MČR Juniorek A, Seniorek A

01.06.2024 - 02.06.2024

Jihlava

Deadline entry: 21.05.2024
Deadline MP3: 21.05.2024
Contact:
Notes:

# Category Type
1. Seniorky A (2008 a starší) Individual
1.
2.
3.
4.
2. Juniorky A (2009-2010) Individual
1.
2.
3.
4.

Filter Entriesfilter

Seniorky A (2008 a starší)
1. Deimová Anna GSK Tábor CZE
2. FOTEVOVA Valerie TJ ZŠ HOSTIVAŘ PRAHA CZE
3. HAVLIKOVA Karolina T.J.Sokol Hodkovičky CZE
4. HUSOVSKA Natalia T.J.Sokol Hodkovičky CZE
5. Obstová Tereza T.J.Sokol Hodkovičky CZE
6. Samareva Alisa T.J.Sokol Hodkovičky CZE
7. Kaliská Bára SSK Vítkovice CZE
8. Kozáková Kamila SSK Vítkovice CZE
9. Kudrnová Lucie SKP MG Brno CZE
10. Klempířová Pavlína SK TRASKO Vyškov CZE
11. Chamzina Diana SK MG Moravská Slavia Brno CZE
12. Nováková Nikola SK MG Moravská Slavia Brno CZE
13. Osičková Laura SK MG Moravská Slavia Brno CZE
14. Nejezchlebová Iva SK MG Moravská Slavia Brno CZE
15. Hadačová Vanda SKMG Máj České Budějovice z.s. CZE
16. Petříková Valentýna SKMG Máj České Budějovice z.s. CZE
17. PODLAHOVA Adela SKMG Máj České Budějovice z.s. CZE
Juniorky A (2009-2010)
1. Vedralová Emma Anna TJ ZŠ HOSTIVAŘ PRAHA CZE
2. Plocková Veronika TJ ZŠ HOSTIVAŘ PRAHA CZE
3. Matějíčková Žaneta TJ Sokol Praha Královské Vinohrady CZE
4. Kamanová Lucie TJ Sokol Praha Královské Vinohrady CZE
5. Žurbenko Ilona TJSK Prague
6. Selyska Aleksandra TJSK Prague CZE
7. Kloboučníková Gabriela TJSK Prague CZE
8. Helingerová Hana Monika TJ Sokol Pouchov CZE
9. Babištová Johana T.J.Sokol Hodkovičky CZE
10. Lagronová Natálie T.J.Sokol Hodkovičky CZE
11. Křížková Barbora T.J.Sokol Hodkovičky CZE
12. Dluhoš Melanie SSK Vítkovice CZE
13. Kopfstein Laura TopGym Karlovy Vary CZE
14. Berveno Sofie SKP MG Brno CZE
15. Zaripova Ekaterina SK Motorlet Praha, spolek CZE
16. Mandíková Karolína SK Motorlet Praha CZE
17. Střelcová Lilien SK Trasko Vyškov CZE
18. Hlobilová Aneta SK Trasko Vyškov CZE
19. Hýžová Emily SK MG Havířov CZE
20. Kofroňová Anna SK MG Moravská Slavia Brno CZE
21. Urbanová Sofie Ella SK MG Moravská Slavia Brno CZE
22. Gyulzadyan Kristina SK MG MORAVSKÁ SLAVIA BRNO CZE
23. Výšková Sofie SK MG Moravská Slavia Brno CZE
24. Grossmannová Viktorie SK MG Moravská Slavia Brno CZE
25. Marešová Veronika TJ Bohemians Praha CZE
26. Dalecká Anna TJ Bohemians Praha CZE
27. Šindelářová Eva Marie TJ Bohemians Praha CZE
28. Moravcová Světlana SKMG Máj České Budějovice z.s. CZE
29. Škaroupková Veronika SKMG Máj České Budějovice z.s. CZE
30. Churanová Amélie SKMG Máj České Budějovice z.s. CZE
31. Špirochová Tereza SKMG Máj České Budějovice z.s. CZE
32. Návarová Adéla SKMG Máj České Budějovice z.s. CZE
33. Pindurová Eliška SKMG Máj České Budějovice z.s. CZE
Judges
1. Vorokhobina Natalya TJSK Prague CZE
2. Ksandrová Blanka SK Motorlet Praha CZE
3. PANKOVA Monika CZE
4. Hartmannová Jitka TJ ZŠ HOSTIVAŘ PRAHA CZE
5. LANGOVA Hanne CZE
6. SKALOVA Petra T.J.Sokol Hodkovičky CZE
7. Mlejnková Blanka CZE
8. Jašinská Denisa SK MG MORAVSKÁ SLAVIA BRNO CZE
9. UHERKOVA ZAJONCOVA Jarmila CZE
10. Poláchová Jitka SC 80 Chomutov CZE
Coaches
1. Kadlečková Natálie TJ Sokol Pouchov CZE
2. Havel Kryštof TJSK Prague CZE
3. Sheshenina Elena TJSK Prague CZE
4. Petrova Ekaterina TJSK Prague CZE
5. Bělohlavová Zuzana SK Motorlet Praha CZE
6. Hantáková Monika T.J.Sokol Hodkovičky CZE
7. Kurilina Darja T.J.Sokol Hodkovičky CZE
8. Logacheva Yuliana T.J.Sokol Hodkovičky CZE
9. Bílková Tamara SK MG MORAVSKÁ SLAVIA BRNO CZE
10. Plchová Adéla SK MG MORAVSKÁ SLAVIA BRNO CZE
11. Urbancová Markéta SK Trasko Vyškov CZE