Oblastní přebor Jihomoravské soutěžní oblasti Naděje nejmladší

08.06.2024

SK MG Blučina

Deadline entry: 25.05.2024
Deadline MP3: 01.06.2024
Contact:
Notes:

# Category Type
1. Naděje nejmladší 2015 (2015) Individual
1.
2.
2. Naděje nejmladší 2016 (2016) Individual
1.
2.
3. Naděje nejmladší 2017 (2017) Individual
1.
2.
4. Naděje nejmladší 2018 a ml. (2018 a ml. ) Individual
1.

Filter Entriesfilter

Naděje nejmladší 2015 (2015)
1. Lupačová Lea SK PROVO Brno CZE
2. Grusová Šárka SK PROVO Brno CZE
3. Kozlová Laura SK PROVO Brno CZE
4. Knotková Apolena SK MG Veselí nad Moravou CZE
5. Šmýdová Ella SK MG Moravská Slavia Brno CZE
6. Penková Karolína SK MG Moravská Slavia Brno CZE
7. Viňanská Tamia SK MG Moravská Slavia Brno CZE
8. Čuprová Michaela SK MG Moravská Slavia Brno CZE
9. Macáková Nina SK MG Blučina CZE
10. Králová Livie SK MG Blučina CZE
11. Antonová Eliška SK MG Blučina CZE
12. Sojčíková Martina SK MG Blučina CZE
13. Přecechtělová Emma SK MG Blučina CZE
14. Slámová Elen SKP MG Brno CZE
15. Divišová Rozálie SKP MG Brno CZE
16. Hanke Sofie SKP MG Brno CZE
17. Pupkova Veronika SKP MG Brno CZE
18. Derun Nikol SKP MG Brno CZE
19. Beranková Agáta SK MG MANTILA Brno CZE
20. Messiah Julia SK MG Mantila Brno CZE
21. Tomešová Julie SK MG Mantila Brno CZE
22. Tomancová Delia SK MG Mantila Brno CZE
Naděje nejmladší 2016 (2016)
1. Yatsiuk Kamila SK PROVO Brno CZE
2. Dlábková Kristýna SK PROVO Brno CZE
3. Herodesová Natálie SK PROVO Brno CZE
4. Eliášová Soňa SK PROVO Brno CZE
5. Hložánková Tereza SK PROVO Brno CZE
6. Harásková Emma SK MG Moravská Slavia Brno CZE
7. Šmahelová Charlotta SK MG Moravská Slavia Brno CZE
8. Klusáčková Zoe SK MG Moravská Slavia Brno CZE
9. Reforová Viktorie SK MG Moravská Slavia Brno CZE
10. Šášiková Veronika SK MG Blučina CZE
11. Poláková Sophie SK MG Blučina CZE
12. Cífková Barbora SKP MG Brno CZE
13. Durkhnych Mikhala SKP MG Brno CZE
14. Štursová Kristýna SKP MG Brno CZE
15. Bobková Tereza SKP MG Brno CZE
16. Aluimosh Myroslava SKP MG Brno CZE
17. Kinc Doriana SKP MG Brno CZE
18. Zamazalová Mia SKP MG Brno CZE
19. Suhaj Kateřina SKP MG Brno CZE
20. Sharkov Rada Iva SKP MG Brno CZE
21. Antošová Agáta SKP MG Brno CZE
22. Riegerová Ema SKP MG Brno CZE
23. Nguyenová Ruby SKP MG Brno CZE
24. Josková Adina SKP MG Brno CZE
25. Mikić Sofia SKP MG Brno CZE
26. Charvátová Emma SKP MG Brno CZE
27. Lišková Klára SK MG MANTILA Brno CZE
28. Zukalová Mia SK MG Mantila Brno CZE
29. Bobková Markéta SK MG MANTILA Brno CZE
Naděje nejmladší 2017 (2017)
1. Danyiová Eliška SK PROVO Brno CZE
2. Zelníčková Ema SK PROVO Brno CZE
3. Kotyzová Lily SK PROVO Brno CZE
4. Králová Sára SK PROVO Brno CZE
5. Grusová Zuzana SK PROVO Brno CZE
6. Kovářová Vanessa SK PROVO Brno CZE
7. Nguyen Bao An SK MG Veselí nad Moravou CZE
8. Podkalská Klaudie SK MG Veselí nad Moravou CZE
9. Koutná Karolína SK MG Moravská Slavia Brno CZE
10. Málková Isabella SKP MG Brno CZE
11. Nedomová Berenika SKP MG Brno CZE
12. Pham An Vy (Moon) SKP MG Brno CZE
13. Bartóková Ema SKP MG Brno CZE
14. Kravtsova Anastasiia SKP MG Brno CZE
15. Pham An Nhu (Anna) SKP MG Brno CZE
16. Do Mai Khue SKP MG Brno CZE
17. Hoida Ahnesiia SKP MG Brno CZE
Naděje nejmladší 2018 a ml. (2018 a ml. )
1. Němcová Lily SK PROVO Brno CZE
2. Palbuchtová Laura SK PROVO Brno CZE
3. Teplova Yesenia SKP MG Brno CZE
4. Kučeríková Lucie SKP MG Brno CZE
5. Kozmina Polina SKP MG Brno CZE
6. Zidan Sofia SKP MG Brno CZE
7. Firster Stella SKP MG Brno CZE
8. Beránková Dora SK MG MANTILA Brno CZE
9. Pospíšilová Adina SK MG MANTILA Brno CZE
10. Marek Tereza SK MG MANTILA Brno CZE
11. Štěpánková Hana Kristýna SK MG MANTILA Brno CZE
12. Holáňová Denisa SK PROVO Brno CZE