Mall Kalve Memorial Cup`24 (AGG) , Summer Princess tournament (RG), "Päikesesära" turniir (EST, AGG B grupid)

14.06.2024 - 16.06.2024

Kalevi Spordihall, Tallinn

Deadline entry: 17.05.2024
Deadline MP3: 17.05.2024
Contact: [email protected]
Notes: MEALS PRICE: Lunch- 15 EUR Dinner- 20 EUR

# Category Type
1. AGG Children 8-10 AGG
1.
F:
2. AGG Children 10-12 AGG
1.
F:
3. AGG Children 12-14 AGG
1.
F:
4. AGG Junior AGG
1.
F:
5. AGG Women AGG
1.
F:
6. AGG Short Children 8-10 AGG
1.
F:
7. AGG Short Children 10-12 AGG
1.
F:
8. AGG Short Children 12-14 AGG
1.
F:
9. AGG Short Junior AGG
1.
F:
10. AGG Short Women AGG
1.
F:
11. AGG Supermini (hindamist ei toimu) (2018 ja nooremad) AGG
1.
F:
12. AGG Mini noorem (2017-2016) AGG
1.
F:
13. AGG Mini vanem (B grupp) (2016-2014) AGG
1.
F:
14. AGG Lasteklass (B grupp) (2014-2012) AGG
1.
F:
15. AGG Noorteklass (B grupp) (2012-2010) AGG
1.
F:
16. AGG Juunioriklass (B grupp) (2010-2006) AGG
1.
F:
17. RG Supermini (hindamist ei toimu) (2018 ja nooremad) Individual
1.
F:
18. RG Mini 2017 B (2017) Individual
1.
19. RG Mini 2016 B (2016) Individual
1.
20. RG Mini 2015 B (2015) Individual
1.
21. RG Mini 2017 C (2017) Individual
1.
22. RG Mini 2016 C (2016) Individual
1.
23. RG Mini 2015 C (2015) Individual
1.
24. RG Children 2014 B (2014) Individual
1.
2.
25. RG Children 2013 B (2013) Individual
1.
2.
26. RG Children 2013 C (2013) Individual
1.
27. RG Children 2014 C (2014) Individual
1.
28. RG Pre-Junior 2012 B (2012) Individual
1.
2.
29. RG Pre-Junior 2011 B (2011) Individual
1.
2.
30. RG Junior 2010 B (2010) Individual
1.
2.
31. RG Junior 2009 B (2009) Individual
1.
2.
32. RG Junior 2010 C (2010) Individual
1.
33. RG Junior 2009 C (2009) Individual
1.
34. RG Senior 2008 ja vanemad B (2008 ja vanemad) Individual
1.
2.
35. RG Senior 2008 ja vanemad C (2008 ja vanemad) Individual
1.
36. RG 2012 C (2012) Individual
1.

Filter Entriesfilter

AGG Children 10-12
1. Elektronit 13 OVO/Finnish Gymnastics Federation FIN
2. Elektronit Xenon OVO/Finnish Gymnastics Federation FIN
3. Fortuna GC Piruett EST
4. Marella VK Janika Tallinn EST
AGG Children 12-14
1. OVO Pre Junior OVO/Finnish Gymnastics Federation FIN
2. Lumia 11 LaTy/Finnish Gymnastics Federation FIN
3. Team SVO prejunior SVO/Finnish Gymnastics Federation FIN
4. Team Violet Greve Gymnastik og Trampolin DEN
5. Lily GC Rytmika EST
6. Team Ivalu Greve gymnastik og trampolin DEN
7. Stellaris GC PIRUETT EST
AGG Junior
1. Melissa VK Janika Tallinn EST
2. Rebased GC Rytmika EST
3. Esperanza Junior Team Piruett EST
4. Rebasesabad GC Rytmika EST
AGG Women
1. Piruett Senior Team GC Piruett EST
2. Siidisabad GC Rytmika EST
AGG Short Children 8-10
1. Lucky CRYSTAL LAT
AGG Short Children 10-12
1. Meliora VK Pärl EST
2. Happy CRYSTAL LAT
3. GRACE VK JANIKA TALLINN EST
4. Kristella VK Janika Tallinn EST
AGG Short Children 12-14
1. Estelle GC Piruett EST
2. Aurora VK Pärl EST
3. Mirella VK Janika Tallinn EST
4. Safiir VK Piruett EST
5. Lady CRYSTAL LAT
AGG Short Junior
1. SCV Short Junior SC Vantaa/Finnish Gymnastics Federation FIN
AGG Short Women
1. Rubiin VK Piruett EST
AGG Mini vanem (B grupp) (2016-2014)
1. Diora GC Piruett EST
AGG Lasteklass (B grupp) (2014-2012)
1. Meliora VK Pärl EST
2. Kristella VK Janika Tallinn EST
AGG Noorteklass (B grupp) (2012-2010)
1. Estelle GC Piruett EST
2. Aurora VK Pärl EST
3. Safiir VK Piruett EST
4. Mirella VK Janika Tallinn EST
RG Mini 2016 B (2016)
1. Von Kraft Alisia Võimlemisklubi MyGym EST
RG Mini 2015 B (2015)
1. Lukašina Sofia VK Piruett EST
2. Truija Susanna Viljandi SK EST
3. Romantšuk Renate Viljandi SK EST
RG Mini 2017 C (2017)
1. Mašara Nicol Võimlemisklubi MyGym EST
2. Morozova Melania Võimlemisklubi MyGym EST
3. Arumäe Audrey Viljandi SK EST
4. Kabanen Maria Viljandi SK EST
RG Mini 2016 C (2016)
1. Kuznetsova Elizaveta Võimlemisklubi MyGym EST
2. Koppel Kristiina Viljandi SK EST
3. Von Kraft Elizaveta Võimlemisklubi MyGym EST
RG Mini 2015 C (2015)
1. Raud Anastassia Võimlemisklubi MyGym EST
2. Kutilova Viktoria Võimlemisklubi MyGym EST
3. Aavik Martha Viljandi SK EST
4. Shkolna Karolina Viljandi SK EST
RG Children 2014 B (2014)
1. Malsub Nora GC Piruett EST
2. Frökjaer Eugenia GC Piruett EST
3. Kallo Marie GC Piruett EST
4. Leibur Emma Eliise GC Piruett EST
5. Sooman Sandra GC Piruett EST
6. Müürisepp Donna-Marie GC Piruett EST
RG Children 2013 B (2013)
1. Touart Adele GC Piruett EST
2. Ruus Adeele GC Piruett EST
3. Mitt Natalie GC Piruett EST
4. Juurikas Sofia GC Piruett EST
5. Aasla Marit VK Piruett EST
6. Ulfsak Serliin VK Piruett EST
7. Rosenfeld Arabella VK Piruett EST
8. Podvalnaja Emilia VK Piruett EST
9. Kaldjärv Laurell Margaret VK Piruett EST
10. Kats Iris VK Piruett EST
11. Kaldas Kaia VK Piruett EST
12. Koidu Harriet VK Piruett EST
13. Sepp Ronja VK Piruett EST
14. Sulg Mai-Ann VK Piruett EST
RG Children 2013 C (2013)
1. Palm Lisette VK Piruett EST
2. Õepa Federica GC Piruett EST
3. Mašara Diana Võimlemisklubi MyGym EST
4. Heil Esme Hanna Viljandi SK EST
RG Children 2014 C (2014)
1. Mets Emma Aurelia GC Piruett EST
2. Scepina Margarita Võimlemisklubi MyGym EST
3. Korb Kristiina Viljandi SK EST
RG Pre-Junior 2012 B (2012)
1. Rohtla Lara Rhythmic Art USA
2. Mägi Elisabeth VK Piruett EST
3. Haab Magdalena VK Piruett EST
4. Ostrioglo Anastassia VK Piruett EST
5. Härms Mirtel VK Piruett EST
6. Stroom Sanna-Delia Viljandi SK EST
7. Karro Laura Viljandi SK EST
8. Sõukand Emilia Viljandi SK EST
9. Viira Mia Maria VK Piruett EST
RG Pre-Junior 2011 B (2011)
1. Kalbus Brita Viljandi SK EST
2. Saar Marelle Viljandi SK EST
RG Junior 2010 B (2010)
1. Vilu Laura Viljandi SK EST
2. Hubel Mariin Viljandi SK EST
3. Roman Christella Viljandi SK EST
RG 2012 C (2012)
1. Penzina Arina Võimlemisklubi MyGym EST
2. Haukanõmm Karoliina Viljandi SK EST
3. Nõmmemees Inna VK Piruett EST
4. Fortel Sofia VK Piruett EST
5. Turkson Adeele VK Piruett EST
6. Parker Elsa GC Piruett EST
Judges
1. Mustajärvi Sari Finnish Gymnastics Federation FIN
2. Lohikoski Inkeri Finnish Gymnastics Federation FIN
3. Sild Ege GC Rytmika EST
4. Kurm Jessica VK Janika Tallinn EST
5. Paas Pille-Riin GC Janika EST
6. Tarm Ireen GC PIRUETT EST
7. Pedersen Anette AGG international judge DEN
8. Nõmmistu Maris VK Janika Tallinn EST
9. Logvinenko Nadezda Piruett EST
10. Tsernomorova Valeria Piruett EST
11. Kriibi Lea Piruett EST
12. Lapa Nadežda Võimlemisklubi MyGym EST
Coaches
1. Riim Marjana VK Pärl EST
2. Quintosa Cala Aylin VK Pärl EST
3. Rõõm Kadri VK Pärl EST
4. Voronina Viktoria GC PIRUETT EST
5. Joosep Tatjana VK Piruett EST
6. Laine-Näätänen Anneli OVO/Finnish Gymnastics Federation FIN
7. Rautee Anna LaTy/Finnish Gymnastics Federation FIN
8. Niemelä Mimmi LaTy/Finnish Gymnastics Federation FIN
9. Louhimaa Roosa-Maria SVO/Finnish Gymnastics Federation FIN
10. Puroaho Aino SVO/Finnish Gymnastics Federation FIN
11. Ylönen Viivi SC Vantaa/Finnish Gymnastics Federation FIN
12. Näätänen Annika OVO/Finnish Gymnastics Federation FIN
13. Törmänen Sara-Matilda OVO/Finnish Gymnastics Federation FIN
14. Simonen Meri OVO/Finnish Gymnastics Federation FIN
15. Hämäläinen Katariina OVO/Finnish Gymnastics Federation FIN
16. Drenkhan Triinu-Liis GC Rytmika EST
17. Subatšjus Lii Susanna VK Janika Tallinn EST
18. Tšernomorova Valeria GC Piruett EST
19. Nõmmistu Maris VK Janika Tallinn EST
20. Uusen Riin-Rosanna VK Janika Tallinn EST
21. Kirs Sofia VK Janika Tallinn EST
22. Bogdanova Kristīne CRYSTAL LAT
23. Golovinska Irina CRYSTAL LAT
24. Kruse Camilla Greve Gymnastik og Trampolin DEN
25. Jørgensen Melina Greve Gymnastik og Trampolin DEN
26. Taarnmark Anna Greve Gymnastik og Trampolin DEN
27. Storm Helle Greve Gymnastik og Trampolin DEN
28. Helen Linnok VK Piruett EST
29. Juus Geidy VK Janika Tallinn EST
30. Lapa Alexandra Võimlemisklubi MyGym EST
31. Zirk Monica GC Rytmika EST
32. Nõmmsalu Brigita GC Rytmika EST
33. Vahter Annika Karin Viljandi Spordikool EST