MČR Naděje mladší A, Naděje starší A

25.05.2024 - 26.05.2024

Sportovní hala Jižní město, Květnového vítězství 2233/52, 149 00, Praha 11

Deadline entry: 15.05.2024
Deadline MP3: 15.05.2024
Contact:
Notes:

# Category Type
1. Naděje starší (2011-2012) Individual
1.
2.
3.
4.
2. Naděje mladší (2013) Individual
1.
2.
3.
4.
3. Naděje mladší (2014) Individual
1.
2.
3.

Filter Entriesfilter

Naděje starší (2011-2012)
1. Posávadová Nora SKMG Máj České Budějovice z.s. CZE
2. Návarová Michaela SKMG Máj České Budějovice z.s. CZE
3. Mazancová Kateřina SK MG Olomouc CZE
4. Nemčeková Michaela SK MG Olomouc CZE
5. Glasová Julie SSK Vítkovice CZE
6. Kozlova Nelly TopGym Karlovy Vary CZE
7. Laslopová Barbora TopGym Karlovy Vary CZE
8. Krmašová Veronika SK MG AJUR Hradec Králové CZE
9. Šulganová Nela SK MG AJUR Hradec Králové CZE
10. Pintová Andrea Proactive Milevsko CZE
11. Filipová Eliška Proactive Milevsko CZE
12. Slavíková Kristýna SKP MG Brno CZE
13. Doskočilová Vanda SKP MG Brno CZE
14. Ulmanová Karolína SKP MG Brno CZE
15. Jagelská Karolína SKP MG Brno CZE
16. Storozhuk Alisa SKP MG Brno
17. Peroutková Anežka SKMG Máj České Budějovice z.s. CZE
18. Vachková Amélie TJ Sokol Pouchov CZE
19. Jakubcová Adina TJ Sokol Pouchov CZE
20. Posejpalová Sára SK MG AJUR Hradec Králové CZE
21. Vyhnánková Anna La Pirouette Jeseník CZE
22. Němcová Elena La Pirouette Jeseník CZE
23. Verešová Scarlett La Pirouette Jeseník CZE
24. Holubová Kateřina SK Trasko Vyškov CZE
25. Vejrostová Laura SK Trasko Vyškov CZE
26. Štěpánová Natálie TJ ZŠ HOSTIVAŘ PRAHA CZE
27. Sahi Liliane TJ Sokol Praha Královské Vinohrady CZE
28. Kahounová Alice TJ Sokol Praha Královské Vinohrady CZE
29. Kalinová Taťána TJ Sokol Praha Královské Vinohrady CZE
30. Marešová Alexandra TJ Bohemians Praha CZE
31. Oulehlová Nathalie TJ Bohemians Praha CZE
32. Arnoldová Gabriela TJ Bohemians Praha CZE
33. Kozyč Milana TJSK Prague CZE
34. Máquina Paula TJSK Prague CZE
35. Tkach Adelina TJSK Prague
36. Razumova Maiia TJSK Prague
37. Bureš Viktorie SK Motorlet Praha CZE
38. Burešová Pavla T.J.Sokol Hodkovičky CZE
39. Frydrychová Daniela T.J.Sokol Hodkovičky CZE
40. Gabíková Magdaléna T.J.Sokol Hodkovičky CZE
41. Kinder Sydney T.J.Sokol Hodkovičky CZE
42. Kopecká Tereza T.J.Sokol Hodkovičky CZE
43. Tytyuk Amalie SK Triumf Praha
44. Heřmanská Vanesa SK MG Havířov CZE
45. Pokoruk Polina SK MG Havířov
46. Šebelová Sabina SK MG Moravská Slavia Brno CZE
47. Planá Rozálie SK MG Moravská Slavia Brno CZE
48. Nevoralová Adéla SK MG Moravská Slavia Brno CZE
49. Penková Adriana SK MG Moravská Slavia Brno CZE
50. Bieliaieva Olesia TJ Slavoj Plzeň
51. Nováková Sofie Marie TJ Sokol Bedřichov CZE
Naděje mladší (2013)
1. Heinrichová Dorota SKMG Máj České Budějovice z.s. CZE
2. Sněhotová Rozárie SSK Vítkovice CZE
3. Bašistová Beata TopGym Karlovy Vary CZE
4. Jankovičová Anna TJ Slavia Hradec Králové CZE
5. Kryzhanivska Yana TJ Slavia Hradec Králové
6. Kopecká Karin SKP MG Brno CZE
7. Dosedlová Iva SKP MG Brno CZE
8. Friedelová Aneta SKP MG Brno CZE
9. Paschová Agáta SKP MG Brno CZE
10. Blažková Karolína SKP MG Brno CZE
11. Frydrychová Eliška SK Trasko Vyškov CZE
12. Šmakalová Iveta SK Trasko Vyškov CZE
13. Schneiderová Adéla TJ ZŠ HOSTIVAŘ PRAHA CZE
14. Koziko Oleksandra TJ Sokol Praha Královské Vinohrady
15. Lichtina Ksenija TJ Bohemians Praha
16. Rubanyy Angelina TJ Bohemians Praha
17. Smirnova Mariia TJ Bohemians Praha
18. Máslo Mia TJSK Prague CZE
19. Jalaletdinova Karolina TJSK Prague CZE
20. Pavlova Anna TJSK Prague
21. Bušo Magdaléna Akademie moderní gymnastiky KP CZE
22. Drahotová Natálie SK Triumf Praha CZE
23. Dieva Daria SK Triumf Praha CZE
24. Hyblerová Olivie SK Triumf Praha CZE
25. Havelková Klaudie SK MG Havířov CZE
26. VOSTŘÁKOVÁ VERONIKA ANNA SK ELI Dolní Břežany z.s. CZE
27. Čiháčková Julie Grace SK MG Moravská Slavia Brno CZE
28. Sarkasiants Oryna SK MG Moravská Slavia Brno
29. Mandryk Milana SK MG Moravská Slavia Brno
30. Rozsypalová Simona TJ Slavoj Plzeň CZE
31. Policarová Julie SK Jihlava CZE
Naděje mladší (2014)
1. Kyšková Tereza SSK Vítkovice CZE
2. Vidlářová Táňa SSK Vítkovice CZE
3. Šedá Barbora GSK Ústí nad Labem CZE
4. Yakimets Daniella TopGym Karlovy Vary
5. Pšeničková Vanesa TopGym Karlovy Vary CZE
6. Francová Sofie TJ Slavia Hradec Králové CZE
7. Staňková Kateřina Proactive Milevsko CZE
8. Khan Manal Saleem SKP MG Brno CZE
9. Nedomová Anežka SKP MG Brno CZE
10. Kocianová Nela SKP MG Brno CZE
11. Doskočilová Linda SKP MG Brno CZE
12. Vágnerová Linda SK Trasko Vyškov CZE
13. Mikešová Alexandra SK Trasko Vyškov CZE
14. Kellnerová Michelle TJ ZŠ HOSTIVAŘ PRAHA CZE
15. Svatková Johana TJ ZŠ HOSTIVAŘ PRAHA CZE
16. Hartmannová Johanka TJ ZŠ HOSTIVAŘ PRAHA CZE
17. Ficlová Nela TJ ZŠ HOSTIVAŘ PRAHA CZE
18. Kratochvilová Ema TJ ZŠ HOSTIVAŘ PRAHA CZE
19. Medunová Adéla TJ ZŠ HOSTIVAŘ PRAHA CZE
20. Khyzniak Maiia TJ Sokol Praha Královské Vinohrady
21. Kolesnik Sofiia TJ Sokol Praha Královské Vinohrady
22. Lepešová Veronika TJ Bohemians Praha CZE
23. Kolupajeva Polina TJSK Prague CZE
24. Kolesnik Nikol TJSK Prague CZE
25. Sůvová Viktorie TJSK Prague CZE
26. Sorokina Anastasiia TJSK Prague
27. Chikova Varvara TJSK Prague
28. Bielienka Alina TJSK Prague
29. Černíková Sabrina SK Motorlet Praha CZE
30. Waszek Rebecca SK Motorlet Praha CZE
31. Mokhon Mariia SSK Vítkovice
32. Klejnová Barbora Akademie moderní gymnastiky KP CZE
33. Matušková Kristýna SK MG Moravská Slavia Brno CZE
34. Drábková Dominika SK MG Moravská Slavia Brno CZE
35. Bartošková Magdaléna SK MG Moravská Slavia Brno CZE
36. Penková Nikol SK MG Moravská Slavia Brno CZE
37. Kocourková Juliet SK MG Moravská Slavia Brno CZE
38. Fedenciuc Diana TJ Slavia Hradec Králové
Judges
1. CSOKA KROCAKOVA Lada SKMG Máj České Budějovice z.s. CZE
2. POKORNA Ivana SKMG Máj České Budějovice z.s. CZE
3. Nezbedová Martina SKMG Máj České Budějovice z.s. CZE
4. Kyralová Libuše GSK Ústí nad Labem CZE
5. Albrechtová Zuzana GSK Ústí nad Labem CZE
6. PIPKOVÁ HANA Proactive Milevsko CZE
7. Dupalová Petra SKMG Máj České Budějovice z.s. CZE
8. Kofroňová Petra Anna La Pirouette Jesenik CZE
9. LANGOVA Hanne CZE
10. Hartmannová Jitka TJ ZŠ HOSTIVAŘ PRAHA CZE
11. Vorokhobina Natalya TJSK Prague CZE
12. Havel Kryštof TJSK Prague CZE
13. Ksandrová Blanka SK Motorlet Praha CZE
14. PANKOVA Monika CZE
15. SKALOVA Petra T.J.Sokol Hodkovičky CZE
16. Helcel Kateřina SK MG Havířov CZE
17. Štursová Petra SKP MG Brno CZE
18. Radiměřská Nela SK MG MORAVSKÁ SLAVIA BRNO CZE
19. Jašinská Denisa SK MG MORAVSKÁ SLAVIA BRNO CZE
20. Hyblerová Oulehlová Lenka CZE
21. Kavalířová Gabriela TJ Slavoj Plzeň CZE
22. Bejvlová Petra TJ Slavoj Plzeň CZE
23. Poláchová Jitka SC 80 Chomutov CZE
24. UHERKOVA ZAJONCOVA Jarmila CZE
25. Menšíková Liběna TJ Sokol Bedřichov CZE
Coaches
1. Špindlerová Kateřina SKMG Máj České Budějovice z.s. CZE
2. Nezbedová Martina SKMG Máj České Budějovice z.s. CZE
3. Kadlečková Natálie TJ Sokol Pouchov CZE
4. Tučková Nathali TJ Slavia Hradec Králové CZE
5. Bělušová Kristýna SK MG AJUR Hradec Králové CZE
6. Cagášková Ivana SK MG Olomouc CZE
7. Korytová Ludmila Proactive Milevsko CZE
8. Krajčiová Veronika La Pirouette Jesenik CZE
9. Petrova Ekaterina TJSK Prague CZE
10. Sheshenina Elena TJSK Prague CZE
11. Verheles Sofiia TJSK Prague CZE
12. Vrbacká Vanda TJSK Prague CZE
13. Chaloupková Natalia Milena TJSK Prague CZE
14. Haiduk Natalia TJSK Prague CZE
15. Hantáková Monika T.J.Sokol Hodkovičky CZE
16. Logacheva Yuliana T.J.Sokol Hodkovičky CZE
17. Kurilina Darja T.J.Sokol Hodkovičky CZE
18. Žáková Blanka SK MG Havířov CZE
19. HOFFMANNOVÁ TEREZA SK ELI Dolní Břežany z.s. CZE
20. Paludová Markéta SK MG MORAVSKÁ SLAVIA BRNO CZE
21. Šiková Barbora SK MG MORAVSKÁ SLAVIA BRNO CZE
22. Plchová Adéla SK MG MORAVSKÁ SLAVIA BRNO CZE
23. Jašinská Denisa SK MG MORAVSKÁ SLAVIA BRNO CZE
24. Kochanova Taisiia SK Trasko Vyškov CZE
25. Sedmíková Lada TJ Sokol Bedřichov CZE