MČR Seniorky B, Naděje mladší B

18.05.2024 - 19.05.2024

Milevsko

Deadline entry: 08.05.2024
Deadline MP3: 08.05.2024
Contact:
Notes:

# Category Type
1. Seniorky B (2008 a straší) Individual
1.
2.
F:
2. Naděje mladší B (2013-2014) Individual
1.
2.
F:

Filter Entriesfilter

Seniorky B (2008 a straší)
1. Kadlecová Andrea GSK Tábor CZE
2. Arutiunian Nina SKMG Máj České Budějovice z.s.
3. Ponížilová Zuzana MG Elite Zlín CZE
4. Mačuljanová Karolina TJ Sokol Praha Královské Vinohrady CZE
5. Vařáková Kateřina TJ Spartak Přerov CZE
6. Zbožínková Eliška TJ Spartak Přerov CZE
7. Tomečková Monika TJ Spartak Přerov CZE
8. Karasová Denisa SK MG Olomouc CZE
9. Opltová Klára SK PROVO Brno CZE
10. Blahová Sára SK PROVO Brno CZE
11. Bénová Barbora TJ Vysoké nad Jizerou CZE
12. Wright Ella Luisa T.J.Sokol Hodkovičky CZE
13. Wright Isabel Mia T.J.Sokol Hodkovičky CZE
14. Kodýdková Adina T.J.Sokol Hodkovičky CZE
15. Kozová Lucie SSK Vítkovice CZE
16. Mojáková Anna SSK Vítkovice CZE
17. Borková Amelie SK Triumf Praha CZE
18. Hyblerová Amelie SK Triumf Praha CZE
19. Haišmanová Nikola Slavia SK Rapid Plzeň CZE
20. Pelnářová Nela Slavia SK Rapid Plzeň CZE
21. Vojáčková Eliška Slavia SK Rapid Plzeň CZE
22. Lukášová Diana Slavia SK Rapid Plzeň CZE
23. Víznerová Veronika Slavia SK Rapid Plzeň CZE
24. Řiháková Laura SK MG MANTILA BRNO CZE
25. Tenorová Tereza SK MG MANTILA Brno CZE
26. Kašinová Sabina SK MG MANTILA Brno CZE
27. Mráčková Tereza SK MG MANTILA Brno CZE
28. Václavíčková Sofie SK MG MANTILA Brno CZE
29. Švarcová Jolana SK MG MANTILA Brno CZE
30. Orlová Klára TopGym Karlovy Vary CZE
31. Fukarová Nikol RGC Karlovy Vary, z.s. CZE
32. Tučková Nathali TJ Slavia Hradec Králové CZE
33. Formánková Lucie TJ Slavia Hradec Králové CZE
34. Beranová Elena TJ Slavoj Plzeň CZE
35. Tintschlová Martina TJ Slavoj Plzeň CZE
36. Havlicová Linda TJ Slavoj Plzeň CZE
37. Koublová Karolína TJ Slavoj Plzeň CZE
38. Samková Eva TJ Slavoj Plzeň CZE
39. Brožková Lucie TJ Slavoj Plzeň CZE
40. Králová Karin Proactive Milevsko CZE
41. Korytová Ludmila Proactive Milevsko CZE
42. Kloubková Eliška TJ Sokol Jablonec nad Nisou CZE
43. Suchardová Barbora SC 80 Chomutov CZE
44. Charvátová Natálie TJ Sokol Ústí nad Labem CZE
45. Botman Kateryna TJ Sokol Ústí nad Labem
46. Jelínková Sabina SK ELI Dolní Břežany z.s. CZE
47. Beranová Aneta SK ELI Dolní Břežany z.s. CZE
48. Murchová Ela Jasmin Sokol Praha VII CZE
49. Kusalová Lada SK Trasko Vyškov CZE
50. Valehrachová Natálie SK TRASKO Vyškov CZE
51. Rybková Kristina SK Trasko Vyškov CZE
52. Petrová Magdalena SK MG Dobruška CZE
53. Kárníková Eva TJ Lokomotiva z. s. Chomutov, MIKA - oddíl moderní gymnastiky CZE
54. Klimešová Barbora TJ Sokol Bedřichov CZE
Naděje mladší B (2013-2014)
1. Boháčová Ellen Anna GSK Tábor CZE
2. Bencová Ester T. J. Sokol Žďár nad Sázavou CZE
3. Brostíková Eliška T. J. Sokol Žďár nad Sázavou CZE
4. Zmeeva Alexandra TJ Sokol Praha Královské Vinohrady
5. Rakusová Karolina TJ Sokol Praha Královské Vinohrady CZE
6. Masáková Amálie TJ Sokol Bernartice CZE
7. Klasnová Michaela TJ Sokol Bernartice CZE
8. Henešová Johana SK MG Olomouc CZE
9. Barešová Adéla TJ Sokol Pouchov CZE
10. Kramárová Vanesa TJ Sokol Pouchov CZE
11. Kovářová Annie SK PROVO Brno CZE
12. Popovych Veronika SK PROVO Brno
13. Šrámková Tereza SK PROVO Brno CZE
14. Pompa Scarlett SK MG Havířov CZE
15. Nečasová Michaela SK MG Havířov CZE
16. Bilová Edita SK MG Veselí nad Moravou CZE
17. Hlaváčová Aneta SK MG Veselí nad Moravou CZE
18. Míšková Karolína SK MG Veselí nad Moravou CZE
19. Rydvalová Julie T.J.Sokol Hodkovičky CZE
20. Marešová Johanka T.J.Sokol Hodkovičky CZE
21. Babincová Amália T.J.Sokol Hodkovičky SVK
22. Kubec Melanie SSK Vítkovice CZE
23. Syrnykova Veronika SSK Vítkovice
24. Srnková Julie SK MG Modesta Plzeň CZE
25. Dittrichová Adriana SK MG Modesta Plzeň CZE
26. Betincová Vanessa Slavia SK Rapid Plzeň CZE
27. Danisová Sarah SK MG Mantila Brno CZE
28. Smorodska Anzhelika TJSK Prague
29. Kivva Sofia TJSK Prague
30. Mammadova Ruvayda TJSK Prague
31. Holoušová Adéla SK Motorlet Praha CZE
32. Železná Adriana Proactive Milevsko CZE
33. Šorinová Alexandra SC 80 Chomutov CZE
34. Pávková Elena SC 80 Chomutov CZE
35. Mašlová Anna SC 80 Chomutov CZE
36. Khomych Emiliia SC 80 Chomutov
37. Lajpoldová Laura Libuše TJ Slavoj Plzeň CZE
38. Černá Eliška TJ Slavoj Plzeň CZE
39. Koželuhová Sofie TJ Slavoj Plzeň CZE
40. Šteflíčková Tereza TJ Slavoj Plzeň CZE
41. Matějková Barbora TJ Slavoj Plzeň CZE
42. Broschardtová Nikola TJ Slavoj Plzeň CZE
43. Pražmová Viktorie Akademie moderní gymnastiky KP CZE
44. Stržínková Nikol TJ Spartak Přerov CZE
45. Rehovičová Jasmína Marie TJ Lokomotiva z.s. Chomutov, MIKA - oddíl moderní gymnastiky CZE
46. Krištofová Adéla TJ Lokomotiva z.s. Chomutov, MIKA - oddíl moderní gymnastiky CZE
47. Ostřížková Julie SK MG MANTILA Brno CZE
48. Kurfürstová Nela SK MG Mantila Brno CZE
49. Beránková Barbora SK MG MANTILA Brno CZE
Judges
1. Nezbedová Martina SKMG Máj České Budějovice z.s. CZE
2. CSOKA KROCAKOVA Lada SKMG Máj České Budějovice z.s. CZE
3. Niklová Milada SK MG Veselí nad Moravou CZE
4. SKALOVA Petra CZE
5. Kavalířová Gabriela TJ Slavoj Plzeň CZE
6. Bejvlová Petra TJ Slavoj Plzeň CZE
7. Albrechtová Zuzana GSK Ústí nad Labem CZE
8. PIPKOVÁ HANA Proactive Milevsko CZE
9. Nedbálková Věra SC 80 Chomutov CZE
10. Rollová Linda SC 80 Chomutov CZE
11. Hojková Eva TJ Sokol Praha Královské Vinohrady CZE
12. Fryčová Eliška TJ Lokomotiva z. s. Chomutov, MIKA - oddíl moderní gymnastiky CZE
13. Menšíková Liběna TJ Sokol Bedřichov CZE
14. Dopplerová Barbora SK MG MANTILA Brno CZE
Coaches
1. Hadačová Denisa SKMG Máj České Budějovice z.s. CZE
2. Kadlečková Natálie TJ Sokol Pouchov CZE
3. Bénová Lucie TJ Vysoké nad Jizerou CZE
4. Bilová Iva SK MG Veselí nad Moravou CZE
5. Janůšová Martina SK MG Veselí nad Moravou CZE
6. Šanderová Tereza SK MG Modesta Plzeň CZE
7. Obytová Petra SK MG Modesta Plzeň CZE
8. Uhlířová Veronika SK MG Modesta Plzeň CZE
9. Sýkorová Petra SK MG Modesta Plzeň CZE
10. Havel Kryštof TJSK Prague CZE
11. Vorokhobina Natalya TJSK Prague CZE
12. Verheles Sofiia TJSK Prague CZE
13. Cagášková Ivana SK MG Olomouc CZE
14. Roubalová Johana SK MG Olomouc CZE
15. Korytová Ludmila Proactive Milevsko CZE
16. Kutišová Tereza Proactive Milevsko CZE
17. Suchardová Pavla SC 80 Chomutov CZE
18. Kubínová Lenka TJ Sokol Ústí nad Labem CZE
19. Karlová Lenka TJ Slavoj Plzeň CZE
20. Fialová Jana TJ Slavoj Plzeň CZE
21. Tintschlová Martina TJ Slavoj Plzeň CZE
22. Karlová Lenka TJ Sokol Jablonec nad Nisou CZE
23. Petříková Michaela TJ Lokomotiva z. s. Chomutov, MIKA - oddíl moderní gymnastiky CZE
24. Piskorová Eliška SK MG Dobruška CZE
25. Sedmíková Lada TJ Sokol Bedřichov CZE
26. LeThi Iveta SK MG MANTILA Brno CZE