TRL SPACE CUP 2024

14.06.2024 - 16.06.2024

STAREZ ARENA VODOVA, Vodova 108, 616 00 Brno

Deadline entry: 14.05.2024
Deadline MP3: 14.05.2024
Contact:
Notes:

# Category Type
1. juniors (2009,2010) Individual
1.
2.
3.
4.

Filter Entriesfilter

juniors (2009,2010)
1. Selyska Aleksandra TJSK Prague CZE
2. BENKOVITSOVA Xenia Slovak Gymnastics Federation SVK
3. Junior Gymnast 2 Slovak Gymnastics Federation SVK
4. Arrago Ariana SV Arnum GER
5. BULAT Polina SPERANTA MDA
6. CATANA Anastasia SPERANTA MDA
7. YEMETS Alina SPERANTA MDA
8. Zhurbenko Ilona TJSK Prague CZE
9. JANTSKY Amanda Turnsport Austria AUT
10. MILLMANN Julia Turnsport Austria AUT
11. GANDLIN Sofiya Irony Holon ISR
12. MILSHTEIN Roshel Irony Holon ISR
13. SOBOL Keren Irony Holon ISR
14. Magel Victoria TSV Schmiden GER
15. DATSENKO Alisa TSV Schmiden GER
16. BABISTOVA Johana T.J.Sokol Hodkovičky CZE
17. Malka Melani maccaby Bnei-Aish ISR
18. URBANOVA Sofie Ella SK MG MORAVSKÁ SLAVIA BRNO CZE
19. KOFRONOVA Anna SK MG MORAVSKÁ SLAVIA BRNO CZE
20. GYULZADYAN Kristina SK MG MORAVSKÁ SLAVIA BRNO CZE
21. VYSKOVA Sofie SK MG MORAVSKÁ SLAVIA BRNO CZE
22. GROSSMANNOVA Viktorie SK MG MORAVSKÁ SLAVIA BRNO CZE
23. ARRAGO Arana GER
24. HESZ Franciska Míra Hungary HUN
25. Rozenberg Eva Hapoel Ramat Eliyahu, Rishon LeZion ISR
26. Shved Avigail Hapoel Ramat Eliyahu, Rishon LeZion ISR
27. Berková Emili SK MG MANTILA Brno CZE
28. Mandíková Karolína SK Motorlet Praha, spolek CZE
29. Zaripova Ekaterina SK Motorlet Praha, spolek CZE
30. MELNYK Marharyta UKR
31. VYKHODETS Anna UKR
32. GORASHCHENKO Liubov UKR
33. OVIECHYK Dariia UKR
34. CHULININA Marharyta UKR
35. REDKA Taisiia UKR
36. NIKOLIČ Masa SRB
Judges
1. Vorokhobina Natalya TJSK Prague CZE
2. KOTEKOVA Lenka Slovak Gymnastics Federation SVK
3. CRAIJDAN Olga Rhythmic Gymnastics Federation of Moldova MDA
4. WELKOW-JUSEK Gabriela Turnsport Austria AUT
5. SKALOVA Petra T.J.Sokol Hodkovičky CZE
6. Berková Petra SK MG MANTILA Brno CZE
7. Kleinerová Soňa SK MG MANTILA Brno CZE
8. MAYDANNIK Irina ISR
9. FIHEL Tetiana UKR
10. RELJIN TATIC Milena SRB
Coaches
1. Havel Kryštof TJSK Prague CZE
2. KRAJČOVIČOVÁ Sanija Slovak Gymnastics Federation SVK
3. MADAN Liliana Rhythmic Gymnastics Federation of Moldova MDA
4. KONOVALENKO Alexandra Turnsport Austria AUT
5. Khadartseva Elena Jurjevna TSV Schmiden GER
6. DOLOGA Jekatyerina HUN
7. Coach TJ Sokol Hodkovicky T.J.Sokol Hodkovičky CZE
8. Barski Galina Hapoel Ramat Eliyahu, Rishon LeZion ISR
9. MORGOVSKY Evgenia ISR
10. Ksandrová Blanka SK Motorlet Praha, spolek CZE
11. MAZUR Viktoriia UKR