"Levski cup" and "Prize Margarita Rangelova"

17.05.2024 - 19.05.2024

Sofia, Vivacom Arena Georgi Asparuhov

Deadline entry: 25.04.2024
Deadline MP3: 10.05.2024
Contact: Simona Minkova-Doychinova - 0988951209 sports manager Valentina Simeonova - 0899988143 chairman
Notes: Имаме удоволствието да Ви поканим на традиционният международен турнир по художествена гимнастика „Купа Левски“ и Приз „Маргарита Рангелова“ - 17-19.05.2024г. We are pleased to invite you to the traditional international rhythmic gymnastics tournament "Levski cup" and Prize "Margarita Rangelova" - 17-19.05.2024.

# Category Type
1. Mini A (2020) Individual
1.
2. Mini B (2020) Individual
1.
3. Mini A (2019) Individual
1.
4. Mini B (2019) Individual
1.
5. Mini A (2018) Individual
1.
6. Mini B (2018) Individual
1.
7. Mini A (2017) Individual
1.
8. Mini B (2017) Individual
1.
9. Mini A (2016) Individual
1.
2.
10. Mini B (2016) Individual
1.
11. A (2015) Individual
1.
2.
12. B (2015) Individual
1.
13. Elit (2014) Individual
1.
2.
3.
14. A (2014) Individual
1.
2.
15. B (2014) Individual
1.
2.
16. Elit (2013) Individual
1.
2.
3.
17. A (2013) Individual
1.
2.
18. B (2013) Individual
1.
2.
19. Elit (2012) Individual
1.
2.
3.
20. A (2012) Individual
1.
2.
21. B (2012) Individual
1.
2.
22. Elit (2011) Individual
1.
2.
3.
23. A (2011) Individual
1.
2.
24. B (2011) Individual
1.
2.
25. Elit (2010) Individual
1.
2.
3.
26. Elit (2009) Individual
1.
2.
3.
27. А (2010) Individual
1.
2.
28. В (2010) Individual
1.
2.
29. B (2009) Individual
1.
2.
30. Elit (Senior) Individual
1.
2.
3.
31. A (2009) Individual
1.
2.
32. A (Senior) Individual
1.
2.
33. B (Senior) Individual
1.
2.

Filter Entriesfilter

Mini A (2018)
1. Yarotska Victoria ACS Carla Ritmic Gim Brasov ROU
Mini B (2018)
1. Iliescu Irina ACS Carla Ritmic Gim Brasov ROU
Mini A (2017)
1. Popescu Miruna ACS Carla Ritmic Gim Brasov ROU
2. Fifoiu Ioana ACS Carla Ritmic Gim Brasov ROU
Mini B (2017)
1. Ćirić Danka GK Gimnastix, Niš, Serbia SRB
Mini A (2016)
1. Dumitru Medeea ACS Carla Ritmic Gim Brasov ROU
2. Berdei Anastasia ACS Carla Ritmic Gim Brasov ROU
3. Alimoğlu Lara Hadise Antalya GSK TUR
Mini B (2016)
1. Durukan Hira Antalya GSK TUR
A (2015)
1. Florea Lavinia CS UNEFS Bucharest ROU
2. Nestjurina Viktoria VK Elegance EST
3. Oborskaja Aurora VK Elegance EST
4. Özyurt Sibel Antalya GSK TUR
B (2015)
1. Bestšastnaja Anastasia VK Elegance EST
2. Kadıgil Yağmur Antalya GSK TUR
3. ŞAHİN Derin Antalya GSK TUR
Elit (2014)
1. Iorgescu Lara ACS Carla Ritmic Gim Brasov ROU
2. Dan Sara ACS Carla Ritmic Gim Brasov ROU
3. Ghinet Rayna ACS Carla Ritmic Gim Brasov ROU
A (2014)
1. Badea Evelyna CS UNEFS Bucharest ROU
2. Țandea Clara CS UNEFS Bucharest ROU
B (2014)
1. Kostić Elena GK Gimnastix, Niš, Serbia SRB
2. Pejić Andrijana GK Gimnastix, Niš, Serbia SRB
3. Petrović Marta GK Gimnastix, Niš, Serbia SRB
Elit (2013)
1. De Andreis Virginia ARTEGINNASTICA ITA
2. Dumitru Raisa ACS Carla Ritmic Gim Brasov ROU
A (2013)
1. Čibukčić Hana KRG BOSNA GYM BIH
B (2013)
1. Dinca Ema CS UNEFS Bucharest ROU
2. lami sofia Hapoel savyon ISR
3. Zlatkis Shaked Hapoel savyon ISR
Elit (2012)
1. Musemić Lamija KRG BOSNA GYM BIH
2. Di Cola Daria ARTEGINNASTICA ITA
3. Vinkel Skai VK Elegance EST
4. Piirisild Keili VK Elegance EST
A (2012)
1. Ben Muha Eden Hapoel savyon ISR
2. Halperin Alona Hapoel savyon ISR
3. Kongo Lisete Laureen VK Elegance EST
4. Tsernomorova Yeva VK Elegance EST
5. Milana Mironova VK Elegance EST
B (2012)
1. Assia Ann Hapoel savyon ISR
2. doitch toren Hapoel savyon ISR
3. Rabinovich Lotem Hapoel savyon ISR
4. Stojanović Nikolina GK Gimnastix, Niš, Serbia SRB
5. Popović Janja GK PARAĆIN SRB
6. Jalakas Nicole VK Elegance EST
Elit (2011)
1. PARODI ALICE ARTEGINNASTICA ITA
2. Ivahnenko Alexandra VK Elegance EST
3. Jegorova Kristiina VK Elegance EST
A (2011)
1. Ulvoczki Rebecca CS UNEFS Bucharest ROU
2. Malki Hila Hapoel savyon ISR
3. Markovich Einat Hapoel savyon ISR
4. Koovit Nora Johanna VK Elegance EST
B (2011)
1. Preda Sofia CS UNEFS Bucharest ROU
2. Muminović Hana KRG BOSNA GYM BIH
3. Zalcberg Eden Hapoel savyon ISR
4. Zalcberg Danielle Hapoel savyon ISR
5. Keren Mishelle Hapoel savyon ISR
Elit (2010)
1. Pezo Lenah KRG BOSNA GYM BIH
2. ZANOLLA LETIZIA ARTEGINNASTICA ITA
3. Ungureanu Dalina ACS Carla Ritmic Gim Brasov ROU
Elit (2009)
1. BRUZZO FRANCESCA ARTEGINNASTICA ITA
2. Butuzova Maria VK Elegance EST
3. Aydoğan Gizem naz Atakent 34 TUR
А (2010)
1. Pestrea Anastasia CS UNEFS Bucharest ROU
2. Tronaru Isabella CS UNEFS Bucharest ROU
3. Petrescu Karina Ariana CS UNEFS Bucharest ROU
В (2010)
1. Khrenov Svetlana Hapoel savyon ISR
2. Podevlany Vivian Hapoel savyon ISR
3. Boksdorf Adele Hapoel savyon ISR
4. Ron Tomer Hapoel savyon ISR
5. Doron Lian Hapoel savyon ISR
6. Radojkovic Djurdjina GK PARAĆIN SRB
7. Stoimenov Nina GK Gimnastix, Niš, Serbia SRB
8. Hamer Iiris VK Elegance EST
9. Lipp Evaliisa VK Elegance EST
10. Petrosjan Leila VK Elegance EST
B (2009)
1. Petrović Jana GK Gimnastix, Niš, Serbia SRB
2. Obradović Tara GK Gimnastix, Niš, Serbia SRB
3. Apchel Daria ACS Carla Ritmic Gim Brasov ROU
Elit (Senior)
1. Fejzić Farah KRG BOSNA GYM BIH
2. Numić Zara Nur KRG BOSNA GYM BIH
3. Ždralović Melika KRG BOSNA GYM BIH
4. Franco Emily Hapoel savyon ISR
5. BALDINI FEDERICA ARTEGINNASTICA ITA
6. GRIGORENKO Kamila VK Elegance EST
A (2009)
1. Pătrașcu Alexandra CS UNEFS Bucharest ROU
2. Pătrașcu Irene CS UNEFS Bucharest ROU
3. Năstasă Andreea CS UNEFS Bucharest ROU
4. Adrianova Arina VK Elegance EST
5. Vahkal Vaneesa VK Elegance EST
A (Senior)
1. Aydoğan Nevin irem Atakent 34 TUR
B (Senior)
1. Milosavljevic Petra GK PARAĆIN SRB
2. Stevanović Andjela GK Paraćin SRB
3. Veljković Marija GK Paraćin SRB
4. Djordjevic Ivana GK Paraćin SRB
Judges
1. Stoian Denisa CS UNEFS Bucharest ROU
2. HADZIC Aida KRG BOSNA GYM BIH
3. BEN NUN Oksana Hapoel savyon ISR
4. Minak Elena ACS Carla Ritmic Gim Brasov ROU
5. Stajic Katarina GK PARAĆIN SRB
6. Gimnastix 1 GK Gimnastix, Niš, Serbia SRB
7. AIGRO Ilona VK Elegance EST
Coaches
1. Mezei Mariana CS UNEFS Bucharest ROU
2. Badea Raluca CS UNEFS Bucharest ROU
3. HADZIC Amila KRG BOSNA GYM BIH
4. Violante Carlotta ARTEGINNASTICA ITA
5. Mihailetz Mishel Hapoel savyon ISR
6. Stoica Patricia Carla ACS Carla Ritmic Gim Brasov ROU
7. Yarotska Alina ACS Carla Ritmic Gim Brasov ROU
8. Djordjevic Marija GK PARAĆIN SRB
9. Violante Andrea ARTEGINNASTICA ITA
10. Aleksić Dragana GK Gimnastix, Niš, Serbia SRB
11. Sildmaa Silva VK Elegance EST
12. Akilveren Pinar Antalya GSK TUR
13. brooke katia Hapoel savyon ISR
14. RATSEJEVA Natalja VK ELEGANCE EST