GRAND PRIX BRNO TRL SPACE CUP 2024

15.06.2024 - 16.06.2024

STAREZ ARENA VODOVA, Vodova 108, 616 00 Brno

Deadline entry: 15.05.2024
Deadline MP3: 15.05.2024
Contact:
Notes:

# Category Type
1. senior (2008 and older) Individual
1.
2.
3.
4.

Filter Entriesfilter

senior (2008 and older)
1. GUYUMJIAN Lily Gymnastics federation of Armenia ARM
2. ŠARANOVA Tereza TJ Slávia STU Bratislava SVK
3. BEZNOS Emily Rhythmic Gymnastics Federation of Moldova MDA
4. RAMONATXO Lily FRANCE FRA
5. BARR SCIALOM Zoe FRA
6. NOVAKOVA Nikola CZE
7. FOTEVOVA Valerie CZE
8. HAVLIKOVA Karolina CZE
9. OSICKOVA Laura CZE
10. KALLIO Lia Finnish Gymnastics Federation FIN
11. SCHEIDL Anna Turnsport Austria AUT
12. SHATOKHIN Anna-Maria TSG Tübingen Germany GER
13. Senior 1 BUL
14. Senior 2 BUL
15. Senior 1 ESP
16. Senior 1 KOR
17. LEKOVIC Nikolina Gymnastics Federation of Serbia SRB
18. CHIARIELLO Livia Maria SUI
19. GRISKENAS Evita USA Gymnastics USA
20. USOVA Natalya UZB
21. ONOPRIIENKO Viktoriia Ukraine UKR
22. ONOFRIICHUK Taisiia Ukraine UKR
23. HAVLIKOVA Karolina T.J.Sokol Hodkovičky CZE
24. PIGNICZKI Fanni Hungary HUN
25. ISR 1 ISR
26. KALLEMAA Carmel Gymnastics Canada CAN
27. RONA Lian Irony Holon ISR
28. HORODNYCHA Polina Ukraine UKR
29. ALEXANDRE Maria Eduarda BRA
Judges
1. MOTOLIKOVA Ivana Slovak Gymnastics Federation SVK
2. WELKOW-JUSEK Gabriela AUT
3. Judge 1 Deutscher Turner-Bund e.V. CZE
4. judge 1 Deutscher Turner-Bund e.V. GER
5. DEUTSCH-LAZSANYI Erika HUN
6. SAVENKOVA Elena USA
7. MAYDANNIK Irina ISR
8. CHERKASENKO Evgeniya GER
9. Cornu Elena SUI
10. GARBIN Amandine FRA
11. FILLIPOVA Mayya UZB
12. SAFARNE KUREK Margit AUT
13. GRAYADUNOVA Larysa FIN
14. TCHONKOVA-DIMITROVA Zdravka CAN
15. DMYTRASH Olena UKR
16. RELJIN TATIC Milena SRB
Coaches
1. Petrosyan Elizabeth Mari Gymnastics federation of Armenia ARM
2. MOTOLIKOVA Tatiana Slovak Gymnastics Federation SVK
3. MADAN Liliana Rhythmic Gymnastics Federation of Moldova MDA
4. KONOVALENKO Alexandra Turnsport Austria AUT
5. Coach 1 Deutscher Turner-Bund e.V. GER
6. GELLE Noemi HUN
7. KLIMOUK Natalia USA
8. MORGOVSKY Evgenia ISR
9. Khadartseva Elena GER
10. STANCHEVA Aneliya SUI
11. BOHN Emilie FRA
12. GERGALO REBECCA FIN
13. MOELDER Janika EST
14. KARDASH Maryna UKR
15. DURIC Boroslava SRB
16. DA SSILVA MARTINS PALUDO Solange ČSMG CZE