Rhythmic Gymnastics festival “FAIRY DUST”/"Burvju putekļi"

08.06.2024 - 09.06.2024

Ķekavas vidusskolas sporta komplekss, Nākotnes iela 1a, Ķekava, LV-2123

Deadline entry: 05.05.2024
Deadline MP3: 01.06.2024
Contact: +371 29823987 (Estere Repke)
Notes: GYMNASTS WILL NOT BE JUDGED!

# Category Type
1. 2015 and younger Individual
1.

Filter Entriesfilter

2015 and younger
1. Repke Otīlija ĶVK "Feja" LAT
2. Vazne Heidija ĶVK "Feja" LAT
3. Ķikāne Bella ĶVK "Feja" LAT
4. Kotlere Laila ĶVK "Feja" LAT
5. Timošenko Milāna Rīgas 86.vidusskola LAT
6. Sidorkova Anna Rīgas 86.vidusskola LAT
7. Dimitrijeva Anastasija Rīgas 86.vidusskola LAT
8. Griņeviča Annika Rīgas 86.vidusskola LAT
9. Martinova Marta MVK BITE LAT
10. Orlova Ņika MVK BITE LAT
11. Ņečajeva Uļjana MVK BITE LAT
12. Fatihova Asja MVK BITE LAT
13. Andrukoviča Elizabete MVK BITE LAT
14. Tumasa Monika MVK BITE LAT
15. Pavliuk Veronika MVK BITE LAT
16. Kuriļenko Violeta MVK BITE LAT
17. Kočjuga Arina MVK BITE LAT
18. Muravjova Keita MVK BITE LAT
19. Bolšakova Anna MVK BITE LAT
20. Maksimova Nikola MVK BITE LAT
21. Frolova Jeļizaveta MVK BITE LAT
22. Molčanova Sonja MVK BITE LAT
23. Orlovska Milanija MVK BITE LAT
24. Alieva Leila MVK BITE LAT
25. Plotņikova Agnija RVS/J.Šepeļe/S.Burlakova LAT
26. Smetaņņikova Jana RVS/J.Šepeļe/S.Burlakova LAT
27. Kuzakova Kira RVS/J.Šepeļe/S.Burlakova LAT
28. Meržijevska Daniela RVS/J.Šepeļe/S.Burlakova LAT
29. Sačaveca Aleksandra RVS/J.Šepeļe/S.Burlakova LAT
30. Žuka Eļizabete RVS/J.Šepeļe/S.Burlakova LAT
31. Endrukaite Marija RVS/J.Šepeļe/S.Burlakova LAT
32. Čudare Gabriela RVS/J.Šepeļe/S.Burlakova LAT
33. Ozoliņa Kristīne RVS/J.Šepeļe/S.Burlakova LAT
34. Gertnere Aleksandra RVS/J.Šepeļe/S.Burlakova LAT
35. Grigorjeva Sofija RVS/J.Šepeļe/S.Burlakova LAT
36. Kaduka Adelīna LKSS / Liepāja LAT
37. Rēriha Jeva LKSS / Liepāja LAT
38. Bluka Amelija Dominika LKSS/Liepāja LAT
39. Dyshel Veronika LKSS / Liepāja LAT
40. Kazakovska Jeva LKSS / Liepāja LAT
41. Osadčuka Kira LKSS / Liepāja LAT
42. Novickaja Polina LMVK-EAST LAT
43. Osipova Amelija LMVK-EAST LAT
44. Sigetti Adriana LMVK-EAST LAT
45. Volodskaja Marija LMVK-EAST LAT
46. Borisova Adriana LMVK-EAST LAT
47. Hanina Darina LMVK-EAST LAT
48. Perepjolkina Vika LMVK-EAST LAT
49. Igolnicina Melanija LMVK-EAST LAT
50. Bespalova Leona LMVK-EAST LAT
51. Poriete Laima LMVK-EAST LAT
52. Ščeglova Sofiija LMVK-EAST LAT
53. Sinicina Veronika LMVK-EAST LAT
54. Ansone Adriana LMVK-EAST LAT
55. Parfenoviča Milana RVS / N.Kučinska / A.Sidenko LAT
56. Kalinovska Ksenija RVS / N.Kučinska / A.Sidenko LAT
57. Nikolajeva Margarita RVS / N.Kučinska / A.Sidenko LAT
58. Vasiļečko Sofija RVS / N.Kučinska / A.Sidenko LAT
59. Topchiashvili Hanna VK Noorus EST
60. Vasiļečko Sofja RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
61. Stašuļonoka Marija RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
62. Šabanova Diāna LMVK-WEST LAT
63. Ļebedinica Anastasija LMVK-WEST LAT
64. Kolobanova Nikolija LMVK-WEST LAT
65. Vasjutina Darja VK Noorus EST
66. Kovaļeņa Arina RVS/J.Šepeļe/S.Burlakova LAT
67. Stempere Annija Tukuma Sport School LAT
68. Namniece Natālija Tukuma Sport School LAT
69. Mihailova Valērija RVS/Vasiļevska LAT
70. Lopsa Aleksandra RVS/Vasiļevska LAT
71. Ozola- Solovjova Mija RVS/Vasiļevska LAT
Coaches
1. Uškāne Viktorija MVK BITE LAT
2. Oročko Viktorija MVK BITE LAT
3. Šepeļe Jevgenija RVS LAT
4. Vasiļevska Elīna RVS LAT