«SUMMER STAR 2024»

21.06.2024 - 23.06.2024

Одеса

Deadline entry: 15.06.2024
Deadline MP3: 15.06.2024
Contact: Ігуменова (Бузуян) Вікторія +380636114567 +380969740205 [email protected]

Супровід турніру проводить ФОП Рейхерт А.Л.

УВАГА!!! Реєстрація на турнір є платною. Самостійна реєстрація недоступна

Відправити список учасників та отримати рахунок - сюди
Notes: Головний суддя змагань – Атрушкевич Юлія Павлівна

Відео та фото послуги для учасників та організаторів на змаганнях надаватиме компанія «DM Production»

Замовити відео та фото Ви можете, залишивши заявку на нашому веб-сайті DM PRODUCTION за адресою - www.dmedia.space в розділі «Художня гімнастика». Також ви можете замовити відео та фото через Telegram Bot.

Зробити замовлення! Telegram Bot

InstagramYouTubeFacebook

# Category Type
1. ПОПЕРЕДНЯ реєстрація Individual
1.
2. ДЕБЮТ БП Individual
1.
3. 2017 Категорія A 2 види на вибір Individual
1.
2.
4. 2017 Категорія B БП+вид на вибір Individual
1.
2.
5. 2017 Категорія C 1 вид на вибір Individual
1.
6. 2017 Категорія D БП Individual
1.
7. 2017 Категорія L БП Individual
1.
8. 2016 Категорія A 2 види на вибір Individual
1.
2.
9. 2016 Категорія B БП+вид на вибір Individual
1.
2.
10. 2016 Категорія C 1 вид на вибір Individual
1.
11. 2016 Категорія D БП Individual
1.
12. 2016 Категорія L БП Individual
1.
13. 2015 Категорія A М`яч+вид на вибір Individual
1.
2.
14. 2015 Категорія B Обруч+вид на вибір Individual
1.
2.
15. 2015 Категорія C БП+вид на вибір Individual
1.
2.
16. 2015 Категорія D БП або вид на вибір Individual
1.
17. 2015 Категорія L БП Individual
1.
18. 2014 Категорія A М`яч+вид на вибір Individual
1.
2.
19. 2014 Категорія B Обруч+вид на вибір Individual
1.
2.
20. 2014 Категорія C БП+вид на вибір Individual
1.
2.
21. 2014 Категорія D БП або вид на вибір Individual
1.
22. 2014 Категорія L БП Individual
1.
23. 2013 Категорія A М`яч+вид на вибір Individual
1.
2.
24. 2013 Категорія B Обруч+вид на вибір Individual
1.
2.
25. 2013 Категорія C БП+вид на вибір Individual
1.
2.
26. 2013 Категорія D БП або вид на вибір Individual
1.
27. 2013 Категорія L БП Individual
1.
28. 2012 Категорія A Булави+вид на вибір Individual
1.
2.
29. 2012 Категорія B М`яч+вид на вибір Individual
1.
2.
30. 2012 Категорія C 2 види на вибір Individual
1.
2.
31. 2012 Категорія D БП+вид на вибір Individual
1.
2.
32. 2012 Категорія L БП Individual
1.
33. 2011 Категорія A Стрічка+вид на вибір Individual
1.
2.
34. 2011 Категорія B Булави+вид на вибір Individual
1.
2.
35. 2011 Категорія C 2 види на вибір Individual
1.
2.
36. 2011 Категорія D 1 вид на вибір Individual
1.
37. 2011 Категорія L БП Individual
1.
38. 2010 Категорія A Стрічка+вид на вибір Individual
1.
2.
39. 2010 Категорія B Булави+вид на вибір Individual
1.
2.
40. 2010 Категорія C М`яч+вид на вибір Individual
1.
2.
41. 2010 Категорія D Обруч+вид на вибір Individual
1.
2.
42. 2009 Категорія A Стрічка+вид на вибір Individual
1.
2.
43. 2009 Категорія B Булави+вид на вибір Individual
1.
2.
44. 2009 Категорія C М`яч+вид на вибір Individual
1.
2.
45. 2009 Категорія D Обруч+вид на вибір Individual
1.
2.
46. 2008 і старші Категорія A Стрічка+вид на вибір Individual
1.
2.
47. 2008 і старші Категорія B Булави+вид на вибір Individual
1.
2.
48. 2008 і старші Категорія C Обруч+вид на вибір Individual
1.
2.

Filter Entriesfilter

ПОПЕРЕДНЯ реєстрація
1. Тестовий учасник Club UKR