Tukuma pilsētas čempionāts mākslas vingrošanā “Baltijas Puķe 2024” Tukuma pilsētas čempionāts grupu vingrojumos mākslas vingrošanā

25.05.2024 - 26.05.2024

Tukuma Sporta halle, Pauzera iela 7, Tukums, LV-3101

Deadline entry: 20.04.2024
Deadline MP3: 10.05.2024
Contact:
Notes:

# Category Type
1. 1.sporta klase jaunākā grupa (2016.dz.g.) Individual
1.
2.
2. 1.sporta klase vidējā grupa (2015.dz.g.) Individual
1.
2.
3. 1.sporta kase vecākā grupa (2014.dz.g.) Individual
1.
2.
4. 2.sporta klase vidējā grupa (2014.dz.g.) Individual
1.
2.
5. 2.sporta klase vecākā grupa (2013.dz.g.) Individual
1.
2.
6. 3.sporta klase vidējā grupa (2013.dz.g.) Individual
1.
2.
7. 3.sporta klase vecākā grupa (2012.dz.g.) Individual
1.
2.
8. 4.sporta klase vidējā grupa (2012.dz.g.) Individual
1.
2.
9. 4.sporta klase vecākā grupa (2011.dz.g.) Individual
1.
2.
10. 5.sporta klase vidējā grupa (2011.dz.g.) Individual
1.
2.
11. 5.sporta klase vecākā grupa (2010.dz.g) Individual
1.
2.
12. 1.sporta klase A grupa (2016.-2014.dz.g.) Group
1.
2.
13. 1.sporta klase B grupa (2016.-2014.dz.g.) Group
1.
2.
14. 2.sporta klase A grupa (2015.-2013.dz.g.) Group
1.
2.
15. 3.sporta klase A grupa (2014.-2012.dz.g.) Group
1.
2.
16. 4.sporta klase A grupa (2013.-2011.dz.g.) Group
1.
2.
17. 5.sporta klase A grupa (2012.-2010.dz.g.) Group
1.
2.
18. Junioru sporta klase A grupa (2010.-2009.dz.g. ) Group
1.
2.
19. Senioru sporta klase A grupa (2008.dz.g. un vec.) Group
1.
2.

Filter Entriesfilter

1.sporta klase jaunākā grupa (2016.dz.g.)
1. Štalberga Karolina LKSS / Liepāja LAT
2. Olante Amina Tukuma Sporta skola LAT
3. Servantesa-Gutjerresa Lia Gabriela Tukuma Sporta skola LAT
4. Malzupa Katerina Tukuma Sporta skola LAT
5. Petuhova Valērija Tukuma Sporta skola LAT
6. Kulyk Viktorija JūrmalasSS LAT
7. Derečinska Sofija RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
8. Utočkina Nika Viktorija RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
9. Nikolajeva Miroslava RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
1.sporta klase vidējā grupa (2015.dz.g.)
1. Barsamova Aneta Jelgavas BJSS LAT
2. Šteinberga Adriana Jelgavas BJSS LAT
3. Šteinberga Lorīna Alise Jelgavas BJSS LAT
4. Sprosta Viktorija LKSS/Liepāja LAT
5. Beļajeva Alisa LKSS/Liepāja LAT
6. Molotoka Anisija LKSS/Liepāja LAT
7. Deiko Dana LKSS/Liepāja LAT
8. Sevastjanova Sofija Viktorija LKSS/Liepāja LAT
9. Stankeviča Uljana LKSS/Liepāja LAT
10. Skvorcova Viktorija Tukuma Sporta skola LAT
11. Dāvidsone Gabriela Tukuma Sporta skola LAT
12. Grišāne Keita Tukuma Sporta skola LAT
13. Saveļjeva Marta Tukuma Sporta skola LAT
14. Žurova Karoļina Tukuma Sporta skola LAT
15. Dembovska Gabriela Tukuma Sporta skola LAT
16. Šermukstīte Gabriela Tukuma Sporta skola LAT
17. Surikova Anna Grand Jete LAT
1.sporta kase vecākā grupa (2014.dz.g.)
1. Veigule Paula Jelgavas BJSS LAT
2. Štrāla Emīlija Jelgavas BJSS LAT
3. Botoša Mila Jelgavas BJSS LAT
4. Mališauska Anželika LKSS / Liepāja LAT
5. Suvorova Diana LKSS / Liepāja LAT
6. Muzaļova Julianna LKSS/Liepāja LAT
7. Artjomova Zlata LKSS /Liepāja LAT
8. Pustovaja Sofija LKSS/Liepāja LAT
9. Migačova Olivija LKSS / Liepāja LAT
10. Prijma Jekaterina LKSS/Liepāja LAT
11. Prijma Jelizaveta LKSS/Liepāja LAT
12. Ivanova Jaroslava RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
13. Vahruševa Polina ĶNSS/V.Bērziņa, A.Mandrika LAT
14. Šteina Emīlija Tukuma Sporta skola LAT
15. Radkeviča Marta Daugavpils SS/A.Samsonova LAT
16. Strogonova Anna Tukuma Sporta skola LAT
2.sporta klase vidējā grupa (2014.dz.g.)
1. Uzlova Arina Jelgavas BJSS LAT
2. Čeremisina Taisija Jelgavas BJSS LAT
3. Alijeva Nelli Jelgavas BJSS LAT
4. Mnaidarova Sofija LKSS/Liepāja LAT
5. Skatkova Elizabete Tukuma Sporta skola LAT
6. Lukjaņenoka Sofija Tukuma Sporta skola LAT
7. Homka Karīna JūrmalasSS LAT
8. Jermakova Violeta JūrmalasSS LAT
9. Stupčika Valērija RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
10. Raizere Jeļizaveta RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
11. Ozoliņa Nikola RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
12. Otikova Sonora ĶNSS/V.Bērziņa, A.Mandrika LAT
13. Vanaga Letīcija RVS/E.Zaika LAT
14. Boļšakova Sofija RVS/E.Zaika LAT
15. Viļuma Beatrisa RVS/E.Zaika LAT
16. Bagužaite Kamilla JūrmalasSS LAT
2.sporta klase vecākā grupa (2013.dz.g.)
1. Jankoviča Marianna LKSS / Liepāja LAT
2. Molčanova Marina LKSS / Liepāja LAT
3. Šepeleva Melina LKSS/Liepāja LAT
4. Blūma Evija Tukuma Sporta skola LAT
5. Šmite Kristīne Tukuma Sporta skola LAT
6. Tamkoviča Vladislava RVS/E.Zaika LAT
7. Boluša Anna RVS/E.Zaika LAT
8. Carjova Polina RVS/E.Zaika LAT
9. Dedele Evija Daugavpils SS/A.Samsonova LAT
10. Markina Karina Grand Jete LAT
3.sporta klase vidējā grupa (2013.dz.g.)
1. Stročenova Darja Jelgavas BJSS LAT
2. Stola Ketrina Jelgavas BJSS LAT
3. Taraseviča Elīna Jelgavas BJSS LAT
4. Baikovska Milana Jelgavas BJSS LAT
5. Šmaģereva Sofija LKSS/Liepāja LAT
6. Ričova Valerija LKSS/Liepāja LAT
7. Šeibe Adriana LKSS/Liepāja LAT
8. Kubraka Luiza Marija Tukuma Sporta skola LAT
9. Solopa Emma RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
10. Biete Asnāte RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
11. Kroša Kristina RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
12. Pētersone Adriana RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
13. Baltrušuna Viktorija RVS/K.Tračuma LAT
14. Čukanova Jelizaveta ĶNSS/V.Bērziņa, A.Mandrika LAT
15. Veļikanova Nikola ĶNSS/V.Bērziņa, A.Mandrika LAT
16. Sokolova Marija RVS/E.Zaika LAT
17. Bajāre Emīlija RVS/E.Zaika LAT
18. Deksne Kristīne RVS/E.Zaika LAT
19. Griņko Arina Daugavpils SS/A.Samsonova LAT
20. Leonova Darja Daugavpils SS/A.Samsonova LAT
21. Sergejeviča Nikola Daugavpils SS/A.Samsonova LAT
22. Beļašova Amina Aleksandria Daugavpils SS/A.Samsonova LAT
3.sporta klase vecākā grupa (2012.dz.g.)
1. Bikova Evelīna Jelgavas BJSS LAT
2. Avdejeva Anna Jelgavas BJSS LAT
3. Antonova Viktorija LKSS / Liepāja LAT
4. Ziemele Rebeka LKSS/Liepāja LAT
5. Stavska Nelli LKSS/Liepāja LAT
6. Medianyk Anna RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
7. Pešņina Jeļizaveta RVS/K.Tračuma LAT
8. Neilande Monika RVS/K.Tračuma LAT
9. Pizāne Elizabete ĶNSS/V.Bērziņa, A.Mandrika LAT
10. Samuilova Olivija Daugavpils SS/A.Samsonova LAT
4.sporta klase vidējā grupa (2012.dz.g.)
1. Molotoka Taisija LKSS/Liepāja LAT
2. Liepa Līva Tukuma Sporta skola LAT
3. Balode Annija Tukuma Sporta skola LAT
4. Kļevcova Megija Tukuma Sporta skola LAT
5. Petuhova Anastasija Tukuma Sporta skola LAT
6. Togunova Anna JūrmalasSS LAT
7. Gornak Aleksandra RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
8. Pavligo Varvara RVS/N.Kučinska, A.Sidenko LAT
9. Pintenere Ksenija RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
10. Laure Samanta RVS/K.Tračuma LAT
11. Mjasiščeva Arina ĶNSS/V.Bērziņa, A.Mandrika LAT
12. Grīga Agne Tukuma Sporta skola LAT
13. Melisa Eleonora Isakova Jurmalas Sporta skola LAT
4.sporta klase vecākā grupa (2011.dz.g.)
1. Ivaņugina Jelizaveta LKSS/Liepāja LAT
2. Smirnova Nikola LKSS/Liepāja LAT
3. Poļakova Viktorija LKSS/Liepāja LAT
4. Zunde Melānija Tukuma Sporta skola LAT
5. Mazurenko Anželina JūrmalasSS LAT
6. Paeglīte Loreta RVS/K.Tračuma LAT
7. Deksne Diāna RVS/K.Tračuma LAT
8. Ļisicka Leona RVS/K.Tračuma LAT
9. Mirošņičenko Jeļizaveta MVK “Jugla” LAT
5.sporta klase vidējā grupa (2011.dz.g.)
1. Smirnova Lada Jelgavas BJSS LAT
2. Tenča Marta Jelgavas BJSS LAT
3. Čeremisina Angelina Jelgavas BJSS LAT
4. Lozovenko Ksenija Jelgavas BJSS LAT
5. Štalberga Šarlote LKSS/Liepāja LAT
6. Fiļanova Anastasija LKSS/Liepāja LAT
7. Antipina Adele LKSS / Liepāja LAT
8. Auziņa Daniela LKSS/Liepāja LAT
9. Fridrih Sofija Tukuma Sporta skola LAT
10. Voicka Anastasija JūrmalasSS LAT
11. Suzdaļenko Vasiļisa ĶNSS/V.Bērziņa, A.Mandrika LAT
12. Rūtena Žanete ĶNSS/V.Bērziņa, A.Mandrika LAT
13. Grase Ariāna ĶNSS/V.Bērziņa, A.Mandrika LAT
5.sporta klase vecākā grupa (2010.dz.g)
1. Kviese Roberta Tukuma Sporta skola LAT
2. Kedjuliča Anna Tukuma Sporta skola LAT
3. Šermuksīte Briāna Tukuma Sporta skola LAT
4. Kreicere Diāna RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
5. Šumska Kamilla Daugavpils SS/A.Samsonova LAT
6. Kezika Elza Grand Jete LAT
1.sporta klase A grupa (2016.-2014.dz.g.)
1. Jelgavas BJSS Jelgavas BJSS LAT
2. Tukuma Sporta skola Tukuma Sporta skola LAT
3. Tukuma Sporta skola (N2) Tukuma Sporta skola LAT
4. RVS/N.Kučinska/A.Sidenko RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
1.sporta klase B grupa (2016.-2014.dz.g.)
1. Jelgavas BJSS Jelgavas BJSS LAT
2. Tukuma Sporta skola Tukuma Sporta skola LAT
3. Jūrmalas Sporta skola 2 komanda Jurmalas Sporta skola LAT
4. RVS/K.Tracevska-Koņeva/S.Burlakova RVS/K.Tracevska-Koņeva/S.Burlakova LAT
2.sporta klase A grupa (2015.-2013.dz.g.)
1. Jelgavas BJSS Jelgavas BJSS LAT
2. Tukuma Sporta skola Tukuma Sporta skola LAT
3. Jūrmalas Sporta skola JūrmalasSS LAT
4. RVS/K.Tracevska-Koņeva/S.Burlakova 1 RVS/K.Tracevska-Koņeva/S.Burlakova LAT
5. RVS/K.Tracevska-Koņeva/S.Burlakova 2 RVS/K.Tracevska-Koņeva/S.Burlakova LAT
6. RVS/N.Kučinska/A.Sidenko RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
7. RVS/E.Zaika RVS/E.Zaika LAT
3.sporta klase A grupa (2014.-2012.dz.g.)
1. Jelgavas BJSS Jelgavas BJSS LAT
2. RVS/K.Tracevska-Koņeva/S.Burlakova RVS/K.Tracevska-Koņeva/S.Burlakova LAT
3. RVS/N.Kučinska/A.Sidenko RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
4. ĶNSS ĶNSS/V.Bērziņa, A.Mandrika LAT
4.sporta klase A grupa (2013.-2011.dz.g.)
1. Jūrmalas Sporta skola Jurmalas Sporta skola LAT
2. RVS/K.Tracevska-Koņeva/S.Burlakova 1 RVS/K.Tracevska-Koņeva/S.Burlakova LAT
3. RVS/K.Tracevska-Koņeva/S.Burlakova 2 RVS/K.Tracevska-Koņeva/S.Burlakova LAT
4. RVS/N.Kučinska/A.Sidenko RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
5. RVS/K.Tračuma RVS/K.Tračuma LAT
5.sporta klase A grupa (2012.-2010.dz.g.)
1. Tukuma Sporta skola Tukuma Sporta skola LAT
2. RVS/L.Andrianova/T.Galaktionova RVS/L.Andrianova/T.Galaktionova LAT
3. RVS/N.Kučinska/A.Sidenko RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
Junioru sporta klase A grupa (2010.-2009.dz.g. )
1. Jelgavas BJSS Jelgavas BJSS LAT
2. Jūrmalas Sporta skola Jurmalas Sporta skola LAT
3. Jūrmalas Sporta skola 2 komanda Jurmalas Sporta skola LAT
4. RVS/K.Tracevska-Koņeva/S.Burlakova 1 RVS/K.Tracevska-Koņeva/S.Burlakova LAT
5. RVS/K.Tracevska-Koņeva/S.Burlakova 2 RVS/K.Tracevska-Koņeva/S.Burlakova LAT
6. RVS/K.Tracevska-Koņeva/S.Burlakova 3 RVS/K.Tracevska-Koņeva/S.Burlakova LAT
Senioru sporta klase A grupa (2008.dz.g. un vec.)
1. LMVK-WEST LMVK-WEST LAT
Judges
1. SMELOVA Irina Jelgavas BJSS LAT
2. Djumina Veronika Jelgavas BJSS LAT
3. Belozuba Jeļizaveta BALTIC FLOWER LAT
4. Rieksta Jelena LKSS/Liepāja LAT
5. Zoja Stepanova JūrmalasSS LAT
6. J.Kubraka Tukuma Sporta skola LAT
7. Burlakova Svetlana RVS LAT
8. SIDENKO Anna RVS LAT
9. KUCINSKA Natalja RVS LAT
10. Tračuma Katrīna/ Zaika Elīna RVS LAT
11. Mandrika Anastasija ĶNSS/V.Bērziņa, A.Mandrika LAT
12. TIMOFEJEVA Olga LAT
13. Jefimova Inga Jurmalas Sporta skola LAT
14. Smirniha Milāna Melānija O.T.JMVK LAT
15. Samsonova Anastasija Daugavpils Sporta skola LAT
16. Posse Jolanta Grand Jete LAT
17. Andrianova Larisa RVS/L.Andrianova LAT
18. Tracevska-Koneva Karina RVS/K.Tracevska-Koneva LAT
Coaches
1. Rjabko Angelina LKSS/Liepāja LAT
2. Shushkevich Karina Grand Jete LAT
3. Andrianova Larisa RVS LAT
4. Šepeļe Jevgenija RVS LAT