OLYMPIÁDA DĚTÍ A MLÁDEŽE 2024

26.06.2024 - 27.06.2024

ČESKÉ BUDĚJOVICE

Deadline entry: 20.05.2024
Deadline MP3: 20.05.2024
Contact: [email protected]
Notes:

# Category Type
1. Juniorky (2009,2010) Individual
1.
2.
3.
4.
2. Naděje starší (2011,2012) Individual
1.
2.
3.
4.

Filter Entriesfilter

Juniorky (2009,2010)
1. Selyska Aleksandra Středočeský kraj CZE
2. Kurková Lucie Královéhradecký kraj CZE
3. Helingerová Hana Monika Královehradecký kraj CZE
4. Kopfstein Laura Karlovarský Kraj CZE
5. Flaksová Diana Karlovarský Kraj CZE
6. Mikšovicová Dominika Ústecký kraj CZE
7. Součková Natálie Ústecký kraj CZE
8. Dluhoš Melanie Moravskoslezský kraj CZE
9. Hýžová Emily Moravskoslezský kraj CZE
10. KOFROŇOVÁ Anna Olomoucký kraj CZE
11. Hasoňová Nela Olomoucký kraj CZE
12. Urbanová Sofie Ella Jihomoravský kraj CZE
13. Berveno Sofie Jihomoravský kraj CZE
14. Pavelcová Anežka Plzeňský kraj CZE
15. Moravcová Světlana Plzeňský kraj CZE
16. Návarová Adéla Jihočeský kraj CZE
17. Churanová Amélie Jihočeský kraj CZE
18. Zaripova Ekaterina Hlavní město Praha CZE
19. Mandíková Karolína Hlavní město Praha CZE
Naděje starší (2011,2012)
1. Krmašová Veronika Královéhradecký kraj CZE
2. Vachková Amélie Královehradecký kraj CZE
3. Kozyč Milana Hlavní město Praha CZE
4. Laslopová Barbora Karlovarský Kraj CZE
5. Kozlova Nelly Karlovarský Kraj CZE
6. Zemanová Stella Ústecký kraj CZE
7. Glasová Julie Moravskoslezský kraj CZE
8. Heřmanská Vanesa Moravskoslezský kraj CZE
9. Kopecká Tereza Hlavní město Praha CZE
10. Kotová Karolína Středočeský kraj CZE
11. Kohoutová Eliška Středočeský kraj CZE
12. Vyhnánková Anna Olomoucký kraj CZE
13. Planá Rozálie Olomoucký kraj CZE
14. Slavíková Kristýna Jihomoravský kraj CZE
15. Šebelová Sabina Jihomoravský kraj CZE
16. Khínová Nela Plzeňský kraj CZE
17. Horáčková Terezie Plzeňský kraj CZE
18. Návarová Michaela Jihočeský kraj CZE
19. Filipová Eliška Jihočeský kraj CZE
Judges
1. Pomahačová Jitka Středočeský kraj CZE
2. Makarovová Ouhrabková Dana Královéhradecký kraj CZE
3. Kofroňová Petra Anna Olomoucký kraj CZE
4. Poláchová Jitka Ústecký kraj CZE
5. Kolouchová Kleinerová Soňa Jihomoravský kraj CZE
6. Kavalířová Gabriela Plzeňský kraj CZE
7. PANKOVA Monika Hlavní město Praha CZE
8. SKALOVA Petra Hlavní město Praha CZE
Coaches
1. Bělušová Kristýna Královéhradecký kraj CZE
2. Kadlečková Natálie Královehradecký kraj CZE
3. Havel Kryštof Hlavní město Praha CZE
4. Bernatová Kristina Karlovarský Kraj CZE
5. Laslopová Ivana Karlovarský Kraj CZE
6. Zemanová Lenka Ústecký kraj CZE
7. Žáková Blanka Moravskoslezský kraj CZE
8. Otáhalová Iva Olomoucký kraj CZE
9. Jašinská Denisa Jihomoravský kraj CZE
10. Kurilina Darja Středočeský kraj CZE
11. Šanderová Tereza Plzeňský kraj CZE
12. Ksandrová Blanka Hlavní město Praha CZE