MAG | Xperience Gymnastics White Water Invitational 2024

26.05.2024

Xperience Gymnastics 900 Bruham ave. Pembroke, ON K8A 5A4

Deadline entry: 15.03.2024
Deadline MP3: 15.03.2024
Contact: Dmitri Lely [email protected] 613-401-1313
Notes:

# Category Type
1. D1 (2016-2018)
1.
2. D2 (2016-2018)
1.
3. OO (2015-2017)
1.
4. O1 | U13 (2012-2016)
1.
5. O1 | 13-15 (2009-2011)
1.
6. O1 | 16+ (2007-2008)
1.
7. O2 | U13 (2012-2016)
1.
8. O2 | 13-15 (2009-2011)
1.
9. O2 | 16+ (2007-2008)
1.
10. O3 | U13 (2012-2015)
1.
11. O3 | 13-15 (2009-2011)
1.
12. O3 | 16+ (1991-2008)
1.
13. O4 | U13 (2012-2015)
1.
14. O4 | 13-15 (2009-2001)
1.
15. O4 | 16+ (1991-2008)
1.
16. PO | U13 (2012-2014)
1.
17. PO | 13-15 (2009-2011)
1.
18. PO | 16+ (1991-2008)
1.
19. Coach
1.

Filter Entriesfilter

OO (2015-2017)
1. Aubrey Dyson Xperience Gymnastics CAN
O1 | U13 (2012-2016)
1. Robinson Brant Bancroft Gems Gymnastics CAN
2. El-Kaissi Abraham North Bay Apollo Gymnastics Club CAN
3. Mohamed Mallek North Bay Apollo Gymnastics Club CAN
4. Young Jackson Toronto Gymnastics International CAN
5. Gray Jasper Toronto Gymnastics International CAN
6. De Paolis Sebastian Toronto Gymnastics International CAN
7. Smith Nico Toronto Gymnastics International CAN
8. Miller Alex Toronto Gymnastics International CAN
9. Zverina Blake Toronto Gymnastics International CAN
10. Ryan Micah Toronto Gymnastics International CAN
11. Chami Hudson Toronto Gymnastics International CAN
12. Raeiszadeh-Hashioka Ryan Toronto Gymnastics International CAN
13. Saciragic Nolan Toronto Gymnastics International CAN
14. D'Urzo Mattia Toronto Gymnastics International CAN
15. Bowen Colin Toronto Gymnastics International CAN
16. Wayment Tyler Toronto Gymnastics International CAN
17. McNalley jacob Richmond Hill Gymnastics Club CAN
18. Muzi Christopher Richmond Hill Gymnastics Club CAN
19. Obasi Joshua Richmond Hill Gymnastics Club CAN
20. Cheung Ryan Richmond Hill Gymnastics Club CAN
21. Goncalves Matthew Durham Gymnastics Academy CAN
22. Brown Mark KW Gymnastics CAN
23. Bozkurt Leo KW Gymnastics CAN
24. Larsen Cooper KW Gymnastics CAN
25. Reaume Damian KW Gymnastics CAN
26. Lake Shawn GymZone Gymnastics CAN
27. Gregory Nelson Cian GymZone Gymnastics CAN
28. O'Hara Liam Xperience Gymnastics CAN
29. Reinwald Silas Xperience Gymnastics CAN
30. Daigle Thomas Xperience Gymnastics CAN
31. Foresto Ronan Toronto Gymnastics International CAN
O1 | 13-15 (2009-2011)
1. Powell Gavin Durham Gymnastics Academy CAN
2. Lagace Benjamin GymZone Gymnastics CAN
3. Haight Blake GymZone Gymnastics CAN
4. Robillard Riley GymZone Gymnastics CAN
O2 | U13 (2012-2016)
1. MacVicar Soren North Bay Apollo Gymnastics Club CAN
2. Kaldas William Toronto Gymnastics International CAN
3. Pysaryuk Kirill Toronto Gymnastics International CAN
4. Marin Matteo Toronto Gymnastics International CAN
5. Lianos Marcus Toronto Gymnastics International CAN
6. greene Sam Richmond Hill Gymnastics CAN
7. Daitchman Sam Richmond Hill Gymnastics Club CAN
8. Kamal Liam Durham Gymnastics Academy CAN
9. Latimer Blake Durham Gymnastics Academy CAN
10. Root-costa Cohen Toronto Gymnastics International CAN
11. Tingley Lukas Thunder Bay Gymnastics Association CAN
12. Prantner Mason KW Gymnastics CAN
13. Wood-Saloman Owen KW Gymnastics CAN
O2 | 13-15 (2009-2011)
1. Deschateletes Sam North Bay Apollo Gymnastics Club CAN
2. Ritchie Tom Toronto Gymnastics International CAN
3. Clarkson Henry Toronto Gymnastics International CAN
4. Chretien Sonson Toronto Gymnastics International CAN
5. Merker Myers Keagan Toronto Gymnastics International CAN
6. Merker Meyers Beckett Toronto Gymnastics International CAN
7. Romistrowicz Mattia Toronto Gymnastics International CAN
8. Wayment Ryen Toronto Gymnastics International CAN
9. Espinet Lau Teague Toronto Gymnastics International CAN
10. Schwarz Renn KW Gymnastics CAN
O3 | U13 (2012-2015)
1. Connolly Finn GymZone Gymnastics CAN
O3 | 13-15 (2009-2011)
1. Tignanelli Morgan North Bay Apollo Gymnastics Club CAN
2. Stremler-Carr Felix Toronto Gymnastics International CAN
3. Greenfield Keith Thunder Bay Gymnastics Association CAN
PO | U13 (2012-2014)
1. Quesnelle Jack Gymfinity Gymnastics Centre CAN
PO | 13-15 (2009-2011)
1. Firman-zini Guy Richmond Hill Gymnastics Club CAN
2. Puddin Orryn Thunder Bay Gymnastics Association CAN
3. Cieplak Ethan KW Gymnastics CAN
4. Prantner Brandon KW Gymnastics CAN
5. Knight Logan KW Gymnastics CAN
6. Rever Liam Gymfinity Gymnastics Centre CAN
PO | 16+ (1991-2008)
1. Gomez Michael Richmond Hill Gymnastics Club CAN
2. Wray Tyler Richmond Hill Gymnastics Club CAN
3. Gapon Yaroslav KW Gymnastics CAN
4. Boland Graham GymZone Gymnastics CAN
5. Colton Carpentier Gymfinity Gymnastics Centre CAN
Coaches
1. Millar Matt North Bay Apollo Gymnastics Club CAN
2. Haid Jason Toronto Gymnastics International CAN
3. Krasevac Maysen Toronto Gymnastics International CAN
4. McDermid Tristan Toronto Gymnastics International CAN
5. Mironov Maxim Toronto Gymnastics International CAN
6. Viegas Josh Toronto Gymnastics International CAN
7. curley Adam Richmond Hill Gymnastics CAN
8. Spencer Barb Richmond Hill Gymnastics CAN
9. Durant Shawn Durham Gymnastics Academy CAN
10. Sullivan Alyssa Thunder Bay Gymnastics Association CAN
11. Dion Dean GymZone Gymnastics CAN
12. Miller Jack GymZone Gymnastics CAN
13. Caldwell Dan Xperience Gymnastics CAN