2. International rhythmic gymnastics competition "FAIRY DUST"/"Burvju putekļi"

07.06.2024 - 09.06.2024

Ķekavas vidusskolas sporta komplekss, Nākotnes iela 1a, Ķekava, LV-2123, Latvija

Deadline entry: 10.05.2024
Deadline MP3: 01.06.2024
Contact: Estere Repke +371 29823987 [email protected] (LAT, RUS, ENG, SWE)
Notes:

# Category Type
1. 1.sp.kl.jaun.gr. (2016A) (2016) Individual
1.
2.
2. 1.sp.kl.vid.gr. (2015B) (2015) Individual
1.
2.
3. 1.sp.kl.vec.gr. (2014C) (2014) Individual
1.
2.
4. 2.sp.kl.jaun.gr. (2015A) (2015) Individual
1.
2.
5. 2.sp.kl.vid.gr. (2014B) (2014) Individual
1.
2.
6. 2.sp.kl.vec.gr. (2013C) (2013) Individual
1.
2.
7. 3.sp.kl.jaun.gr. (2014A) (2014) Individual
1.
2.
8. 3.sp.kl.vid.gr. (2013B) (2013) Individual
1.
2.
9. 3.sp.kl.vec.gr. (2012C) (2012) Individual
1.
2.
10. 4.sp.kl.jaun.gr. (2013A) (2013) Individual
1.
2.
11. 4.sp.kl.vid.gr. (2012B) (2012) Individual
1.
2.
12. 4.sp.kl.vec.gr. (2011C) (2011) Individual
1.
2.
13. 5.sp.kl.jaun.gr. (2012A) (2012) Individual
1.
2.
14. 5.sp.kl.vid.gr. (2011B) (2011) Individual
1.
2.
15. 5.sp.kl.vec.gr. (2010C) (2010) Individual
1.
2.
16. Pre-junioru sp.kl. (2011A) (2011) Individual
1.
2.
17. Junioru elites gr. (A) (2010-2009) Individual
1.
2.
18. Junioru augst.nac.gr. (B) (2010-2009) Individual
1.
2.
19. Junioru nac.gr. (C) (2010-2009) Individual
1.
2.
20. Senioru elites gr. (A) (2008+) Individual
1.
2.
21. Senioru augst.nac.gr. (B) (2008+) Individual
1.
2.
22. Senioru nac.gr. (C) (2008+) Individual
1.
2.

Filter Entriesfilter

1.sp.kl.jaun.gr. (2016A) (2016)
1. Štalberga Karolina LKSS / Liepāja LAT
2. Ananeva Adele RVS/S.Burlakova/K.Tracevska-Koņeva LAT
3. Ponomarjova Irina RVS/S.Burlakova/K.Tracevska-Koņeva LAT
4. Solovjova Anna RVS/S.Burlakova/K.Tracevska-Koņeva LAT
5. Derečinska Sofija RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
6. Utočkina Nika Viktorija RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
7. Nikolajeva Miroslava RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
8. Čeirāne Vija RVS/Ž.Narkēviča/N.Perunova LAT
9. Novika Taisia RVS/A.Matoviča LAT
10. Sirenko Ksenija RVS/L.Hohlova LAT
11. Borovaja Margarita RVS/E.Vasiļevska LAT
12. Smirnova Jekaterina RVS/E.Vasiļevska LAT
13. Džafarova Marjam RVS/E.Vasiļevska LAT
14. Ponomarjova Auria RVS/E.Vasiļevska LAT
15. Kuzmina Karolina RVS/E.Vasiļevska LAT
16. Aleksandersone Marta RVS/J.Sidorova LAT
17. Vasina Amelija RVS/J.Sidorova LAT
18. Nahtmane Anna RVS/J.Sidorova LAT
19. Koreņeva Vera RVS/J.Sidorova LAT
20. Živula Božena RVS/J.Sidorova LAT
21. Piceleviča Darja RVS/J.Sidorova LAT
22. Širokova Jelizaveta RVS/J.Sidorova LAT
23. Ozerska Vera RVS/J.Sidorova LAT
24. Breža Adelīna LMVK-EAST LAT
25. Breža Emīlija LMVK-EAST LAT
26. Mamedova Alis VK Noorus EST
27. Kostõljova Angelina VK Noorus EST
28. Grigoryan Anahit Armenia ARM
1.sp.kl.vid.gr. (2015B) (2015)
1. Zaharova Nellija ĶVK “Feja” LAT
2. Lielgalve Rianna ĶVK "Feja" LAT
3. Ozoliņa Annija ĶVK "Feja" LAT
4. Skvorcova Viktorija Tukuma Sporta skola LAT
5. Žurova Karoļina Tukuma Sporta skola LAT
6. Trofimova Sofija Rīgas 86.vidusskola LAT
7. Kairiša Liāna Rīgas 86.vidusskola LAT
8. Kokoreva Polīna Rīgas 86.vidusskola LAT
9. Saveļjeva Marta Tukuma Sporta skola LAT
10. Dembovska Gabriela Tukuma Sporta skola LAT
11. Dāvidsone Gabriela Tukuma Sporta skola LAT
12. Sprosta Viktorija LKSS/Liepāja LAT
13. Beļajeva Alisa LKSS/Liepāja LAT
14. Molotoka Anisija LKSS/Liepāja LAT
15. Deiko Dana LKSS/Liepāja LAT
16. Sevastjanova Sofija Viktorija LKSS/Liepāja LAT
17. Stankeviča Uljana LKSS/Liepāja LAT
18. Balašova Darina RVS/S.Burlakova/K.Tracevska-Koņeva LAT
19. Čalomova Polina RVS/S.Burlakova/K.Tracevska-Koņeva LAT
20. Červinska Sabrīna RVS/S.Burlakova/K.Tracevska-Koņeva LAT
21. Semeņakina Sofija RVS/S.Burlakova/K.Tracevska-Koņeva LAT
22. Sidorova Kamilla RVS/S.Burlakova/K.Tracevska-Koņeva LAT
23. Salmiņa Estere RVS/Ž.Narkēviča/N.Perunova LAT
24. Zeļenkova Veronika RVS/Ž.Narkēviča/N.Perunova LAT
25. Lipiča Milāna RVS/Ž.Narkēviča/N.Perunova LAT
26. Lipiča Liāna RVS/Ž.Narkēviča/N.Perunova LAT
27. Baranova Aleksandra RVS/A.Matoviča LAT
28. Jacenko Milana RVS/A.Matoviča LAT
29. Ponomarenko Violeta RVS/A.Matoviča LAT
30. Sirenko Anna RVS/L.Hohlova LAT
31. Virse Rasa RVS/L.Hohlova LAT
32. Bartulāne Daniela RVS/L.Hohlova LAT
33. Vērīte Alise RVS/E.Vasiļevska LAT
34. Kazimzada Kifayat Ojaq Sport Club AZE
35. Surikova Anna Grand Jete LAT
36. Zolotova Olivia VK Elegance EST
37. Peļņika Darja RVS/S.Burlakova/K.Tracevska-Koņeva LAT
38. Podgornaja Cataleya VK Noorus EST
1.sp.kl.vec.gr. (2014C) (2014)
1. Lalabekova Diana Turun Urheiluliitto FIN
2. Buboviča Karīna Rīgas 86.vidusskola LAT
3. Kirjanova Rusalina Võimlemisklubi MyGym EST
4. Strogonova Anna Tukuma Sport School LAT
5. Lauska Dārta Grand Jete LAT
6. Endziņa Lotte Grand Jete LAT
7. Homjakova Anželika LKSS / Liepāja LAT
8. Muzaļova Julianna LKSS/Liepāja LAT
9. Artjomova Zlata LKSS /Liepāja LAT
10. Pustovaja Sofija LKSS/Liepāja LAT
11. Migačova Olivija LKSS/Liepāja LAT
12. Prijma Jekaterina LKSS/Liepāja LAT
13. Prijma Jelizaveta LKSS/Liepāja LAT
14. Gladilina Arina LKSS / Liepāja LAT
15. Skurjate Adelīna RVS/S.Burlakova/K.Tracevska-Koņeva LAT
16. Ivanova Jaroslava RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
17. Soboļeva Viktorija RVS/Ž.Narkēviča/N.Perunova LAT
18. Talalajeva Jūlija RVS/Ž.Narkēviča/N.Perunova LAT
19. Ahmarova Violetta RVS/A.Matoviča LAT
20. Belousova Elina RVS/A.Matoviča LAT
21. Bespalova Arianna RVS/A.Matoviča LAT
22. Rafaļska Amēlija RVS/A.Matoviča LAT
23. Smikova Karolīna RVS/L.Hohlova LAT
24. Havrylenko Yeva SK Vingro visi LAT
25. Silajeva Darja Võimlemisklubi MyGym EST
26. Žukova Lorēna Grand Jete LAT
2.sp.kl.jaun.gr. (2015A) (2015)
1. Kozakova Mariia LMVK - EAST LAT
2. Šabanova Alisa RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
3. Gabrāne Elza RVS/Ž.Narkēviča/N.Perunova LAT
4. Bogdanova Anika RVS/Ž.Narkēviča/N.Perunova LAT
5. Dilba Rozālija RVS/Ž.Narkēviča/N.Perunova LAT
6. Dubiņina Vlada RVS/A.Matoviča LAT
7. Galajeva Darja RVS/A.Matoviča LAT
8. Grahovska Viktorija RVS/A.Matoviča LAT
9. Petrosjana Amelija RVS/A.Matoviča LAT
10. Makarova Nika RVS/L.Hohlova LAT
11. Punhanli Nilay Ojaq Sport Club AZE
12. JANVELYAN STELLA Armenia ARM
2.sp.kl.vid.gr. (2014B) (2014)
1. Plociņa Anna Rīgas 86.vidusskola LAT
2. Lukjaņenoka Sofija Tukuma Sporta skola LAT
3. Skatkova Elizabete Tukuma Sporta skola LAT
4. Mnaidarova Sofija LKSS/Liepāja LAT
5. Denisenko Jelena RVS/S.Burlakova/K.Tracevska-Koņeva LAT
6. Kozlova Marta RVS/S.Burlakova/K.Tracevska-Koņeva LAT
7. Kuzakova Arina RVS/S.Burlakova/K.Tracevska-Koņeva LAT
8. Levšina Veronika RVS/S.Burlakova/K.Tracevska-Koņeva LAT
9. Stupčika Valērija RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
10. Raizere Jeļizaveta RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
11. Ozoliņa Nikola RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
12. Alimočkina Viktorija RVS/A.Matoviča LAT
13. Dolgina Emīlija RVS/A.Matoviča LAT
14. Saņņikova Aurika RVS/L.Hohlova LAT
15. Semeņenko Valērija RVS/E.Vasiļevska/A.Valujeviča-Bite LAT
16. Borovaja Emīlija RVS/E.Vasiļevska/A.Valujeviča-Bite LAT
17. Zālīte Terēze Jurmalas Sporta skola LAT
18. Zõbel Ksenija VK Noorus EST
19. Filonenko Anita VK Elegance EST
2.sp.kl.vec.gr. (2013C) (2013)
1. Gaidamoviča Beāte ĶVK "Feja" LAT
2. Šmite Kristīne Tukuma Sporta skola LAT
3. Blūma Evija Tukuma Sporta skola LAT
4. Markina Karina Grand Jete LAT
5. Jankoviča Marianna LKSS / Liepāja LAT
6. Molčanova Marina LKSS / Liepāja LAT
7. Gamma Violeta RVS/S.Burlakova/K.Tracevska-Koņeva LAT
8. Konovalova Jelizaveta RVS/S.Burlakova/K.Tracevska-Koņeva LAT
9. Laganovska Gerda RVS/S.Burlakova/K.Tracevska-Koņeva LAT
10. Solovjova Soņa RVS/S.Burlakova/K.Tracevska-Koņeva LAT
11. Gorbunova Sofija RVS/Ž.Narkēviča/N.Perunova LAT
12. Semjaņikova Vera RVS/Ž.Narkēviča/N.Perunova LAT
13. Hristoforova Karolina RVS/A.Matoviča LAT
14. Rybalka Vladislava SK Vingro Visi LAT
15. Deružinska Marija SK Vingro Visi LAT
3.sp.kl.jaun.gr. (2014A) (2014)
1. Stašuļonoka Emīlija ĶVK “Feja” LAT
2. Strautmane Marija Rita ĶVK "Feja" LAT
3. Kuokkanen Emilia Turun Urheiluliitto FIN
4. Musakova Lia Mišele RVS/S.Burlakova/K.Tracevska-Koņeva LAT
5. Kalvāne Jana RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
6. Bondareva Kristina RVS/A.Matoviča LAT
7. Frolova Milana RVS/A.Matoviča LAT
8. Kaņšina Adriana RVS/A.Matoviča LAT
9. Kašina Jaroslava RVS/A.Matoviča LAT
10. Ulpe Līna RVS/A.Matoviča LAT
11. Badretdinova Anastasija RVS/L.Hohlova LAT
12. Stahanova Amelija RVS/S.Burlakova/K.Tracevska-Koņeva LAT
13. Abbaszada Ayla Ojaq Sport Club AZE
14. Aliyeva Nargiz Ojaq Sport Club AZE
15. Muhhamadejeva Amina VK Elegance EST
3.sp.kl.vid.gr. (2013B) (2013)
1. Sīpola Paula ĶVK “Feja” LAT
2. Putne Amēlija ĶVK “Feja” LAT
3. Konovalova Vitalina Turun Urheiluliitto FIN
4. Gnutova Valerija Rīgas 86.vidusskola LAT
5. Petrova Solomeja Rīgas 86.vidusskola LAT
6. Kubraka Luiza Marija Tukuma Sporta skola LAT
7. Ričova Valerija LKSS/Liepāja LAT
8. Šeibe Adriana LKSS/Liepāja LAT
9. Gordejeva Polina RVS/S.Burlakova/K.Tracevska-Koņeva LAT
10. Morozova Melānija RVS/S.Burlakova/K.Tracevska-Koņeva LAT
11. Panteļejeva Marija RVS/S.Burlakova/K.Tracevska-Koņeva LAT
12. Samusa Alisa RVS/S.Burlakova/K.Tracevska-Koņeva LAT
13. Žabjaka Jeva RVS/A.Valujeviča-Bite/E.Vasiļevska LAT
14. Lačinjana Alija RVS/A.Valujeviča-Bite/E. Vasiļevska LAT
15. Aladjeva Veronika RVS/A.Matoviča LAT
16. Kovaļova Ksenija RVS/A.Matoviča LAT
17. Zvirgdziņa Emīlija RVS/L.Hohlova LAT
18. Pigožņa Kerija RVS/L.Hohlova LAT
19. Frolova Arina RVS LAT
20. Mamedova Stefanija RVS LAT
21. Sadajeva Nikola RVS LAT
22. Solopa Emma RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
23. Biete Asnāte RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
24. Kroša Kristina RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
25. Pētersone Adriana RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
26. Ponomarenko Margarita RVS LAT
27. Gosteva Melissa VK Elegance EST
3.sp.kl.vec.gr. (2012C) (2012)
1. Tenisa Karlīna ĶVK "Feja" LAT
2. Ziemele Rebeka LKSS/Liepāja LAT
3. Stavska Nelli LKSS/Liepāja LAT
4. Bieliaeva Daria RVS/A.Matoviča LAT
5. Riekstiņa Sofija RVS/L.Hohlova LAT
6. Medianyk Anna RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
7. Sprengele Darja SK Vingro visi LAT
8. Vjazkova Alisa Võimlemisklubi MyGym EST
9. Kukuškin Daniella Võimlemisklubi MyGym EST
10. Avetisyan Yeva Armenia Gyumri ARM
4.sp.kl.jaun.gr. (2013A) (2013)
1. Giang Alexa Turun Urheiluliitto FIN
2. Caselius Linda Turun Urheiluliitto FIN
3. Suominen Lumi Turun Urheiluliitto FIN
4. Sokolova Nikol ArtGym LTU
5. Hahiļeva Arina RVS/S.Burlakova/K.Tracevska-Koņeva LAT
6. Vasiļčenko Marika RVS LAT
7. Vasiļjeva Viktorija RVS/A.Matoviča LAT
8. Geiere Anna RVS/E.Vasiļevska/A.Valujeviča-Bite LAT
9. Galajeva Varvara RVS LAT
10. Radziņa Aleksandra RVS LAT
11. Zavoronkova Ksenija RVS LAT
12. Miroņenko Vasilisa RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
13. Sarana Darja RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
14. Peļše Kira RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
15. Kostjukova Margarita RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
16. Kaupuža Polina Jurmalas Sporta skola LAT
17. Winiarczyk Alicja Turun Urheiluliitto FIN
18. Asanti Mia Turun Urheiluliitto FIN
19. Zenovič Gracja ArtGym LTU
20. Lūse Alise LMVK-WEST LAT
21. Manuilova Jeļizaveta ĶVK "Feja" LAT
4.sp.kl.vid.gr. (2012B) (2012)
1. Sokolovska Annika Rīgas 86.vidusskola LAT
2. Grīga Agne Tukuma Sporta skola LAT
3. Kļevcova Megija Tukuma Sporta skola LAT
4. Molotoka Taisija LKSS/Liepāja LAT
5. Mamonova Ksenija RVS/S.Burlakova/K.Tracevska-Koņeva LAT
6. Kozlova Anna RVS/A.Valujeviča-Bite/E.Vasiļevska LAT
7. Korņejeva Amēlija RVS/A.Valujeviča-Bite/E.Vasiļevska LAT
8. Ivčenko Margarita Viktorija RVS/A.Valujeviča-Bite/E.Vasiļevska LAT
9. Kalniņa Milana RVS/A.Valujeviča-Bite/E.Vasiļevska LAT
10. Gornak Aleksandra RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
11. Pavligo Varvara RVS/N.Kučinska, A.Sidenko LAT
12. Pintenere Ksenija RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
13. Gorelova Poļina Jurmalas Sporta skola LAT
14. Kričun Nikola Jūrmalas Sporta skola LAT
15. Kupriša Elza Jūrmalas Sporta Skola LAT
16. Aliyeva Gunash Ojaq Sport Club AZE
17. Kozyreva Zlata VK Elegance EST
18. Morozova Ilana VK Elegance EST
19. Palikyan Elen Armenia ARM
4.sp.kl.vec.gr. (2011C) (2011)
1. Riikonen Nella Turun Urheiluliitto FIN
2. Zunde Melānija Tukuma Sporta skola LAT
3. Lauska Rūta Grand Jete LAT
4. Kalniņa Agnese Grand Jete LAT
5. Ivaņugina Jelizaveta LKSS/Liepāja LAT
6. Smirnova Nikola LKSS/Liepāja LAT
7. Poļakova Viktorija LKSS/Liepāja LAT
8. Holodnova Darjana RVS/A.Matoviča LAT
9. Nagle Milana RVS/A.Matoviča LAT
10. Rutkovska-Zaiceva Arina Vingro Visi LAT
5.sp.kl.jaun.gr. (2012A) (2012)
1. Baklagina Aleksandra ĶVK “Feja” LAT
2. Kalnupe Elza ĶVK “Feja” LAT
3. Pucetaite Abigele SC Viesulas LTU
4. Maiboroda Lilija SC Viesulas LTU
5. Pogodina Adelīna Rīgas 86.vidusskola LAT
6. Siļutina Patrīcija Rīgas 86.vidusskola LAT
7. Masilionyte Ieva Kotryna ArtGym LTU
8. Narusevičiūtė Rusnė ArtGym LTU
9. Macejevskaja Gabriela ArtGym LTU
10. Šavicka Karolina RVS/S.Burlakova/K.Tracevska-Koņeva LAT
11. Ptaškina Alina RVS/L.Andrianova/T.Galaktionova LAT
12. Ozoliņa Keira RVS L.Andrianova/T.Galaktionova LAT
13. Svariņa Vivjēna RVS/A.Valujeviča-Bite/E.Vasiļevska LAT
14. Cimbaļuka Alina RVS/K.Tracevska-Koņeva/S.Burlakova LAT
15. Jakovina Natalija RVS/E.Vasiļevska/A.Valujeviča-Bite LAT
16. Kovrigina Jelena RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
17. Zuravlova Darja Jūrmalas Sporta skola LAT
18. Gladkaja Varvara Jūrmalas Sporta Skola LAT
5.sp.kl.vid.gr. (2011B) (2011)
1. Reinika Gerda ĶVK “Feja” LAT
2. Riikonen Melina Turun Urheiluliitto FIN
3. Štalberga Šarlote LKSS/Liepāja LAT
4. Fiļanova Anastasija LKSS/Liepāja LAT
5. Antipina Adele LKSS / Liepāja LAT
6. Auziņa Daniela LKSS/Liepāja LAT
7. Semenčenko Alisa RVS/K.Tracevska-Koņeva/S.Burlakova LAT
8. Žižkuna Milana RVS/E.Vasiļevska/A.Valujeviča-Bite LAT
9. Gavrilova Varvara RVS/E.Vasiļevska/A.Valujeviča-Bite LAT
10. Igoļņicina Darja RVS LAT
11. Konopliy Milana VK Elegance EST
12. Grohotova Elizaveta VK Elegance EST
13. Fridrih Sofija Tukuma Sporta skola LAT
14. Ilin Annalisa VK Elegance EST
15. Martirosyan Monika Armenia ARM
16. Vainoraitė Laura ArtGym LTU
5.sp.kl.vec.gr. (2010C) (2010)
1. Kezika Elza Grand Jete LAT
2. Semjonova Veranika RVS/S.Burlakova/K.Tracevska-Koņeva LAT
3. Lešenkova Jevgenija RVS/K.Tracevska-Koņeva/S.Burlakova LAT
4. Korobčanska Viktorija RVS/E.Vasiļevska/A.Valujeviča-Bite LAT
5. Kreicere Diāna RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
6. Žitkova Darja SK Vingro visi LAT
7. Zacmane Aleksandra SK Vingro Visi LAT
8. Sergejeva Anastasija SK Vingro Visi LAT
9. Groder Božena SK Vingro Visi LAT
Pre-junioru sp.kl. (2011A) (2011)
1. Caselius Mea Turun Urheiluliitto FIN
2. Ylikylä Maikki Turun Urheiluliitto FIN
3. Spuchyte Leticija SC Viesulas LTU
4. Kalniņa Alise LKSS/Liepāja LAT
5. Jasinska Diana RVS/L.Andrianova/T.Galaktionova LAT
6. Bučneva Darja RVS/A.Matoviča LAT
7. Javorska Nikolina RVS/A.Matoviča LAT
8. Saliba Sofija Afina RVS/A.Matoviča LAT
9. Gruznova Alise RVS/E.Vasiļevska/A.Valujeviča-Bite LAT
10. Bērziņa Laura RVS LAT
11. Poriete Margarita RVS LAT
12. Pavloviča Darina RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
13. Sabanska Darja RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
14. Annenkova Anastasija RVS LAT
15. Asanti Anna Turun Urheiluliitto FIN
Junioru elites gr. (A) (2010-2009)
1. Kuzņecova Jeļizaveta Rīgas 86.vidusskola LAT
2. Zaiceva Darja Rīgas 86.vidusskola LAT
3. Baranova Vladlena Rīgas 86.vidusskola LAT
4. Rone Adriana LKSS / Liepāja LAT
5. Kočjuga Daniela RVS/A.Valujeviča-Bite/E.Vasiļevska LAT
6. Ardaševa Margarita RVS/A.Matoviča LAT
7. Filippova Sofja RVS/A.Matoviča LAT
8. Šadurova Darja RVS/A.Matoviča LAT
9. Proskurņa Aļeksandra RVS LAT
10. Ločmele Marta Jūrmalas Sporta skola LAT
Junioru augst.nac.gr. (B) (2010-2009)
1. Austruma Annija ĶVK “Feja” LAT
2. Skvorcova Anastasija Tukuma Sporta skola LAT
3. Sidorova Sofija Rīgas 86.vidusskola LAT
4. Kairyte Elze ArtGym LTU
5. Solovjova Eliza Anna LKSS/Liepāja LAT
6. Ovčinnikova Diana LKSS/Liepāja LAT
7. Kutļina Darja LMVK-EAST LAT
8. Svincicka Sofija RVS/K.Tracevska-Koneva/S.Burlakova LAT
9. Morozova Emili RVS/L.Andrianova/T..Galaktionova LAT
10. Velikanova Veronika RVS/L.Andrianova/T.Galaktionova LAT
11. Minčeņa Sofija RVS/A.Valujeviča-Bite/E. Vasiļevska LAT
12. Viļuma Margarita RVS/Ž.Narkēviča/N.Perunova LAT
13. Gramberga Heidija RVS/Ž.Narkēviča/N.Perunova LAT
14. Kabiša Margarita RVS/Ž.Narkēviča/N.Perunova LAT
15. Lobikova Katrīna RVS/A.Matoviča LAT
16. Mendeļsone Alina Andžela RVS/A.Matoviča LAT
17. Pavļuka Polina RVS/A.Matoviča LAT
18. Adītāja Elizabete RVS/E.Vasiļevska/A.Valujeviča-Bite LAT
19. Rozenberga Adriāna RVS/E.Vasiļevska/A.Valujeviča-Bite LAT
20. Erba Renāte Jūrmalas Sporta skola LAT
21. Saprykina Sofia VK Elegance EST
22. Volf Maria VK Elegance EST
23. Žinytė Evelina ArtGym LTU
24. Smoļakova Alisa RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
Junioru nac.gr. (C) (2010-2009)
1. Caune Anete ĶVK “Feja” LAT
2. Šmite Marta Tukuma Sporta skola LAT
3. Stankeviča Sofja LKSS/Liepāja LAT
4. Lauva Marija Gabriela LKSS/Liepāja LAT
5. Cimbaļuka Miļena RVS/K.Tracevska-Koņeva/S.Burlakova LAT
6. Šafare Amanda RVS/L.Andrianova/T.Galaktionova LAT
7. Višņakova Emīlija RVS L.Andrianova T.Galaktionova LAT
8. Ļitvičenko Uljana RVS/A.Valujeviča-Bite/E.Vasiļevska LAT
9. Girinoviča Darja RVS/K.Tracevska-Koņeva/S.Burlakova LAT
10. Vaļko Nikola RVS/K.Tracevska-Koņeva/S.Burlakova LAT
11. Nikerova Olesja RVS/K.Tracevska-Koņeva/S.Burlakova LAT
12. Zaiceva Zlata RVS/K.Tracevska-Koņeva/S.Burlakova LAT
13. Tomilova Karolina RVS/K.Tracevska-Koņeva/S.Burlakova LAT
14. Ņikešina Jekaterina RVS/K.Tracevska-Koņeva/S.Burlakova LAT
15. Circene Nikoleta RVS/K.Tracevska-Koņeva/S.Burlakova LAT
16. Grigorjeva Marija RVS/K.Tracevska-Koņeva/S.Burlakova LAT
17. Saakjans Bella RVS/A.Matoviča LAT
18. Skarbovska Nikola RVS/A.Matoviča LAT
19. Urbāne Adriana RVS/A.Matoviča LAT
20. Oboļenceva Marija RVS/L.Hohlova LAT
21. Ņikišina Sofija RVS/E.Vasiļevska/A.Valujeviča-Bite LAT
22. Fedorenko Vladislava RVS/E.Vasiļevska/A.Valujeviča-Bite LAT
23. Kapitaņņikova Jeļizaveta RVS/E.Vasiļevska/A.Valujeviča-Bite LAT
24. Jansone Milāna RVS/E.Vasiļevska/A.Valujeviča-Bite LAT
25. Krotova Sofija RVS/E.Vasiļevska/A.Valujeviča-Bite LAT
26. Škabireva Anastasija RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
27. Arupa Aleksandra RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
28. Vēvere Sabīna RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
29. Vlasova Vladislava RVS/A.Valujeviča-Bite/E.Vasiļevska LAT
30. Khachatryan Emili Armenia Gyumri ARM
Senioru elites gr. (A) (2008+)
1. SNIEDZE Amanda ĶVK “Feja” LAT
2. Ķempe Kitija Rīgas 86.vidusskola LAT
3. Vasiljeva Nikola LKSS /Liepāja LAT
4. Ivanova Evelina LKSS /Liepāja LAT
5. GOLOPJATOVA Jevgenija RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
6. SITA Viktorija RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
7. Šmeļova Miļena RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
8. Gavare Nikole RVS/A.Matoviča LAT
9. Alandarenko Diana RVS LAT
10. Kaļiņina Marija RVS LAT
11. Šilkova Alisa RVS LAT
12. Pavlenko Patricija RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
Senioru augst.nac.gr. (B) (2008+)
1. Zvirgzda Margarita Margo LKSS/Liepāja LAT
2. Frolova Milana RVS/L.Andrianova/T.Galaktionova LAT
3. Astratjeva Nikola RVS/L.Hohlova/M.Fjodorova LAT
4. Vīksniņa Emīlija RVS/L.Hohlova/M.Fjodorova LAT
5. Blagonadeždina Beata RVS/L.Hohlova/M.Fjodorova LAT
6. Gutenko Jelizaveta RVS LAT
7. Gubareva Arīna RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
Senioru nac.gr. (C) (2008+)
1. Kudrjavceva Linda Paula ĶVK “Feja” LAT
2. Koskinen Taru Turun Urheiluliitto FIN
3. Dmitrijeva Diāna RVS/K.Tracevska-Koņeva/S.Burlakova LAT
4. Hodoseviča Daniela RVS/N.Kučinska/A.Sidenko LAT
5. Ninikašvilli Daniela RVS/A.Matoviča LAT
6. Zemniece Gerda RVS/L.Hohlova LAT
7. Geraščenko Ksenija RVS/L.Hohlova/M.Fjodorova LAT
8. Sprice Dominika RVS LAT
9. Savarina Milana RVS LAT
Judges
1. Hakala Sofia Turun Urheiluliitto FIN
2. Vasiļevska Elīna RVS LAT
3. Liepiņa Daiga/ Šatravska Anastasija Rīgas 86.vidusskola LAT
4. MARTINKENAITE Jolanta ArtGym LTU
5. Rieksta Jelena LKSS/Liepāja LAT
6. Nikitina Tatjana LKSS /Liepāja LAT
7. Sidenko Anna RVS LAT
8. Matoviča Anna RVS LAT
9. Hohlova Ļubova RVS LAT
10. Kučinska Natalja RVS LAT
11. Burlakova Svetlana/ Šepeļe Jevgenija RVS LAT
12. Žanete Narkēviča/ Nikola Perunova RVS LAT
13. Timofejeva Olga Jefimova Inga LAT
14. Ismayilova Zuleykha Ojaq Sport Club AZE
15. Zotova Veronika VK Noorus EST
16. Lapa Nadežda Võimlemisklubi MyGym EST
17. MAKARYAN Hasmik Armenia ARM
Coaches
1. Hakala Laura Turun Urheiluliitto FIN
2. Liepiņa Daiga/ Šatravska Anastasija Rīgas 86.vidusskola LAT
3. Shushkevich Karina Grand Jete LAT
4. Fjodorova Marina RVS LAT
5. Tracevska-Koņeva Karīna RVS LAT
6. Karimov Ilyas Ojaq Sport Club AZE
7. Zotova Veronika VK Noorus EST
8. Gološčapova Jekaterina RVS LAT
9. Lapa Alexandra Võimlemisklubi MyGym EST
10. Šatova Liisa VK Elegance EST
11. Ghushchyan Gohar Armenia ARM
12. Kerobyan Mariam Armenia ARM
13. Minasyan Naira Armenia Gyumri ARM