NARVA SIREL 2024 ILUVÕIMLEMISES

01.06.2024 - 02.06.2024

Narva, Spordikeskus, Rakvere tn.22d

Deadline entry: 06.05.2024
Deadline MP3: 20.05.2024
Contact: Nadežda Zahharenkova, tel. +37255992514, e-mail [email protected]
Notes:

# Category Type
1. Miniklass A (2017) Individual
1.
2. Miniklass A (2016) Individual
1.
2.
3. Miniklass A (2015) Individual
1.
2.
4. Miniklass B (2017) Individual
1.
5. Miniklass B (2016) Individual
1.
6. Miniklass B (2015) Individual
1.
7. Lasteklass A (2014) Individual
1.
2.
3.
8. Lasteklass A (2013) Individual
1.
2.
3.
9. Lasteklass B (2014) Individual
1.
2.
10. Lasteklass B (2013) Individual
1.
2.
11. Noorteklass A (2012) Individual
1.
2.
3.
12. Noorteklass A (2011) Individual
1.
2.
3.
13. Noorteklass B (2012) Individual
1.
2.
14. Noorteklass B (2011) Individual
1.
2.
15. Juunioriklass A (2010) Individual
1.
2.
3.
4.
16. Juunioriklass A (2009) Individual
1.
2.
3.
4.
17. Juunioriklass B (2010) Individual
1.
2.
18. Juunioriklass B (2009) Individual
1.
2.
19. Meistriklass A (2008 ja vanemad) Individual
1.
2.
3.
4.
20. Meistriklass B (2008 ja vanemad) Individual
1.
2.

Filter Entriesfilter

Miniklass A (2016)
1. Pullynen Anita RG Club Fouette EST
2. Jesmantsik Jeva RG Club Fouette EST
Miniklass A (2015)
1. Civinskaite Amelija RG Club Fouette EST
2. Erikson Nicole RG Club Fouette EST
3. Sharipova Emilia NPSK/Fouette EST
4. Isaeva Sofia Sillamäe SK Kalev EST
Miniklass B (2017)
1. Zvarits Samanta RG Club Fouette EST
2. Zvarits Sandra RG Club Fouette EST
3. Virronen Anni RG Club Fouette EST
4. Geveller Emilia NPSK/Fouette EST
5. Rabotinskaja Appolinaria NPSK/Fouette EST
6. Sas Amalia NPSK/Fouette EST
7. Ossipova Alisa NPSK/Fouette EST
8. Bõstrova Vasilissa NPSK/Fouette EST
9. Semenovich Nika NPSK/Fouette EST
10. Krutilova Aleksandra NPSK/Fouette EST
11. Aleksandrova Vasilissa NPSK/Fouette EST
12. Säkki Emilia NPSK/Fouette EST
13. Maslova Kira NPSK/Fouette EST
14. Jakovleva Jana Sillamäe SK Kalev EST
15. Topchiashvili Hanna VK Noorus EST
Miniklass B (2016)
1. Mamedova Alis VK Noorus EST
2. Kostõljova Angelina VK Noorus EST
3. Glukhankova Valeria NPSK/Fouette EST
4. Pestova Alina NPSK/Fouette EST
5. Pestova Karina NPSK/Fouette EST
6. Missenjova Milana NPSK/Fouette EST
7. Shevyakova Nika NPSK/Fouette EST
8. Trusova Esenia NPSK/Fouette EST
9. Begunova Emilia NPSK/Fouette EST
10. Romanova Ekaterina NPSK/Fouette EST
11. Stolfat Liel NPSK/Fouette EST
12. Kuslap Ilona NPSK/Fouette EST
13. Minajeva Sofia NPSK/Fouette EST
14. Solntseva Maria NPSK/Fouette EST
15. Krašenkova Milana NPSK/Fouette EST
16. Kolpakova Julia NPSK/Fouette EST
17. Kalberg Aliisija Sillamäe SK Kalev EST
18. Antonova Sofia Sillamäe SK Kalev EST
19. Plotnikova Jelizaveta Sillamäe SK Kalev EST
20. Axinte Loreana RG Club Fouette EST
Miniklass B (2015)
1. Djakova Sofia VK Noorus EST
2. Kostina Adelina NPSK/Fouette EST
3. Ustova Angelika NPSK/Fouette EST
4. Goman Elina NPSK/Fouette EST
5. Chikaleva Milena NPSK/Fouette EST
6. Žukova Anastasia NPSK/Fouette EST
7. Chebykina Julia NPSK/Fouette EST
8. Chebykina Vera NPSK/Fouette EST
9. Puškina Anna Sillamäe SK Kalev EST
10. Orikova Amelia Sillamäe SK Kalev EST
11. Gussarova Daijana Sillamäe SK Kalev EST
12. Hesse Valeria Sillamäe SK Kalev EST
Lasteklass A (2014)
1. Rjabova Taisija NPSK/Fouette EST
Lasteklass A (2013)
1. Lobina Zlata NPSK/FOUETTE EST
Lasteklass B (2014)
1. Kirjanova Rusalina Võimlemisklubi MyGym EST
2. Sergeitšuk Izabella Võimlemisklubi MyGym EST
3. Scepina Margarita Võimlemisklubi MyGym EST
4. Silajeva Darja Võimlemisklubi MyGym EST
5. Gruznova Julia NPSK/Fouette EST
6. Krek Samira NPSK/Fouette EST
7. Elkina Sofia NPSK/Fouette EST
8. Kuttanen Viktoria NPSK/Fouette EST
9. Malõseva Emilia NPSK/Fouette EST
10. Egorova Polina NPSK/Fouette EST
11. Živolunova Aleksandra NPSK/Fouette EST
12. Davõdova Eva NPSK/Fouette EST
13. Šarova Anželika NPSK/Fouette EST
14. Belova Nikol NPSK/Fouette EST
15. Šinina Darina NPSK/Fouette EST
16. Fomina Valeria Sillamäe SK Kalev EST
17. Gorskaja Darja Sport Club Olymp FIN
Lasteklass B (2013)
1. Kalamees Katriin NPSK/Fouette EST
2. Petrištševa Maria NPSK/Fouette EST
3. Ivanova Kristina NPSK/Fouette EST
4. Volkova Aleksandra NPSK/Fouette EST
5. Pantjuhhina Alexa NPSK/Fouette EST
6. Kuslap Monika NPSK/Fouette EST
7. Männik Alina NPSK/Fouette EST
8. Nagovitsõna Liana Sillamäe SK Kalev EST
Noorteklass A (2012)
1. Pavlova Sofija NPSK/Fouette EST
2. Ivanova Anastassia NPSK/Fouette EST
3. Jerjomina Alissa NPSK/Fouette EST
Noorteklass A (2011)
1. Petrištševa Anastassia NPSK/Fouette EST
Noorteklass B (2012)
1. Tihhomirova Ilona NPSK/Fouette EST
2. Nikiforova Maria NPSK/Fouette EST
3. Stolpovskikh Laura Aleksandra Võimlemisklubi MyGym EST
4. Vjazkova Alisa Võimlemisklubi MyGym EST
5. Pravikova Anzelika NPSK/Fouette EST
6. Surikova Katarina NPSK/Fouette EST
7. Cherkasova Ksenia NPSK/Fouette EST
Noorteklass B (2011)
1. Yakymenko Jelizaveta NPSK/Fouette EST
2. Sabanejeva Veronika NPSK/Fouette EST
3. Pestova Alisa NPSK/Fouette EST
4. Linjova Alina NPSK/Fouette EST
5. Alak Erika NPSK/Fouette EST
6. Muhhina Alevtina NPSK/Fouette EST
7. Panova Milana Sillamäe SK Kalev EST
Juunioriklass A (2010)
1. Kokorina Julija NPSK/Fouette EST
2. Baikova Milana NPSK/Fouette EST
3. Tsetsjotkina Polina NPSK/Fouette EST
4. Tsikaljova Karina NPSK/Fouette EST
Juunioriklass A (2009)
1. Pavlova Darja NPSK/Fouette EST
2. Plotnikova Karina NPSK/Fouette EST
3. Filippova Elizaveta Sport Club Olymp FIN
Juunioriklass B (2010)
1. Sokovaja Darja NPSK/Fouette EST
2. Belova Arianna NPSK/Fouette EST
3. Berzina Kamilla NPSK/Fouette EST
4. Filippova Sofia NPSK/Fouette EST
5. Medvedjeva Anželika Sillamäe SK Kalev EST
Juunioriklass B (2009)
1. Leshihhina JANA NPSK/Fouette EST
2. Mogutov Jaroslava VK Noorus EST
3. Jakovleva Jana NPSK/Fouette EST
Meistriklass A (2008 ja vanemad)
1. Vassilijeva Anastassija NPSK/Fouette EST
2. Vassina Elizaveta NPSK/Fouette EST
3. Russu Niina NPSK/Fouette EST
4. Khomitskaya Veronika NPSK/Fouette EST
5. Toropova Darina NPSK/Fouette EST
6. Goritskaja Angelina NPSK/Fouette EST
7. Rabotinskaja Aleksandra NPSK/Fouette EST
Meistriklass B (2008 ja vanemad)
1. Borissova Liana NPSK/Fouette EST
2. Bulavkina Anna NPSK/Fouette EST
3. Voskressenskaja Lada NPSK/Fouette EST
4. Borzenko Michel Sillamäe SK Kalev EST
Judges
1. Zotova Veronika VK Noorus EST
2. Lapa Nadežda Võimlemisklubi MyGym EST
3. FEDOSSENKO Diana EST
4. Sonnikova Olga NPSK/Fouette EST
5. Kasnapuu Nadezda NPSK/Fouette EST
6. Zahharenkova Nadezda NPSK/Fouette EST
Coaches
1. Lapa Aljona Võimlemisklubi MyGym EST