницький СК «Школа шпагату Лізи Горлової» UKR
6. Ткач Каміла Дніпро СДЮСШОР UKR
7. Долініна Марія Дніпро СДЮСШОР UKR
8. Шаповал Крістіна Дніпро СДЮСШОР UKR
9. Царенко Марія Дніпро СК «Grace» UKR
10. Шинкаренко Єва Кам`янське ДЮСШ №4 UKR
11. Фролова Альбіна Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
12. Снігиренко Владислава Харків СК «Восток» UKR
13. Мовчан Аріна Харків СК «Восток» UKR
2010 Категорія A Стрічка і вид на вибір (2010)
1. Кулик Таїсія Павлоград НПЗ ДЮСШ UKR
2. Максименко Кароліна Дніпро СК «Arabesk» UKR
3. Сидоренко Софія Дніпро СК «Arabesk» UKR
4. Якимець Неоніла Дніпро СДЮСШОР UKR
5. Ревенко Еля Дніпро СДЮСШОР UKR
6. Акбашева Катерина Дніпро СДЮСШОР UKR
7. Грігор`ян Мері Дніпро СДЮСШОР UKR
8. Марченко Єлизавета Дніпро СДЮСШОР UKR
9. Міхтунець Варвара Дніпро СДЮСШОР UKR
10. Шалімова Мирослава Дніпро СДЮСШОР UKR
11. Николюк Ксенія Харків ГО «Sports Club «Kharkiv City» UKR
12. Вдовіна Кіра Дніпро СК «Grace» UKR
13. Прокоп`єва Катерина Дніпро СДЮСШОР UKR
14. Юрченко Софія Кривий Ріг ДЮСШ №10 UKR
2010 Категорія B Булави і вид на вибір (2010)
1. Коваль Анастасія Павлоград НПЗ ДЮСШ UKR
2. Чорна Катерина Дніпро СК «Arabesk» UKR
3. Литвиненко Аріна Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
4. Помінчук Олександра Павлоград ДЮСШ UKR
5. Меюс Анастасія Павлоград ДЮСШ UKR
6. Бичко Анна Дніпро СДЮСШОР UKR
7. Рясна Анастасія Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
8. Фоміна Анастасія Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
9. Климова Катерина Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
10. Осика - Чередниченко Ніка Дніпро СДЮСШОР UKR
11. Беляєва Анастасія Дніпро СДЮСШОР UKR
12. Бурак Крістіна Нікополь ДЮСШ «Електрометалург» UKR
13. Бас Поліна Нікополь ДЮСШ «Електрометалург» UKR
14. Болденко Поліна Нікополь ДЮСШ «Електрометалург» UKR
15. Пінькова Марія Нікополь ДЮСШ «Електрометалург» UKR
16. Фоменкова Анна Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
17. Прядко Ірина Кам`янське ДЮСШ №5 UKR
18. Кучер Вероніка Дніпро СК «Академії художньої гімнастики» UKR
19. Хахель Кіра Кривий Ріг ДЮСШ №10 UKR
2010 Категорія C М`яч і вид на вибір (2010)
1. Шляхова Поліна Павлоград НПЗ ДЮСШ UKR
2. Орищук Вікторія Павлоград НПЗ ДЮСШ UKR
3. Крівсун Марія Павлоград НПЗ ДЮСШ UKR
4. Красильникова Вероніка Дніпро ДЮСШ №2 UKR
5. Лосєва Дар`я Дніпро ДЮСШ №2 UKR
6. Шостак Дар`я Дніпро СК «Arabesk» UKR
7. Корнійчук Софія Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
8. Букрєєва Ангеліна Дніпро СДЮСШОР UKR
9. Каражова Вікторія Нікополь ДЮСШ «Електрометалург» UKR
10. Оранська Каміла Дніпро ДЮСШ №2 UKR
11. Сідляк Кароліна Дніпро СК «Прем`єра» UKR
12. Дука Альбіна Кам`янське ДЮСШ №5 UKR
13. Горбачева Аріадна Кам`янське ДЮСШ №4 UKR
14. Вільямовська Крістіна Дніпро СДЮСШОР UKR
15. Суботіна Анастасія Кривий Ріг ДЮСШ №10 UKR
2009 Категорія A Стрічка і вид на вибір (2009)
1. Замкова Ірина Дніпро СК «Arabesk» UKR
2. Міщенко Аліса Дніпро СК «Arabesk» UKR
3. Лапіна Катерина Дніпро СДЮСШОР UKR
4. Галаган Маргарита Нікополь ДЮСШ «Електрометалург» UKR
5. Міхалєва Катерина Нікополь ДЮСШ «Електрометалург» UKR
6. Ратнікова Юлія Харків ГО «Sports Club «Kharkiv City» UKR
7. Полторацька Єлизавета Павлоград ДЮСШ UKR
8. Антоненко Евеліна Дніпро СДЮСШОР UKR
9. Бондар Анастасія Дніпро СДЮСШОР UKR
10. Ананьєва Мирослава Дніпро СДЮСШОР UKR
2009 Категорія B Булави і вид на вибір (2009)
1. Надтока Мирослава Дніпро СК «Arabesk» UKR
2. Носенко Каріна Дніпро СК «Arabesk» UKR
3. Богачева Вікторія Нікополь UKR
4. Поваренко Альона Нікополь ДЮСШ «Електрометалург» UKR
5. Аришева Софія Нікополь ДЮСШ «Електрометалург» UKR
6. Гришечкіна Софія Нікополь ДЮСШ «Електрометалург» UKR
7. Крандієвська Аліса Дніпро СДЮСШОР UKR
8. Дудіна Анна Дніпро СК «Прем`єра» UKR
9. Дуб Ульяна Дніпро СДЮСШОР UKR
10. Грицай Марія Дніпро СДЮСШОР UKR
11. Єфіменко Дар`я Дніпро СДЮСШОР UKR
12. Тимощенко Анна Харків ГО «Sports Club «Kharkiv City» UKR
13. Кольчієнко Іванна Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
2009 Категорія C М`яч і вид на вибір (2009)
1. Кусяк Кіра Павлоград НПЗ ДЮСШ UKR
2. Забаратова Мар`яна Дніпро СК «Arabesk» UKR
3. Романюта Поліна Дніпро СК «Arabesk» UKR
4. Вавшко Юліанна Дніпро СДЮСШОР UKR
5. Чередніченко Єлизавета Дніпро СДЮСШОР UKR
6. Курило Кіра Нікополь ДЮСШ «Електрометалург» UKR
7. Олійник Марія Дніпро ДЮСШ №2 UKR
8. Притула Анастасія Запоріжжя СК «Shine» UKR
9. Шепель Владислава Дніпро СК «Grace» UKR
10. Дудник Mілана Дніпро СДЮСШОР UKR
11. Сєрова Валерія Дніпро СК «Rhythmic Star» UKR
12. Євенко Дар`я Нікополь ДЮСШ «Електрометалург» UKR
MCУ Категорія A Стрічка і вид на вибір (2008 і старші)
1. Устимук Софія Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
2. Ігнатова Орина Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
3. Гришина Олександра Нікополь ДЮСШ «Електрометалург» UKR
4. Кончуковська Олеся Нікополь ДЮСШ «Електрометалург» UKR
5. Берковська Тетяна Кам`янське ДЮСШ №4 UKR
6. Мовчан Маргарита Харків ГО «Sports Club «Kharkiv City» UKR
7. Дерев`янко Дар`я Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
8. Калініна Дарина Дніпро СДЮСШОР UKR
9. Павлінська Софія Дніпро СДЮСШОР UKR
10. Протопопова Крістіна Дніпро СДЮСШОР UKR
11. Херсонська Тетяна Дніпро СДЮСШОР UKR
12. Коршунова Аліса Харків ГО «Sports Club «Kharkiv City» UKR
MCУ Категорія B Булави і вид на вибір (2008 і старші)
1. Лавріщева Маргарита Павлоград НПЗ ДЮСШ UKR
2. Колесникова Ксенія Дніпро СК «Arabesk» UKR
3. Сибірцева Марія Дніпро СК «Arabesk» UKR
4. Басанська Софія Дніпро СДЮСШОР UKR
5. Аракелян Лейла Дніпро СК «Олімпійський» UKR
6. Берковська Діана Дніпро СДЮСШОР UKR
7. Савченко Яна Нікополь ДЮСШ «Електрометалург» UKR
8. Шаповал Інна Кам`янське ДЮСШ №4 UKR
9. Купріянова Ольга Харків ГО «Sports Club «Kharkiv City» UKR
10. Осінчук Вероніка Дніпро СК «Прем`єра» UKR
11. Шерстюк Марія Дніпро СДЮСШОР UKR
12. Лавринець Емілія Дніпро СДЮСШОР UKR
13. Смирнова Аріна Дніпро СДЮСШОР UKR
14. Шульга Софія Кам`янське ДЮСШ №4 UKR
15. Свириденко Єва Дніпро СДЮСШОР UKR
16. Рашина Вєроніка Лозова ДЮСШ «Олімпія» UKR
MCУ Категорія C Обруч і вид на вибір (2008 і старші)
1. Михайлова Анастасія Дніпро СК «Arabesk» UKR
2. Шмакова Анастасія Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
3. Бичко Юлія Нікополь ДЮСШ «Електрометалург» UKR
4. Обжа Домініка Харків ГО «Sports Club «Kharkiv City» UKR
5. Максимичева Вікторія Павлоград ДЮСШ UKR
6. Стьопіна Кіра Дніпро СДЮСШОР UKR
7. Ведмедовська Марія Дніпро СДЮСШОР UKR
8. Оголь Анна Кам`янське ДЮСШ №4 UKR
9. Галіздра Софія Дніпро СДЮСШОР UKR
10. Гавриляста Аріна Лозова ДЮСШ «Олімпія» UKR
11. Остащенко Олена Лозова ДЮСШ «Олімпія» UKR
12. Кухаренко Юлія Харків СК «Восток» UKR
«ПЕРШІ КРОКИ» БП або вид на вибір
1. Надтока Христина Дніпро СК «Arabesk» UKR
2. Кревенченко Єва Дніпро СК «Arabesk» UKR
3. Моргуненко Олександра Кривий Ріг СК «Крила» UKR
4. Паленко Лія Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
5. Ременнікова Єлизавета Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
6. Кіндрась Кіра Павлоград ДЮСШ UKR
7. Яшунська Агнія Дніпро СК «Академія спорту Єлизавети Карабаш» UKR
8. Беренок Маргарита Кам`янське ШХГ «Барвінок» UKR
9. Кучма Поліна Кам`янське ДЮСШ №5 UKR
10. Темпинська Вікторія Дніпро СК «Академії художньої гімнастики» UKR
11. Божкова Іванна Дніпро ДЮСШ №2 UKR
12. Кондратенко Софія Кам`янське ДЮСШ №4 UKR
13. Клейменова Аліса Дніпро СДЮСШОР UKR
14. Пономарьова Катерина Дніпро СДЮСШОР UKR
15. Ткаченко Вероніка Дніпро СДЮСШОР UKR
16. Геращенко Марія Дніпро СДЮСШОР UKR
17. Тимошенко Марія Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
18. Головань Мирослава Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
19. Терентьєва Вікторія Запоріжжя ДЮСШ №5 UKR
20. Прохода Вероніка Кривий Ріг СК «Іскра» UKR
21. Діщук Вероніка Дніпро СДЮСШОР UKR
22. Бухаїдзе Єва Харків СК «Восток» UKR
23. Кривко Аріна Харків СК «Восток» UKR
24. Тертишна Анастасія Лозова ДЮСШ «Олімпія» UKR
25. Пащенко Поліна Лозова ДЮСШ «Олімпія» UKR
26. Шелковіна Соломія Харків СК «Восток» UKR
27. Донченко Дар`я Харків СК «Восток» UKR
2017 Категорія A ІІ М`яч або булави
1. Полішко Анна Дніпро СК «Grace» UKR
2017 Категорія B ІІ Скакалка або обруч
1. Грицай Аліса Дніпро СК «Академія спорту Єлизавети Карабаш» UKR
2. Михайлюк Марія Дніпро СК «Grace» UKR
3. Малькевич Єлизавета Дніпро СДЮСШОР UKR
4. Савіцька Злата Дніпро СДЮСШОР UKR
5. Трибулкіна Марія Дніпро СДЮСШОР UKR
6. Заєць Мілана Кривий Ріг СК «Іскра» UKR
7. Виговська Валерія Кривий Ріг СК «Іскра» UKR
8. Руцька Єва Кривий Ріг СК «Іскра» UKR
9. Польска Аріна Кривий Ріг СК «Іскра» UKR
2017 Категорія C ІІ БП або вид на вибір
1. Квашина Мілана Дніпро ДЮСШ №2 UKR
2. Сліс Аліса Дніпро СК «Grace» UKR
3. Канаєва Домініка Дніпро СК «Grace» UKR